06:00 Węgiel |
dramat ( ARGENTINA 2022 ) Czas: 103min.
Obsada:
Maeve Jinkings
, César Bordón
, Jean De Almeida Costa
, Rômulo Braga
, Camila Márdila |
Reżyseria:
Carolina Markowicz
07:50 Ivalu |
dramat ( DENMARK 2023 ) Czas: 16min.
Obsada:
Mila Heilmann Kreutzmann
, Nivi Larsen
, Angunnguaq Larsen
, Tuperna Mette Larsen
, Vittu Suluk Olsen |
Reżyseria:
Anders Walter
, Pipaluk K. Jørgensen
08:10 Mamma Roma |
dramat ( ITALY 1962 ) Czas: 101min.
Obsada:
Anna Magnani
, Ettore Garofolo
, Franco Citti
, Silvana Corsini
, Luisa Loiano |
Reżyseria:
Pier Paolo Pasolini
09:55 De Palma
dokumentalny, biograficzny ( UNITED STATES OF AMERICA 2015 ) Czas: 105min.
Obsada:
Brian De Palma
, Mark Hamill
, Amy Irving
, Kurt Russell
, Sissy Spacek
, Steven Spielberg
Reżyseria:
Noah Baumbach
, Jake Paltrow
11:45 Kochasz mnie? |
dramat ( UKRAINE 2023 ) Czas: 86min.
Obsada:
Karyna Khymchuk
, Maksim Mikhaylichenko
, Natalia Lazebnikova
, Oleksandr Zhyla
, Darya Palagnyuk |
Reżyseria:
Tonya Noyabrova
13:15 Azor |
dramat ( SWITZERLAND 2021 ) Czas: 99min.
Obsada:
Fabrizio Rongione
, Stéphanie Cléau
, Carmen Iriondo
, Juan Trench
, Ignacio Vila |
Reżyseria:
Andreas Fontana
15:00 Katedra |
dramat ( UNITED STATES OF AMERICA 2021 ) Czas: 84min.
Obsada:
Brian D'Arcy James
, Monica Barbaro
, Mark Zeisler
, Geraldine Singer
, William Bednar-Carter |
Reżyseria:
Ricky D'Ambrose
16:30 Mamma Roma |
dramat ( ITALY 1962 ) Czas: 101min.
Obsada:
Anna Magnani
, Ettore Garofolo
, Franco Citti
, Silvana Corsini
, Luisa Loiano |
Reżyseria:
Pier Paolo Pasolini
18:20 Joyland |
dramat ( PAKISTAN 2022 ) Czas: 122min.
Obsada:
Ali Junejo
, Rasti Farooq
, Alina Khan
, Sarwat Gilani
, Sohail Sameer |
Reżyseria:
Saim Sadiq
20:30 Drive My Car |
dramat ( JAPAN 2021 ) Czas: 171min.
Obsada:
Hidetoshi Nishijima
, Tôko Miura
, Masaki Okada
, Reika Kirishima
, Park Yu-Rim |
Reżyseria:
Ryûsuke Hamaguchi
23:25 Z ulicy |
dramat ( CHINA 2021 ) Czas: 91min.
Obsada:
Jiuxiao Li
, Miyi Huang
, Ailei Yu
, Baoliang Sha
, Yao Lu |
Reżyseria:
Jiazuo Na
01:00 Plac zabaw |
dramat ( BELGIUM 2021 ) Czas: 69min.
Obsada:
Maya Vanderbeque
, Günter Duret
, Karim Leklou
, Laura Verlinden
, Simon Caudry |
Reżyseria:
Laura Wandel
02:15 Azor |
dramat ( SWITZERLAND 2021 ) Czas: 99min.
Obsada:
Fabrizio Rongione
, Stéphanie Cléau
, Carmen Iriondo
, Juan Trench
, Ignacio Vila |
Reżyseria:
Andreas Fontana
04:00 Premiera Gniewna Annie |
dramat ( FRANCE 2022 ) Czas: 114min.
Obsada:
Laure Calamy
, Zita Hanrot
, India Hair
, Rosemary Standley
, Damien Chapelle |
Reżyseria:
Blandine Lenoir
Na stronie stacji telewizyjnej Cinemax2 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2023-12-21. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.
Wyświetlana strona zawiera program TV dla Cinemax2. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.
Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2023-12-21 dla kanału Cinemax2 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Cinemax2 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.
Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Cinemax2. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.