Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-07 - ramówka, emisje

2019-04-07 Pokaż dziś

06:00

Na haczyku: Zabójcze łowisko

Na otwartych wodach oceanu uzbrojony w harpun Eric Young, łowi ryby z rodziny okoniokształtnych. Czy uda mu się pokonać atlantyckie prądy i schwytać morskiego potwora?

  Godziny emisji Na haczyku

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Niespotykane umaszczenie

W niewielkim miasteczku, doktor Jeff z ekipą spotykają niezwykłe zwierzę. Ponadto, doktor Amy zajmuje się kotem, który doznał tajemniczego urazy.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Irwinowie - następne pokolenie: Krokodyla misja ma się dobrze

Irwinowie wybiera się na coroczną wyprawę do Rezerwatu Dzikiej Przyrody im. Steve'a Irwina, aby kontynuować misję rozpoczętą przez Steve'a.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

08:00

Mieszkanie na pniu: Szwajcarska rodzinna niespodzianka

Pete jedzie do Michigan by pomóc mężowi zrobić niespodziankę żonie z okazji rocznicy ślubu. Ekipa stworzy domek na drzewie inspirowany filmem "Szwajcarska rodzina Robinsonów".

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

Baseny z rozmachem: Górska oaza na Florydzie

Ekipa Lucas Lagoons staje przed trudnym zadaniem. Dla rodziny mieszkającej na mokradłach na Florydzie ma zbudować lagunę rodem z Gór Skalistych.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM, odc. 20

Wayde King i Brett Raymer — przyjaciele, wspólnicy i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów, Acrylic Tank Manufacturing (ATM).

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Kot z piekła rodem: Nadchodzi ciemność

Steev i Laura spotykają się od siedmiu lat, ale na drodze do szczęścia staje im kot Steeva. Czy Jackson potrafi im pomóc?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

12:00

Kot z piekła rodem: Prawdziwy kot z Orange County

Peggy to „prawdziwa gospodyni z Orange County". Przywykła do kocich awantur, ale tym razem draka dotyczy jej kota.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

13:00

Wybawcy zwierząt: Pen i psy wojny

Brytyjski żołnierz piechoty morskiej, Pen Farthing, prowadzi jedyny w Afganistanie oficjalny azyl dla zwierząt. Ma zamiar przekazać sześć psów żołnierzom, którzy je uratowali.

  Godziny emisji Wybawcy zwierząt

14:00

Królowa lwów, odc. 4

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

  Godziny emisji Królowa lwów

15:00

Klinika Hendersonów: Poznaj moich rodziców

Do kliniki trafia pies, który zjadł torebkę marihuany. Schronisko dla świnek wietnamskich ma problem — Hendersonowie próbują mu pomóc. Mama Natalii spotyka się z rodziną.

  Godziny emisji Klinika Hendersonów

16:00

Wilki i wojownicy: Operacja „Wolfguard"

Ekipa podejmuje tajną misję, aby udokumentować nielegalne polowania na wilki. Powstaje także specjalna zagroda dla dwóch nierozłącznych wilków.

  Godziny emisji Wilki i wojownicy

17:00

Baseny z rozmachem: Dżungla w ogrodzie

Na Florydzie Lucas buduje wyjątkową dżunglę w ogrodzie za domem. Będzie tam boisko do siatkówki plażowej, grota, do której można wpłynąć, wielka ściana wodna i zraszacze.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Klan z Alaski: Witamy w osadzie Brownów

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

19:00

Strefa Czarnobyl

Jak wygląda Strefa Wykluczenia w Czarnobylu 30 lat od tragedii? Naukowcy po raz pierwszy otrzymali nieograniczony dostęp do najbardziej skażonego miejsca na Ziemi.

  Godziny emisji Strefa Czarnobyl

Reklama
20:00

Klinika Hendersonów: Poznaj moich rodziców

Do kliniki trafia pies, który zjadł torebkę marihuany. Schronisko dla świnek wietnamskich ma problem — Hendersonowie próbują mu pomóc. Mama Natalii spotyka się z rodziną.

  Godziny emisji Klinika Hendersonów

21:00

Weterynarz w dziczy: Gepardy z pustyni

Chris Brown wyrusza do Namibii, gdzie pracuje z populacją gepardów w rezerwacie. Bada także nowo narodzone surykatki.

  Godziny emisji Weterynarz w dziczy

22:00

Życie na Ziemi, odc. 2

Przyjrzyjmy się rewolucyjnym odkryciom paleontologii: znakomita grafika komputerowa przybliży nam wygląd dawno wymarłych stworzeń, o który naukowcy spierali się przez lata.

  Godziny emisji Życie na Ziemi

23:00

Alaska: ostatni przystanek: Zagubiony w ciemności

Zapada ciemność, która zastaje Heimo w dziczy, wiele kilometrów od domu. Rodzina Lewisów przygotowuje się do wydarzenia, które odmieni ich życie.

  Godziny emisji Alaska

00:00

Najgroźniejsze rekiny na świecie

Dr Michael Domeier i dr Barry Bruce poszukują rzadkiego żarłacza białopłetwego. Chcą sprawdzić czy ten gatunek rzeczywiście zasługuje na miano najgroźniejszego rekina na świecie.

  Godziny emisji Najgroźniejsze rekiny na świecie

01:00

Obcy wewnątrz nas: Operacja mózgu pod choinkę

Urodzone w okresie Bożego Narodzenia dziecko cierpi na infekcję macicy. Groźne zakażenie niszczy obchody Chanuki. Święto Dziękczynienia kończy się tragicznie dla nauczyciela.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Koniec sezonu

Sezon kończy się silnym sztormem. Załoga Time Bandit płata figla rybakom z kutra Northwestern. Z pracy rezygnuje jeden z najbardziej doświadczonych rybaków.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Zew krwi

Zaczyna się sezon polowań na jelenie. Strażnicy kontrolują myśliwych polujących w lasach Teksasu, tropią złodziei okradających ambony strzeleckie i ratują trzy pisklęta jastrzębia.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Mały źrebak

Oficerowie interweniują w sprawie trzech skrajnie zagłodzonych koni. Zdesperowane zwierzęta z głodu jadły piasek. Jeden z koni zasłabł i potrzebuje natychmiastowej pomocy.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Dzika świnia

Dr Jeff okazuje się być ostatnią nadzieją porzuconego szczenięcia ze złamaną łapą. Ekipa zajmuje się Boston terrierem, który prawdopodobnie jest ciężko chory.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Gwatemala

Bear Grylls przedziera się przez pola lawy na aktywnym wulkanie. Odkrywa podziemny wodospad. Swoje legowisko dzieli ze żmiją, a wyprawę kończy wśród ruin z epoki Majów.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-07. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-07 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info