Reklama

Logo Discovery Channel Discovery Channel program TV na 2018-07-20 - ramówka, emisje

2018-07-20 Pokaż dziś

06:00

Brytyjskie aukcje w ciemno, odc. 6

W Somerset handlarze natrafiają na kawałek Las Vegas. Linda ciężko pracuje, aby osiągnąć zysk. Dan doprowadza Nat do kresu wytrzymałości - atmosfera robi się naprawdę gorąca.

Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

06:25

Premiera Łowcy staroci, odc. 3

Drew Pritchard, mistrz w ratowaniu staroci, w czasie wizyty w Henley naprawdę ma w czym wybierać. Ciekawe okazje trafiają się także w Marlborough.

Godziny emisji Łowcy staroci

07:10

Kosmiczny biznes, odc. 3

Ekipa „kosmicznych handlarzy" podróżuje po całym kraju, szukając pamiątek związanych z eksploracją kosmosu. Wszystko, co znajdą, starają się tanio kupić i dobrze sprzedać.

Godziny emisji Kosmiczny biznes

08:00

Wojny magazynowe: Kanada: Aniołki Paulie'ego: na pełnych obrotach

Napięcie wśród kupców sięga zenitu! Ekipy handlarzy muszą poradzić sobie ze stresem podczas aukcyjnych starć i podjąć ważne decyzje w sprawach biznesowych.

Godziny emisji Wojny magazynowe

08:30

Wojny magazynowe: Kanada: Gdzie podział się mój kontener?

Napięcie wśród kupców sięga zenitu! Ekipy handlarzy muszą poradzić sobie ze stresem podczas aukcyjnych starć i podjąć ważne decyzje w sprawach biznesowych.

Godziny emisji Wojny magazynowe

Reklama
09:00

Stacja Alaska: Strefa lawin

Josh i Annie muszą natychmiast przenieść swoją chatę znad gwałtownie wzbierającej rzeki. Lawina po zejściu na tory może wykoleić pociąg o długości ponad dwóch kilometrów.

Godziny emisji Stacja Alaska

10:00

Gorączka złota: rzeka skarbów: Tsunami w głębi lądu

73-letni Dakota Fred żeni się po raz czwarty. Potężne osuwisko grozi powstaniem fali, która może zniszczyć miejsce poszukiwania złota i zagrozić poszukiwaczom.

Godziny emisji Gorączka złota

11:00

Bimbrownicy: Zabierz mnie nad rzekę

Patti i David szukają źródła czystej wody do swojej destylarni. Mark wkracza na cudzy teren, szukając nowych klientów. Mark i Digger używają starej sztuczki, aby spłoszyć intruzów.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

10 dni, by przeżyć: Boliwia: pustynia Atacama

Ed wędruje przez najwyżej położoną i najbardziej suchą pustynię na świecie na wyżynach Boliwii. Aby dojść do celu, musi pokonać niebezpieczne kaniony i potworny upał.

Godziny emisji 10 dni, by przeżyć

13:00

Nagi instynkt przetrwania: Nadzy od kulis

Razem z uczestnikami programów zobaczymy niepokazywany do tej pory materiał filmowy, nakręcony podczas powstawania tego jedynego w swoim rodzaju serialu tv.

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

14:00

Ekstremalna Alaska: Krew, pot i piwo

Otto i Eivin próbują wykorzystać dziką przyrodę jako źródło pożywienia. Tymczasem Atz senior zmaga się z trudnościami atmosferycznymi na końcu zatoki.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 2, odc. 6

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Mistrz pickupów

Richard i Aaron próbują wyremontować sfatygowanego Chevroleta 3100 z 1949 r. tak, aby mógł wziąć udział w pokazach w Teksasie. Czasu jest coraz mniej, a problemów coraz więcej.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Operacja: lot, odc. 3

Polskie Linie Lotnicze LOT od kulis. Przyjrzyjmy się, jak na co dzień działają linie lotnicze, które przewożą prawie pięć milionów pasażerów rocznie.

