Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-11 - ramówka, emisje

2019-04-11 Pokaż dziś

06:00

Lotnisko pełne zwierząt, odc. 11

Ann wraz ze specjalistą ds. transportu zwierząt Matthew Fordem przygotowują ptaki rzadkiego gatunku do dalekiej podróży. Stuart podziwia barwne upierzenie dwóch niezwykłych papug.

  Godziny emisji Lotnisko pełne zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla zapaśnika

Zapaśnik Chris Jericho prosi o ogromne akwarium będące repliką pasa mistrza wrestlingu, wraz z listą swoich wrogów. Czy Brett i Wayde sprostają zadaniu czy trafią na słynną listę?

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Domek na miarę Teksasu

Ekipa „Mieszkania na pniu" buduje niesamowite, wymyślne i niezwykle efektowne domki na drzewach — w Ameryce i na całym świecie.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Nigdy się nie poddawaj

Dr Jeff wraca do Meksyku, aby pomóc kilku zwierzakom — między innymi małpom żyjącym w schronisku. Weterynarze muszą złapać i wyleczyć stado bezpańskich psów.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Dzikie Indochiny: Kambodża

Kambodża to jeden z najbardziej zróżnicowanych pod względem biologicznym krajów Azji Południowo-Wschodniej. Jej faunę, florę oraz klimat kształtuje roczny cykl monsunowy.

  Godziny emisji Dzikie Indochiny

Reklama
10:00

Irwinowie - następne pokolenie: Robert, zaklinacz kobr

Robert idzie w ślady Steve'a, mocując się z bardzo jadowitą kobrą królewską. Dr Amber, weterynarz ze szpitala przy ogrodzie zoologicznym, przyjeżdża do Tandory leczyć dzikie koale.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

11:00

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część IV

Pete odkrywa wyjątkowe projekty domków na drzewach i osiągnięcia ich konstruktorów z całego świata. Opracowuje także własną technologię naprawy domków.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

12:00

Dwa oblicza survivalu: Ścięty i spalony

Dave i Cody walczą o przetrwanie w Tierra Del Fuego, 800 km od Antarktyki. By pokazać jak radzić sobie z ranami w ekstremalnych warunkach, Dave kaleczy swoją skórę.

  Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Z popiołów

Miejscowa kobieta prosi o pomoc przy szczeniętach, którymi nie może się już zajmować. Tia jest w szoku. M2 i Kanani przygotowują się do zamieszkania w nowym domu.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Koszmar spadochroniarza

Jackson pomaga znanemu skoczkowi spadochronowemu w okiełznaniu jego dwóch kotów rasy savannah. Usiłuje też rozwiązać problem kota, który niechętnie dzieli się swoim terytorium.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Bonnie i Clyde

Pracownicy pensylwańskiego towarzystwa zapobiegania okrucieństwu wobec zwierząt PSPCA pomagają psu imieniem Clyde, który został brutalnie zaatakowany.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Uśmiech to najlepsze lekarstwo

Wayde i Brett przerabiają starą fotobudkę na akwarium, która będzie atrakcją na ulicznych targach sztuki w Las Vegas. Czy wszystkim się przypadnie do gustu?

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Szczyt góry

Lucas jest w stanie Utah, gdzie zagospodaruje ogródek na zboczu góry. Tworzy basen w stylu toskańskim ze spa, masywną ścianą ognia i grotą!

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Wstęp wzbroniony

Porucznik Boudreau i strażnik Hannett badają miejsce nielegalnego polowania na indyki. Tymczasem strażnik Bronson zostaje wezwany do węża chowającego się w łóżku.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Dzikie Indochiny: Kambodża

Kambodża to jeden z najbardziej zróżnicowanych pod względem biologicznym krajów Azji Południowo-Wschodniej. Jej faunę, florę oraz klimat kształtuje roczny cykl monsunowy.

  Godziny emisji Dzikie Indochiny

Reklama
20:00

Dzika Appalachia

Niezwykły dokument ukazujący dziką przyrodę jednych z najpiękniejszych górskich lasów w Ameryce oraz spektakularne krajobrazy Appalachów.

  Godziny emisji Dzika Appalachia

21:00

Baseny z rozmachem: Szczyt góry

Lucas jest w stanie Utah, gdzie zagospodaruje ogródek na zboczu góry. Tworzy basen w stylu toskańskim ze spa, masywną ścianą ognia i grotą!

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

22:00

Premiera Strażnicy przyrody: Przybrzeżni kłusownicy

Strażnik Benvenuti ściga w Rye dwóch kłusowników łowiących homary. Tymczasem Courtney bada skomplikowaną sprawę mężczyzny, którego znaleziono na plaży całego we krwi.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

23:00

Dziki Frank w Brazylii, odc. 2

Frank nawiązuje kontakt z pierwszym brazylijskim plemieniem Sateré Mawé i musi poddać się niezwykle bolesnemu obrzędowi, aby stać się członkiem grupy. Czy podoła zadaniu?

  Godziny emisji Dziki Frank w Brazylii

00:00

Królowa psich serc: O psach, które jeździły autostopem

Amanda wyrusza w podróż, aby uratować Jedi — boksera, który pomimo utraty wzroku, nie stracił rozpierającej go energii. W schronisku robi się tłok: są w nim aż 32 psy.

  Godziny emisji Królowa psich serc

01:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Psy, które skradły nam serca

Opowieści zza kulis programu i wspomnienia o wyjątkowych psach, które miały ogromny wpływ na całą rodzinę Tii i na więźniów na zwolnieniu warunkowym, którzy jej pomagali.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Stalowe kule i lód

Na Kodiaku skrzynki na kraby przypominają wielkie stalowe kule. Rybak z Seabrooke'a o mały włos nie traci życia.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Świeża krew

Dwóch kadetów z teksańskiej Szkoły Strażników Łowieckich otrzymuje pierwsze zadania. We wschodnim Teksasie rozpoczynają się poszukiwania zagubionego myśliwego.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Phoenix: Obietnica dana matce

Ratownik weterynaryjny, Marlynn Barkley, rozprawia się z hodowcą królików, który trzyma zwierzęta w bardzo złych warunkach. Młoda i ciekawska suczka zostaje wyratowana z opresji.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

04:40

Poznajcie leniwce, odc. 5

Największy uwodziciel wśród leniwców dostaje poważnej infekcji. Nowy lokator rezerwatu otrzymuje królewskie powitanie. Z kolei Becky podgląda zaloty i amory zwierzaków.

  Godziny emisji Poznajcie leniwce

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Afryka Północna

Bear Grylls szuka pitnej wody i wyrusza na wybrzeże. Łowi ośmiornicę. Buduje schronienie z drzewa akacjowego i zjada posiłek z szarańczy i ciem.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-11. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-11 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info