Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-15 - ramówka, emisje

2019-04-15 Pokaż dziś

06:00

Lotnisko pełne zwierząt, odc. 13

Zespół odbiera transport zwierząt z zamkniętego zoo: leniwca, ostronosa rudego, ibisa i kakadu. Musi też zaopiekować się bezpańskim psem, który przyleciał do Londynu z Brazylii.

  Godziny emisji Lotnisko pełne zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: Żółwiowe akwarium dla Kevina Smitha

Scenarzysta Kevin Smith potrzebuje nowego domu dla swoich żółwi - dwóch morskich i jednego lądowego. Czy Brettowi i Wayde'owi uda się stworzyć akwarium dobre dla obu gatunków?

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część IV

Pete odkrywa wyjątkowe projekty domków na drzewach i osiągnięcia ich konstruktorów z całego świata. Opracowuje także własną technologię naprawy domków.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Cień szansy

Dr Jeff przeprowadza trudną operację usunięcia dużego guza z boku dobermana. Tymczasem dr Baier leczy dziesięcioletnią papugę nimfę, która ma problemy z oddychaniem.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksze wyspy: Zanzibar

Zanzibar to dom dla żółwi olbrzymich oraz żółwi zielonych, krabów palmowych, mant i rekinów wielorybich. Dlaczego te zwierzęta znalazły na archipelagu idealne warunki bytowania?

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
10:00

Irwinowie - następne pokolenie: Afrykańska przygoda Irwinów

Realizując wizję ochrony przyrody stworzoną przez Steve'a, Irwinowie wyruszają do RPA. Terri pomaga uwolnić dzikiego lamparta. Bindi spotyka kobiecy zespół walczący z kłusownikami.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

11:00

Mieszkanie na pniu: Domek dla narciarza

Pete konstruuje domek przypominający chatkę narciarską, z ukrytą sypialnią i dwustronnym kominkiem, ogrzewającym gości zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

12:00

Dwa oblicza survivalu: Pogrzebany żywcem

Dave i Cody wyruszają w Góry Skaliste, gdzie czekają ich temperatury poniżej zera. Schodzą w dół zamarzniętego wodospadu i budują śnieżną jaskinię, która pozwoli im przetrwać.

  Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Ryzykowny interes

Była wolontariuszka powraca by adoptować swojego ulubionego psa. Zaledwie kilka dni po odzyskaniu wolności, jeden z więźniów może powrócić za kratki.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Mój chłopak i mój kot

Gwiazda reality show i była modelka Adrienne Curry mieszka pod jednym dachem ze swoim chłopakiem i należącym do Adrienne groźnym kotem syjamskim.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Podejrzane hodowle psów

Pracownicy pensylwańskiego towarzystwa zapobiegania okrucieństwu wobec zwierząt PSPCA odsłaniają szokujące fakty o amerykańskich hodowlach szczeniaków.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Najlepszy pracownik miesiąca

Tym razem firma ATM projektuje rafę koralową na luksusowym osiedlu mieszkaniowym Bella Terra. Fale oceanu zostaną zrobione z akrylu.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Zjeżdżalnią do Nibylandii

Golfista J.B. Holmes jest jak Piotruś Pan, ale jego żonie bardziej niż na Nibylandii zależy na miejscu do relaksu. Lucas planuje zadowolić oboje!

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Wiosenne szkolenie

Nowy rekrut przeżywa pierwsze spotkanie z agresywnym szopem praczem. Strażnik Fluette przesłuchuje pewnego trapera, a Benvenuti próbuje uratować ranne pisklę gęsi.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksze wyspy: Zanzibar

Zanzibar to dom dla żółwi olbrzymich oraz żółwi zielonych, krabów palmowych, mant i rekinów wielorybich. Dlaczego te zwierzęta znalazły na archipelagu idealne warunki bytowania?

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
20:00

Jak polują rekiny?

Techniki polowań rekinów tygrysich i żarłaczy białych. W pogoni za ofiarą ryby te płyną tuż pod taflą wody lub wyskakują ponad jej powierzchnię. Dlaczego te strategie są skuteczne?

  Godziny emisji Jak polują rekiny

21:00

Premiera Jak to robią zwierzęta?: Jasnowidzące koty i puchate wydry morskie

Najnowsze badania naukowe wyjaśniają, w jaki sposób koty wyczuwają trzęsienie ziemi na kilka sekund przed jego rozpoczęciem. Jak morskie wydry zachowują ciepło w lodowatej wodzie?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

21:30

Premiera Jak to robią zwierzęta?: Trąby słoni i starożytne zwierzęta

Naukowcy wyjaśniają, po co słoniom kły. Dlaczego niektóre zwierzęta żyją tak długo? I dlaczego koty mruczą?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

22:00

Dziki Dubaj

Za nowoczesnymi wieżowcami Dubaju kryją się prawdziwe skarby dzikiej przyrody, odwiecznie powiązanej z pustynią i morzem, ale także z historią i tradycją mieszkańców miasta.

  Godziny emisji Dziki Dubaj

23:00

Dziki Frank w Brazylii, odc. 4

Frank ryzykuje własnym życiem, aby pokazać widzom kajmana czarnego. Organizuje także mecz piłkarski między dziećmi z plemion Desana i Sateré Mawé. Która drużyna zwycięży?

  Godziny emisji Dziki Frank w Brazylii

00:00

Strażnicy Alaski: Orzeł ze śmietnika

Chris ratuje chorego orła wyjadającego resztki ze śmietników. Laura bada sprawę zniknięcia lasu, a na wyspie Kodiak ekipa zbliża się do niedźwiedzi.

  Godziny emisji Strażnicy Alaski

01:00

Klinika Hendersonów: Dzikie z natury

Dr Ryan i dr Tony wyznaczają zespół, który zajmie się nietypową operacją kolan. Uratowany kot rozdaje uściski, a rodzina Hendersonów spotyka się w chacie, aby zorganizować wyścig!

  Godziny emisji Klinika Hendersonów

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Szaleństwa na koniec sezonu

Kutry opuszczają łowiska na Morzu Beringa z pełnymi skrzynkami krabów. Kapitan Seabrooke'a walczy z chorobą. Załoga Northwestern postanawia zemścić się na rybakach z Time Bandit.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Starcie z aligatorem

Strażnicy łowieccy prowadzą dochodzenie w sprawie kłusownika. Ponadto, samica aligatora wraz z potomstwem musi zostać schwytana i przeniesiona poza teren szkoły.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Phoenix: Zaniedbane świnki

Racelle Carlson wraz ze swoim zespołem ratuje z opresji 12 świnek, które były zaniedbywane przez właściciela. Zwierzęta są wychudzone i potrzebują fachowej opieki.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

Reklama
04:40

Poznajcie leniwce, odc. 6

Zespół walczy o życie zatrutego leniwca. Zaś Claire wciela się w detektywa i odnajduje zagubioną zabawkę. Z kolei Becky próbuje rozwikłać sekrety męskości u leniwców.

  Godziny emisji Poznajcie leniwce

05:10

Szkoła przetrwania: Północna Australia

Bear Grylls zostaje zrzucony ze spadochronem na Terytorium Północne. Udowodni nam, że można przetrwać w wyjątkowo wysokich temperaturach, w towarzystwie stu tysięcy krokodyli.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-15. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-15 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info