06:00 Lampart z Ankary |
kryminalny ( TURKEY 2021 ) Czas: 104min.
Obsada:
Hatice Aslan
, Ugur Polat
, Ezgi Gör
, Ege Aydan
, Ipek Türktan |
Reżyseria:
Emre Kayis
07:50 Błogosławieni |
dramat ( ITALY 2021 ) Czas: 95min.
Obsada:
Francesco Pellegrino
, Vincenzo Antonucci
, Sophia Guastaferro
, Pina Di Gennaro
, Gianfelice Imparato |
Reżyseria:
Silvia Brunelli
09:30 Pierwsza randka |
dramat ( IRELAND 2022 ) Czas: 12min.
Obsada:
Aisling O'Sullivan
, Carrie Crowley
, Johanna O'Brien
, Daithí O'Donnell |
Reżyseria:
Clara Planelles
09:45 Ballada o białej krowie |
dramat ( IRAN (ISLAMIC REPUBLIC OF 2020 ) Czas: 101min.
Obsada:
Maryam Moghadam
, Alireza Sanifar
, Pourya Rahimisam
, Avin Purraoufi
, Farid Ghobadi |
Reżyseria:
Behtash Sanaeeha
, Maryam Moghadam
11:35 Dystrykt końcowy |
dramat ( IRAN (ISLAMIC REPUBLIC OF 2021 ) Czas: 111min.
Obsada:
Sara Ajorloo
, Farideh Azadi
, Reza Bahrami
, Ali Hemmati
, Bahar Jahanara |
Reżyseria:
Bardia Yadegari
, Ehsan Mirhosseini
13:30 Mam elektryczne sny |
dramat ( BELGIUM 2022 ) Czas: 99min.
Obsada:
Daniela Marín Navarro
, Reinaldo Amien
, Vivian Rodriguez
, Adriana Castro García
, José Pablo Segreda Johanning |
Reżyseria:
Valentina Maurel
15:15 Gorące dni |
dramat, thriller ( TURKEY 2022 ) Czas: 125min.
Obsada:
Selahattin Pasali
, Ekin Koç
, Erol Babaoglu
, Erdem Senocak
, Selin Yeninci |
Reżyseria:
Emin Alper
17:25 Błogosławieni |
dramat ( ITALY 2021 ) Czas: 95min.
Obsada:
Francesco Pellegrino
, Vincenzo Antonucci
, Sophia Guastaferro
, Pina Di Gennaro
, Gianfelice Imparato |
Reżyseria:
Silvia Brunelli
19:05 Zatroskany obywatel |
dramat ( ISRAEL 2022 ) Czas: 78min.
Obsada:
Shlomi Bertonov
, Ariel Wolf
, Lena Fraifeld
, Uriah Jablonowsky
, Ilan Hazan |
Reżyseria:
Idan Haguel
20:30 Luzzu |
dramat ( MALTA 2021 ) Czas: 90min.
Obsada:
Jesmark Scicluna
, Michela Farrugia
, David Scicluna
, Frida Cauchi
, Uday Mclean |
Reżyseria:
Alex Camilleri
22:05 Niewiniątka |
horror, thriller ( NORWAY 2021 ) Czas: 112min.
Obsada:
Rakel Lenora Fløttum
, Alva Brynsmo Ramstad
, Sam Ashraf
, Mina Yasmin Bremseth Asheim
, Ellen Dorrit Petersen |
Reżyseria:
Eskil Vogt
00:00 50, czyli dwa wieloryby spotykają się na plaży |
dramat ( MEXICO 2020 ) Czas: 123min.
Obsada:
José Antonio Toledano
, Karla Coronado
, Gerardo Trejoluna
, Monica Jimenez
, Maria Ines Pintado |
Reżyseria:
Jorge Cuchi
02:05 Gra |
dramat ( SWEDEN 2011 ) Czas: 113min.
Obsada:
Yannick Diakité
, Sebastian Blyckert
, Kevin Vaz
, John Ortiz
, Abdiaziz Hilowle
, Anas Abdirahman
, Sebastian Hegmar
, Nana Manu
, Jacob Ottander
, Herman Troeng
, Tobias Åkesson
, Peggy Johansson
, Humberto Guandinango Espinosa
, Luis Alonso Tuquerez
, José Jaime |
Reżyseria:
Ruben Östlund
04:05 Strzaskane klawisze |
dramat ( LEBANON 2021 ) Czas: 105min.
Obsada:
Tarek Yaacoub
, Rola Beksmati
, Mounir Maasri
, Ibrahim El Kurdi
, Julian Farhat |
Reżyseria:
Jimmy Keyrouz
Na stronie stacji telewizyjnej Cinemax2 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2023-12-14. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.
Wyświetlana strona zawiera program TV dla Cinemax2. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.
Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2023-12-14 dla kanału Cinemax2 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Cinemax2 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.
Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Cinemax2. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.