Reklama

Logo Da Vinci Da Vinci program TV na 2018-07-30 - ramówka, emisje

2018-07-30 Pokaż dziś

06:00

Były sobie Ameryki: Zdobywcy Wielkiej Północy

program historyczny Czas: 26min.

W dzisiejszym odcinku opowiemy o ludziach, którzy podbili kontynent północnoamerykański. Z serią Da Vinci Learning „Były sobie Ameryki“ poznamy historię zasiedlenia Ameryki Północnej i Południowej od przybycia pierwszych osadników po powstanie znanej dziś ulicy Bering w USA. Sympatyczny Maestro z charakterystyczną długą, białą brodą opowiada dzieciom najważniejsze wydarzenia z dziejów obu kontynentów oraz jaką rolę odegrały w nich państwa europejskie. Życie Indian, walki niepodległościowe,...

Godziny emisji Były sobie Ameryki

06:35

Kuchmistrzostwo: Empanadas

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link odkrywa tajemnicę delikatnego ciasta do pierożków empanada z mieloną wołowiną. Tu mniej znaczy więcej. Link odkrywa tajemnicę delikatnego ciasta do pierożków empanada z mieloną wołowiną. Tu mniej znaczy więcej: nie nacinać za bardzo, dolewać wodę stopniowo, umiarkowanie ugniatać.

Godziny emisji Kuchmistrzostwo

06:55

Ekspres naukowców: Naukowa prawda o śliczności

program popularnonaukowy Czas: 24min.

Dlaczego młode zwierzęta wydają się nam takie słodkie? Kati i Thomas poznają zaskakującą odpowiedź, jakiej udziela nauka. Dlaczego młode zwierzęta wydają się nam takie słodkie? Kati i Thomas poznają zaskakującą odpowiedź, jakiej udziela nauka. Dowiemy się też, jak statki strażackie gaszą pożary na wodzie.

Godziny emisji Ekspres naukowców

07:30

Magija: Karkołomne popisy

program o sztuce Czas: 11min.

Jay i Bridget porywają się na niemal kaskaderskie wyczyny! Jay i Bridget porywają się na niemal kaskaderskie wyczyny!

Godziny emisji Magija

07:50

Marvi Hammer: Tata miś

program popularnonaukowy Czas: 23min.

W dzisiejszym odcinku m.in. małe niedźwiadki, uczące się życia na wolności oraz szczeniaki afrykańskich likaonów. W dzisiejszym odcinku m.in. małe niedźwiadki, uczące się życia na wolności oraz szczeniaki afrykańskich likaonów.

Godziny emisji Marvi Hammer

Reklama
08:25

Naukowe dowody: Fale

program popularnonaukowy Czas: 12min.

Surferka Chayenne w tym odcinku dowie się, czym właściwie są fale. Czy dzięki tej wiedzy stworzy najpiękniejszą falę na Ziemi? Chayenne uwielbia surfować, ale wie, jak groźne bywają fale. W tym odcinku dowie się, czym właściwie są. Czy dzięki tej wiedzy stworzy najpiękniejszą falę na Ziemi?

Godziny emisji Naukowe dowody

08:50

Nauka na maksa: Magnetyczna lewitacja

program technologiczny Czas: 21min.

Phil szuka magnesów dość silnych, aby odpychając się, uniosły go nad ziemię. Ponadto: magnesy, które same pokonują siłę ciążenia. Magnesy mają bieguny – te o przeciwnym znaku się przyciągają, te o takim samym – odpychają się. Czy znajdziemy magnesy dosyć silne, aby odpychając się uniosły Phila nad ziemię? Ponadto: magnesy, które same pokonują siłę ciążenia.

Godziny emisji Nauka na maksa

09:20

Sportowe laboratorium: Jazda na desce

program o zdrowiu Czas: 10min.

David, młody skate, chce robić lepsze triki. On, Nykeem i gość programu, Erik, dowiadują się, czym jest siła ciągu i opór powietrza. David to młody deskorolkowiec, który chce robić lepsze triki. Wraz z Nykeemem i gościem programu, Erikiem, spędza aktywny dzień w skateparku. Przy okazji dowiaduje się, czym jest siła ciągu i opór powietrza.

