Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-10 - ramówka, emisje

2019-04-10 Pokaż dziś

06:00

Lotnisko pełne zwierząt, odc. 10

Stuart zatrzymuje ładunek jaszczurek. Z kolei Anna usiłuje zdobyć zaufanie wystraszonego psa. Pracownicy terminalu muszą także zaopiekować się prawie dwumetrowym pytonem.

  Godziny emisji Lotnisko pełne zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: Ugryzienie rekina

Chłopaki są w Indianie aby skonstruować jedno z największych do tej pory akwarium, w którym znajdzie się ponad 100 ryb oraz dwa gatunki rekina. Będzie to nie lada wyzwanie.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Wesołych Świąt!

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Kawałek po kawałku

Dr Jeff stara się uratować psa kopniętego w głowę przez konia i próbuje dojść do ładu z dwoma zdziczałymi kotami terroryzującymi okolicę. Pewna fretka ma niepokojące objawy.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Dzikie Indochiny: Chiny

Królestwo zwierząt Państwa Środka jest niezwykle bogate i różnorodne. Około połowa chińskich ptaków i ssaków żyje na niewielkim obszarze w południowo-zachodnim regionie kraju.

  Godziny emisji Dzikie Indochiny

Reklama
10:00

Irwinowie - następne pokolenie: Podróż z żyrafą

Terri, Bindi i Robert wypływają statkiem badawczym Croc One na specjalną misję - chcą wypuścić na wolność żółwia, będącego przedstawicielem zagrożonego gatunku.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

11:00

Mieszkanie na pniu: Na angielskiej prowincji

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

12:00

Dwa oblicza survivalu: Kurz też kaloria

W celu przetrwania na meksykańskiej pustyni Baja z minimalnym prowiantem i zapasem wody Dave i Cody wymyślają innowacyjne metody wykorzystywania własnego moczu.

  Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Ratunek z niebios

Marcel ratuje psa pozostawionego w miejscowym kościele i obawia się, że zwierzę może mieć raka. Tania i Maria zbierają fundusze na schronisko.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Apetyt na niszczenie

Od kotów, które rozbijają związki, po pupile atakujące właścicieli - żaden koci eksces nie zaskoczy eksperta, Jacksona Galaxy. W czasie kilku wizyt okiełzna największą bestię.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Psy zakute w łańcuchy

Praca pensylwańskiego towarzystwa zapobiegania okrucieństwu wobec zwierząt PSPCA. Oficerowie ratują osiem psów, które były trzymane na grubych łańcuchach o wadze 22 kg każdy.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Według zaleceń lekarza

Wayde i Brett budują akwarium dla ośrodka rehabilitacyjnego, w którym umieszczą model kręgosłupa. Następnie tworzą podwodny las.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Tam gdzie płynie leniwa rzeka

Lucas wraz z ekipą po raz pierwszy mają szansę zbudować leniwą rzekę! Będzie ona otaczać prawdziwą wyspę oraz przepływać wzdłuż ogromnego wodospadu i wielkiej jaskini.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Niedźwiedź na szkolnym boisku

Strażnik Chris McKee musi poradzić sobie z niedźwiedziem, który wszedł na drzewo na szkolnym boisku. Na ośnieżonym szczycie Mt. Washington strażnicy szukają zabłąkanych turystów.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Dzikie Indochiny: Chiny

Królestwo zwierząt Państwa Środka jest niezwykle bogate i różnorodne. Około połowa chińskich ptaków i ssaków żyje na niewielkim obszarze w południowo-zachodnim regionie kraju.

  Godziny emisji Dzikie Indochiny

Reklama
20:00

Tygrys Tasmański: żywa legenda

Uważa się, że wilkowór tasmański wyginął 80 lat temu — a jednak wielu twierdzi, że go widziało. Trójka ekspertów przeszukuje pustkowia Tasmanii w nadziei na jego znalezienie.

  Godziny emisji Tygrys Tasmański

21:00

Królowa psich serc: O psach, które jeździły autostopem

Amanda wyrusza w podróż, aby uratować Jedi — boksera, który pomimo utraty wzroku, nie stracił rozpierającej go energii. W schronisku robi się tłok: są w nim aż 32 psy.

  Godziny emisji Królowa psich serc

22:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Psy, które skradły nam serca

Opowieści zza kulis programu i wspomnienia o wyjątkowych psach, które miały ogromny wpływ na całą rodzinę Tii i na więźniów na zwolnieniu warunkowym, którzy jej pomagali.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

23:00

Dziki Frank w Brazylii, odc. 1

Na prośbę piłkarza Daniego Álvesa, Frank udaje się do brazylijskiej dżungli, aby odkryć tam niezwykłe dzikie zwierzęta i zorganizować mecz między dzieciakami z dwóch plemion.

  Godziny emisji Dziki Frank w Brazylii

00:00

Strażnicy Teksasu: Pogoń przy granicy

Strażnicy spieszą by uratować chorego bielika amerykańskiego. Doglądając jeleni niedaleko meksykańskiej granicy, jeden ze strażników wyrusza w pieszy pościg.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

01:00

Na tropie wymarłych gatunków: Pantera mglista

Po doniesieniach świadków o panterze mglistej, Forrest zaczyna tropić to zwierze. Czy przedstawiciel gatunku uznanego niedawno za wymarły naprawdę żyje?

  Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Ptaki, kości i krew

Zimowe sztormy sprawują rządy na łowiskach krabów. Kapitan Ramblin' Rose podejmuje ryzykowną decyzję.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Nawet nie próbuj uciekać

W Teksasie rozpoczyna się sezon polowań na gołębie. W Beaumont, strażnicy przygotowują zasadzkę na myśliwych, którzy polują na jelenie przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Phoenix: Akcja ratunkowa na pustyni

Ratownik weterynaryjny, Dave White, wyrusza na skraj pustyni, by udzielić pomocy bezpańskiemu psu. Inny pies, poraniony prawdopodobnie wskutek wypadku drogowego, znajduje nowy dom.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

04:40

Poznajcie leniwce, odc. 4

Claire musi zająć się wrażliwym leniwcem o imieniu Linus. Zaś specjalistka od leniwców Becky sprawdzi, który z gatunków leniwców jest urodzonym pływakiem.

  Godziny emisji Poznajcie leniwce

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Ekipa dzielnego podróżnika

Zapraszamy na spotkanie z ekipą filmową, która towarzyszy Bearowi Gryllsowi podczas jego ekstremalnych wypraw do najbardziej niebezpiecznych zakątków na ziemi.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-10. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-10 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info