Reklama

Logo Discovery Channel Discovery Channel program TV na 2018-09-22 - ramówka, emisje

2018-09-22 Pokaż dziś

06:00

Wojny o morskie przysmaki, odc. 1

W Port Lincoln w Australii Południowej załogi poławiaczy uchowców przygotowują się do sezonu. To bardzo ryzykowny zawód, choć sam biznes jest wart 35 milionów dolarów.

Godziny emisji Wojny o morskie przysmaki

06:50

Michael Phelps oswaja rekiny

Michael Phelps poznaje Doca Grubera i Tristana Guttridge, badaczy rekinów z laboratorium Bimini. Nauczy się od nich wszystkiego, co powinien wiedzieć o tych morskich drapieżnikach.

Godziny emisji Michael Phelps oswaja rekiny

07:35

Mistrz demolki: Dom grozy

Lawrie, zwany człowiekiem-demolką, pomaga koledze Johnny'emu uporządkować dom. Czy pośród śmieci ukryty jest skarb? Ponadto, Jabba rozpoczyna pracę przy rozbiórce restauracji.

Godziny emisji Mistrz demolki

08:00

Parker na złotym szlaku: Śladami legendy

Parker Schnabel podejmuje najtrudniejsze wyzwanie. Chce sprawdzić, czy dorówna wyczynom swoich przodków, którzy próbowali wzbogacić się w okresie gorączki złota w Klondike.

Godziny emisji Parker na złotym szlaku

09:00

Premiera Projekt AKWARIUM: Legalny automat

Aby utrzymać wysokie morale wśród pracowników, Wayde wysyła ich na obóz integracyjny w nadziei, że razem wykonają dwa niesamowite zbiorniki słonowodne.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

Reklama
10:00

Ninja Warrior, odc. 2

Tomasz Zimoch oraz Krzysztof Jankowski „Jankes" ponownie zasiadą za wspólnym komentatorskim stołem. Kto tym razem zdobędzie Górę Midoriyama i zostanie brytyjskim Ninja Warrior?

Godziny emisji Ninja Warrior

11:00

Premiera Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem, odc. 3

Bear Grylls zostawia na bezludnej wyspie uczestników podzielonych na dwie grupy w zależności od dochodów. Czy w zupełnej dziczy lepiej poradzą sobie biedni, czy bogaci?

Godziny emisji Przetrwać na wyspie z Bearem Gryllsem

12:00

Premiera Pasja - sposób na życie, odc. 2

Program opowiada o wielbicielach muzyki, sportu, modelarstwa czy sztuki, których hobby przerodziło się w obsesję.

Godziny emisji Pasja - sposób na życie

13:00

Mistrz demolki: Na farmie

Charlie, syn Mistrza Demolki, lubi spędzać czas z tatą i jego „zabawkami". Lawrie zabiera go zatem do pracy, gdzie chłopiec będzie pomagał przy rozbiórce starego domu.

Godziny emisji Mistrz demolki

13:30

Mistrz demolki: Święty Graal

Jabba dostaje zlecenie rozbiórki budynku. Dokonanie tego w ciągu jednego dnia nie będzie łatwe, prosi więc o pomoc Mikaleya i Jimmy'ego.

Godziny emisji Mistrz demolki

14:00

Złomowisko PL 7, odc. 4

„Stalowy" ma kolejny genialny pomysł na promocję! Tym razem zakupił setki iglastych drzewek, które chce wymienić na przyniesione przez ludzi elektrośmieci. Czy interes się opłaci?

Godziny emisji Złomowisko PL

15:00

Łowcy opali, odc. 8

Kończy się sezon na poszukiwanie kamieni. Ekipa Cola podejmuje ostatnią próbę odnalezienia opali. Bracia Cooke próbują ocalić swoją maszynę i zakończyć sezon na plusie.

Godziny emisji Łowcy opali

16:00

Złoto rzeki krokodyli: Rzeki pełne złota

Stojący w obliczu bankructwa poszukiwacz złota z Alaski, Farley Dean, wyrusza na wyspę Bougainville w Papui-Nowej Gwinei, aby szukać bogactwa w rzece pełnej krokodyli-ludojadów.

