Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-19 - ramówka, emisje

2019-04-19 Pokaż dziś

06:00

Miasto małp: Atak wroga

Nowy władca, brutalny król Hektor, sprawuje rządy twardej ręki. Tymczasem Klan Czarnych Pazurów po cichu knuje plany zdobycia Doliny Figowej.

  Godziny emisji Miasto małp

06:30

Projekt AKWARIUM: Akwarium Wyclefa - gotowe czy nie?

Panowie udają się do New Jersey na ratunek zbiornika producenta muzycznego i założyciela zespołu The Fugees, Wyclefa Jeana. Jego akwarium bardzo potrzebuje profesjonalnej pomocy.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Magia i nowoczesność

W Georgii Pete buduje domek, którego konstrukcja łamie wszelkie reguły. Odwiedza także legendę wyścigów samochodowych, Dale'a Earnhardta Jr., który ma własny domek na drzewie.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Pies, który skradł serce Jeffa

Nietypowe zwierze jednego z klientów bardzo szybko wyrasta ze swojej zagrody. Ponadto, dr Jeff leczy kota, który ucierpiał na wiele poważnych i tajemniczych urazów.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksze wyspy: Hebrydy

Szkockie Hebrydy to dom dla maskonurów, orłów przednich, derkaczy, długoszparów, waleni, delfinów i wydr. Dlaczego te gatunki znalazły na wyspach idealne warunki bytowania?

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
10:00

Irwinowie - następne pokolenie: Pierwsza randka żółwi

W australijskim zoo miłość wisi w powietrzu! Terri pomaga sprawdzić, czy Caballe — samica nosorożca — jest w ciąży, a Robert bawi się w swata żółwi olbrzymich.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

11:00

Mieszkanie na pniu: Restauracja na drzewie

Pete i jego ekipa budują na drzewie salę jadalną dla pewnej francuskiej restauracji. Chodzi o to, aby goście w czasie posiłku mogli podziwiać piękny krajobraz Prowansji.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

12:00

Dwa oblicza survivalu: Pożegnanie z Afryką

Cody i Dave lądują na odludziu w RPA. Ich wrogowie to odwodnienie i wygłodniałe drapieżniki. Zobaczymy jak wydostać się z buszu mając przy sobie tylko maczetę.

  Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Blizny

Sui jest gotowy otrzymać więcej obowiązków. Chcąc się wykazać, przejmuje inicjatywę. Tia ratuje pit bulla z ranami świadczącymi o trudnej przeszłości.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: Tłusty Elvis

Jeff jest fotografem, który pracuje w domu. Teraz jednak z powodu swojego krwiożerczego kota Bustera, może stracić klientów i asystenta.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Dom strachu

Pracownicy PSPCA otrzymują wezwanie w sprawie porzuconych zwierząt. Jednak to, co zastają na miejscu przechodzi wszelkie wyobrażenia.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Legalny automat

Aby utrzymać wysokie morale wśród pracowników, Wayde wysyła ich na obóz integracyjny w nadziei, że razem wykonają dwa niesamowite zbiorniki słonowodne.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny z rozmachem: Dżungla w ogrodzie

Na Florydzie Lucas buduje wyjątkową dżunglę w ogrodzie za domem. Będzie tam boisko do siatkówki plażowej, grota, do której można wpłynąć, wielka ściana wodna i zraszacze.

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

18:00

Strażnicy przyrody: Człowiek kontra zwierzę

Wraz z nadejściem wiosny, pojawiają się młode zwierzęta - od szopów po głodne baribale. Rutynowa pomoc przy porodzie psa przemienia się w walkę z chorym na wściekliznę pitbullem.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksze wyspy: Hebrydy

Szkockie Hebrydy to dom dla maskonurów, orłów przednich, derkaczy, długoszparów, waleni, delfinów i wydr. Dlaczego te gatunki znalazły na wyspach idealne warunki bytowania?

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
20:00

W szczękach rekina białego

Biolog morski Greg Skomal i zespół obsługujący urządzenie REMUS SharkCam wracają na wyspę Guadalupe, aby odnaleźć największego na świecie żarłacza białego, znanego jako Deep Blue.

  Godziny emisji W szczękach rekina białego

21:00

Premiera Strażnicy Alaski: Niedźwiedzie dokoła

W czasie wyprawy Bill i Dustin zostają otoczeni przez niedźwiedzie kodiackie. Dom planuje założyć obroże geolokalizacyjne kilku kozicom górskim.

  Godziny emisji Strażnicy Alaski

22:00

Premiera Klinika Hendersonów: Osioł u dentysty

Dr Ross odwiedza klinikę dla osłów, aby dowiedzieć się więcej o leczeniu koniowatych. Tymczasem w klinice dr Tony pomaga rannemu szczeniakowi, a dr Ryan przeprowadza operację.

  Godziny emisji Klinika Hendersonów

23:00

Dziki Frank w Indiach, odc. 3

Frank szuka tygrysa bengalskiego, który jest jednym z najbardziej zagrożonych gatunków na ziemi. Badacz pragnie pokazać widzom to niezwykłe zwierzę w jego naturalnym środowisku.

  Godziny emisji Dziki Frank w Indiach

00:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium marzeń dla piosenkarki

Piosenkarka Keyshia Cole marzy by w jej domu znalazło się piękne, słonowodne akwarium. Na szczęście, fani artystki zasugerowali jej przez internet, żeby zgłosiła się do firmy ATM.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

01:00

Strażnicy przyrody: Cichaczem

Strażnik Canfield przerywa nielegalny turniej wędkarski, organizowany w tajemnicy od 45 lat. Tymczasem MacFadzen ratuje rannego jastrzębia.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Haczyk

Sezon połowu krabów jest już prawie na półmetku i kapitanowie muszą walczyć z humorami rybaków na pokładzie. Najmłodsi dostają wybór: albo przestają się dąsać, albo odchodzą.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: W mgnieniu oka

Strażnicy ratują życie turystom gdy ich kanoe wywraca się do góry dnem. Po znalezieniu jelenia w potrzasku, pojawiają się pytania. Zatrzymany zostaje człowiek posiadający kokainę.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Walka Rocky'ego z przeciwnościami

Paramedyk weterynaryjny Tamie pomaga kotu, który utknął na drzewie palmowym. Natomiast Racelle sprawdza doniesienie o hodowcy psów, który trzyma zwierzęta w straszliwych warunkach.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Teraz jest nasz

Dr Jeff diagnozuje zagrażający życiu doga niemieckiego problem zdrowotny. Natomiast dr Don walczy o uratowanie łapy kota, którego nocą zaatakowało tajemnicze zwierze.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Szkocja

Bear jest w Szkocji u wybrzeży przylądka Cape Wrath. Sprawia sobie kombinezon z martwej foki i mało nie pada ofiarą zawalenia się klifu. Następnie biwakuje w odwróconej łodzi.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-19. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-19 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info