Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-16 - ramówka, emisje

2019-04-16 Pokaż dziś

06:00

Lotnisko pełne zwierząt, odc. 14

Na lotnisko Heathrow w Londynie przybywają: agresywny królik, dwa okazy niezwykle rzadkiej pantery mglistej oraz jaszczurki, przewożone w niewłaściwych pojemnikach.

  Godziny emisji Lotnisko pełne zwierząt

06:30

Projekt AKWARIUM: Słodkowodne akwarium dla Ty Dolla

Raper Ty Dolla $ign zamawia ogromne słodkowodne akwarium do swojego domu w Long Beach. W zbiorniku mają znaleźć się prawdziwe skały oraz repliki nagród jakie zdobył muzyk.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Zen na drzewie

Pete odwiedza starych przyjaciół, aby zbudować im na drzewie świątynię do medytacji w stylu Zen. Wszyscy pracują w ciszy, podziwiając wspaniały widok na Pasmo Błękitne.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Ostatnia nadzieja

Pewien pudel musi przejść operację. Cztery żółwie nie mogą jeść i po raz pierwszy od 43 lat trafiają do weterynarza. Dr Jeff i jego ekipa szykują się do operacji aligatora.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksze wyspy: Karaiby

Wyspy Karaibskie zasiedlają żółwie skórzaste, małpy, mrówkojady karłowate, ibisy szkarłatne oraz kajmany okularowe. Zaś w wodach wokół ich wybrzeży żyje ponad 800 gatunków ryb.

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
10:00

Irwinowie - następne pokolenie: To żyrafiątko!

W australijskim zoo wielkie poruszenie: żyrafa Rosie zaczyna rodzić! Robert ma krwawe spotkanie z dzikim pytonem, który wpełzł do jednej z klatek.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

11:00

Mieszkanie na pniu: Domek w Camo

Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

12:00

Dwa oblicza survivalu: Zamarznięte równiny

Dave i Cody wcielają się w dwójkę farmerów, którzy utknęli zimą na wietrznej równinie. Przed chłodem ochronić może ich tylko częściowo spalona chata.

  Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Niegdyś dobry, dziś zły

Tia wysyła Mariah do Kaliforni na ratunek adoptowanemu psu. Ponadto, zachowanie szczenięcia zagraża jego szansom na odnalezienie domu.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Nadchodzi ciemność

Steev i Laura spotykają się od siedmiu lat, ale na drodze do szczęścia staje im kot Steeva. Czy Jackson potrafi im pomóc?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Morderca kotów

Oficerowie PSPCA zajmują się sprawą brutalnego ataku na trzy koty. Po zebraniu dowodów, zostaje sporządzony akt oskarżenia. Czy uda się ukarać sprawcę?

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Triki i drzewa

Brett i Wayde budują akwarium wewnątrz dębu. Zaś w Las Vegas otrzymują zamówienie na zbiornik w... trumnie.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Co z tym dokiem?

Lucas buduje dla przyjaciela ogromny basen. W ogródku pojawi się dok, kaskady wodne, palenisko i wodny bar wyposażony w sprzęt audio-wideo.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Nie karmić niedźwiedzi

Strażnik Canfield jest w szoku, kiedy odwiedza dom, którego właściciele są oskarżani o dokarmianie niedźwiedzi. Zespół prowadzi działania w sprawie utonięcia w rzece Connecticut.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksze wyspy: Karaiby

Wyspy Karaibskie zasiedlają żółwie skórzaste, małpy, mrówkojady karłowate, ibisy szkarłatne oraz kajmany okularowe. Zaś w wodach wokół ich wybrzeży żyje ponad 800 gatunków ryb.

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
20:00

W paszczy rekina

Wyprawa do wnętrza paszczy rekina. Przekonamy się, co to znaczy bliski kontakt z zębami najbardziej zabójczych żarłaczy białych.

  Godziny emisji W paszczy rekina

21:00

Strażnicy Teksasu: Atak jelenia

Patrolując Rio Grande, strażnicy przyrody znajdują niezidentyfikowane ciało, a strażnik Powell zajmuje się zaskakującą sprawą jelenia. Problematyczny aligator zostaje przeniesiony.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

22:00

Na tropie wymarłych gatunków: Wilk tasmański z Australii

Jest wielu świadków, którzy sądzą, że zaobserwowali w Australii tygrysa tasmańskiego. Forrest udaje się na półwysep York, mając nadzieję, że uda mu się napotkać to zwierzę.

  Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

23:00

Dziki Frank w Brazylii, odc. 5

W tym odcinku zobaczymy, jak trudne jest filmowanie w dżungli. Frank pokaże nam kolejne dzikie zwierzęta i niepublikowane wcześniej nagrania.

  Godziny emisji Dziki Frank w Brazylii

00:00

Jak to robią zwierzęta?: Jasnowidzące koty i puchate wydry morskie

Najnowsze badania naukowe wyjaśniają, w jaki sposób koty wyczuwają trzęsienie ziemi na kilka sekund przed jego rozpoczęciem. Jak morskie wydry zachowują ciepło w lodowatej wodzie?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

00:30

Jak to robią zwierzęta?: Trąby słoni i starożytne zwierzęta

Naukowcy wyjaśniają, po co słoniom kły. Dlaczego niektóre zwierzęta żyją tak długo? I dlaczego koty mruczą?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

01:00

Dziki Dubaj

Za nowoczesnymi wieżowcami Dubaju kryją się prawdziwe skarby dzikiej przyrody, odwiecznie powiązanej z pustynią i morzem, ale także z historią i tradycją mieszkańców miasta.

  Godziny emisji Dziki Dubaj

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Ryzykowne przedsięwzięcie

Informacja o zmniejszonej liczebności połowowej zmusza kapitanów do podjęcia decyzji, czy łowią na prawie już bezrybnych łowiskach, czy płyną w nieznane na poszukiwania krabów.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Dzikie spotkania

By zwiększyć populację widłorogów, strażnicy przyrody przenoszą stado w inne miejsce. Prowadzą również śledztwo w sprawie zabitego grzechotnika, a także zaganiają zbiegłego byka.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Phoenix: Szczęśliwe zakończenie

AJ Meadows robi wszystko, co tylko jest możliwe, aby uratować życie siedmiu psom, które pozostawiono w nagrzanym samochodzie bez wody i pożywienia.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

Reklama
04:40

Poznajcie leniwce, odc. 7

Po odbyciu rehabilitacji dwa leniwce zostają wypuszczane na wolność. Claire odkrywa tajemnice sportowych wyczynów swoich podopiecznych. Z kolei Becky bada szkielet leniwca.

  Godziny emisji Poznajcie leniwce

05:10

Szkoła przetrwania: Pustynia Mojave

Na pustyni Mojave Bear Grylls wystawia swój organizm na ostateczną próbę. Robi wszystko, aby przetrwać w temperaturach, które wahają się od minus 4 do plus 40 stopni Celsjusza.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-16. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-16 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info