Reklama

Logo Discovery Channel Discovery Channel program TV na 2018-08-24 - ramówka, emisje

2018-08-24 Pokaż dziś

06:00

Brytyjskie aukcje w ciemno, odc. 1

Amerykański prezenter i licytator Sean Kelly wraca do Wielkiej Brytanii. Jest fachowcem, ale podczas licytacji zawartości zamkniętych skrytek i magazynów wszystko może się zdarzyć.

Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

06:25

Premiera Łowcy staroci, odc. 8

Łowca staroci Drew Pritchard przeszukuje jedno z największych miejsc w swojej karierze - ogromną fabrykę włókienniczą z czasów wiktoriańskich w Bradford.

Godziny emisji Łowcy staroci

07:10

Kosmiczny biznes, odc. 4

Ekipa „kosmicznych handlarzy" podróżuje po całym kraju, szukając pamiątek związanych z eksploracją kosmosu. Wszystko, co znajdą, starają się tanio kupić i dobrze sprzedać.

Godziny emisji Kosmiczny biznes

08:00

Łowcy okazji: Złośliwa konkurencja

Dziś łowcy okazji, Ton i Allen, muszą stawić czoła dwóm wyjątkowo ambitnym paniom. Walka toczy się o starą zbroję i karabin Gatlinga.

Godziny emisji Łowcy okazji

08:30

Łowcy okazji: Filadelfia pełna kasy

W Filadelfii Ton i Allen muszą stawić czoła byłemu piłkarzowi NFL Vince'owi Papale. Dzielnie walczą o muszkiet z czasów kolonialnych i starą maszynę do podawania piłek.

Godziny emisji Łowcy okazji

Reklama
09:00

Stacja Alaska: Wielki mróz

Jim i Nancy muszą spieszyć się z naprawami, zanim alaskańska zima nie dopadnie ich we własnym domu. Dan postanawia sprzedać swoją chatę, ale najpierw musi znaleźć na nią kupca.

Godziny emisji Stacja Alaska

10:00

Rzeka diamentów: Poważna awaria

Awaria pomp staje się przyczyną ostrej kłótni pomiędzy Warrenem i Garym. Uszkodzony sprzęt stanowi zagrożenie dla życia i zdrowia górników.

Godziny emisji Rzeka diamentów

11:00

Bimbrownicy: Wszystko wyjdzie na jaw

W górach Great Smoky Mountains Mark i Digger po raz pierwszy chcą produkować domową grappę (napój alkoholowy). W Luizjanie Patti i David pędzą bimber na mokradłach.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

10 dni, by przeżyć: Panama: przesmyk Darién

Tym razem Ed trafia na pacyficzne wybrzeże Panamy. Ma 10 dni, aby pokonać przesmyk Darién: czy poradzi sobie z wyzwaniami i niebezpieczeństwami, które skrywa dżungla?

Godziny emisji 10 dni, by przeżyć

13:00

Nagi instynkt przetrwania: Terror w Tanzanii

Para amatorów sztuki przetrwania, E.J. Snyder i Kellie Nightlinger, musi spędzić 21 dni w Serengeti w Afryce. Jak uda się im przetrwać bez jedzenia, wody i ubrania?

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

14:00

Ekstremalna Alaska: Helikopter na ratunek

Kilcherowie sprowadzają helikopter do pomocy przy niezwykle istotnym zadaniu. Atz Lee sam pracuje przy budowie domu, pozostając w nieustannie napiętych relacjach z Jane.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 5, odc. 7

Przemek, szef Olmetu dostaje zlecenie w Piwnicznej-Zdrój. Do zdemontowania jest wyciąg narciarski. Pomimo najlepszego sprzętu pojawiają się duże trudności i prace się przeciągają.

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Podwójny kłopot

Richard i Aaron zawzięcie szukają drugiego Forda Galaxie z 1964 roku, aby wystawić go na aukcji. Pierwszy okazał się w dużo gorszym stanie, niż się spodziewali.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Na tropie złotego pociągu

Czy złoty pociąg istnieje? Fakty, legendy i śledztwo w sprawie odkrycia nazistowskiego pociągu ze złotem, który pod koniec II wojny światowej zaginął na Dolnym Śląsku.

