Reklama

Logo Discovery Channel Discovery Channel program TV na 2018-09-18 - ramówka, emisje

2018-09-18 Pokaż dziś

06:00

Aukcja w ciemno, odc. 1

Zapraszamy na spotkanie z małżeństwem Brandonem i Lori Bernier, którzy żyją z zysków ze sprzedaży rzeczy wylicytowanych podczas aukcji w całej Ameryce.

Godziny emisji Aukcja w ciemno

06:25

Łowcy staroci, odc. 2

Drew Pritchard jedzie do wiejskiej rezydencji, która po brzegi wypełniona jest antykami. Po drodze spotyka eleganckiego sprzedawcę, którego sklep jest równie wyszukany i stylowy.

Godziny emisji Łowcy staroci

07:10

Wyprawa po skarb Inków: Pierwszy krok na wyspie

Łowcy skarbów przygotowują się do pierwszej wyprawy na samą wyspę, gdzie w bardzo wysokich temperaturach będą musieli stawić czoła jadowitym wężom.

Godziny emisji Wyprawa po skarb Inków

08:00

Wojny magazynowe: Kanada: Prawdziwa wojna

Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. W gościnnej roli prowadzącego pojawi się Jeff Schwarz, znany również jako „Likwidator".

Godziny emisji Wojny magazynowe

08:30

Wojny magazynowe: Kanada: Starcie dwóch wrogów

Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. Na dzisiejszej aukcji pojawia się Patrick Pecker, podsycając trwający od dawna zatarg z Royem.

Godziny emisji Wojny magazynowe

Reklama
09:00

Stacja Alaska: Bestia

Towarzyszymy ekipie inżynierów, mechaników i maszynistów, którzy robią wszystko, aby w czasie ostrej zimy zachować przejezdność liczącego 800-kilometrów odcinka kolei na Alasce.

Godziny emisji Stacja Alaska

10:00

Gorączka złota: rzeka skarbów: Hipotermia

Dakota Boys robią, co mogą, aby dostać się do złota. Niestety, kiedy 73-letni Fred nurkuje, zawodzi system ogrzewania. W lodowatej alaskańskiej wodzie organizm szybko traci ciepło...

Godziny emisji Gorączka złota

11:00

Bimbrownicy: Awantury i spory

Tim zwraca się do Tickle'a o pomoc, aby ten sprawdził, kim jest jego nowy pomocnik, Chico. Josh i Bill angażują się w nowe, ryzykowne przedsięwzięcie, które pozwoli im przetrwać.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Gobi

Ed Stafford spędził już 60 dni na bezludnej wyspie. Był nagi, a jego jedynym towarzyszem była kamera. Teraz wyrusza do najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Nagi instynkt przetrwania: Pierwotny strach

Para amatorów sztuki przetrwania zostaje zrzucona na suchym płaskowyżu w Namibii. Czy wyjątkowo silne burze zmniejszą ich szanse na ukończenie tego 21-dniowego wyzwania?

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

14:00

Ekstremalna Alaska: Dzień powrotu Jewel

Jewel wraca na farmę na spęd bydła. Tymczasem Otto i Eivin starają się uratować ośmiokątną chatkę przed zniszczeniem.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 6, odc. 4

Sterta starych silników, spisany na straty kominek i 17,5 tysiąca grillowych misek. Złomowe gadżety nie znają ograniczeń, trzeba tylko wiedziec gdzie szukać. Ile zarobią złomiarze?

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Dziki ford i szybkie ferrari

Ekipa Gas Monkey zamienia starego forda z 1938 roku w ekstrawaganckiego hot roda. Richard kupuje mercedesa od futbolisty Emmitta Smitha i czeka go miła niespodzianka.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Polscy Truckersi, odc. 2

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

Godziny emisji Polscy Truckersi

18:00

Przystanek Bieszczady 2, odc. 1

Bieszczady, najdzikszy rejon Polski. Sroga zima, praca pod presją, wyczerpujące warunki. Czy Bieszczady to naprawdę miejsce magiczne?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady 2

Reklama
19:00

Złomowisko PL 5, odc. 12

Podróż Marka i Edka dobiega końca, złomiarze wracają do Pruszkowa. Nie jest to jednak koniec ich przygód. Czy Edek zrealizuje zakład i założy odświętny szkocki strój - kilt?

Godziny emisji Złomowisko PL

20:00

Złomowisko PL 4, odc. 2

Czy Marek po raz pierwszy w karierze poniesie porażkę poddając się przy wywozie złomu? Sprawdźcie co się dzieję, gdy na szrot trafia karetka...

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Polscy Truckersi 2, odc. 5

Agata, samotna matka ma ogromną motywację aby szybko dostarczyć towar. W domu czeka na nią 3.5-letnia córeczka. Czy uda jej się opuścic port w Calais bez pasażerów na gapę?

Godziny emisji Polscy Truckersi

22:00

Mega ładunki, odc. 3

W Southampton Gary Olden przygotowuje wszystko na przyjęcie Mathilde - statku o długości 400 metrów, przewożącego 18 tysięcy kontenerów. To największa jednostka w historii portu.

Godziny emisji Mega ładunki

23:00

Złomowisko PL 2, odc. 4

Ci polscy przedsiębiorcy zarabiają wielkie pieniądze, zbierając złom. Można ich spotkać, jak burzą mury, rozbrajają ładunki wybuchowe albo transportują samolot na złomowisko.

Godziny emisji Złomowisko PL

00:00

Fani czterech kółek: Lincoln Continental

Mike znajduje model samochodu Lincoln Continental, który w latach 60. wiódł prym w kategorii luksusowych sedanów. Gusta się jednak zmieniły i Edd wpada na oryginalny pomysł.

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 15

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

01:30

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 16

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

02:00

Uliczne wyścigi: Niebezpieczne miasto aniołów

Kierowcy z listy 405 wyruszają do Kalifornii, aby zmierzyć się z mistrzami szybkości z Los Angeles. Farmtruck i AZN jadą na wycieczkę do Hollywood.

Godziny emisji Uliczne wyścigi

02:50

Stacja Kanada: Bardzo długa podróż

Z okazji 150-lecia powstania Kanady, Kolej Transkanadyjska szykuje idealnie odrestaurowany, starodawny pociąg do podróży z jednego wybrzeża na drugie.

Godziny emisji Stacja Kanada

Reklama
03:40

Superciężka pomoc drogowa, odc. 4

Potężne burze śnieżne powodują piekło na drogach. Ciężarówki wypadają z dróg, przewracają się, dochodzi do wypadków. Pomoc drogowa dla ciężkich pojazdów ma pełne ręce roboty.

Godziny emisji Superciężka pomoc drogowa

04:30

Łowcy okazji: Co z tym interesem?

Ton i Allen muszą podjąć trudną decyzję. Na aukcji w miejscowości Covina zmierzą się z Carolyn, po czym zdecydują o dalszych losach lombardu.

Godziny emisji Łowcy okazji

05:00

Zgubione - sprzedane, odc. 12

Lou skupia się na swej duchowej karmie, a nie przepływie gotówki. Robbiego i Kathleen interesuje zawartość torby. John pokazuje synowi, na czym polega praca w tym biznesie.

Godziny emisji Zgubione - sprzedane

05:30

Wojny magazynowe: Kanada: Awantura w rodzinie

Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. Podczas aukcji w Toronto Bogartowi puszczają nerwy, kiedy Paul bierze udział w licytacji.

Godziny emisji Wojny magazynowe

O programie TV stacji Discovery Channel

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-09-18. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-09-18 dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Channel

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info