Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na 2019-04-29 - ramówka, emisje

2019-04-29 Pokaż dziś

06:00

Miasto małp: Złe smoki

Królowa Scarlett roznieca ogień rewolucji, gdy pokonuje liderkę proletariatu - Jezebel. Tymczasem na Bezdrożach królowa Gemini dowiaduje się nieco więcej o ludziach.

  Godziny emisji Miasto małp

06:30

Projekt AKWARIUM: Akwarium pierwsza klasa!

Jeden z najlepiej opłacanych zawodników NFL, Adrian Peterson, składa zamówienie na pełne klasy akwarium. Będzie ono jeszcze cenniejsze niż wszystkie trofea tego sportowca!

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:20

Mieszkanie na pniu: Szwajcarska rodzinna niespodzianka

Pete jedzie do Michigan by pomóc mężowi zrobić niespodziankę żonie z okazji rocznicy ślubu. Ekipa stworzy domek na drzewie inspirowany filmem "Szwajcarska rodzina Robinsonów".

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

08:10

Weterynarz z Gór Skalistych: Teraz jest nasz

Dr Jeff diagnozuje zagrażający życiu doga niemieckiego problem zdrowotny. Natomiast dr Don walczy o uratowanie łapy kota, którego nocą zaatakowało tajemnicze zwierze.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

09:00

Najdziksze wyspy Indonezji: Królestwo gigantów

17 tysięcy wysp Indonezji to jeden z najbardziej zróżnicowanych ekosystemów na świecie. Żyją tu jedne z największych zwierząt - między innymi najdłuższy wąż świata.

  Godziny emisji Najdziksze wyspy Indonezji

Reklama
10:00

Królowa psich serc: Szczeniaki w ogniu

Amanda ratuje trzy psy specjalnej troski z pożaru lasów w Kalifornii. Jest wśród nich szczenna suczka rasy chihuahua, która w każdej chwili może zacząć rodzić.

  Godziny emisji Królowa psich serc

11:00

Obcy wewnątrz nas: Moje gnijące płuca

Groźny pasożyt atakuje kobietę i pokrywa jej skórę ropiejącymi ranami. Grzybica doprowadza mężczyznę na skraj załamania nie tylko nerwowego.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

12:00

Dwa oblicza survivalu: W suszy

Joe i Cody znajdują się na chilijskiej pustyni Atakama, będącej jednym z najsuchszych obszarów na świecie. W obliczu groźby odwodnienia organizmu i hipotermii wdają się w awanturę.

  Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

13:00

Resocjalizacja z Pit Bullem: Nowy przyjaciel

Tia próbuje uratować przestraszonego pit bulla porzuconego przez właścicieli w pustostanie. Ponadto u Jethro, psa Tii, wykryta zostaje niebezpieczna choroba.

  Godziny emisji Resocjalizacja z Pit Bullem

14:00

Kot z piekła rodem: O kocie, który otwierał drzwi

Sebastian, agresywny kot, zagraża bezpieczeństwu niemowlęcia. Kot Zeus, który potrafi otwierać drzwi, usiłuje uciec z domu.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

15:00

Policja dla zwierząt w Filadelfii: Wydanie specjalne: Szkolenie

W tym odcinku przyjrzymy się szkoleniu nowicjuszy, którzy będą walczyć przeciwko okrucieństwu wobec zwierząt w jednym z najniebezpieczniejszych miast w USA.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Filadelfii

16:00

Projekt AKWARIUM: Ulubione akwaria

Pracownicy ATM: Brett, Wayde, Heather, Agnes, Redneck i Generał wspominają pracę nad swoimi ulubionymi akwariami.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

17:00

Baseny jak z bajki: Basen na klifie

Anthony i jego ekipa budują basen z dostępem do naturalnej plaży. Basen ma swój wodospad i ogromną skałę, z której będzie można skakać do wody.

