Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-08 - ramówka, emisje

2019-04-08 Pokaż dziś

06:00

Lotnisko pełne zwierząt, odc. 8

Wiele stworzeń, które trafiły do ośrodka ratowania zwierząt, wymaga pilnej opieki weterynaryjnej. Czy zespół zdoła pomóc wszystkim?

  Godziny emisji Lotnisko pełne zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: Wesołych Świąt

Wayde i Brett współpracują z australijską gwiazdą Alli Simpson i organizacją charytatywną Children's Miracle Network nad akwarium dla pewnego szpitala dziecięcego.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Współczesna magia

Pete odwiedza kierowcę rajdowego Dale'a Earnhardta Juniora a także opowiada historię pewnego magicznego choć i współczesnego domku na drzewie w Fayetteville w stanie Georgia.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Schronienie przed burzą

Dr Jeff z ekipą mają niewiele czasu by pomóc bulldogowi angielskiemu, który połknął kamień. Hector ma za to okazję na porządny wysiłek fizyczny dzięki miotowi szczeniąt.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Dzikie Indochiny: Wietnam

Wietnam jest najdalej wysuniętym na wschód krajem Półwyspu Indochińskiego. Szacuje się, że na jego terenie występuje około 10 procent wszystkich gatunków światowej fauny i flory.

  Godziny emisji Dzikie Indochiny

Reklama
10:00

Irwinowie - następne pokolenie: Dziedzictwo Steve'a

Syn Steve'a Irwina - Robert, idzie w ślady swojego ojca. Po kilkumiesięcznym szkoleniu przychodzi czas by samodzielnie nakarmił najgroźniejszego krokodyla w Australia Zoo.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

11:00

Mieszkanie na pniu: Wesołych Świąt!

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

12:00

Dwa oblicza survivalu: Przez brazylijskie mokradła

Tym razem Dave i Cody przeprawiają się przez największe na świecie bagna, brazylijski Pantanal, które zamieszkują niezwykle groźne piranie. Czy uda im się dotrzeć do rzeki?

  Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem, odc. 20

Jeden z najstarszych psów w schronisku wreszcie ma szansę na stały dom: para z Idaho przyjeżdża do Nowego Orleanu w poszukiwaniu nowego członka rodziny.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Reese Rozpruwacz

Od kotów, które rozbijają związki po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Kot z dziurą w szyi

Pracownicy pensylwańskiego towarzystwa zapobiegania okrucieństwu wobec zwierząt PSPCA pomagają psu ze sfilcowaną sierścią. Do ośrodka trafia też kot, poważnie poraniony w szyję.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Z popcornem na pełnym morzu

Wayde i Brett przerabiają na akwarium urządzenie do robienia popcornu dla miłośniczki tego smakołyku. Następnie budują zbiornik w kształcie żaglówki.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Ukryta strefa imprezowa

Lucas podejmuje się niemalże niemożliwego zadania przemienienia malutkiego ogródka na przedmieściach w luksusową strefę z basenem, której nie powstydziłyby się ekskluzywne kurorty.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Początek polowania

Strażnik Towne rusza na pomoc myśliwemu osaczonemu w puszczy przez stado psów, a duże nocne polowanie przybiera nieoczekiwany obrót.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Dzikie Indochiny: Wietnam

Wietnam jest najdalej wysuniętym na wschód krajem Półwyspu Indochińskiego. Szacuje się, że na jego terenie występuje około 10 procent wszystkich gatunków światowej fauny i flory.

  Godziny emisji Dzikie Indochiny

Reklama
20:00

Tajemnica pióra dinozaura

Program "Tajemnica pióra dinozaura" analizuje wyniki najnowszych badań naukowych oraz teorie związane z ewolucją procesu latania.

  Godziny emisji Tajemnica pióra dinozaura

21:00

Premiera Jak to robią zwierzęta?: Ptaki na wstecznym biegu i oślizgłe morskie stworzenia

Film w zwolnionym tempie pokazuje, w jaki sposób kolibry mogą latać do tyłu. Dlaczego śluzice są najbardziej odrażającymi stworzeniami w oceanie?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

21:30

Premiera Jak to robią zwierzęta?: Ogony szczeniaków i szczęki krokodyli

Naukowcy wyjaśniają, co naprawdę znaczy merdanie psiego ogona. Jaka jest tajemnica potężnych szczęk krokodyla — i jak się z nich wyzwolić?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

22:00

Dzikie Hawaje

Spektakularne krajobrazy i różnorodne ekosystemy archipelagu Hawajów, na którym żyje wiele wspaniałych, lecz zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt.

  Godziny emisji Dzikie Hawaje

23:00

Dziki Frank w Afryce, odc. 6

Podążając w Afryce śladami doktora Livingstone'a. Frank będzie musiał użyć swoich niezwykłych umiejętności, aby zbliżyć się do najgroźniejszych zwierząt na naszej planecie.

  Godziny emisji Dziki Frank w Afryce

00:00

Strażnicy Alaski: Diabelska zatoka

Chris patroluje jezioro Tustumena i w jednej z zatok trafia na wiatr znad lodowca. Bill, Amber i Dustin wędrują przez krainę niedźwiedzi, zbliżając się do tych groźnych zwierząt.

  Godziny emisji Strażnicy Alaski

01:00

Klinika Hendersonów: Poznaj moich rodziców

Do kliniki trafia pies, który zjadł torebkę marihuany. Schronisko dla świnek wietnamskich ma problem — Hendersonowie próbują mu pomóc. Mama Natalii spotyka się z rodziną.

  Godziny emisji Klinika Hendersonów

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Wielkie zmiany

Nowy sezon przynosi wielkie zmiany na kutrach. Edgar w końcu żegna się z załogą Northwestern. Za sterami Cornelia Marie staje nowy kapitan.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Aligator kontra strażnik

Teksańscy strażnicy przyrody otrzymują zawiadomienie o kłopotliwym aligatorze. Ponadto, mężczyzna polujący na wiewiórki zostaje przyłapany na wtargnięciu na cudzy teren.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Niewiarygodne transformacje

Policjanci ratujący z opresji zwierzęta zawsze mają nadzieję, że dzięki fachowej opiece powrócą one do zdrowia. W tym odcinku oficerowie przypominają najdrastyczniejsze przypadki.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

Reklama
04:40

Poznajcie leniwce, odc. 2

Specjalistka od leniwców Becky próbuje się dowiedzieć więcej o dziwnym zachowaniu samic. Młody leniwiec dwupalczasty o imieniu Tigger zaczyna wykazywać nietypowe tendencje.

  Godziny emisji Poznajcie leniwce

05:10

Szkoła przetrwania: Betonowa dżungla

Bear pokazuje, jak techniki przetrwania w dziczy mogą przydać się w mieście, szczególnie po katastrofie, gdy wszelkie udogodnienia cywilizacyjne uległy awarii lub zniszczeniu.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-08. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-08 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info