Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-02 - ramówka, emisje

2019-04-02 Pokaż dziś

06:00

Lotnisko pełne zwierząt, odc. 4

Sian musi dostarczyć psa na pokład samolotu, lecącego do Dublina. Z kolei Ross próbuje uspokoić szalejącego buldoga. Czy zdoła okiełznać rozdrażnionego czworonoga?

  Godziny emisji Lotnisko pełne zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: Niespodzianka dla gwiazdy country

Wayde i Brett budują akwarium z motywem przyrodniczym dla supergwiazdy muzyki country, Jasona Aldeana. Prezent-niespodzianka musi być gotowy zanim muzyk wróci z trasy koncertowej.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Trójpoziomowy rekordzista

Pete przyjechał do Luizjany, aby zbudować swój największy do tej pory dom na drzewie. Będzie miał 21-metrowy most i trzy piętra o powierzchni 365 metrów kwadratowych.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Wyścig z czasem

Pies, któremu pękła narośl na szyi wymaga natychmiastowej operacji. Pomaga mu Dr Jeff. Tymczasem, ekipa weterynaryjna przeprowadza ryzykowny zabieg na miniaturowych osiołkach.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Europa: Rzeki, jeziora i oceany

W tym odcinku poznamy zwierzęta żyjące w europejskich wodach i nad nimi — między innymi jedynego podwodnego pająka, wydrę europejską i szakala złocistego z delty Dunaju.

  Godziny emisji Najdziksza Europa

Reklama
10:00

Kłopotliwe zwierzaki: Małpi biznes

Psotna małpka Boo przejęła kontrolę nad domem i owinęła sobie wokół palca właściciela. Z kolei labradoodle o imieniu Duke jest obsesyjnym łasuchem.

  Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

11:00

Mieszkanie na pniu: Niezwykły obóz

Pete konstruuje wspaniały domek na letni obóz dla dzieci chorych na raka. Domek jest otwarty, aby umożliwić obozowiczom jak najbliższy kontakt z przyrodą.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

12:00

Dwa oblicza survivalu: W pojedynkę

Dave Canterbury i Cody Lundin gubią się w dzikich rejonach Arizony. Muszą teraz nie tylko odszukać się nawzajem, ale również znaleźć drogę do cywilizacji.

  Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Szczeniak trafia do domu

Tia próbuje znaleźć idealnego psa dla pary żyjącej na farmie. Czy któryś ze szczeniaków „dogada się" ze zwierzętami gospodarskimi? Ekipa ratuje agresywnego bezpańskiego psa.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Despotyczna Chloe

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Tajna pułapka

Pracownicy PSPCA ratują psa, porzuconego przez właścicieli podczas mrozu. Pomagają też kotu, który utknął w kanale ściekowym.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Światło przewodnie

Wayde i Brett budują akwarium dla potentata fitness klubów. Z kolei na południu kraju projektują ogromny, heksagonalny zbiornik w kasynie w Alabamie.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Fiesta nad laguną

Lucas Congdon wraz z ekipą podejmują wyzwanie stworzenia repliki meksykańskiego kurortu w pewnym ogródku w miejscowości Venice na Florydzie. Czas rozpocząc fiestę!

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Kłamstwo ma krótkie nogi

Bronson i Towne jadą w środku nocy na miejsce wypadku pojazdu terenowego. McKee stara się, aby pewne egzotyczne zwierzę wróciło do swojego właściciela.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksza Europa: Rzeki, jeziora i oceany

W tym odcinku poznamy zwierzęta żyjące w europejskich wodach i nad nimi — między innymi jedynego podwodnego pająka, wydrę europejską i szakala złocistego z delty Dunaju.

  Godziny emisji Najdziksza Europa

Reklama
20:00

Najsłodsze zwierzaki - best of

Program poświęcony najsłodszym bohaterom królestwa zwierząt. Zobaczymy czworonożne gwiazdy sportu, kudłate ikony mody i wiele innych uroczych psów, kotów i innych zwierzaków.

  Godziny emisji Najsłodsze zwierzaki

21:00

Strażnicy Teksasu: Niebezpieczeństwo o świcie

Strażnik Albert Flores egzekwuje prawo gdy odkrywa nielegalne połowy krewetek. Strażnik Jayme Deschaaf upewnia się, że myśliwi przestrzegają praw związanych z migracją gołębi.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

22:00

Na tropie wymarłych gatunków: Czarny wilk z Florydy

Forrest przeszukuje Florydę w poszukiwaniu czarnej pantery, której nigdy nie widziano w USA. Odkrycia na terenie stanu świadczą o tym, że obecność pantery to nie tylko pogłoska.

  Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

23:00

Dziki Frank w Afryce, odc. 2

Frank udaje się do Afryki w poszukiwaniu Wielkiej Piątki. Przemierza ten tajemniczy ląd, idąc śladami doktora Livingstone'a - od Zambii, przez Pustynię Kalahari, po rzekę Zambezi.

  Godziny emisji Dziki Frank w Afryce

00:00

Jak to robią zwierzęta?: Lewitujące jaszczurki i nieśmiertelna meduza

Najnowsze badania i doskonałe pokazy pomagają zrozumieć, w jaki sposób jaszczurki mogą dosłownie chodzić po wodzie. Czy meduzy mogą żyć wiecznie?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

00:30

Jak to robią zwierzęta?: Naddźwiękowe sowy i niewidzialne ośmiornice

Ekspert tłumaczy, w jaki sposób sowa płomykówka chwyta ofiarę, której nawet nie widzi. Co sprawia, że ośmiornice są mistrzami kamuflażu?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

01:00

Dzika Appalachia

Niezwykły dokument ukazujący dziką przyrodę jednych z najpiękniejszych górskich lasów w Ameryce oraz spektakularne krajobrazy Appalachów.

  Godziny emisji Dzika Appalachia

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Starość i zdrada

Jake Harris z Cornelia Marie dostaje od życia niezłą lekcję. Na kutrze Wizard dochodzi do tragedii, kiedy jeden z rybaków zaplątuje się w sieci.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu, odc. 5

Strażnicy badają wypadek skutera wodnego, po którym mężczyzna trafił do szpitala. Później, nad jeziorem Lewisville, muszą radzić sobie z imprezowiczem, który trochę za dużo wypił.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Przeprowadzka rezerwatu

Policjanci z SPCA wraz z weterynarzami i ochotnikami szykują się do przeniesienia około 200 ptaków i ssaków z rezerwatu, którego właściciele zapomnieli o opiece nad zwierzętami.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

Reklama
04:40

Poznajcie pingwiny, odc. 7

Los nie sprzyja niedożywionemu, porzuconemu pisklakowi - czteromiesięczny Little Bluey waży zaledwie kilogram. Ekipa stara się mu pomóc jak tylko potrafi, ale czy to wystarczy?

  Godziny emisji Poznajcie pingwiny

05:10

Szkoła przetrwania: Alaska

W Chugach Mountains w południowej Alasce Bear Grylls musi stawić czoła nie tylko pogodzie, ale pokonać lasy zamieszkałe przez groźne niedźwiedzie brunatne.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-02. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-02 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info