Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-14 - ramówka, emisje

2019-04-14 Pokaż dziś

06:00

Na haczyku: Rekin na muchę

U wybrzeży San Diego Eric Young poluje na ostronosy atlantyckie. Potem uczy się, jak można wyrwać z morskiego dna jeżowca, będącego jednym z najsmaczniejszych składników sushi.

  Godziny emisji Na haczyku

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Kolejna szansa

Doktor Jeff i jego zespół próbują uratować psa, u którego tuż po przybyciu do kliniki doszło do zatrzymania akcji serca.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Królowa psich serc: O psach, które jeździły autostopem

Amanda wyrusza w podróż, aby uratować Jedi — boksera, który pomimo utraty wzroku, nie stracił rozpierającej go energii. W schronisku robi się tłok: są w nim aż 32 psy.

  Godziny emisji Królowa psich serc

08:00

Mieszkanie na pniu: Widok z góry, cz. III

Pete i jego ludzie siedzą przy ognisku i odpowiadają na pytania widzów, wspominając najciekawsze zbudowane przez siebie domki na drzewach.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

Baseny z rozmachem: W gorącej wodzie

Małżeństwo zamawia basen, który ma wszystkich wprawiać w osłupienie. Ekipa Lucasa buduje konstrukcję połączoną ze strumieniem i dorzuca jeszcze kilka niespodzianek.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM: Światło przewodnie

Wayde i Brett budują akwarium dla potentata fitness klubów. Z kolei na południu kraju projektują ogromny, heksagonalny zbiornik w kasynie w Alabamie.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Kot z piekła rodem: Kocia karma

Gdy Justin podarował mamie kota Bombadila, nie wiedział, że będzie prezent z piekła rodem. Buddyści Tom i Pola mieli sielankowe życie póki nie adoptowali Percy'ego.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

12:00

Kot z piekła rodem: Tłusty Elvis

Jeff jest fotografem, który pracuje w domu. Teraz jednak z powodu swojego krwiożerczego kota Bustera, może stracić klientów i asystenta.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

13:00

Wybawcy zwierząt: Ulubiony szympans Estelle

Ekspert od szympansów, Estelle Raballand, chce znaleźć towarzyszkę dla Ponso, zwanego najbardziej samotnym szympansem świata. Czy wreszcie udało jej się znaleźć idealną partnerkę?

  Godziny emisji Wybawcy zwierząt

14:00

Królowa lwów, odc. 5

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

  Godziny emisji Królowa lwów

15:00

Klinika Hendersonów: Dzikie z natury

Dr Ryan i dr Tony wyznaczają zespół, który zajmie się nietypową operacją kolan. Uratowany kot rozdaje uściski, a rodzina Hendersonów spotyka się w chacie, aby zorganizować wyścig!

  Godziny emisji Klinika Hendersonów

16:00

Wilki i wojownicy: Wilki w dziczy

Weteran Josh stara się zaprzyjaźnić z agresywnym wilczakiem. Trwa operacja „Wolfguard", ale wszyscy są sfrustrowani jej powolnym postępem.

  Godziny emisji Wilki i wojownicy

17:00

Baseny z rozmachem: Skały miłości

Lucas buduje w ogródku klienta śródziemnomorski kurort z karaibskimi akcentami. Powstanie 30-osobowa wanna z hydromasażem, ponad 10 ogrodowych palenisk i siłownia plenerowa.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Klan z Alaski: Na terytorium niedźwiedzi

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

19:00

Błękitne Serengeti

Specjalistka od rekinów Barbara Block przedstawia portret błękitnego Serengeti. Dzięki nowoczesnym kamerom, ta ogromna, bujna, podwodna kraina staje się dziś bardziej dostępna.

  Godziny emisji Błękitne Serengeti

Reklama
20:00

Klinika Hendersonów: Dzikie z natury

Dr Ryan i dr Tony wyznaczają zespół, który zajmie się nietypową operacją kolan. Uratowany kot rozdaje uściski, a rodzina Hendersonów spotyka się w chacie, aby zorganizować wyścig!

  Godziny emisji Klinika Hendersonów

21:00

Weterynarz w dziczy: Dzikie diabły tasmańskie

Tym razem Chris Brown jedzie na Tasmanię, aby leczyć zagrożone wyginięciem diabły tasmańskie chorujące na rzadki nowotwór. Później leczy także wombaty cierpiące na nużycę.

  Godziny emisji Weterynarz w dziczy

22:00

Życie na Ziemi, odc. 3

Przyjrzyjmy się rewolucyjnym odkryciom paleontologii: znakomita grafika komputerowa przybliży nam wygląd dawno wymarłych stworzeń, o który naukowcy spierali się przez lata.

  Godziny emisji Życie na Ziemi

23:00

Alaska: ostatni przystanek: Koniec mrocznych dni

Słoneczne światło w końcu znowu wraca do osady. Wyjątkowo niskie temperatury psują plany Heimo. Rodzina Seldenów przeprowadza się do nowej chaty.

  Godziny emisji Alaska

00:00

Smak przetrwania: Bułgaria - góry

Rodopy to jeden z najdzikszych regionów w Europie. Myśliwy Josh z Nowej Zelandii i brytyjski kucharz Matt próbują przetrwać, jedząc wyłącznie to, co upolują.

  Godziny emisji Smak przetrwania

01:00

Obcy wewnątrz nas: Infekcja oka

Infekcja może zniszczyć studentce college'u gałkę oczną. Tajemnicze zakażenie paraliżuje sześciomiesięczne dziecko. Matka doświadcza traumy po porodzie.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Koszmar na horyzoncie

Sezon na kraby zbliża się ku końcowi. Szyprowie kutrów Seabrooke i Cornelia Marie wracają do portu poważnie ranni. Kapitan Wizarda fizycznie napada na niewinną ofiarę.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Przydrożne ukłucie

Rozpoczęcie sezonu polowań na jelenie. We wschodnim Teksasie ranna sowa trafia do weterynarza. Na Zatoce Meksykańskiej strażnicy mają ręce pełne roboty przez poławiacza ostryg.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Pożar lasu

Pożar lasu to nie tylko zagrożenie dla ludzi. Rozprzestrzenianie się ognia groźne jest też dla naszych ulubieńców. Członkowie Towarzystwa Humanitarnego spieszą na pomoc zwierzętom.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Najmniejsi pacjenci

Dr Jeff przeprowadza rzadką operację szczenięcia a ekipa próbuje uratować życie kota imieniem Hope. Ponadto, zakupiony przez internet pies okazuje się być śmiertelnie chory.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Cieśnina Torresa

Bear Grylls jest na bezludnej wyspie na południe od Papui-Nowej Gwinei. Uzbrojony tylko w kij musi pokonać zatokę pełną groźnych rekinów i wspiąć się na wulkaniczne skały.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-14. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-14 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info