Reklama

Logo CANAL+ SERIALE CANAL+ SERIALE program TV na 2018-12-29 - ramówka, emisje

2018-12-29 Pokaż dziś

06:00

Nie przegap, odc. 363

magazyn ( Polska ) Czas: 7min.

Godziny emisji Nie przegap

06:10

Łapu Capu, odc. 311

magazyn ( Polska ) Czas: 5min.

Godziny emisji Łapu Capu

06:15

Aktualności Filmowe+, odc. 39

magazyn ( Polska ) Czas: 27min.

Godziny emisji Aktualności filmowe+

06:45

Materiał nieemisyjny, odc. 4

film krótkometrażowy ( Polska 2016 ) Czas: 13min.

Godziny emisji Materiał nieemisyjny

07:00

Łapu Capu Extra, odc. 13

magazyn ( Polska ) Czas: 28min.

Godziny emisji Łapu Capu Extra

Reklama
07:30

Uprowadzona 2, odc. 9

serial ( Francja, USA 2018 ) Czas: 41min.

Reżyseria: Romeo Tirone

Obsada: Clive Standen , Jennifer Beals

Godziny emisji Uprowadzona

08:15

Uprowadzona 2, odc. 10

serial ( Francja, USA 2018 ) Czas: 41min.

Reżyseria: Romeo Tirone

Obsada: Clive Standen , Jennifer Beals

Godziny emisji Uprowadzona

09:00

Zaczęło się w środę, odc. 3

serial ( Wielka Brytania 2017 ) Czas: 52min.

Reżyseria: Pip Broughton

Obsada: Eve Myles , Mark Lewis Jones

Godziny emisji Zaczęło się w środę

09:55

Zaczęło się w środę, odc. 4

serial ( Wielka Brytania 2017 ) Czas: 52min.

Reżyseria: Pip Broughton

Obsada: Eve Myles , Mark Lewis Jones

Godziny emisji Zaczęło się w środę

11:00

Medyceusze: władcy Florencji, odc. 7

serial ( Francja, Wielka Brytania, Włochy 2018 ) Czas: 56min.

Reżyseria: Jan Michelini

Godziny emisji Medyceusze: władcy Florencji

12:00

Medyceusze: władcy Florencji, odc. 8

serial ( Francja, Wielka Brytania, Włochy 2018 ) Czas: 56min.

Reżyseria: Jan Michelini

Godziny emisji Medyceusze: władcy Florencji

13:00

Płacz, odc. 4

serial ( Wielka Brytania 2018 ) Czas: 58min.

Reżyseria: Glendyn Ivin , Ewen Leslie

Obsada: Jenna Coleman

Godziny emisji Płacz

14:00

Piknik pod Wiszącą Skałą, odc. 3

serial ( Australia 2018 ) Czas: 54min.

Reżyseria: Larysa Kondracki

Obsada: Lola Bessis

Godziny emisji Piknik pod Wiszącą Skałą

14:55

Piknik pod Wiszącą Skałą, odc. 4

serial ( Australia 2018 ) Czas: 49min.

Reżyseria: Amanada Brotchie

Obsada: Lola Bessis

Godziny emisji Piknik pod Wiszącą Skałą

15:45

Odd jest jajkiem

film krótkometrażowy ( lNorwegia, Portugalia 2016 ) Czas: 12min.

Reżyseria: Kristin Ulseth

Godziny emisji Odd jest jajkiem

Reklama
16:05

Medyceusze: władcy Florencji, odc. 1

serial ( Francja, Wielka Brytania, Włochy 2018 ) Czas: 56min.

Reżyseria: Jon Cassar

Godziny emisji Medyceusze: władcy Florencji

17:05

Medyceusze: władcy Florencji, odc. 2

serial ( Francja, Wielka Brytania, Włochy 2018 ) Czas: 54min.

Reżyseria: Jon Cassar

Godziny emisji Medyceusze: władcy Florencji

18:00

Informator, odc. 1

serial ( Wielka Brytania 2018 ) Czas: 60min.

Reżyseria: Jonny Campbell

Godziny emisji Informator

19:00

Informator, odc. 2

serial ( Wielka Brytania 2018 ) Czas: 60min.

Reżyseria: Jonny Campbell

Godziny emisji Informator

20:00

Upadek królestwa 3, odc. 1

serial ( Wielka Brytania 2018 )

Godziny emisji Upadek królestwa

21:00

Upadek królestwa 3, odc. 2

serial ( Wielka Brytania 2018 )

Godziny emisji Upadek królestwa

21:55

Grzesznik, odc. 1

serial ( USA 2018 ) Czas: 45min.

Reżyseria: Antonio Campos

Obsada: Bill Pullman

Godziny emisji Grzesznik

22:40

Grzesznik, odc. 2

serial ( USA 2018 ) Czas: 41min.

Reżyseria: Antonio Campos

Obsada: Bill Pullman

Godziny emisji Grzesznik

23:25

Nielegalni, odc. 3

serial ( Polska 2018 ) Czas: 59min.

Reżyseria: Leszek Dawid

Godziny emisji Nielegalni

00:25

Nielegalni, odc. 4

serial ( Polska 2018 ) Czas: 48min.

Reżyseria: Leszek Dawid

Godziny emisji Nielegalni

Reklama
01:15

Aktualności Filmowe+, odc. 39

magazyn ( Polska ) Czas: 27min.

Godziny emisji Aktualności filmowe+

01:45

Lęk wysokości

dramat ( Polska 2011 ) Czas: 87min.

Reżyseria: Bartosz Konopka

Godziny emisji Lęk wysokości

03:15

Krępujące zdjęcia z rodzinnego albumu czyli zniszczona wątroba i złamane serce

film ( Polska 2018 ) Czas: 85min.

Reżyseria: Paweł Nowak

Obsada: Modest Ruciński , Lidia Sadowa

Godziny emisji Krępujące zdjęcia z rodzinnego albumu czyli zniszczona wątroba i złamane serce

04:45

Materiał nieemisyjny, odc. 3

film krótkometrażowy ( Polska 2016 ) Czas: 14min.

Godziny emisji Materiał nieemisyjny

05:00

Aktualności Filmowe+, odc. 39

magazyn ( Polska ) Czas: 27min.

Godziny emisji Aktualności filmowe+

05:30

Łapu Capu Extra, odc. 11

magazyn ( Polska ) Czas: 28min.

Godziny emisji Łapu Capu Extra

O programie TV stacji CANAL+ SERIALE

Na stronie stacji telewizyjnej CANAL+ SERIALE umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-12-29. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla CANAL+ SERIALE. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-12-29 dla kanału CANAL+ SERIALE można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV CANAL+ SERIALE umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji CANAL+ SERIALE. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w CANAL+ SERIALE

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info