Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-03-28 - ramówka, emisje

2019-03-28 Pokaż dziś

06:00

Lotnisko pełne zwierząt, odc. 1

Ross musi uspokoić rozdrażnionego kota. Z kolei Stuart karmi malutkiego sępa i opiekuje się pięcioma torbaczami. Czy mało doświadczony Sian poradzi sobie ze wzburzoną alpaką?

  Godziny emisji Lotnisko pełne zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: Akwaria na medal

Po powrocie z olimpiady w Rio, baseballista Paul George zleca Wayde'owi i Brettowi budowę dwóch patriotycznych akwariów, które mają stanąć obok oczka wodnego w jego ogrodzie.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Dom dla zwycięzcy

Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Podróż Siuksa

Ukochany pies potrzebuje operacji kolana, którą przeprowadzi doktor Jeff. Tymczasem doktorzy Nichols i Petra starają się wyleczyć złamany łokieć pewnego kota.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Arktyka: Tundra - lodowa pustynia

Tundra arktyczna zajmuje jedną piątą powierzchni globu. To jeden z najzimniejszych i najsuchszych regionów Ziemi. Jednak mimo surowych warunków, tętni on życiem.

  Godziny emisji Najdziksza Arktyka

Reklama
10:00

Kłopotliwe zwierzaki: Twardziele

Wybryki kota, który nawąchał się kocimiętki i psa, który opanował do perfekcji sztukę wchodzenia do opiekacza. Oto rozbrykane pupile, potafiące nieźle namieszać.

  Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

11:00

Obcy wewnątrz nas: Robale w moich płucach

Małe dziecko omal nie umiera we własnym domu. Mężczyzna czuje, jak robale pełzają mu w płucach. Bokserka traci wzrok za sprawą rzadkiej infekcji.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Alaska: Przetrwać na krańcu świata: Polowanie na niedźwiedzia

Uczestnicy ekspedycji chudną w zatrważającym tempie. Ich pierwsze polowanie na niedźwiedzia nie udaje się. Zdesperowani wyruszają na kolejne łowy.

  Godziny emisji Alaska: Przetrwać na krańcu świata

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Nowy Rok w Villalobos

Bezdomny mężczyzna prosi o zaopiekowanie się jego szczeniakami. Mariah i Marcel zaczynają pomagać ludziom mieszkającym na ulicach ze swoimi psami, rozdając im torby z przysmakami.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Piekło w domu

Stanley i Shelby nieustannie ze sobą walczą. Z kolei Finn ma zwyczaj skakania po dziecięcym łóżeczku. Czy Jackson Galaxy pomoże właścicielom okiełznać ich niesforne pupile?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Houston: Przygodny hodowca

Pracownicy SPCA usiłują zlikwidować niehumanitarną hodowlę psów. Czy śledczym uda się uratować zwierzęta, zanim będzie za późno?

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

16:00

Projekt AKWARIUM, odc. 12

Wayde King i Brett Raymer — przyjaciele, wspólnicy i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów, Acrylic Tank Manufacturing (ATM).

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Witamy w dżunglii

Pewien stary basen potrzebuje pomocy Lucasa. Jego misją będzie stworzenie w ogródku na przedmieściach pełnej niespodzianek, przypominającej dżunglę oazy.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Intruzi

Strażnik Lucas stara się wyśledzić intruzów, którzy zniszczyli grunt. Tymczasem Towne spieszy na pomoc rannemu 11-letniemu turyście.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Kłopotliwe zwierzaki: Mali domowi wandale

Oto niesforne zwierzęta, które sieją chaos i zniszczenie. Od psa, który nie pozwala wyjść do pracy opiekunce, po trzy kozy, uwielbiające chodzić po samochodzie właściciela.

  Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

Reklama
20:00

Mieszkanie na pniu

Twórca domków na drzewie Django Kroner podejmuje się wraz z ekipą zlecenia w Kentucky. Klient prosi o konstrukcję domku na wysokości 20 metrów. Django szuka inspiracji w cyrku.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

21:00

Premiera Baseny z rozmachem: Skały miłości

Lucas buduje w ogródku klienta śródziemnomorski kurort z karaibskimi akcentami. Powstanie 30-osobowa wanna z hydromasażem, ponad 10 ogrodowych palenisk i siłownia plenerowa.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

22:00

Premiera Strażnicy przyrody: Wiosenne szkolenie

Nowy rekrut przeżywa pierwsze spotkanie z agresywnym szopem praczem. Strażnik Fluette przesłuchuje pewnego trapera, a Benvenuti próbuje uratować ranne pisklę gęsi.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

23:00

Jadowita Australia , odc. 2

W odcinku poznamy cechę krokodyli różańcowych, która może pomóc w zwalczaniu zakażeń. Dowiemy się także o potencjale jadu ukwiałów w walce z zaburzeniami autoimmunologicznymi.

  Godziny emisji Jadowita Australia 

00:00

Weterynarz w dziczy: Leniwiec w potrzebie

Dr Chris Brown wyrusza do Kostaryki, aby pomóc ciężko rannemu leniwcowi. Łapie także i leczy małpkę kapucynkę cierpiącą na dziwną chorobę skóry.

  Godziny emisji Weterynarz w dziczy

01:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Ratunek z niebios

Marcel ratuje psa pozostawionego w miejscowym kościele i obawia się, że zwierzę może mieć raka. Tania i Maria zbierają fundusze na schronisko.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Dzień spłaty

Na kutrze Time Bandit Scott walczy z Mike'em o awans na kapitana. Tymczasem szyper Andy martwi się stanem pokładu łodzi.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu, odc. 12

Strażnicy przyrody, Henderson i Harper, poszukują kłusowników. Wyznanie podejrzanego mówi o ponad 40 zabitych jeleniach.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Kociak w silniku

Lato w Teksasie daje się wszystkim we znaki. Policjantka Sage Whitney z SPCA jedzie ratować kociaka, który wszedł do środka silnika samochodowego.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:40

Poznajcie pingwiny, odc. 5

Po amputacji, związek Cedricka i Robin przechodzi kryzys. Młody Squeaker nadwyręża cierpliwość opiekunów, a pewien dziki pingwin trafia do szpitala z zagrażającą życiu raną.

  Godziny emisji Poznajcie pingwiny

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Pierścień ognia, część 2

Bear Grylls kontynuuje tygodniowy pobyt na skamieniałych mokradłach w regionie zwanym pacyficznym pierścieniem ognia. To rejon zniszczony w 2004 roku przez tsunami.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-28. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-28 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info