Godziny emisji Sportowe laboratorium

09:35

Kto tam?: Ukraina

program popularnonaukowy Czas: 7min.

Nasi bohaterowie biorą udział w teleturnieju. Jadą na Ukrainę, podziwiają jej krajobrazy i najgłębiej położoną stację metra na świecie. Pies odpowiada na teleturniejowe pytanie o największy europejski kraj, po czym nasi bohaterowie trafiają na Ukrainę. Jadą przez żyzne pola, wspaniałe góry oraz największą pustynię w Europie. Nasi bohaterowie toczą historyczne bitwy ramię w ramię z potężnymi wojownikami.

Godziny emisji Kto tam

09:50

Artzooka: Latający spodek

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremierobi statek kosmiczny z papieru i szklanych kulek, kalejdoskop i nocną lampkę z niespodzianką. Jeremie robi statek kosmiczny z papieru i szklanych kulek, kalejdoskop i nocną lampkę z niespodzianką.

Godziny emisji Artzooka

10:25

Siesta Z: „Sandokan, Tygrys z Malezji” Emilia Salgariego

program o sztuce Czas: 13min.

Siesta i Sandokan próbują odbić więźnia, którego pojmał James Brooke. Sandokan musi zmierzyć się z Brookiem, żeby uwolnić całą grupę. Siesta i Sandokan próbują uwolnić Tremal-Naika, którego pojmał James Brooke, pogromca piratów. Siesta odnajduje więźnia, ale zostaje schwytana i Sandokan musi zmierzyć się z Jamesem Brookiem. Od wyniku starcia zależy wszystko, nawet wolność Siesty.

Godziny emisji Siesta Z

10:45

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 10

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną. Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

11:10

Mily Pytalska: Zakochana para

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Na podwórku dzieci śmieją się z tego, że Pénélope podkochuje się Julienie. Dlaczego naśmiewamy się z ludzi, na których nam zależy? Na podwórku dzieci śmieją się z tego, że Pénélope podkochuje się Julienie. Dlaczego naśmiewamy się z ludzi, na których nam zależy?

Godziny emisji Mily Pytalska

11:20

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Von Bolt poznaje Mikołaja i Życzymy wszystkim udanego lotu

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Dzieciaki z Sekretnego Laboratorium muszą znaleźć działające skafandry kosmiczne, aby polecieć na Księżyc. Potem zaś utkykają na Księżycu. Dzieciaki z Sekretnego Laboratorium muszą skądś wytrzasnąć działające skafandry kosmiczne: czeka je bowiem lot na Księżyc, na ratunek Von Bolta i Boba. Potem zaś utknęły na Księżycu. Na powrót na Ziemię mają ledwie kilka godzin!

Godziny emisji Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!

11:50

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Santos-Dumont, bracia Wright i marzenie o lataniu

program historyczny Czas: 24min.

Santos-Dumont zalicza dramatyczne wejście w balonie, po czym wykazuje, że obiekty lżejsze od powietrza mogą w tymże powietrzu zawisnąć. Alberto Santos-Dumont zalicza dramatyczne wejście w balonie. Baron i spółka przelecą się nim nad Paryżem, a Santos-Dumont wykaże, że obiekty lżejsze od powietrza mogą w nim zawisnąć – jak bąbelki w wodzie.

Godziny emisji Teatr wynalazków Barona Munchhausena

Reklama
12:25

Siesta Z: „Tragedia Hamleta, księcia Danii” Williama Szekspira

program o sztuce Czas: 13min.

Siesta śni o Hamlecie, któremu pomaga pomścić śmierć ojca. Jego wuj, król Klaudiusz, zastawia na nich pułapkę, z której nie mają jak uciec. Siesta zapada w sen i śni o tym, jak pomaga księciu Hamletowi pomścić śmierć ojca, króla Hamleta. Hamlet planuje zabić swojego wuja Klaudiusza, który teraz nosi koronę. Gdy Klaudiusz dowiaduje się o tym, zastawia pułapkę na Siestę i Hamleta.

