Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-20 - ramówka, emisje

2019-04-20 Pokaż dziś

06:00

Na haczyku: Karanks, jakiego nie znacie

Showtime Eric nurkuje z akwalungiem w Luizjanie w pobliżu platform wiertniczych. Łowi ryby włócznią. Następnie na mokradłach mocuje się z monstrualną rybą.

  Godziny emisji Na haczyku

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Góry i krokodyle

Do kliniki zostaje przywieziony pies z podejrzeniem złamania nogi, ale doktor Jeff szybko odkrywa dużo poważniejszą chorobę. Leczy także kota-niejadka.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Królowa psich serc: Nadmiar szczeniaków

Świeżo upieczona mama rasy chihuahua i jej osiem szczeniaków czekają na zabranie do domów. Amanda opiekuje się Splatem — szczeniakiem buldoga cierpiącym na „syndrom pływaków".

  Godziny emisji Królowa psich serc

08:00

Mieszkanie na pniu: Specjalnie dla Charliego

Pete powierza swojemu synowi Charliemu nadzór nad rozbudową rodzinnego imperium domków na drzewach, zajmującego 23 akry lasu. Buduje też domek, w którym Charlie zamieszka.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

Baseny z rozmachem: Zielony z zazdrości

Lucas tworzy mały karaibski raj w przydomowym ogrodzie. Jednak wizja projektanta znacząco różni się od wizji klienta. Jak zakończy się ten projekt?

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM: Nigiri i NBA

Wayde i Brett utworzą tymczasowy zbiornik dla gwiazdy NBA Dwyane'a Wade'a, który wprowadza na rynek nową linię obuwia. Projektują też akwarium z sushi i burgerami dla restauracji.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Królowa lwów, odc. 6

W RPA coraz popularniejsze jest polowanie na wcześniej schwytane lub specjalnie w tym celu hodowane zwierzęta. Andi Rive prowadzi schronisko, które chroni lwy przed takim losem.

  Godziny emisji Królowa lwów

12:00

Klinika Hendersonów: Osioł u dentysty

Dr Ross odwiedza klinikę dla osłów, aby dowiedzieć się więcej o leczeniu koniowatych. Tymczasem w klinice dr Tony pomaga rannemu szczeniakowi, a dr Ryan przeprowadza operację.

  Godziny emisji Klinika Hendersonów

13:00

Cztery kąty, cztery łapy: Futbolowy raj dla szczeniąt

Antonio pomaga pracującemu psu zwalczyć złe nawyki oraz przemienia domową pralnię w spa z prawdziwego zdarzenia. Jego ekipa tworzy psi raj o futbolowej tematyce.

  Godziny emisji Cztery kąty, cztery łapy

14:00

Kot z piekła rodem: Ellen i koty

Ellen od 20 lat karmi zdziczałe koty z sąsiedztwa, ale teraz nie daje sobie z nimi rady. Jackson stara się jej pomóc.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Kot z piekła rodem: Kocia wojna: Brooklyn

Jackson wyrusza na Brooklyn, aby rozwiązać problem dwóch nieustannie walczących kotów, które niszczą związek swoich właścicieli.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

16:00

Irwinowie - następne pokolenie: Pływający z mantami

Robert wyrusza na Wielką Rafę Koralową, aby pomóc w badaniach nad mantami. Ekipa zoo wspólnymi siłami próbuje uratować życie małej walabii.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

17:00

Strażnicy Alaski: Orzeł ze śmietnika

Chris ratuje chorego orła wyjadającego resztki ze śmietników. Laura bada sprawę zniknięcia lasu, a na wyspie Kodiak ekipa zbliża się do niedźwiedzi.

  Godziny emisji Strażnicy Alaski

18:00

Jak to robią zwierzęta?: Jasnowidzące koty i puchate wydry morskie

Najnowsze badania naukowe wyjaśniają, w jaki sposób koty wyczuwają trzęsienie ziemi na kilka sekund przed jego rozpoczęciem. Jak morskie wydry zachowują ciepło w lodowatej wodzie?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

18:30

Jak to robią zwierzęta?: Trąby słoni i starożytne zwierzęta

Naukowcy wyjaśniają, po co słoniom kły. Dlaczego niektóre zwierzęta żyją tak długo? I dlaczego koty mruczą?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

Reklama
19:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla gwiazdy Internetu

Wayde King i Brett Raymer — partnerzy biznesowi, najlepsi kumple i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

20:00

Baseny jak z bajki: Basen na klifie

Anthony i jego ekipa budują basen z dostępem do naturalnej plaży. Basen ma swój wodospad i ogromną skałę, z której będzie można skakać do wody.

  Godziny emisji Baseny jak z bajki

21:00

Kot z piekła rodem: Stare zadrapanie

Kot Cali uwielbia swoją właścicielkę, ale atakuje jej gości. Kot Kurtis Junior niszczy i zjada wszystko w zasięgu wzroku. Czy koci ekspert, Jackson Galaxy znajdzie rozwiązanie?

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

22:00

Irwinowie - następne pokolenie: Robert, zaklinacz kobr

Robert idzie w ślady Steve'a, mocując się z bardzo jadowitą kobrą królewską. Dr Amber, weterynarz ze szpitala przy ogrodzie zoologicznym, przyjeżdża do Tandory leczyć dzikie koale.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

23:00

Strażnicy Alaski: Uwolnić orła

W rezerwacie Kenai strażnik Johnson ratuje rannego bielika amerykańskiego. Na wyspie Kodiak biolog Bill Leacock wkracza na terytorium niedźwiedzi.

  Godziny emisji Strażnicy Alaski

00:00

Smak przetrwania: Borneo - namorzynowe bagna

Myśliwy z Nowej Zelandii Josh i brytyjski kucharz Matt wyruszają na pełną przygód wyprawę na wyspę u wybrzeży Borneo. W tym dzikim zakątku świata urządzą sobie ucztę godną króla.

  Godziny emisji Smak przetrwania

01:00

Obcy wewnątrz nas: Zabójca pod samym nosem

Tajemnicza przypadłość sprawia, że nastolatkowi przestają działać płuca. Dziwne schorzenie atakuje układ nerwowy trenera osobistego. Pasożyt żywi się krwią zdrowego robotnika.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Porwany przez kosmitów

Już prawie połowa sezonu. Ludzie i maszyny wykazują objawy przepracowania. Na kutrze Ramblin' Rose psują się silniki. Nowy rybak na łodzi Wizard nie wytrzymuje trudów pracy.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Intruzie, strzeż się!

Nowy kadet nieomal zostaje przejechany, a w Beaumont pojawia się uzbrojony intruz. Na Rio Grande, jeden ze strażników poszukuje nielegalnych sieci do chwytania ryb za skrzela.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Zabawne szczenię

Paramedyk weterynaryjny Maisa zajmuje się poranionym psem, którego prawdopodobnie potrącił samochód. Guy udziela pomocy kozie ze złamaną kończyną.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

Reklama
04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Daleko od domu

Dr Jeff wraz z ekipą udają się do Rumunii aby pomóc bezpańskim psom. Natomiast w górach pomocy weterynaryjnej potrzebuje ranny bizon.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

05:12

Szkoła przetrwania: Norwegia

Bear Grylls udowodni nam, że przetrwa w każdych warunkach. W tym odcinku ten doświadczony były żołnierz i zdobywca Mount Everestu stawi czoła kolejnemu wyzwaniu.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-20. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-20 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info