Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-06 - ramówka, emisje

2019-04-06 Pokaż dziś

06:00

Na haczyku: Skishing

Eric Young poznaje tajniki skishingu - jednej z ekstremalnych technik wędkarskich. Czy tym razem ryba złapie się na przynętę? Czy człowiek jest w stanie płynąć szybciej niż ryba?

  Godziny emisji Na haczyku

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Dzielny pit bull

Dr Jeff dokonuje zaskakującego odkrycia podczas badania wyżła weimarskiego, który stracił apetyt. Ponadto, w klinice zjawia się właścicielka pit bulla, który doznał urazu łapy.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Irwinowie - następne pokolenie: Bindi i wydry

Wes i Robert wyjmują jaja z gniazda niebezpiecznych krokodyli różańcowych o imionach Terra i Bosco. Bindi interesuje się tresurą wydr — Percivala i Daisy.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

08:00

Mieszkanie na pniu: Kosmiczny krab

Gwiazda muzyki country, Zac Brown, prosi Pete'a o skonstruowanie nieziemskiego domku na drzewie na potrzeby letniej kolonii dla dzieci, Camp Southern Ground.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

Baseny z rozmachem: Pływając z rybami

W Siesta Key ekipa Lucasa zamienia oczko wodne w ogrodową oazę, w której schronienie znajdą zwierzęta i cała rodzina. Potem stary basen przemienia się w piękną lagunę.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM, odc. 19

Wayde King i Brett Raymer — przyjaciele, wspólnicy i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów, Acrylic Tank Manufacturing (ATM).

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Królowa lwów, odc. 4

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

  Godziny emisji Królowa lwów

12:00

Klinika Hendersonów: Poznaj moich rodziców

Do kliniki trafia pies, który zjadł torebkę marihuany. Schronisko dla świnek wietnamskich ma problem — Hendersonowie próbują mu pomóc. Mama Natalii spotyka się z rodziną.

  Godziny emisji Klinika Hendersonów

13:00

Cztery kąty, cztery łapy: Mieszkanie w sam raz dla kota

Antonio przemienia ciasne mieszkanie, gdzie żyją dwa koty i pies ze schroniska. Ekipa buduje spersonalizowane meble dla zwierząt i montuje sześciometrową ściankę do wspinaczki.

  Godziny emisji Cztery kąty, cztery łapy

14:00

Kot z piekła rodem: O kocie, który otwierał drzwi

Sebastian, agresywny kot, zagraża bezpieczeństwu niemowlęcia. Kot Zeus, który potrafi otwierać drzwi, usiłuje uciec z domu.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Kot z piekła rodem: Dwóch na jednego

Nerwowy kot boi się dwóch innych mieszkających w tym samym domu. Jackson uczy właściciela, jak postępować z wyjątkowo kłopotliwym kotem.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Irwinowie - następne pokolenie: Na ratunek dziobakowi

Terri wita w australijskim zoo nowego lokatora: Mballa to kocię geparda, które trafiło tu z RPA. Robert wyrusza na ratunek zagubionemu dziobakowi.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

17:00

Strażnicy Alaski: Nauka latania

Rex, pies Roba, przejdzie test, który zadecyduje o możliwości ich dalszej współpracy. Laura z powietrza obserwuje populację łabędzi trąbiących.

  Godziny emisji Strażnicy Alaski

18:00

Jak to robią zwierzęta?: Lewitujące jaszczurki i nieśmiertelna meduza

Najnowsze badania i doskonałe pokazy pomagają zrozumieć, w jaki sposób jaszczurki mogą dosłownie chodzić po wodzie. Czy meduzy mogą żyć wiecznie?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

18:30

Jak to robią zwierzęta?: Naddźwiękowe sowy i niewidzialne ośmiornice

Ekspert tłumaczy, w jaki sposób sowa płomykówka chwyta ofiarę, której nawet nie widzi. Co sprawia, że ośmiornice są mistrzami kamuflażu?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

Reklama
19:00

Projekt AKWARIUM: 2 Chainz, 1 akwarium

2 Chainz, raper z Atlanty, marzy o naprawdę wyjątkowym akwarium. W trakcie pracy Wayde gubi istotne pomiary — sprawy mocno się komplikują.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

20:00

Baseny z rozmachem: Raj za domem

Lucas ponownie odwiedza pięć swoich ulubionych projektów i rodzin. On i jego ekipa ujawniają niepokazywane dotąd, niezwykłe baseny.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

21:00

Premiera Kot z piekła rodem: Miauczenie za kratami

Jackson odwiedza osobę, która stara się znajdować nowe domy kotom specjalnej troski. Poznamy także niezwykły program resocjalizacji więźniów.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

22:00

Irwinowie - następne pokolenie: Oczy tygrysa

Terri czuwa nad tygrysem Hunterem, który zostaje uśpiony do kontrolnego badania oka. Bindi planuje imprezę urodzinową Minibusa - najstarszego wombata w ogrodzie zoologicznym.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

23:00

Alaska: ostatni przystanek: Ostatni zachód słońca

Tyler i Ashley wyruszają na liczącą 24 kilometry wędrówkę w poszukiwaniu jedzenia. Bob jedzie zobaczyć się ze swoją córką i przy okazji wycenia zniszczenia samolotu.

  Godziny emisji Alaska

00:00

Afryka: kraina węży, odc. 3

Kurdt Greenwood przemierza najdziksze tereny RPA w poszukiwaniu 12 gatunków śmiertelnie niebezpiecznych węży. Chce pomóc ludziom lepiej zrozumieć te często nielubiane zwierzęta.

  Godziny emisji Afryka

01:00

Obcy wewnątrz nas: Pomocy! Mój syn jest trędowaty!

Tajemnicza infekcja zwala z nóg silnego sportowca. Nastolatek zaraża się straszną chorobą. Mózg kobiety dosłownie "staje w ogniu".

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Jak łyse konie

Kłótnia na pokładzie kutra Cornelia Marie kończy się wezwaniem policji. Osłabiająca choroba zmusza marynarza z Kodiaka do zakończenia pracy.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Twarde dowody

W górach na zachodzie Teksasu strażnicy szukają nieuchwytnej owcy kanadyjskiej. Polują także na kłusownika z łukiem, którego obciążają nagrania z jego własnej kamery.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Walki ptaków

Policyjny nalot na lokal, w którym właśnie odbywają się nielegalne walki kogutów. Spotkanie z małżeństwem, które przygarnia niechciane zwierzęta.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

Reklama
04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Uratować niedźwiedzia

Dr Jeff przeprowadza ryzykowny, nowoczesny zabieg, by uratować łapę szczenięcia. Czy pies znów będzie chodzić? Zdjęcie rentgenowskie bezpańskiego kota unaocznia szokującą historię.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

05:12

Szkoła przetrwania: Chiny

Bear jest na terytorium słynącym z tajfunów, gdzie pokonuje wezbrane rzeki i wspina się na wysokie wodospady. Czy uda mu się upolować nietoperze na kolację?

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-06. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-06 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info