Godziny emisji Siesta Z

12:45

Była sobie Ziemia: Nowa energia

program popularnonaukowy Czas: 24min.

Dołącz do klubu Strażników Planety i poznaj alternatywne, ekologiczne źródła energii. Strażnicy Planety rozmawiają o głównych źródłach energii i ich negatywnych skutkach. Jakie są lepsze rozwiązania?

Godziny emisji Była sobie Ziemia

13:20

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Nie-statyczny stwór i Groźny robot

program popularnonaukowy Czas: 22min.

JD i Kent przypadkiem tworzą pralkowego potwora, który zaczyna niszczyć miasto. Zaś Antymaterzyści zbudowali robota, który się zbuntował. JD i Kent przypadkiem tworzą pralkowego potwora, który zaczyna niszczyć miasto. Czy zdołają go pokonać? Antymaterzyści zbudowali robota, który się zbuntował. Tylko dzieciaki z Sekretnego Laboratorium uratują sytuację!

Godziny emisji Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!

13:50

Zręczne pomysły: Stylowe kartki

program o sztuce Czas: 14min.

Jak zrobić świecącą wizytówkę na drzwi, stylowe kartki na życzenia i wiele więcej! Jak zrobić świecącą wizytówkę na drzwi, stylowe kartki na życzenia i wiele więcej!

Godziny emisji Zręczne pomysły

14:15

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 2

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną. Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

14:45

W zwierciadle nauki: Zero

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Badamy liczbę zero, rozmawiając ze starożytnym Majem, i sprawiając, że inne liczby znikają. Zero, czyli nic? Badamy tę tajemniczą liczbę, rozmawiając ze starożytnym Majem, rozwiązując lizako-łamigłówki i sprawiając, że inne liczby znikają. Dlaczego zero jest tak ważną liczbą?

Godziny emisji W zwierciadle nauki

15:15

Nauka na maksa: Wyścigówka szpulowa

program technologiczny Czas: 21min.

Phil buduje wyścigówkę na szpulkę... długiego kabla. Ponadto: reakcja łańcuchowa z patyczków, pułapki na myszy i piłeczki pingpongowe. Tajemnicą działania wyścigówki na szpulkę jest przechowywanie energii. Czy Phil skonstruuje ją z wielkiego kabla? Ponadto: wielkie kostki domina, megafajna reakcja łańcuchowa z patyczków, pułapki na myszy i piłeczki pingpongowe. To będzie wybuchowy odcinek!

Godziny emisji Nauka na maksa

15:50

Magija: Skok na kasę

program o sztuce Czas: 11min.

Jay nauczy was wykonywać sztuczki z użyciem kilku monet! Jay nauczy was wykonywać sztuczki z użyciem kilku monet!

Godziny emisji Magija

16:10

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Albert Einstein – światło, przestrzeń i czas

program historyczny Czas: 24min.

Baron zmienił teatr w rozświetloną dyskotekę. Ale czym jest światło? Wyjaśni to Albert Einstein, który przyleciał na chmurze fotonów. Baron Münchhausen zmienił teatr w rozświetloną dyskotekę. A co jest istotą światła? Albert Einstein przylatuje na chmurze fotonów i opowiada o tym, jak wątpliwości pewnego ucznia doprowadziły do odkrycia jednego z najbardziej niebywałych zjawisk we wszechświecie.

Godziny emisji Teatr wynalazków Barona Munchhausena

16:40

Co wy wiecie o zabawkach?: Deskorolka

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Dla wielu deska na kółkach okazała się przedmiotem kultowym. Czym są „ollie”, „flip” i „grind”? Co łączy jazdę na deskorolce z surfingiem? To zaskakujące, że zwykła deska na kółkach okazała się przedmiotem kultowym dla milionów miłośników sportów ekstremalnych na całym świecie. Czym są „ollie”, „flip” i „grind”? Co łączy jazdę na deskorolce z surfingiem? To i wiele więcej w tym odcinku!

