06:00 Brighton 4th |
dramat ( GEORGIA 2021 ) Czas: 91min.
Obsada:
Levan Tedaishvili
, Giorgi Tabidze
, Nadezhda Mikhalkova
, Kakhi Kavsadze
, Irakli Kavsadze |
Reżyseria:
Levan Koguashvili
07:40 Węgiel |
dramat ( ARGENTINA 2022 ) Czas: 103min.
Obsada:
Maeve Jinkings
, César Bordón
, Jean De Almeida Costa
, Rômulo Braga
, Camila Márdila |
Reżyseria:
Carolina Markowicz
09:30 Córka gniewu |
dramat ( NICARAGUA 2022 ) Czas: 87min.
Obsada:
Ara Alejandra Medal
, Virginia Raquel Sevilla Garcia
, Carlos Gutierrez
, Diana Sedano
, Noé Hernández |
Reżyseria:
Laura Baumeister De Montis
11:00 Mam elektryczne sny |
dramat ( BELGIUM 2022 ) Czas: 99min.
Obsada:
Daniela Marín Navarro
, Reinaldo Amien
, Vivian Rodriguez
, Adriana Castro García
, José Pablo Segreda Johanning |
Reżyseria:
Valentina Maurel
12:45 Kieszonkowiec
dramat, kryminalny ( FRANCE 1959 ) Czas: 71min.
Obsada:
Martin LaSalle
, Marika Green
, Jean Pélégri
, Dolly Scal
, Pierre Leymarie
, Pierre Étaix
, Kassagi
, César Gattegno
Reżyseria:
Robert Bresson
14:05 Szczęście
dramat, romantyczny ( FRANCE 1965 ) Czas: 77min.
Obsada:
Jean-Claude Drouot
, Claire Drouot
, Olivier Drouot
, Sandrine Drouot
, Marie-France Boyer
, Marcelle Faure-Bertin
, Manon Lanclos
, Sylvia Saurel
, Marc Eyraud
, Christian Riehl
, Paul Vecchiali
, Yvonne Dany
Reżyseria:
Agnès Varda
15:25 Cleo od piątej do siódmej |
dramat ( FRANCE 1962 ) Czas: 86min.
Obsada:
Corinne Marchand
, Antoine Bourseiller
, Dominique Davray
, Dorothée Blanck
, Michel Legrand |
Reżyseria:
Agnès Varda
17:00 Węgiel |
dramat ( ARGENTINA 2022 ) Czas: 103min.
Obsada:
Maeve Jinkings
, César Bordón
, Jean De Almeida Costa
, Rômulo Braga
, Camila Márdila |
Reżyseria:
Carolina Markowicz
18:50 Brighton 4th |
dramat ( GEORGIA 2021 ) Czas: 91min.
Obsada:
Levan Tedaishvili
, Giorgi Tabidze
, Nadezhda Mikhalkova
, Kakhi Kavsadze
, Irakli Kavsadze |
Reżyseria:
Levan Koguashvili
20:30 Premiera Ostatnie życzenie |
dramat ( UNITED STATES OF AMERICA 2022 ) Czas: 74min.
Obsada:
Hannah Schiller
, Darren Houle
, Gene Jones
, Jonathan Erickson Eisley |
Reżyseria:
Marian Mathias
21:50 Ja, Nina |
dramat ( UKRAINE 2022 ) Czas: 92min.
Obsada:
Ksenia Khyzhniak
, Aleksey Tritenko
, Maxym Panchenko
, Liliya Nesterenko
, Kseniya Braginets |
Reżyseria:
Marysia Nikitiuk
23:25 Świnka
dramat, horror ( SPAIN 2022 ) Czas: 95min.
Obsada:
Laura Galán
, Richard Holmes
, Carmen Machi
, Irene Ferreiro
, Camille Aguilar
, Claudia Salas
, José Pastor
, Fernando Delgado-Hierro
, Julián Valcárcel
, Amets Otxoa
, Pilar Castro
, Chema del Barco
, Fred Tatien
, Stéphanie Magnin
, Malena Gutiérrez
Reżyseria:
Carlota Pereda
01:05 Córka gniewu |
dramat ( NICARAGUA 2022 ) Czas: 87min.
Obsada:
Ara Alejandra Medal
, Virginia Raquel Sevilla Garcia
, Carlos Gutierrez
, Diana Sedano
, Noé Hernández |
Reżyseria:
Laura Baumeister De Montis
02:35 Jej droga |
dramat ( FRANCE 2021 ) Czas: 93min.
Obsada:
Laure Calamy
, Nissim Renard
, Béatrice Facquer
, Romain Brau
, Maxence Tual |
Reżyseria:
Cécile Ducrocq
04:15 Dobra matka |
dramat ( FRANCE 2021 ) Czas: 99min.
Obsada:
Halima Benhamed
, Sabrina Benhamed
, Jawed Hannachi Herzi
, Mourad Tahar Boussatha
, Malik Bouchenaf |
Reżyseria:
Hafsia Herzi
Na stronie stacji telewizyjnej Cinemax2 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2023-12-10. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.
Wyświetlana strona zawiera program TV dla Cinemax2. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.
Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2023-12-10 dla kanału Cinemax2 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Cinemax2 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.
Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Cinemax2. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.