Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-05 - ramówka, emisje

2019-04-05 Pokaż dziś

06:00

Lotnisko pełne zwierząt, odc. 7

Grace transportuje psa przewodnika, gdy nagle sama traci orientację. Z kolei do ośrodka ratowania zwierząt trafia mnóstwo "pacjentów". Czy zespół znajdzie dla wszystkich miejsce?

  Godziny emisji Lotnisko pełne zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: Kciuki w górę!

The Thumbs nie jest typową stacją paliw. Ich specjalnością jest też grillowanie. Remont ich lokalu nie będzie jednak kompletny bez jedynego w swoim rodzaju akwarium.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Na srebrzystym klonie

Na klonie srebrzystym powstaje konstrukcja pokryta cedrowym gontem, z dwupoziomową wieżyczką i tarasem z widokiem na jezioro Chelan.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Urodzeni, by biegać

Dr Jeff i dr Petra łączą siły by uratować łapę pupila rasy husky. Natomiast dr Baier przeżywa chwile grozy w czasie rutynowego leczenia udomowionej świnki imieniem Strawberry.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksza Europa: Ziemia spalona słońcem

Od gór do morza, od rozpalonych pustyń po arktyczną tundrę: w tym programie odkryjemy ostatnie naprawdę dzikie tereny Europy, pełne niezwykłych przejawów życia.

  Godziny emisji Najdziksza Europa

Reklama
10:00

Kłopotliwe zwierzaki: Psy kopiące

Pies kopiący rowy, które jego właściciele z powrotem zasypują za pomocą spycharki. Kozy, wywołujące chaos podczas przyjęcia. Pies kleptoman, który kradnie bieliznę.

  Godziny emisji Kłopotliwe zwierzaki

11:00

Mieszkanie na pniu: Nie ma jak w domku

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

12:00

Dwa oblicza survivalu: Tropem huraganu

Po przejściu huraganu Cody i Dave znajdują przydatne im rzeczy w najmniej oczekiwanych miejscach. Tym razem ta podróż kończy się spotkaniem ze stworzeniami, które żądlą.

  Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Czy się polubią?

Ludzie, którzy adoptowali już psa, chcą przygarnąć drugiego szczeniaka, ale Tia obawia się, czy psy się dogadają. Schronisko przyjmuje psa mężczyzny, który został aresztowany.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Spragniony krwi

Jackson przychodzi z pomocą strażakowi z Los Angeles, który nie może poradzić sobie ze swoim szalonym kotem Coco. Pomaga też parze z Teksasu, nocami terroryzowanej przez kota.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Atak maczetą

Oficerowie ratują psa z symptomami udaru słonecznego. Funkcjonariusze organizacji walczącej z okrucieństwem wobec zwierząt zajmują się sprawą brutalnego ataku na innego czworonoga.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Zdrowa dawka pracy

Wayde i Brett wykonują zamówienie na akwarium w kształcie strzykawki. Następnie muszą wybudować akwarium dla siebie, ponieważ ich firma ATM przenosi się w inne miejsce.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Nadmorski pałac

Lucasa czeka wyzwanie zbudowania nad Zatoką Meksykańską basenu godnego rzymskiego pałacu. Poszukiwanie inspiracji zaprowadzi go aż do samego Cezara.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Na granicy

Porucznik Boudreau i strażnik Hannett łapią myśliwego podejrzanego o nielegalne strzelanie do bażantów. Kanadyjski myśliwy strzela do łosia, który przekroczył granicę.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksza Europa: Ziemia spalona słońcem

Od gór do morza, od rozpalonych pustyń po arktyczną tundrę: w tym programie odkryjemy ostatnie naprawdę dzikie tereny Europy, pełne niezwykłych przejawów życia.

  Godziny emisji Najdziksza Europa

Reklama
20:00

Białe lwy: Król królów

Lwy znajdują się w bardzo trudnej sytuacji. W ciągu 20 lat populacja tych kotów zmniejszyła się z 250000 do 23000 sztuk. Z tego jedynie 300 to białe lwy. Co zabija króla zwierząt?

  Godziny emisji Białe lwy

21:00

Premiera Strażnicy Alaski: Diabelska zatoka

Chris patroluje jezioro Tustumena i w jednej z zatok trafia na wiatr znad lodowca. Bill, Amber i Dustin wędrują przez krainę niedźwiedzi, zbliżając się do tych groźnych zwierząt.

  Godziny emisji Strażnicy Alaski

22:00

Premiera Klinika Hendersonów: Poznaj moich rodziców

Do kliniki trafia pies, który zjadł torebkę marihuany. Schronisko dla świnek wietnamskich ma problem — Hendersonowie próbują mu pomóc. Mama Natalii spotyka się z rodziną.

  Godziny emisji Klinika Hendersonów

23:00

Dziki Frank w Afryce, odc. 5

Podążając w Afryce śladami doktora Livingstone'a. Frank będzie musiał użyć swoich niezwykłych umiejętności, aby zbliżyć się do najgroźniejszych zwierząt na naszej planecie.

  Godziny emisji Dziki Frank w Afryce

00:00

Baseny z rozmachem: Raj za domem

Lucas ponownie odwiedza pięć swoich ulubionych projektów i rodzin. On i jego ekipa ujawniają niepokazywane dotąd, niezwykłe baseny.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

01:00

Strażnicy przyrody: Nie karmić niedźwiedzi

Strażnik Canfield jest w szoku, kiedy odwiedza dom, którego właściciele są oskarżani o dokarmianie niedźwiedzi. Zespół prowadzi działania w sprawie utonięcia w rzece Connecticut.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Wylot rany

Załogi odważnych rybaków wciąż łowią kraby na Morzu Beringa. Choć warunki są ekstremalne, walka o łup o wartości 100 milionów dolarów trwa...

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Aligator kontra pies

Strażnicy muszą schwytać i przetransportować ponad 200-kilogramowego aligatora siejącego popłoch na przedmieściach, a w rezerwacie przyrody znajdują plantację marihuany.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Opuszczone szczeniaki

Oficerowie śledczy, Sage i Enrique, wyruszają na ratunek nowo narodzonym szczeniakom, które porzucono w rowie niedaleko Houston.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Pies, który skradł serce Jeffa

Nietypowe zwierze jednego z klientów bardzo szybko wyrasta ze swojej zagrody. Ponadto, dr Jeff leczy kota, który ucierpiał na wiele poważnych i tajemniczych urazów.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Kraina wielkiego nieba

Bear uprawia paragliding w Górach Skalistych, pokonuje ogromne wodospady i głębokie wąwozy, a także wskakuje do jadącego pociągu.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-05. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-05 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info