Godziny emisji Co wy wiecie o zabawkach

Reklama
16:50

Obłędne zwierzaki: Wyląg rekinów

program popularnonaukowy Czas: 15min.

Jak wylęgają się rekiny? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Jak wylęgają się rekiny? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

Godziny emisji Obłędne zwierzaki

17:15

Siesta Z: „Król Edyp” Sofoklesa

program o sztuce Czas: 13min.

Siesta pomaga Edypowi znaleźć zabójcę Lajosa, poprzedniego króla. Odwiedza Tejrezjasza, który ujawnia straszliwą prawdę. Siesta śni o Edypie, królu Teb. Pomaga mu zbadać sprawę morderstwa poprzedniego króla, Lajosa. Żeby ocalić swój lud, Edyp musi znaleźć zabójcę. Siesta odwiedza Tejrezjasza, który ujawnia straszliwą prawdę: mordercą jest sam Edyp.

Godziny emisji Siesta Z

17:45

Domowa nauka: Nauka o żywieniu

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Steve Spangler pokazuje nowe, naukowe sposoby przyrządzania kolorowych deserów, tłustego spaghetti i lodów. Czas na eksperymenty żywieniowe. Steve Spangler zaprzęga naukę do gotowania, robiąc przy jej pomocy kolorowe desery, tłuste spaghetti i lody.

Godziny emisji Domowa nauka

18:20

Artzooka: Sztuka odcisków

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi dzieło z odcisków palców, marionetkę ze spaghetti westernu oraz ozdabia koszulki. Jeremie robi dzieło z odcisków palców, marionetkę ze spaghetti westernu oraz ozdabia koszulki.

Godziny emisji Artzooka

18:50

Operacja Auć: Genialna skóra i sztuczki ciałem

program o zdrowiu Czas: 26min.

Lekarze przyglądają się uważnie skórze i pokazują ciekawą sztuczkę. Tymczasem na ostrym dyżurze: oparzenie i złamana ręka. Lekarze pokażą, jak wspaniale skóra chroni całe ciało. Zaprezentują też ciekawą sztuczkę. Tymczasem na ostrym dyżurze: pacjent ma dziwne złamanie ręki, a pacjentka mocno sparzyła się w stopę.

Godziny emisji Operacja Auć

19:25

Co, jak, gdzie? Dowiedz się!: Kupa

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Harrison postanawia poświęcić odcinek… no wiecie. Odwiedza paleontologa, który pokazuje mu liczącą milion lat, skamieniałą kupę dinozaura. Lepiej zatkajcie nosy! Harrison postanawia poświęcić odcinek… no wiecie. Odwiedza paleontologa, który pokazuje mu liczącą milion lat, skamieniałą kupę dinozaura.

Godziny emisji Co, jak, gdzie Dowiedz się!

20:00

e² Design: Zielone jabłko

program o sztuce Czas: 25min.

Nowy Jork skutecznie walczy z mitem „betonowej dżungli”, a wszechobecne wieżowce to być może model ekologicznej odpowiedzialności. Nowy Jork skutecznie walczy z mitem „betonowej dżungli”. Ten odcinek poświęcamy najnowocześniejszym budynkom na Manhattanie oraz ich twórcom. Pokażemy, że wszechobecne wieżowce to być może modele dla ekologicznej odpowiedzialności.

Godziny emisji e² Design

20:40

Nauka i bąbelki: Nauka i bąbelki

program popularnonaukowy Czas: 59min.

Od skali mikro do makro – fizyk Helen Czerski pokazuje, że bąbelki to podstawa procesów fizycznych, chemicznych i biologicznych. Fizyk Helen Czerski wyjaśnia, dlaczego pęcherzyki powietrza to najważniejszy element szampana i jak mogą one zrewolucjonizować medycynę. Od skali mikro do makro - pokazuje, że owe "dziurki w cieczy" stanowią podstawę procesów fizycznych, chemicznych i biologicznych.