Godziny emisji Na tropie złotego pociągu

18:00

Przystanek Bieszczady 3, odc. 1

Nowa seria powraca! A wraz z nią - drwale, wypalacze węgla i budowniczowie domów z bali. Jesienna pora roku jest im wyjątkowo nieprzychylna. Jak poradzą sobie z bezwględną naturą?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady 3

Reklama
19:00

Złomowisko PL 4, odc. 5

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

Godziny emisji Złomowisko PL

20:00

Złomowisko PL 2, odc. 3

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Fani czterech kółek: Opel GT 1900 z 1969 r.

Mike i Ant badają europejski rynek motoryzacyjny — remontują Opla GT z 1969 r. Auto ma uszkodzoną karoserię, zużyte hamulce, źle ustawione światła, a w dodatku strzela mu gaźnik.

Godziny emisji Fani czterech kółek

22:00

Premiera Auto - reaktywacja: Ford Galaxie — przewodnik

Błędne decyzje w sprawie Forda Galaxie mogą zagrozić planom Richarda, który chciał wystawić samochód na aukcję. Czy tylko stary wróg Richarda może teraz uratować sytuację?

Godziny emisji Auto - reaktywacja

23:00

Złomowisko PL 6, odc. 9

Złom to ciężka droga do wzbogacenia - dosłownie! Ekipa z Olmetu musi usunąć estakadę znad drogi krajowej. Marek z Edkiem w poszukiwaniu zlecenia błądzą w korytarzach domu strachów.

Godziny emisji Złomowisko PL

00:00

Fani czterech kółek: Chevrolet Corvette Stingray

Mike kupuje częściowo odrestaurowane klasycznie amerykańskie auto marki Chevrolet Corvette Stingray. Czy magia Edda sprawi, że będzie jak nowy?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Dodge challenger, 1971, część 1

Richard i Aaron poddają gruntownej modernizacji dodge'a challengera z 1971 roku. Richard inwestuje w salę koncertową. Szkolny autobus z 1957 roku odzyskuje dawny blask.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Premiera Uliczne wyścigi: Big Chief kontra Murder Nova

Big Chief wyzywa na pojedynek swojego najlepszego kumpla, Murder Novę. Okazuje się też, że wymarzony „sleeper" Farmtrucka staje się dla AZN największym koszmarem.

Godziny emisji Uliczne wyścigi

02:50

Stacja Australia, odc. 4

W australijskiej dziczy, pod palącym słońcem, armia robotników pracuje dzień i noc, aby utrzymać w dobrym stanie liczącą wiele tysięcy kilometrów sieć kolejową.

Godziny emisji Stacja Australia

03:40

Piekielne drogi: Długa droga w dół

Dramatyczna akcja ratunkowa w górach: Al musi wciągnąć ciężarówkę do przewozu drewna ponad 200 metrów pod górę. Ekipa pomocy drogowej usiłuje odblokować kanion po poważnym wypadku.

Godziny emisji Piekielne drogi

Reklama
04:30

Łowcy okazji: Złośliwa konkurencja

Dziś łowcy okazji, Ton i Allen, muszą stawić czoła dwóm wyjątkowo ambitnym paniom. Walka toczy się o starą zbroję i karabin Gatlinga.

Godziny emisji Łowcy okazji

05:00

Garaż rzeczy znalezionych, odc. 5

Kraig Bantle i jego ekipa sprzątają i usuwają śmieci za darmo, ale jest pewien haczyk: zabierają wszystkie cenne przedmioty, aby zrekompensować koszty i być może jeszcze zarobić!

Godziny emisji Garaż rzeczy znalezionych

05:30

Wojny magazynowe: Kanada: Szkolne wspomnienia

Aukcja w pobliżu starej szkoły uświadamia licytantom, że tak naprawdę są wciąż nastoletnimi łobuzami. Kto tym razem trafi na rozmowę do dyrektora szkoły?

Godziny emisji Wojny magazynowe

O programie TV stacji Discovery Channel

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-08-24. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-08-24 dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Channel

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info