Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-17 - ramówka, emisje

2019-04-17 Pokaż dziś

06:00

Miasto małp: Początek konfliktu

Klan ze Świątyni rządzi miastem od wielu lat. Jednak ostatnio wewnętrzne spory o tron osłabiły ich pozycję. Czarne Pazury natychmiast korzystają z okazji, aby zdobyć ich tereny.

  Godziny emisji Miasto małp

06:30

Projekt AKWARIUM: Słodkie akwarium

Gwiazda rocka DJ Ashba jak najszybciej potrzebuje akwarium do swojego nowego sklepu. Ma ono stanowić główny element w trakcie wielkiego otwarcia. Czy chłopaki zdążą na czas?

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Domek dla narciarza

Pete konstruuje domek przypominający chatkę narciarską, z ukrytą sypialnią i dwustronnym kominkiem, ogrzewającym gości zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Mały cud

Ekipa doktora Jeffa spieszy z pomocą niewielkiej suczce, która rodzi spore szczenie. Weterynarze udają się też do centrum miasta aby udzielić pomocy bezdomnym i ich zwierzętom.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksze wyspy: Galapagos

Podróże na najpiękniejsze wyspy - od archipelagu Galapagos po Zanzibar. W jaki sposób rośliny, zwierzęta oraz ludzie przystosowali się do życia w izolacji od reszty świata?

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
10:00

Irwinowie - następne pokolenie: Kangurek Roberta

Bindi i opiekunowie z zoo przygotowują Sophie — nowo narodzoną żyrafkę — do pierwszych dni na wybiegu. Robert tymczasem pomaga wychowywać innego malucha: kangura Melmana.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

11:00

Mieszkanie na pniu: Magia i nowoczesność

W Georgii Pete buduje domek, którego konstrukcja łamie wszelkie reguły. Odwiedza także legendę wyścigów samochodowych, Dale'a Earnhardta Jr., który ma własny domek na drzewie.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

12:00

Dwa oblicza survivalu: Zniesiony przez prąd

Tym razem Dave i Cody niczym rozbitkowie dryfują po morzu. Potem pokazują jak poradzić sobie w dżunglii na bezludnej wyspie Południowego Pacyfiku. Dave postanawia chodzić boso.

  Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Gojące się serce

Tia rusza na ratunek psu przywiązanemu w trakcie ogromnych upałów. Matt powraca by pomóc psu, któremu grozi uśpienie.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Prawdziwy kot z Orange County

Peggy to „prawdziwa gospodyni z Orange County". Przywykła do kocich awantur, ale tym razem draka dotyczy jej kota.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Na ratunek koniom

Oficerowie PSPCA sprawdzają farmę, na której trzyma się konie. Zwierzęta żyją w makabrycznych warunkach. Jeden z koni padł. Czy uda się ukarać właścicieli?

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Szalone zamówienia

Brett i Wayde wykonają nawet najbardziej ekstrawaganckie zamówienia, aby urzeczywistnić marzenia swoich klientów, choć czasami nie są to łatwe zadania dla całej ekipy ATM.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Mało miejsca, wielkie marzenia

Oddana opiekunka zawsze marzyła o ty, żeby mieć własny basen. Przed Lucasem stoi niełatwe zadanie zbudowania basenu marzeń na niewielkiej powierzchni.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Przybrzeżni kłusownicy

Strażnik Benvenuti ściga w Rye dwóch kłusowników łowiących homary. Tymczasem Courtney bada skomplikowaną sprawę mężczyzny, którego znaleziono na plaży całego we krwi.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksze wyspy: Galapagos

Podróże na najpiękniejsze wyspy - od archipelagu Galapagos po Zanzibar. W jaki sposób rośliny, zwierzęta oraz ludzie przystosowali się do życia w izolacji od reszty świata?

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
20:00

W poszukiwaniu kobry królewskiej

Herpetolog i łowca przygód Austin Stevens wyrusza do oddalonych dżungli południowych Indii w poszukiwaniu największego jadowitego węża - słynnej kobry królewskiej.

  Godziny emisji W poszukiwaniu kobry królewskiej

21:00

Królowa psich serc: Nadmiar szczeniaków

Świeżo upieczona mama rasy chihuahua i jej osiem szczeniaków czekają na zabranie do domów. Amanda opiekuje się Splatem — szczeniakiem buldoga cierpiącym na „syndrom pływaków".

  Godziny emisji Królowa psich serc

22:00

Premiera Resocjalizacja z Pit Bullem: Złota dziewczyna

Ludzie, którzy kiedyś już adoptowali psa z Villalobos, chcą zrobić to ponownie. Mariah ma do czynienia z trudną sytuacją: pies, którego ma uratować, okazuje się głuchy.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

23:00

Dziki Frank w Indiach, odc. 1

Frank szuka tygrysa bengalskiego, który jest jednym z najbardziej zagrożonych gatunków na ziemi. Badacz pragnie pokazać widzom to niezwykłe zwierzę w jego naturalnym środowisku.

  Godziny emisji Dziki Frank w Indiach

00:00

Strażnicy Teksasu: Atak jelenia

Patrolując Rio Grande, strażnicy przyrody znajdują niezidentyfikowane ciało, a strażnik Powell zajmuje się zaskakującą sprawą jelenia. Problematyczny aligator zostaje przeniesiony.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

01:00

Na tropie wymarłych gatunków: Wilk tasmański z Australii

Jest wielu świadków, którzy sądzą, że zaobserwowali w Australii tygrysa tasmańskiego. Forrest udaje się na półwysep York, mając nadzieję, że uda mu się napotkać to zwierzę.

  Godziny emisji Na tropie wymarłych gatunków

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Wojna o wpływy

Na niebieskich łowiskach łodzie walczą o najlepsze pozycje. Jeden z weteranów udowadnia, że warto było zostać na czerwonych wodach, inny z rybaków sprawia poważne problemy.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Uzbrojony i niebezpieczny

Strażnicy Łowieccy jadą na nocny patrol. Dostają anonimowe doniesienia o wędkarzu łowiącym ponad limit oraz o specjalnej psiej gromadzie do poszukiwań nielegalnych obiektów.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Phoenix: Na ratunek kotu

Traci Pepper rusza na ratunek kotu, ryzykując własne życie.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

04:40

Poznajcie leniwce, odc. 8

Ulubieniec schroniska Sidwiggy wystawia na próbę nowy system śledzenia. Claire pomaga uspokajać rozdrażnione leniwce. Zaś Becky odkrywa w ich sierści sekretne życie.

  Godziny emisji Poznajcie leniwce

Reklama
05:10

Szkoła przetrwania: Fan w dziczy

Bear Grylls zabiera dwójkę kompletnie niedoświadczonych widzów w sam środek kanadyjskiej dziczy. Udowodni im, że człowiek jest w stanie przetrwać w każdych warunkach.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-17. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-17 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info