Reklama

Logo Discovery Channel Discovery Channel program TV na 2018-07-17 - ramówka, emisje

2018-07-17 Pokaż dziś

06:00

Brytyjskie aukcje w ciemno, odc. 3

Podczas aukcji w East Sussex tajemniczy pojazd osiąga niebotyczną cenę. Dan decyduje się na nieczyste zagranie. John ma na oku skarb. Linda stawia wszystko na jeden pojemnik.

Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

06:25

Premiera Łowcy staroci: Ekscentrycy

W Lake District, Drew spotyka hodowcę alpak oraz dilera antyków specjalizującego się w niecodziennych przedmiotach. Na zamku w Staffordshire, Drew poznaje sobowtóra Elżbiety I.

Godziny emisji Łowcy staroci

07:10

Kosmiczny biznes, odc. 6

Ekipa „kosmicznych handlarzy" podróżuje po całym kraju, szukając pamiątek związanych z eksploracją kosmosu. Wszystko, co znajdą, starają się tanio kupić i dobrze sprzedać.

Godziny emisji Kosmiczny biznes

08:00

Wojny magazynowe: Kanada: Nowe życie egocentryka

Roy odkrywa nowe pokłady egocentrycznej energii, zmuszając innych kupujących w Thornhill do ucieczki.

Godziny emisji Wojny magazynowe

08:30

Wojny magazynowe: Kanada: Szkolne wspomnienia

Aukcja w pobliżu starej szkoły uświadamia licytantom, że tak naprawdę są wciąż nastoletnimi łobuzami. Kto tym razem trafi na rozmowę do dyrektora szkoły?

Godziny emisji Wojny magazynowe

Reklama
09:00

Stacja Alaska: Atak niedźwiedzia

Ekipa transportowa musi dostarczyć przesyłkę ratownikom, którzy czekają odcięci w dziczy. Jim James wraca z miasta z wielką niespodzianką dla Nancy.

Godziny emisji Stacja Alaska

10:00

Gorączka złota: rzeka skarbów: Tu jest złoto!

Fred i Dustin Hurtowie szukają w dalekich górach Chilkat bogatych złóż alaskańskiego złota. Czy uda im się je znaleźć w lodowatej, rwącej rzece?

Godziny emisji Gorączka złota

11:00

Bimbrownicy: Bimber prezydenta

Czy bimbrownicy, ukryte w lasach destylarnie i zwykły bimber to już przeżytki minionych epok? Wręcz przeciwnie! To świetnie prosperujący, nielegalny biznes wart miliony dolarów.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

10 dni, by przeżyć: Bułgaria: Rodopy

Ed jest sam w Rodopach. Musi poradzić sobie w niezwykle trudnych warunkach, w wysokich górach, unikając zagrożenia ze strony niedźwiedzi i, co najważniejsze dotrzeć do cywilizacji.

Godziny emisji 10 dni, by przeżyć

13:00

Nagi instynkt przetrwania: Klątwa dżungli

Dwoje nagich amatorów sztuki przetrwania usiłuje przeżyć przez 21 dni w lasach deszczowych Kostaryki. Stawiają czoła ekstremalnym deszczom, chorobom oraz atakowi węża.

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

14:00

Ekstremalna Alaska: Przygotowania do zimy

Kilcherowie mieszkają na farmie w dziczy na Alasce. Muszą polować, hodować zwierzęta i zajmować się zbieractwem, aby zapewnić rodzinie niezbędne do przeżycia jedzenie.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 2, odc. 3

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Nowe życie Buicka Riviery

Ekipa GMG remontuje znalezione w garażu zardzewiałe gruchoty. Czy mechanikom uda się przywrócić tym samochodom dawny blask przed kolejną aukcją?

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Operacja: lot 2, odc. 6

Awaria na lotnisku Chopina, jak bardzo skomplikuje dzień? Ósmy Dreamliner PLL LOT w pierwszym locie do Warszawy.

