07:05 Przypadek Jana Pampucha |
short ( Polska 2021 ) Czas: 18min.
Reżyseria: Mikołaj Piszczan
07:25 Brigitte Bardot cudowna |
film ( Polska 2021 ) Czas: 117min.
Reżyseria: Lech Majewski
10:15 Dom pogodnej starości |
film ( Francja 2020 ) Czas: 93min.
Reżyseria: Thomas Gilou
11:50 Kiler
film ( Polska 1997 ) Czas: 100min.
Obsada:
Cezary Pazura
, Małgorzata Kożuchowska
, Katarzyna Figura
, Janusz Rewiński
, Jan Englert
, Marek Kondrat
, Jerzy Stuhr
, Krzysztof Kiersznowski
, Jan Machulski
, Alex Murphy
, Sławomir Sulej
, Piotr Wawrzyńczak
, Sławomir Orzechowski
, Szymon Majewski
, Paweł Deląg
Reżyseria:
Juliusz Machulski
14:05 Sindbad: Legenda siedmiu morz |
film ( USA 2003 ) Czas: 82min.
Reżyseria: Patrick Gilmore , Tim Johnson
15:30 Bigger Than Us |
dokument ( Francja 2021 ) Czas: 96min.
Reżyseria: Flore Vasseur
17:20 U-571 |
film ( Francja, Włochy, USA 2000 ) Czas: 111min.
Reżyseria: Jonathan Mostow
19:15 Sami bez mamy 2
film ( Włochy 2020 ) Czas: 100min.
Obsada:
Fabio De Luigi
, Valentina Lodovini
, Diego Abatantuono
, Angelica Elli
, Niccolò Tredese
, Bianca Usai
, Matteo Castellucci
Reżyseria:
Alessandro Genovesi
21:00 Jak zostać Elżbietą odc. 3 |
serial ( Wielka Brytania 2022 ) Czas: 56min.
Reżyseria: Justin Chadwick
22:00 Tajniak
film ( Australia 2023 ) Czas: 101min.
Obsada:
Sam Worthington
, Matt Nable
, Phoebe Tonkin
, Edward Carmody
, Susie Porter
, Jeremy Lindsay Taylor
, Sam Parsonson
, Sam Cotton
, George Houvardas
, Damien Strouthos
, Brad McMurray
, Julian Maroun
, Alex Malone
, Trystan Go
, Alison McGirr
Reżyseria:
Matt Nable
23:45 Prawdziwe życie aniołów |
film ( Polska 2022 ) Czas: 75min.
Reżyseria: Artur Wiecek
01:05 Wszystkie wojny Rosji odc. 1 |
dokument ( Niemcy 2023 ) Czas: 52min.
Reżyseria: Carsten Binsack , Dominic Egizzi
02:00 Wszystkie wojny Rosji odc. 2 |
dokument ( Niemcy 2023 ) Czas: 52min.
Reżyseria: Carsten Binsack , Dominic Egizzi
02:55 Wszystkie wojny Rosji odc. 3 |
dokument ( Niemcy 2023 ) Czas: 52min.
Reżyseria: Carsten Binsack , Dominic Egizzi
03:50 Plac Zbawiciela |
film ( Polska 2006 ) Czas: 105min.
Obsada:
Jowita Budnik
, Arkadiusz Janiczek
, Ewa Wencel
, Beata Fudalej
, Malgorzata Rudzka
, Jerzy Gudejko |
Reżyseria:
Krzysztof Krauze
, Joanna Kos-Krauze
05:40 Dom wielopokoleniowy |
dokument ( Polska 2022 ) Czas: 63min.
Reżyseria: Piotr Szczepański
Na stronie stacji telewizyjnej CANAL+ 1 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2023-11-30. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.
Wyświetlana strona zawiera program TV dla CANAL+ 1. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.
Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2023-11-30 dla kanału CANAL+ 1 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV CANAL+ 1 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.
Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji CANAL+ 1. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.