Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-03-27 - ramówka, emisje

2019-03-27 Pokaż dziś

06:00

Lotnisko pełne zwierząt, odc. 13

Zespół przyjmuje do siebie leniwca, szopa coati, ibisa i starego znajomego - kakadu o imieniu Mango. Poznamy też losy pewnego brazylijskiego psa-włóczęgi.

  Godziny emisji Lotnisko pełne zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: DJ i smok

Światowej sławy DJ Steve Aoki marzy o trójgłowym smoku na skraju ucieczki z akwarium. Chłopaki muszą się nieźle napracować nad tym wyjątkowo ekstrawaganckim projektem.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Podwójny kłopot

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Druga szansa

W klinice weterynaryjnej Planned Pethood Plus nie ma czegoś takiego, jak „zwykły dzień". Nieszablonowy lekarz, doktor Jeff Young, jest jedyną nadzieją dla wielu chorych zwierząt.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Arktyka: W lasach tajgi

Rok z życia zwierząt zamieszkałych na kole podbiegunowym. Widzowie przyjrzą się m.in. bytowaniu niedźwiedzi brunatnych w tajdze, stanowiącej jedną trzecią leśnej powierzchni Ziemi.

  Godziny emisji Najdziksza Arktyka

Reklama
10:00

Kłopotliwe zwierzaki: Wybredni pupile i lista natręctw

Ciekawski kot, wielbłąd taranujący samochody czy terier, który zakopuje hamburgery. Który z nich zdobędzie tytuł największego łobuziaka?

  Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

11:00

Obcy wewnątrz nas: Operacja mózgu pod choinkę

Urodzone w okresie Bożego Narodzenia dziecko cierpi na infekcję macicy. Groźne zakażenie niszczy obchody Chanuki. Święto Dziękczynienia kończy się tragicznie dla nauczyciela.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Alaska: Przetrwać na krańcu świata: Ciężkie działo

Uczestnicy niezwykłej ekspedycji walczą o przetrwanie w pięknej, lecz niebezpiecznej dziczy. Czy poradzą sobie sami w nieprzyjaznym człowiekowi środowisku?

  Godziny emisji Alaska: Przetrwać na krańcu świata

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Utrzymać się na powierzchni

Tania i Mariah pomagają stawiać pierwsze kroki dwóm szczeniakom cierpiącym na „syndrom pływaków". Marcel ratuje bezpańskiego psa, który był uwięziony pod domem.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Einstein nienawidzi Izzy

Einstein to kot idealny, dopóki w pobliżu nie ma Izzy. Czy Jackson pomoże go okiełznać? Mężczyzna odwiedzi też parę, spodziewającą się dziecka, która martwi się zachowaniem pupila.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Houston: Superglina

Debbie przyjmuje wezwanie w sprawie wycieńczonej z głodu klaczy, która przedwcześnie urodziła źrebię. Ponieważ źrebię jest chore, dr Thurston zabiera je do domu i karmi butelką.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

16:00

Projekt AKWARIUM, odc. 11

Wayde King i Brett Raymer — przyjaciele, wspólnicy i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów, Acrylic Tank Manufacturing (ATM).

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Początkowe trudności

Para z małym dzieckiem prosi Lucasa o przebudowę starego basenu, tak aby był bezpieczny dla ich syna. Jak zakończy się ten projekt?

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Tu nie ma miejsca na błąd

Strażnik Lopashanski szuka na wyspie rannego orła i dokonuje zaskakującego odkrycia. Tymczasem strażnik MacFadzen prowadzi poszukiwania zaginionego pływaka.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Kłopotliwe zwierzaki: Łakomczuchy

Mops mający obsesję na punkcie pizzy. Pies niszczący wszystko w domu i w ogrodzie. Koń umiejący wydostać się z boksu i wypuścić inne konie.

  Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

Reklama
20:00

Królowa rekinów

Poszukiwania legendarnej, największej kiedykolwiek oznakowanej samicy żarłacza białego. Jak zareaguje na towarzystwo samca?

  Godziny emisji Królowa rekinów

21:00

Weterynarz w dziczy: Leniwiec w potrzebie

Dr Chris Brown wyrusza do Kostaryki, aby pomóc ciężko rannemu leniwcowi. Łapie także i leczy małpkę kapucynkę cierpiącą na dziwną chorobę skóry.

  Godziny emisji Weterynarz w dziczy

22:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Ratunek z niebios

Marcel ratuje psa pozostawionego w miejscowym kościele i obawia się, że zwierzę może mieć raka. Tania i Maria zbierają fundusze na schronisko.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

23:00

Jadowita Australia , odc. 1

Czy wiecie, że ugryzienie przez rekina może ujawnić chorobę zwyrodnieniową stawów, a jad ślimaków z rodziny stożków leczy przewlekły ból? Opowie o tym ekspertka Dr Kelly Strzepek.

  Godziny emisji Jadowita Australia 

00:00

Strażnicy Teksasu: Pod wodą

Teksańscy strażnicy łowieccy mają ręce pełne roboty. Czuwają nad bezpieczeństwem 27 milionowej populacji stanu Teksas oraz sprawują pieczę nad jego naturalnymi zasobami.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

01:00

Na tropie wymarłych gatunków: Biały wilk z Nowej Fundlandii

Forrest dołącza do eksperta z Nowej Fundlandii w celu odnalezienia białego wilka. W 1930 gatunek został uznany za wymarły. Pewien myśliwy jest przekonany, że postrzelił to zwierzę.

  Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Kain i Abel

Szyper Phil walczy o życie, podczas gdy jego synowie prowadzą walkę między sobą. Zwodzony kolejnymi obietnicami brat kapitana Siga myśli, czy nie zrezygnować z pracy.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Szok w zatoce

Strażnik przyrody Tommy Johnson dołącza do zespołu ratującego żółwie morskie przed pewną śmiercią czekającą na nie w zimnych wodach zatoki Matagorda.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Dzik Boris

Charles Jantzen z SPCA w Houston ratuje odyńca Borisa i dziewięć innych porzuconych świń, które żyły w przerażających warunkach, bez jedzenia i wody.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:40

Poznajcie pingwiny, odc. 4

Zespół stara się ocalić bezbronne pisklę, a tęgi pingwin idzie na dietę. Przychodzą też ważne wyniki testów młodego pingwina nieznanej dotąd płci.

  Godziny emisji Poznajcie pingwiny

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Pierścień ognia, część 1

Bear Grylls rozpoczyna tygodniowy pobyt na skamieniałych mokradłach w regionie zwanym pacyficznym pierścieniem ognia. To rejon zniszczony w 2004 roku przez tsunami.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-27. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-27 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info