Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-03-30 - ramówka, emisje

2019-03-30 Pokaż dziś

06:00

Na haczyku: Wyścigi z diabłem

Zapaśnik Eric Young uczy się łowić ryby używając balonu. Potem kajakiem spływa rwącą rzeką w pogoni za wielką rybą z okoniokształtnych. Jak zakończy się ten pościg?

  Godziny emisji Na haczyku

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Droga do domu

Dr Jeff zajmuje się bezdomnym psem ze złamaną łapą. W międzyczasie, Hector pilnuje psa doktora Jeffa, Freda.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Irwinowie - następne pokolenie: Pływający z mantami

Robert wyrusza na Wielką Rafę Koralową, aby pomóc w badaniach nad mantami. Ekipa zoo wspólnymi siłami próbuje uratować życie małej walabii.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

08:00

Mieszkanie na pniu: Domek nad jeziorem

W Lake Barkley w stanie Kentucky, ekipa pracuje nad trzypiętrowym domkiem na drzewie w stylu Franka Lloyda Wrighta. Domek ma być wyposażony w sypialnię, kuchnię i łazienkę.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

Baseny jak z bajki: Inne pomysły mistrza

Anthony Archer-Wills słynie na całym świecie z projektowania i konstrukcji jedynych w swoim rodzaju, niezwykłych basenów.

  Godziny emisji Baseny jak z bajki

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM, odc. 17

Wayde King i Brett Raymer — przyjaciele, wspólnicy i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów, Acrylic Tank Manufacturing (ATM).

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Królowa lwów, odc. 3

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

  Godziny emisji Królowa lwów

12:00

Klinika Hendersonów, odc. 1

Bracia Hendersonowie i ich ojciec są lekarzami weterynarii. Do ich lecznicy — Fox Animal Hospital — trafiają psy i koty potrzebujące pomocy. Czy wszystkie uda się uratować?

  Godziny emisji Klinika Hendersonów

13:00

Cztery kąty, cztery łapy: Koci zamek

Projektant Antonio Ballatore i jego ekipa budują domek na drzewie dla kotów. Dzięki połączeniu z salonem, Taffy i jej dziesięcioletni właściciel mogą się bawić w wielkim stylu.

  Godziny emisji Cztery kąty, cztery łapy

14:00

Kot z piekła rodem: Gryząca miłość

Ambreen jest od 13 lat w toksycznym związku, a jej oprawcą jest jej kot Calvin. Czy Jackson Galaxy pomoże jej odzyskać swoje dawne życie?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Kot z piekła rodem: Woody zabójca

Sandy i Phil byli szczęśliwym małżeństwem do momentu, gdy nie adoptowali kota Woody'ego. Para jest przekonana, że to właśnie on był zabójcą ich drugiego kociaka.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Irwinowie - następne pokolenie: Kangurek Roberta

Bindi i opiekunowie z zoo przygotowują Sophie — nowo narodzoną żyrafkę — do pierwszych dni na wybiegu. Robert tymczasem pomaga wychowywać innego malucha: kangura Melmana.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

17:00

Strażnicy Alaski: Sezon na wędkowanie

Rob przeprowadza test, który ma wykazać, czy jego ulubiony pies jest gotów do służby. Funkcjonariusz Chris jest zajęty organizacją rozpoczęcia sezonu wędkarskiego na rzece Kenai.

  Godziny emisji Strażnicy Alaski

18:00

Gadomaniacy: Przygoda ze scynkiem

Tym razem powstaje terrarium oparte na motywach z filmu „Wspaniała przygoda Billa i Teda". Jordan, uczestniczka triathlonów, marzy o „sportowym" terrarium dla swojej jaszczurki.

  Godziny emisji Gadomaniacy

19:00

Projekt AKWARIUM: Nick Carter: ma być tak, i już!

Nick Carter, członek zespołu Backstreet Boys, marzy o akwarium przypominającym stare parowce rzeczne. Zadanie wydaje się niewykonalne, ale Wayde znajduje sposób na jego realizację.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

Reklama
20:00

Baseny z rozmachem: Skały miłości

Lucas buduje w ogródku klienta śródziemnomorski kurort z karaibskimi akcentami. Powstanie 30-osobowa wanna z hydromasażem, ponad 10 ogrodowych palenisk i siłownia plenerowa.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

21:00

Premiera Kot z piekła rodem: Zapomniane koty w Filadelfii

Stary przyjaciel prosi Jacksona o pomoc w znalezieniu nowego pokolenia wolontariuszy, którzy pomogą ratować bezdomne koty w Filadelfii.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

22:00

Irwinowie - następne pokolenie: Dziedzictwo Steve'a

Syn Steve'a Irwina - Robert, idzie w ślady swojego ojca. Po kilkumiesięcznym szkoleniu przychodzi czas by samodzielnie nakarmił najgroźniejszego krokodyla w Australia Zoo.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

23:00

Alaska: ostatni przystanek: Zima na horyzoncie

Temperatury gwałtownie spadają i wszyscy przygotowują się, aby przetrwać zimę. Jedno wielkie zwierzę powinno zapewnić rodzinie pożywienie na czas wielkich mrozów.

  Godziny emisji Alaska

00:00

Afryka: kraina węży, odc. 1

Kurdt Greenwood przemierza najdziksze tereny RPA w poszukiwaniu 12 gatunków śmiertelnie niebezpiecznych węży. Chce pomóc ludziom lepiej zrozumieć te często nielubiane zwierzęta.

  Godziny emisji Afryka

01:00

Obcy wewnątrz nas: Wakacje z piekła rodem

Życie trzech rodzin staje na głowie, kiedy zakażenie rozrywa mężczyźnie nogę. Rzadka infekcja mózgu popycha siedmioletnią dziewczynkę do samobójstwa.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

03:00

Strażnicy Teksasu: Na gorącym uczynku

Strażnicy działają jako tajni agenci: rozpracowują rynek handlu dzikimi zwierzętami. Zobaczymy między innymi pewnego handlarza, który wpada w szał, kiedy zostaje schwytany.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

04:00

Weterynarz z Gór Skalistych: Mały cud

Ekipa doktora Jeffa spieszy z pomocą niewielkiej suczce, która rodzi spore szczenie. Weterynarze udają się też do centrum miasta aby udzielić pomocy bezdomnym i ich zwierzętom.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

05:00

Szkoła przetrwania: Koło podbiegunowe północne

Bear Grylls staje przed najtrudniejszym zadaniem w swojej karierze. W najzimniejszym miejscu na ziemi poluje na renifery, pokonuje zamarznięte wodospady i... próbuje przeżyć.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-30. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-30 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info