Godziny emisji Złoto rzeki krokodyli

17:00

Polscy Truckersi 2, odc. 7

Zmienne warunki w górach i ciągle zmieniające się terminy dostaw, powodują, że z relaksująca podróż Kucharz i Miśka staje się walka o czas. Sytuacja staje się nerwowa...

Godziny emisji Polscy Truckersi

18:00

Fani czterech kółek: BMW M5

Mike kupuje jeden z najtańszych modeli BMW w Wielkiej Brytanii. M5 jest w opłakanym stanie i Eddie będzie musiał włożyć wiele pracy, aby przywrócić mu dawny blask.

Godziny emisji Fani czterech kółek

Reklama
19:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Piekielne dzwony

Boże Narodzenie na morzu. Załoga kutra Time Bandit przeżywa trudne chwile, kiedy terroryzuje ją szalony marynarz. Tymczasem Jake Anderson czeka na narodziny dziecka.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 5

Krzykacz i Edek planują wyjechać do... Szkocji na zaproszenie znajomego. Obydwaj zaczynają naukę języka angielskiego. Nie będzie to jednak jedyna przeszkoda w wyjeździe za granicę...

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Złomowisko PL 7, odc. 4

„Stalowy" ma kolejny genialny pomysł na promocję! Tym razem zakupił setki iglastych drzewek, które chce wymienić na przyniesione przez ludzi elektrośmieci. Czy interes się opłaci?

Godziny emisji Złomowisko PL

22:00

Militaria na warsztat, odc. 2

Chcesz mieć własną łódź podwodną? A może helikopter albo wojskowego SUV-a? Michael Manousakis i jego ekipa z firmy Morlock Motors mogą spełnić twoje marzenia.

Godziny emisji Militaria na warsztat

23:00

Premiera Broń na zamówienie: Uwaga, niedźwiedź

Pilot z Alaski potrzebuje strzelby, która przetrwa katastrofę samolotu i atak niedźwiedzia! Mad Dog wykuwa też niezniszczalną siekierę dla strażaka.

Godziny emisji Broń na zamówienie

00:00

Kodeks gangstera: Commandos

W Manili na Filipinach były gangster Lou Ferrante spotyka się z członkami najbardziej bezwzględnego gangu więziennego - Commandos i przekonuje się, kto rządzi na ulicach miasta.

Godziny emisji Kodeks gangstera

01:00

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 17

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

01:30

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 18

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

02:00

Kosmiczna mapa skarbów: Smocze Kły

Darrell dowiaduje się o wartym miliony dolarów wraku. Wraz z ekipą udaje się na poszukiwania niebezpiecznego obszaru nazwanego Smoczymi Kłami.

Godziny emisji Kosmiczna mapa skarbów

02:48

Dorwać komandosa: Nowa Zelandia

W malowniczych górach Nowej Zelandii Joel ucieka grupie rdzennych Maorysów, którzy przeszli szkolenie wojskowe. Czy uda mu się pokonać 25 kilometrów w ciągu 36 godzin?

Godziny emisji Dorwać komandosa

Reklama
03:36

Obcy wewnątrz nas: Atak z Zachodniego Nilu

Trzy młode rodziny z przerażeniem odkrywają, że za spustoszenie i zamęt w ich życiu odpowiedzialne są niewielkie owady.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

04:24

Wirus - niewidzialny zabójca: Grypa

Eksperci wyjaśniają historię grypy, jej skomplikowany rys biologiczny i wpływ na ludzkość. Ten wiecznie mutujący wirus jest często niedoceniany choć nadal stanowi zagrożenie.

Godziny emisji Wirus - niewidzialny zabójca

05:12

Militaria na warsztat, odc. 5

Michael Manousakis jedzie do Niemiec, gdzie znajduje starą, brudną stodołę pełną niezwykle rzadkich samochodów. Michael będzie miał szansę kupić je wszystkie!

Godziny emisji Militaria na warsztat

O programie TV stacji Discovery Channel

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-09-22. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-09-22 dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Channel

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info