Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-21 - ramówka, emisje

2019-04-21 Pokaż dziś

06:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium marzeń dla piosenkarki

Piosenkarka Keyshia Cole marzy by w jej domu znalazło się piękne, słonowodne akwarium. Na szczęście, fani artystki zasugerowali jej przez internet, żeby zgłosiła się do firmy ATM.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:00

Projekt AKWARIUM: Akwarium dla restauracji

Kalifornijska restauracja prosi o akwarium do nowego lokalu w Santa Monica. Właściciele proszą o nostalgiczne akwarium nawiązujące do 70-letniej historii restauracji.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

08:00

Projekt AKWARIUM: Pączkowe akwarium

Brett otwiera sklep z pączkami. Chcąc upamiętnić tę chwilę, Wayde z ekipą szykują niespodziankę - akwarium na wielkie otwarcie sklepu!

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

09:00

Projekt AKWARIUM: Trzy akwaria

Biznesmen Brad Jennings chce by jego biuro zdobiły trzy akwaria. Chłopaki pracują nad odpowiednim projektem, w którego skład wchodzi między innymi działający kominek.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

10:00

Projekt AKWARIUM: Ekstra akwarium dla boksera

Światowej sławy bokser, Fernando Vargas, prosi o akwarium w kształcie rękawicy bokserskiej, które ma znaleźć się w jego siłowni w Las Vegas. Czy wszyscy aż padną z wrażenia?

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

Reklama
11:00

Projekt AKWARIUM: Niespodzianka dla komika

Komik Howie Mandel zgłasza się do ATM po kolejne akwarium! Tym razem ma być to prezent dla firmy jego menadżera. Ich akwarium bez wątpienia trzeba odnowić.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

12:00

Projekt AKWARIUM: Ryby w fortepianie

Producent fortepianów prosi Wayde'a i Bretta, aby stworzyli dla niego akrylowe akwarium w kształcie fortepianu. Czy chłopcy trafią we właściwy ton?

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

13:00

Projekt AKWARIUM: Gangsterskie akwarium

Muzeum Mafii składa fachowcom z ATM propozycję nie do odrzucenia. Chcą mieć akwarium z modelem zatopionego statku służącego do przemytu alkoholu w czasach prohibicji.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

14:00

Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera: Amazonia

Jakub wyrusza na poszukiwania największej słodkowodnej ryby w Amazonii. Przeszukuje głębokie sadzawki i starorzecza, w których ta ryba uwielbia pływać.

  Godziny emisji Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera

15:00

Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera: Mongolia

W odległych zakątkach mongolskiej dziczy Jakub Vagner wyrusza na poszukiwania jednej z najwspanialszych ryb, którą widzieli tylko nieliczni - ogromnego tajmienia.

  Godziny emisji Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera

16:00

Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera: Europa

Jakub Vagner wyrusza tropem drapieżników. Chce schwytać potężnego goliata tygrysiego, który zasiedla jedną z najniebezpieczniejszych rzek na świecie.

  Godziny emisji Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera

17:00

Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera: Kanada

Jakub wyrusza nad subarktyczne rzeki Kanady, aby udowodnić, że w wodach pokrytych lodem można złowić szczupaka pospolitego.

  Godziny emisji Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera

18:00

Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera: Tajlandia

Jakub Vagner podróżuje do samego serca Południowo-Wschodniej Azji w poszukiwaniu nieuchwytnej, prawdopodobnie największej ryby słodkowodnej świata.

  Godziny emisji Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera

19:00

Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera: Europa

Jakub Vagner łowi niezwykłe ryby w trzech największych rzekach Europy. Ma nadzieję schwytać gigantycznego suma pospolitego i odzyskać rekord świata.

  Godziny emisji Ekstremalne połowy Jakuba Vagnera

20:00

Premiera Rzeczne potwory: Na ostrzu

Podobno mieszkańców archipelagu Florida Keys terroryzuje przerażający potwór. Jeremy Wade wyrusza na wyspy, żeby zbadać, co odpowiada za dziwne ataki.

  Godziny emisji Rzeczne potwory

Reklama
21:00

Premiera Zaginione królestwo Yeti

Na dzikich wyżynach Bhutanu pojawiają się nowe dowody na to, że tajemniczy yeti naprawdę istnieje. Mark Evans wyrusza w Himalaje, aby odkryć prawdę.

  Godziny emisji Zaginione królestwo Yeti

23:00

Strażnicy Alaski: W sercu krainy niedźwiedzi

Bill i Dustin muszą odzyskać bardzo ważne dane na temat niedźwiedzi, zanim burza uwięzi ich na terenie pełnym tych groźnych zwierząt. W rezerwacie Chris tropi nielegalnego trapera.

  Godziny emisji Strażnicy Alaski

00:00

Smak przetrwania: Meksyk - las mglisty

Josh i Matt wyruszają do nieprzebytego mglistego lasu na południu Meksyku. To złowrogie miejsce wystawi na ciężką próbę umiejętności tych poszukiwaczy przygód.

  Godziny emisji Smak przetrwania

01:00

Obcy wewnątrz nas: Porwali moją gałkę oczną

Tajemnicza infekcja zjada nogę nastolatka. Dziwne schorzenie dopada małżeństwo i kompletnie niszczy mu życie. Podstępny robal przejmuje kontrolę nad gałką oczną ośmiolatki.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Oznaki życia

Jeden z niedoświadczonych rybaków kutra Wizard traci przytomność. Tymczasem Scott z Seabrooke robi wszystko, aby wygrać zakład z kapitanem. Czy warto zapłacić tak wysoką cenę?

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Twarzą w twarz z niebezpieczeństwem

Teksańscy strażnicy łowieccy mają ręce pełne roboty. Czuwają nad bezpieczeństwem 27 milionowej populacji stanu Teksas oraz sprawują pieczę nad jego naturalnymi zasobami.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Phoenix: Oscar wygrywa

Paramedyk weterynaryjny Amy Jo sprawdza doniesienie o zaniedbywanych psach. Kiedy przybywa na miejsce, okazuje się, że niektóre ze zwierząt są chore, ale właściciel odmawia pomocy.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Phoenix

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Bezpieczeństwo od burzy

Dzięki 80. tysiącom klientów, dr Jeff Young oraz pozostali weterynarze pracujący w klinice dla zwierząt Planned Pethood Plus nigdy się nie nudzą.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

05:12

Szkoła przetrwania: Sky Islands w Arizonie

Bear Grylls jest w Arizonie, w krainie Apaczów. Udowodni nam, że można przetrwać w tych bezludnych rejonach bezkresnych pustyń i górskich szczytów.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-21. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-21 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info