07:00 Ida |
film ( Polska, Wielka Brytania 2013 ) Czas: 78min.
Obsada:
Agata Trzebuchowska
, Agata Kulesza
, Dawid Ogrodnik
, Joanna Kulig
, Adam Szyszkowski
, Jerzy Trela
, Artur Janusiak
, Dorota Kuduk
, Halina Skoczyńska
, Natalia Lagiewczyk |
Reżyseria:
Paweł Pawlikowski
09:15 Wszystkie kolory swiata 3 odc. 14 Indie Płd |
dokument ( Francja 2022 ) Czas: 51min.
Reżyseria: Eric Bacos
10:10 Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka |
film ( Francja 2023 ) Czas: 106min.
Reżyseria: Guillaume Canet
12:00 Boska Florence
film ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 105min.
Obsada:
Meryl Streep
, Hugh Grant
, Simon Helberg
, Rebecca Ferguson
, Nina Arianda
, Stanley Townsend
, David Haig
, Bríd Brennan
, Christian McKay
, John Sessions
, Elliot Levey
, John Kavanagh
, Allan Corduner
, Maggie Steed
, Paola Dionisotti
Reżyseria:
Stephen Frears
14:05 Sen o okapi |
film ( Niemcy 2022 ) Czas: 105min.
Reżyseria: Aron Lehmann
15:55 Wszystkie kolory świata 3 odc. 3 Wyspy Zielonego Przylądka |
dokument ( Francja 2022 ) Czas: 51min.
Reżyseria: Julien Bur
16:50 Świąteczna komedia romantyczna |
film ( USA 2022 ) Czas: 86min.
Reżyseria: Shane Dax Taylor
18:20 A oni dalej grzeszą, dobry Boże! |
film ( Francja 2021 ) Czas: 94min.
Reżyseria: Philippe de Chauveron
20:00 Wierna
film ( USA 2016 ) Czas: 115min.
Obsada:
Shailene Woodley
, Theo James
, Zoë Kravitz
, Miles Teller
, Naomi Watts
, Ansel Elgort
, Jeff Daniels
, Octavia Spencer
, Keiynan Lonsdale
, Daniel Dae Kim
, Maggie Q
, Bill Skarsgård
, Jonny Weston
, Nadia Hilker
, Andy Bean
Reżyseria:
Robert Schwentke
22:00 Chłopi
film ( Litwa, Polska, Serbia 2023 ) Czas: 110min.
Obsada:
Kamila Urzędowska
, Robert Gulaczyk
, Mirosław Baka
, Ewa Kasprzyk
, Sonia Mietielica
, Andrzej Konopka
, Małgorzata Kożuchowska
, Sonia Bohosiewicz
, Julia Wieniawa
, Dorota Stalińska
, Maciej Musiał
, Mateusz Rusin
, Lech Dyblik
, Helena Korczycka
, Mateusz Malecki
Reżyseria:
DK Welchman
, Hugh Welchman
23:55 W środku burzy
film ( USA 2019 ) Czas: 93min.
Obsada:
Nicolas Cage
, KaDee Strickland
, Luke Benward
, Kelsey Grammer
, Zulay Henao
, Emily Marie Palmer
, Oliver Trevena
, Beatrice Hernandez
, Isabella Grace Roark
, Haley Milsap
, Rob Mars
, Danny Le Boyer
, Trey Tycer
, Duncan Casey
Reżyseria:
Stephen S. Campanelli
01:30 Północ |
film ( Korea Południowa 2021 ) Czas: 99min.
Reżyseria: Oh-Seung Kwon
03:35 Anatomia |
film ( Francja, Polska 2021 ) Czas: 107min.
Reżyseria: Aleksandra Jankowska
05:25 Papierowe gody |
film ( Polska 2016 ) Czas: 91min.
Obsada:
Agata Bykowska
, Piotr Matwiejczyk
, Cezary Pazura
, Zofia Schwinke
, Robert Buczyński
, Andrzej Gałła
, Katarzyna Pasek
, Justyna Matwiejczyk
, Jacek Mądry
, Kornelia Szymańska
, Katarzyna Figura |
Reżyseria:
Piotr Matwiejczyk
Na stronie stacji telewizyjnej CANAL+ 1 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2024-01-27. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.
Wyświetlana strona zawiera program TV dla CANAL+ 1. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.
Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2024-01-27 dla kanału CANAL+ 1 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV CANAL+ 1 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.
Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji CANAL+ 1. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.