Godziny emisji Operacja

18:00

Przystanek Bieszczady 2, odc. 4

Pożar w Terce. W płomieniach staje dom kuzynki Romana Markuca. Roman ze swoją ekipą rzucają wszystko i ruszają na pomoc. Czy uda się uratować dobytek?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady 2

Reklama
19:00

Złomowisko PL 5, odc. 5

Krzykacz i Edek planują wyjechać do... Szkocji na zaproszenie znajomego. Obydwaj zaczynają naukę języka angielskiego. Nie będzie to jednak jedyna przeszkoda w wyjeździe za granicę...

Godziny emisji Złomowisko PL

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 13

Firma Stalowego kontynuuje prace rozbiórkowe pod Białymstokiem. Dzień pracy rozpoczyna seria niepowodzeń. Okazuje się, że na z placu rozbiórki ukradziono paliwo z koparki.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Fani czterech kółek: FSM Syrena 105

Mike wyrusza do Polski po Syrenkę. Ale czy samochód nieznany poza polskimi granicami może przynieść zysk?

Godziny emisji Fani czterech kółek

22:00

Premiera Auto - reaktywacja: Ach, ten Datsun

Richard Rawlings przeczesuje Teksas w poszukiwaniu wraków klasycznych samochodów, które odkupuje od właścicieli, a potem odnawia w swoim warsztacie Gas Monkey Garage w Dallas.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

23:00

Złomowisko PL 6, odc. 4

Sterta starych silników, spisany na straty kominek i 17,5 tysiąca grillowych misek. Złomowe gadżety nie znają ograniczeń, trzeba tylko wiedziec gdzie szukać. Ile zarobią złomiarze?

Godziny emisji Złomowisko PL

00:00

Fani czterech kółek: Karmann Ghia

W Idaho Mike kupuje stary sportowy samochód Volkswagen Karmann Ghia, w którym Ed zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Czy po remoncie uda się sprzedać auto z zyskiem?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Chevrolet Impala, 1965

W remont Chevroleta Impala z 1965 roku włącza się cała ekipa Gas Monkey. Tymczasem Richard i Aaron kupują Forda Coupe z 1934 roku.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Niechciani w Gas Monkey: Sześciocyfrowe marzenie

Tym razem mechanicy pracują nad samochodem, o którym marzy każdy miłośnik klasyki: Chevroletem Bel Air z serii Tri Five. W warsztacie pojawia się Elliot Sadler, kierowca wyścigowy.

Godziny emisji Niechciani w Gas Monkey

02:50

Stacja Alaska: Wielki mróz

Jim i Nancy muszą spieszyć się z naprawami, zanim alaskańska zima nie dopadnie ich we własnym domu. Dan postanawia sprzedać swoją chatę, ale najpierw musi znaleźć na nią kupca.

Godziny emisji Stacja Alaska

03:40

Superciężka pomoc drogowa, odc. 6

Pod nieobecność Gary'ego Kyle musi sam radzić sobie w trudnej sytuacji i udowodnić, że potrafi kierować ekipą. Sonny jedzie na miejsce poważnego wypadku ciężarówki.

Godziny emisji Superciężka pomoc drogowa

Reklama
04:30

Łowcy okazji: Podbój Waszyngtonu

Na aukcji w Waszyngtonie Ton i Allen walczą z konkurencją o rewolwer z czasów wojny secesyjnej i kolekcję złotych monet z Republiki Afryki Południowej. Ile warte są te przedmioty?

Godziny emisji Łowcy okazji

05:00

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 7

Kraig Bantle z ekipą czyszczą domy z rupieci, ale zabierają wszystko, co znajdą. Właściciele odzyskują garaże, o których marzyli, ale czasami muszą poświęcić bardzo cenne skarby.

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

05:30

Od destrukcji do produkcji: Miedziane garnki, sukienki i drogi

Z części rozebranych telewizorów produkuje się ekskluzywne, miedziane garnki. Mleko przetwarza się w proszek proteinowy, z którego następnie tworzy się przędzę na sukienki.

Godziny emisji Od destrukcji do produkcji

O programie TV stacji Discovery Channel

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-07-20. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-07-20 dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Channel

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info