Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-01 - ramówka, emisje

2019-04-01 Pokaż dziś

06:00

Lotnisko pełne zwierząt, odc. 3

Will uspakaja wystraszone koty. Ross przygotowuje żółwie do długiej podróży. Czy zdąży zapakować wszystkie gady?

  Godziny emisji Lotnisko pełne zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: Hiphopowe rybki

Wayde i Brett budują dwa akwaria, które maja stanąć w wymarzonym domu rapera Akona. Czy uda im się ukończyć projekt czy też wykoleją go ich własne hiphopowe marzenia?

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część III

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Pełna prędkość

Najbardziej zajęty weterynarz w Denver powraca! Dr Amy podejmuje się operacji poglądowej kota o zaskakującym apetycie a Dr Jeff pomaga rannemu tygrysowi.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Europa: W krainie lodu i śniegu

Tym razem poznamy faunę północnych krańców Europy — od orłów przednich ze szkockich gór Cairngorm po niedźwiedzie polarne z norweskiego archipelagu Svalbard.

  Godziny emisji Najdziksza Europa

Reklama
10:00

Kłopotliwe zwierzaki: Czworonożne łakomczuchy

Spotkanie z psem, który uwielbia lody oraz innym czworonożnym smakoszem, przysparzającym właścicielom sporo kłopotu. Poznamy też papugę, która klnie i rapuje.

  Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

11:00

Mieszkanie na pniu: Domek rodziny Nelsonów

Pete przygotowuje wyjątkowy prezent dla swojej córki: z okazji parapetówki buduje dla niej wspaniały domek na drzewie urządzony w stylu marokańskim.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

12:00

Dwa oblicza survivalu: Awaria na pustyni

Eksperci sztuki przetrwania, Cody i Dave, tym razem są w Dolinie Wulkanów. W samym środku dziczy zepsuł im się samochód a otaczająca przyroda wyraźnie im nie sprzyja.

  Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Cudowne chwile

Tia, Tania i Mariah wspominają najpiękniejsze chwile — od sytuacji, kiedy udało się uratować potrzebujące psy, po wzruszające spotkania po latach i udane adopcje zwierząt.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Godzilla atakuje!

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Nalot o północy

Pracownicy pensylwańskiego towarzystwa zapobiegania okrucieństwu wobec zwierząt PSPCA ratują z opresji ponad 100 ptaków i psów, trzymanych w pewnej nieruchomości.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Jurajskie obozowisko

Wayde i Brett projektują akwarium w przyczepie kempingowej. Następnie budują niezwykły zbiornik, w którym umieszczą aligatory i rekiny.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Wodny raj

Mistrz w dziedzinie basenów, Lucas, przemienia zaniedbany ogródek w istny wodny raj! W ramach tego ekstremalnego projektu Lucas tworzy idealną strefę rozrywki dla całej rodziny.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Za blisko

Arsenault zatrzymuje mężczyznę, który poluje zbyt blisko szkoły i niszczy własność publiczną. Strażnicy dostają wiadomość, że w dzielnicy mieszkalnej ktoś dokarmia niedźwiedzia.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksza Europa: W krainie lodu i śniegu

Tym razem poznamy faunę północnych krańców Europy — od orłów przednich ze szkockich gór Cairngorm po niedźwiedzie polarne z norweskiego archipelagu Svalbard.

  Godziny emisji Najdziksza Europa

Reklama
20:00

Ostatnie słonie w Chinach

Działania Międzynarodowego Funduszu Na Rzecz Zwierząt oraz mieszkańców prowincji Junan w celu stworzenia bezpiecznego siedliska dla jednego z najcenniejszych symboli Chin.

  Godziny emisji Ostatnie słonie w Chinach

21:00

Premiera Jak to robią zwierzęta?: Lewitujące jaszczurki i nieśmiertelna meduza

Najnowsze badania i doskonałe pokazy pomagają zrozumieć, w jaki sposób jaszczurki mogą dosłownie chodzić po wodzie. Czy meduzy mogą żyć wiecznie?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

21:30

Premiera Jak to robią zwierzęta?: Naddźwiękowe sowy i niewidzialne ośmiornice

Ekspert tłumaczy, w jaki sposób sowa płomykówka chwyta ofiarę, której nawet nie widzi. Co sprawia, że ośmiornice są mistrzami kamuflażu?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

22:00

Dzika Appalachia

Niezwykły dokument ukazujący dziką przyrodę jednych z najpiękniejszych górskich lasów w Ameryce oraz spektakularne krajobrazy Appalachów.

  Godziny emisji Dzika Appalachia

23:00

Dziki Frank w Afryce, odc. 1

Frank udaje się do Afryki, podążając śladami doktora Livingstone'a i poszukując tzw. Wielkiej Piątki. Na początek czeka go spotkanie z lwem, który sprawdzi jego odwagę.

  Godziny emisji Dziki Frank w Afryce

00:00

Strażnicy Alaski: Nauka latania

Rex, pies Roba, przejdzie test, który zadecyduje o możliwości ich dalszej współpracy. Laura z powietrza obserwuje populację łabędzi trąbiących.

  Godziny emisji Strażnicy Alaski

01:00

Klinika Hendersonów, odc. 1

Bracia Hendersonowie i ich ojciec są lekarzami weterynarii. Do ich lecznicy — Fox Animal Hospital — trafiają psy i koty potrzebujące pomocy. Czy wszystkie uda się uratować?

  Godziny emisji Klinika Hendersonów

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Nerwy na morzu

Atmosfera na kutrach na Morzu Beringa robi się coraz bardziej napięta. Puste skrzynki na kraby sprawiają, że rybacy nie potrafią trzymać nerwów na wodzy.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Zwiad w Zatoce Meksykańskiej

Specjalny oddział strażników spędza tydzień w pływającym domu podczas operacji przeciwko przemytnikom narkotyków.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Anioł doskonały

Policjanci z oddziału SPCA w Houston udzielają pomocy szczeniakowi, który doznał poważnych obrażeń. Zwierzak ma trzynaście złamanych kości.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

Reklama
04:40

Poznajcie pingwiny, odc. 6

Rana dzikiego pingwina zostaje opatrzona, dwa pingwiny wdają się w ostrą bójkę, a pewien stary mieszkaniec ośrodka świętuje wyjątkową okazję.

  Godziny emisji Poznajcie pingwiny

05:10

Szkoła przetrwania: Teksas

W zachodnim Teksasie Bear Grylls zostanie zrzucony na spaloną słońcem pustynię Chihuahua. Potem pokona kilka głębokich kanionów, gdzie spotka groźnego grzechotnika.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-01. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-01 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info