Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-03-31 - ramówka, emisje

2019-03-31 Pokaż dziś

06:00

Na haczyku: Polowanie na olbrzyma

U wybrzeży Karoliny zapaśnik Eric Young wypływa na pełne morze skuterem wodnym z nadzieją, że uda mu się złowić olbrzyma z rodziny ostrobokowatych. Jak się łowi płastugi nocą?

  Godziny emisji Na haczyku

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Troska o niedźwiedzia

W Denwer, weterynarze leczą kota imieniem Byron, który z niewyjaśnionych przyczyn traci wagę. Opatrują również rany psa imieniem Bear, którego potrącił samochód.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Irwinowie - następne pokolenie: Terri i tygrys

Terri uczestniczy w badaniach tygrysa o imieniu Charlie — trzeba sprawdzić, czy leczenie jego guzów okazało się skuteczne. Bindi pracuje nad szczepionką dla diabła tasmańskiego.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

08:00

Mieszkanie na pniu: Co powiecie na jabłka?

Pete udaje się do Walden w stanie Nowy Jork by stworzyć domek na drzewie do degustacji cydru dla Angry Orchard. Konstrukcja w stylu pawilonu będzie miała widok na sad jabłkowy.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

Baseny jak z bajki: Najlepsze projekty

Anthony Archer-Wills to niedościgniony mistrz i konstruktor basenów. Buduje niezwykłe, ekologiczne baseny na zamówienie klientów z całych Stanów Zjednoczonych.

  Godziny emisji Baseny jak z bajki

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM, odc. 18

Wayde King i Brett Raymer — przyjaciele, wspólnicy i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów, Acrylic Tank Manufacturing (ATM).

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Kot z piekła rodem: Ratunku - mój kota trzyma mnie jako zakładnika

Jackson jedzie do Portland, by pomóc Teresie i Lee okiełznać nieobliczalnego kota. Zwierzak dotkliwie podrapał ich syna po tym, jak ten pociągnął go za ogon.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

12:00

Kot z piekła rodem: Mój chłopak i mój kot

Gwiazda reality show i była modelka Adrienne Curry mieszka pod jednym dachem ze swoim chłopakiem i należącym do Adrienne groźnym kotem syjamskim.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

13:00

Strażnicy przyrody: Wiosenne szkolenie

Nowy rekrut przeżywa pierwsze spotkanie z agresywnym szopem praczem. Strażnik Fluette przesłuchuje pewnego trapera, a Benvenuti próbuje uratować ranne pisklę gęsi.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

14:00

Królowa lwów, odc. 3

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

  Godziny emisji Królowa lwów

15:00

Klinika Hendersonów, odc. 1

Bracia Hendersonowie i ich ojciec są lekarzami weterynarii. Do ich lecznicy — Fox Animal Hospital — trafiają psy i koty potrzebujące pomocy. Czy wszystkie uda się uratować?

  Godziny emisji Klinika Hendersonów

16:00

Wilki i wojownicy: Wilk na wolności

Samotny wilk pojawia się w małym kalifornijskim miasteczku — Matt i weterani muszą go schwytać, zanim zacznie sprawiać kłopoty. Thompson pracuje z kojotem o imieniu Lichen.

  Godziny emisji Wilki i wojownicy

17:00

Baseny z rozmachem: Basen jak ocean

Lucas przebudowuje nienadający się do użytku basen dla znanej rodziny golfistów. Powstaje obiekt z motywami oceanicznymi, otwartą krawędzią i pływająca kanapą!

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Klan z Alaski: Powrót do dziczy

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

19:00

Puszcza Białowieska, odc. 1

Puszcza Białowieska to ostatni las naturalny, który niegdyś rozciągał się na całą Nizinę Środkowoeuropejską. Obecnie jest domem dla 800 żubrów, koników polskich, dzików oraz łosi.

  Godziny emisji Puszcza Białowieska

Reklama
20:00

Klinika Hendersonów, odc. 1

Bracia Hendersonowie i ich ojciec są lekarzami weterynarii. Do ich lecznicy — Fox Animal Hospital — trafiają psy i koty potrzebujące pomocy. Czy wszystkie uda się uratować?

  Godziny emisji Klinika Hendersonów

21:00

Premiera Ziemia tygrysów

Tygrysy to jedne z najbardziej zagrożonych zwierząt na Ziemi. „Project Cat" to ambitna próba podwojenia populacji dziko żyjących tygrysów do roku 2022.

  Godziny emisji Ziemia tygrysów

23:00

Alaska: ostatni przystanek: Wszyscy są głodni

W końcu nadchodzi zima. Bob uświadamia sobie konsekwencje katastrofy samolotu. Heimo musi znaleźć sposób, aby przekroczyć świeżo zamarzniętą rzekę.

  Godziny emisji Alaska

00:00

Afryka: kraina węży, odc. 2

Kurdt Greenwood przemierza najdziksze tereny RPA w poszukiwaniu 12 gatunków śmiertelnie niebezpiecznych węży. Chce pomóc ludziom lepiej zrozumieć te często nielubiane zwierzęta.

  Godziny emisji Afryka

01:00

Obcy wewnątrz nas: Coś żyje w moim kolanie!

Wybuch tajemniczej infekcji sprawia, że czteroletni chłopiec krztusi się własnym śluzem. Rana w kolanie siedmiolatka okazuje się mieć ponurą przyczynę.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Bez końca

Na kutrze Northwestern atmosfera robi się coraz bardziej napięta. Sfrustrowany Edgar Hansen postanawia stawić czoła Sigowi. Josh Harris wraca na łódź Cornelia Marie.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Cisza przed burzą

Na terenie całego Teksasu wodne patrole przeżywają trudne chwile z powodu rekordowych burz i powodzi, a zespoły ratownicze ocalają ludzi z niebezpiecznych wód.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Zaniedbany pies

Policjantka Dana Moss zostaje wezwana w sprawie psa o zaniedbanej sierści. Musi teraz ocenić, czy właściciele właściwie opiekują się czworonogiem.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Do dżungli!

Dr Jeff z ekipą udają się do Meksyku aby za darmo udzielać pomocy weterynaryjnej pupilom ubogich rodzin. Spędzą tam tydzień lecząc setki potrzebujących zwierząt.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

05:12

Szkoła przetrwania: Wietnam

W samym środku wietnamskiej dżungli Bear Grylls musi poradzić sobie z groźnymi pijawkami i plującą kobrą. Leśny skorpion znajdzie się na talerzu mistrza sztuki przetrwania.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

Reklama

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-31. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-31 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info