Godziny emisji Nauka i bąbelki

21:55

Wielcy marzyciele: Cudowny świat Ciołkowskiego

program historyczny Czas: 43min.

Film dokumentalny poświęcony Konstantinowi Ciołkowskiemu, „jego” Układowi Słonecznemu, własnościom Księżyca i innych ważkich odkryciach. Film poświęcony życiu i dziełu Konstantina Ciołkowskiego. Opowiada o „jego” Układzie Słonecznym, fizycznych własnościach Księżyca, stanie nieważkości, pomyśle „windy kosmicznej” oraz innych marzeniach, które w większości przeistoczyły się w wielkie odkrycia.

Godziny emisji Wielcy marzyciele

22:50

Youtuberzy w Da Vinci - SciFun: Kondensacja, CO2 i napięcie powierzchniowe

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Scifun pokazuje właściwości pary wodnej, dwutlenku węgla i wyjaśnia zjawisko napięcia powierzchniowego. Scifun za pomocą eksperymentów tłumaczy zjawisko kondensacji pary wodnej. Wytwarza dwutlenek węgla i pokazuje jego właściwości oraz wyjaśnia zjawisko napięcia powierzniowego.

Godziny emisji Youtuberzy w Da Vinci - SciFun

23:10

W pogoni za szczęściem: Szczęście w biegu

program o zdrowiu Czas: 22min.

Adrian przygląda się wysiłkowi fizycznemu i szczęściu pod kątem naukowym. Co dzieje się w umyśle, gdy ćwiczymy? Czym jest euforia biegacza? Adrian przygląda się wysiłkowi fizycznemu i szczęściu pod kątem naukowym. Co dzieje się w umyśle, gdy ćwiczymy? Czym jest euforia biegacza? Kiedy mózg uwalnia do organizmu hormony szczęścia – endorfiny? Czy pod wpływem spokojnej jogi uwalniają się te same hormony?

Godziny emisji W pogoni za szczęściem

23:50

e² Design: Recykling budowlany w Holandii

program o sztuce Czas: 25min.

Holenderscy planiści zagospodarowali opuszczone doki Amsterdamu, tworząc przeciwwagę dla zagrożeń „urban sprawl”. Holenderscy planiści zagospodarowali opuszczone doki Amsterdamu. Osiedle, stanowiące przeciwwagę dla zagrożeń podmiejskiego „urban sprawl”, to przykład maksymalnego wykorzystania przestrzeni z zachowaniem prywatności oraz pomysłowego użycia szerokich szlaków wodnych.

Godziny emisji e² Design

00:25

Księżycowe marzenia: Księżycowe marzenia

program popularnonaukowy Czas: 54min.

Dzieje amerykańskich lotów na Księżyc. Od olbrzymiego skoku po tragiczne wypadki: oto filmowy hołd dla wspaniałej epoki podboju kosmosu. Prawdziwa historia lotów na Księżyc organizowanych przez agencję NASA, po raz pierwszy ilustrowana autentycznymi nagraniami, wykonanymi przez samych astronautów. Od olbrzymiego skoku po tragiczne wypadki: zapraszamy na filmowy hołd dla wspaniałej epoki podboju kosmosu.

Godziny emisji Księżycowe marzenia

01:25

e² Architektura Interwencyjna: e² Architektura Interwencyjna

program o sztuce Czas: 55min.

Architektura Interwencyjna to robocza nazwa projektów, które wprowadzają pozytywne zmiany gospodarcze, kulturowe, środowiskowe i społeczne. Architektura Interwencyjna to program o projektach, które wprowadzają pozytywne zmiany gospodarcze, kulturowe, środowiskowe i społeczne. Przyjrzymy się 5 przedsięwzięciom, w tym przystosowaniu terenów podmokłych, rewitalizacji zabytku i założeniu nietypowej szkoły.