Godziny emisji Operacja

18:00

Przystanek Bieszczady 2, odc. 1

Bieszczady, najdzikszy rejon Polski. Sroga zima, praca pod presją, wyczerpujące warunki. Czy Bieszczady to naprawdę miejsce magiczne?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady 2

Reklama
19:00

Złomowisko PL 5, odc. 2

Stalowy jak zwykle nie daje wytchnienia swoim Orłom. Wszystko musi być tu i teraz. Ceny metali kolorowych poszły w górę, trzeba działać szybko. Czy się opłaci?

Godziny emisji Złomowisko PL

20:00

Złomowisko PL, odc. 2

Zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja. Zapraszamy na spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień w trudzie i pocie pracują na złomowiskach w całej Polsce.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Polscy Truckersi 2, odc. 1

Polscy Truckersi wracają! Poznaj nowych bohaterów, którzy niejednokrotnie Cię zaskoczą. Zobacz, jak siostry bliźniaczki radzą sobie w świecie mężczyzn.

Godziny emisji Polscy Truckersi 2

22:00

Górnicy PL, odc. 6

Witamy w piekle. Zjedź z nami kilometr pod ziemię, by poznać podziemne miasta i warunki pracy które trudno sobie wyobrazić ludziom, którzy nigdy nie byli w kopalni.

Godziny emisji Górnicy PL

23:00

Złomowisko PL 6, odc. 7

Wielkie zlecenia oznaczają jeszcze większe ryzyko. Ekipa Piotrostalu przekona się, że przy rozbiórce i załadunku złomu ciężkiego kalibru nie trudno o prawdziwą katastrofę.

Godziny emisji Złomowisko PL

00:00

Fani czterech kółek: Dodge Charger

Mike jedzie do Stanów Zjednoczonych na poszukiwanie jednego z najdoskonalszych amerykańskich aut: Dodge Charger. Za ten renomowany samochód musi zapłacić wysoką cenę.

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 3

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

01:30

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 4

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Ford A z 1932 r. - zdążyć na czas

Thomas znajduje rzadkiego, oryginalnego Forda Tudora z 1932. Po odnowie, będzie stanowił istną perełkę! Ponadto, by wypromować biznes, warsztat będzie sponsorował ujeżdżacza byków.

Godziny emisji Niechciani w Gas Monkey

02:50

Stacja Alaska: Niebezpieczne góry

Dan Mawhinney chce drogą powietrzną przewieźć maszynę porzuconą w skutej lodem tundrze. Orville'a i Jackie Jamesów czeka pierwsza samotna zima w dziczy.

Godziny emisji Stacja Alaska

Reklama
03:40

Superciężka pomoc drogowa, odc. 3

Potężne burze śnieżne powodują piekło na drogach. Ciężarówki wypadają z dróg, przewracają się, dochodzi do wypadków. Pomoc drogowa dla ciężkich pojazdów ma pełne ręce roboty.

Godziny emisji Superciężka pomoc drogowa

04:30

Łowcy okazji: W poszukiwaniu gotówki

Podczas aukcji w Glendale w Kalifornii, przeciwnikiem Tona i Allena jest słynny łowca okazji Mad Dog. Udaje im się zdobyć perkusję, ale czy instrument znajdzie nowego właściciela?

Godziny emisji Łowcy okazji

05:00

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 4

Kraig Bantle i jego ekipa sprzątają i usuwają śmieci za darmo, ale jest pewien haczyk: zabierają wszystkie cenne przedmioty, aby zrekompensować koszty i być może jeszcze zarobić!

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

05:30

Od destrukcji do produkcji: Diamenty, dachówki, foremki do ciastek

Zniszczony samochód rusza w nową podróż jako błyszcząca forma do ciastek. Z popiołów powstaje lśniący diament.

Godziny emisji Od destrukcji do produkcji

O programie TV stacji Discovery Channel

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-07-17. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-07-17 dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Channel

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info