  Godziny emisji Baseny jak z bajki

18:00

Strażnicy przyrody: Leśne poszukiwania

Strażnicy z Maine poszukują nielegalnych upraw marihuany ukrytych w głębi lasu. Okazuje się też, że poszukiwania ofiary wypadku podczas polowania prowadzią do szokującego odkrycia.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

19:00

Najdziksze wyspy: Falklandy

Wyprawa na smagane wiatrem Falklandy, których główną atrakcją jest piękna, dziewicza przyroda, zwłaszcza pingwiny.

  Godziny emisji Najdziksze wyspy

Reklama
20:00

Małpi gaj

Opowieść o 140 magotach, żyjących w 2 stadach i 17 rodzinach na 60 akrach pięknego lasu w angielskim hrabstwie Staffordshire. Ten wyjątkowy gatunek małp narażany jest na wymarcie.

  Godziny emisji Małpi gaj

21:00

Premiera Jak to robią zwierzęta?, odc. 9

Jak to możliwe, że w ogromnym stadzie ślepych nietoperzy nie dochodzi do zderzeń w powietrzu? Czy myszy naprawdę lubią ser? Jakie bąki puszczają manaty? Po co ślimakom śluz?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

21:30

Premiera Jak to robią zwierzęta?, odc. 10

Naukowcy badają, w jaki sposób humbaki potrafią wyskakiwać z wody tak wysoko. Dlaczego psy kiwają głowami? Dlaczego zwierzęta łączą się w wielkie stada? Jak pająki zrzucają skórę?

  Godziny emisji Jak to robią zwierzęta

22:00

Premiera Z wędką na koniec świata: Czterech z Północy

Zespół wybiera się nad mało znaną rzekę na Grenlandii, gdzie podobno żyją duże golce zwyczajne (zwane też pstrągami alpejskimi). Czy to prawda, że można tu także złowić łososia?

  Godziny emisji Z wędką na koniec świata

23:00

Smak przetrwania: Meksyk - rzeczny kanion

Myśliwy Josh z Nowej Zelandii i brytyjski kucharz Matt zostają zrzuceni w sercu Miedzianego Kanionu w Meksyku. W tym dzikim zakątku świata chcą urządzić sobie ucztę godną króla.

  Godziny emisji Smak przetrwania

00:00

Strażnicy Alaski: Koniec lata

Chris bada sprawę ataku niedźwiedzia, Rob patroluje niebezpieczne obrzeża rezerwatu. Bill i Dustin wyruszają, aby po raz ostatni w tym sezonie obserwować niedźwiedzie.

  Godziny emisji Strażnicy Alaski

01:00

Klinika Hendersonów, odc. 2

Do Fox Animal Hospital trafia mały szczeniak z poważnymi szmerami w sercu. Dwa koty rasy sfinks mają przejść rutynowe badanie. Czy wszystko będzie w porządku?

  Godziny emisji Klinika Hendersonów

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Uwolnić bestię

Kutry wracają na Morze Beringa, aby w czasach gospodarczego kryzysu i jednej z najostrzejszych zim w historii wyruszyć na połowy krabów. Czy będzie to udany sezon?

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

03:00

Strażnicy Teksasu: Niebezpieczna gra

Strażnicy przyrody z Teksasu walczą z przestępczością i chronią zasoby naturalne. Przy granicy z Meksykiem wyciągają z rzek nielegalne sieci i ścigają przemytników narkotyków.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:50

Policja dla zwierząt w Houston: Uratowane z niedoli

Oficer śledczy, Stephen Goldman, ratuje z opresji miniaturowego konia. Pomocy potrzebują też dwa psy, porzucone przez właściciela.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

Reklama
04:40

Poznajcie orangutany, odc. 6

Dla młodziutkich mieszkańców Sepilok nadszedł czas karmienia. Choć orangutany mają dobrą opieką, same muszą nauczyć się szukania jedzenia. A to wcale nie jest takie łatwe.

  Godziny emisji Poznajcie orangutany

05:10

Szkoła przetrwania: Kanion Red Rock

W kanionie Red Rock na południu stanu Utah Bear ma do pokonania kilka skalistych szczytów, zanim nie wpadnie w pułapkę w kanionie. Potem czeka go szalony wyczyn kaskaderski.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-04-29. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-04-29 dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info