Godziny emisji e² Architektura Interwencyjna

02:25

Projekt eksploracja: bajeczna planeta: Młody odkrywca

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Pierwszy zwycięzca konkursu „Młody odkrywca bajecznej planety” leci z Philippe do Meksyku, by popływać z rekinami wielorybimi. Philippe ogłasza pierwszego zwycięzcę konkursu „Młody odkrywca bajecznej planety”, po czym leci z nim do Meksyku, by popływać z rekinami wielorybimi.

Godziny emisji Projekt eksploracja: bajeczna planeta

02:55

e² Design: Tanie eko-osiedla

program o sztuce Czas: 25min.

Jonathan Rose oprowadzi nas po nowojorskich osiedlach komunalnych, które nie naruszają równowagi ekologicznej. Nowy Jork słynie z różnorodności, ale cecha ta nie zawsze widoczna jest w budownictwie komunalnych. W tym odcinku Jonathan Rose oprowadzi nas po ekologicznych i samowystarczalnych osiedlach tego typu.

Godziny emisji e² Design

03:25

Historia matematyki.: Przekroczyć nieskończoność.

program popularnonaukowy Czas: 58min.

W ostatnim odcinku analizujemy problemy, które bada matematyka w XXI wieku i opowiadamy historie matematyków, którzy starają się je rozwiązać. Matematyka jest królową nauk. Bez niej nie byłoby fizyki, ani chemii, ani astronomii. W tej zupełnie nowej serii, Marcus du Sautoy, profesor matematyki na uniwersytecie w Oxfordzie, opowiada widzom fascynującą historię tej najważniejszej dyscypliny intelektualnej. W podróży poprzez wieki analizuje rozwój kluczowych idei matematycznych i pokazuje, jak...

Godziny emisji Historia matematyki.

04:25

Sekrety mózgu: Niezasypianie i zasypianie

program popularnonaukowy Czas: 47min.

Dr Jack spotyka dwoje ludzi, którzy ciągle bezwiednie zasypiają. Odkrywa też, jak ważny dla zdrowia jest sen. Dr Jack spotyka dwoje ludzi, którzy ciągle bezwiednie zasypiają. Odkrywa skutki, jakie niesie ze sobą niedobór snu. Przechodzi całonocne badanie w laboratorium badania snu. Magik Pete próbuje dowieść, że nawet nasze sny nie ukryją się przed światem.

Godziny emisji Sekrety mózgu

05:10

Futuris: Globalne obserwacje

program popularnonaukowy Czas: 12min.

Wszechobecne i łatwe w hodowli, mikroalgi są obiecującym źródłem produktów żywieniowych i nie tylko. Wszechobecne i łatwe w hodowli, mikroalgi są obiecującym źródłem produktów żywieniowych i nie tylko. W tym odcinku polecimy do Hiszpanii, Portugalii i Holandii aby się przyjrzeć związanym z nimi technologiom.

Godziny emisji Futuris

05:25

W pogoni za snem: Oczy szeroko otwarte

program o zdrowiu Czas: 22min.

Jakie są typowe i nietypowe przyczyny bezsenności? Co mogą zrobić cierpiący na nią ludzie? Adrian omawia temat bezsenności z dwoma specjalistami w tej dziedzinie. Jakie są jej typowe i nietypowe przyczyny? Co mogą zrobić cierpiący na nią ludzie? Adrian wciela się w Pogromcę Bezsennych Mitów.

Godziny emisji W pogoni za snem

05:45

Futuris: Autonomiczne samochody

program popularnonaukowy Czas: 11min.

W tym odcinku przetestujemy najnowsze prototypy samochodów Volvo i Volkswagena. Jak łatwe w obsłudze są dzisiejsze autonomiczne samochody? W tym odcinku przetestujemy w ruchu ulicznym najnowsze prototypy samochodów Volvo i Volkswagena. Jazda po publicznych drogach z prędkościami dochodzącymi do 130 km/h pozwoli nam oszacować jak łatwe w obsłudze są dzisiejsze autonomiczne samochody.

Godziny emisji Futuris

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Da Vinci

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-07-30. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Da Vinci. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-07-30 dla kanału Da Vinci można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info