Reklama

Logo Discovery Channel Discovery Channel program TV na 2018-12-18 - ramówka, emisje

2018-12-18 Pokaż dziś

06:00

Na bagnach Florydy: Zakochany krokodyl

Krokodyl kubański zakochany w samicy aligatora ucieka ze swojej zagrody. Bracia Keszey muszą go schwytać, zanim bestia złapie kogoś innego.

Godziny emisji Na bagnach Florydy

06:25

Fani czterech kółek: Mercedes 500 Sec z 1983 r.

Mike i Edd pracują nad luksusowym mercedesem 500 SEC z 1983 r. Czy uda się odrestaurować pojazd, a co więcej zarobić?

Godziny emisji Fani czterech kółek

07:10

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Kiedy wszystko idzie źle

Na pokładzie kutra Cornelia Marie wszyscy czekają na finał Superbowl. Na pokładzie Wizarda ranny marynarz stanowi zagrożenie dla powodzenia połowów. Time Bandit traci kapitana.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

08:00

Na krańcu Alaski: Ostatnie dni zimy

Ostatnie dni zimy przynoszą zmiany, waży się przyszłość miasta. Jason stara się dotrzeć do rozbitego samolotu, nim rozmarzną przeprawy przez rzeki.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

09:00

Stacja Alaska: Obiekt ataku

Na Alasce samotny strzelec grozi, że wykolei pociąg, który przewozi broń i wyposażenie wojskowe o wartości 250 milionów dolarów.

Godziny emisji Stacja Alaska

Reklama
10:00

Gorączka złota: Potwory i ludzie

Gdy wydobycie złota w Indian River spada, Peter grozi Rickowi, że zamknie kopalnię. Tony wpada w poważne kłopoty a Todd daje pracownikom zaskakujące ultimatum.

Godziny emisji Gorączka złota

11:00

Bimbrownicy: Wszystko wyjdzie na jaw

W górach Great Smoky Mountains Mark i Digger po raz pierwszy chcą produkować domową grappę (napój alkoholowy). W Luizjanie Patti i David pędzą bimber na mokradłach.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

10 dni, by przeżyć: Panama: przesmyk Darién

Tym razem Ed trafia na pacyficzne wybrzeże Panamy. Ma 10 dni, aby pokonać przesmyk Darién: czy poradzi sobie z wyzwaniami i niebezpieczeństwami, które skrywa dżungla?

Godziny emisji 10 dni, by przeżyć

13:00

Nagi instynkt przetrwania: Elita: Gwiazdy: uczestnicy kontra drapieżnik

By pozyskać jedzenie, dwaj uczestnicy podbierają zdobycz lampartowi. Do zespołu dołącza Matt Wright, co powoduje sprzeczkę.

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

14:00

Ekstremalna Alaska: Zaginiony odcinek

Nie emitowany dotąd odcinek opowiada o tym, jak Atz Lee omal nie zginął, kiedy w tajemnicy przed Jane planował uroczystość odnowienia przysięgi małżeńskiej.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 5, odc. 15

Pruszkowscy złomiarze wyruszają na zlecenie do warszawskiego ZOO. Do wycięcia jest niski płotek. Łatwe zadanie utrudnia brak odpowiednich narzędzi. Jak Panowie sobie poradzą?

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Klan z Alaski: Siła w grupie

Po diagnozie Ami, rodzina przygotowuje się na opuszczenie Browntown. W międzyczasie, Bear, Bird i Rain porzucają kalifornijskie upały i wracają na Alaskę.

Godziny emisji Klan z Alaski

17:00

Polscy Truckersi, odc. 9

Wojownicy szos powracają! Jeszcze więcej trzymających w napięciu akcji na niesamowitych drogach, przy przewożeniu najtrudniejszych ładunków. Z czym zmierzą się polscy kierowcy?

Godziny emisji Polscy Truckersi

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 3

Zobacz jak wygląda życie w najdzikszym regionie Polski. W położonych na krańcu Polski Bieszczadach Magda i Krzysiek Nieckułowie przygotowują się na nadejście surowej zimy.

Godziny emisji Przystanek Bieszczady

19:00

Złomowisko PL 5, odc. 10

Zlomuj.pl może odebrać od Straży Pożarnej w Jaworznie stary wóz strażacki. Naprawą ma się zająć Bobek. Ale transport wozu do bazy okazuje się sporym wyzwaniem. Czy dadzą radę?

Godziny emisji Złomowisko PL

Reklama
20:00

Złomowisko PL 7, odc. 12

Krzykacz radzi sobie w Czechach coraz lepiej. Zdobycie dużej ilości starych pralek jest złotym strzałem, który poprawił mu humor nawet po otrzymaniu mandatu w wysokości 100 koron.

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Królowie asfaltu: Perła

Mike Cohnen jest pod wrażeniem: jego szef kupił nową ciężarówkę! Pierwsza trasa skierowana jest na Sycylię. Thorsten przesiada się za kierownicę ciężarówki z platformą.

Godziny emisji Królowie asfaltu

22:00

Premiera Militaria na warsztat, odc. 5

Michael Manousakis i jego mechanicy z warsztatu Morlock Motors nie pogardzą żadnym pojazdem militarnym. To pasjonaci, którzy mogą pochwalić się długą listą znakomitych projektów.

Godziny emisji Militaria na warsztat

23:00

Superciężka pomoc drogowa, odc. 10

Kolejna zima na najbardziej ruchliwej autostradzie Kanady. Śnieżne burze, przewrócone ciężarówki — ekipy pomocy drogowej dla ciężkich pojazdów muszą utrzymać przejezdność drogi.

Godziny emisji Superciężka pomoc drogowa

00:00

Zawodowcy, odc. 1

Kamery będą towarzyszyć drwalom, poławiaczom pracującym na kutrach rybackich oraz pracownikom wysokościowym.

Godziny emisji Zawodowcy (program)

01:00

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 19

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

01:30

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 20

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

02:00

Uliczne wyścigi: Pyskaty brudas z Południa

Najlepsi kierowcy OKC jadą do Nowego Orleanu, aby ścigać się z najszybszymi samochodami w mieście. Kierowca Boosted GT z Teksasu próbuje dostać się na listę 405.

Godziny emisji Uliczne wyścigi

02:50

Alaska: ostatni przystanek: Ziemia niczyja

W Arctic National Wildlife Refuge nastaje zima. Karibu rozpoczynają swoją migrację. Niedźwiedź plądruje chatę i zjada całe zapasy jedzenia.

Godziny emisji Alaska

03:40

Ciężarówką po antypodach, odc. 6

Najtwardsi kierowcy ciężarówek ruszają w drogę przez bezkresne przestrzenie Australii. Ładunki są jeszcze większe, drogi bardziej wyboiste, a akcja coraz bardziej wciągająca!

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

Reklama
04:30

Domy na aukcji: Pluskwy

Doug podejrzewa, że niska stawka licytacyjna za ładny dom to ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem. Ed ma odmienne zdanie, twierdzi, że to zapowiedź pomyślnej transakcji.

Godziny emisji Domy na aukcji

05:00

Mistrz demolki: Dom grozy

Lawrie, zwany człowiekiem-demolką, pomaga koledze Johnny'emu uporządkować dom. Czy pośród śmieci ukryty jest skarb? Ponadto, Jabba rozpoczyna pracę przy rozbiórce restauracji.

Godziny emisji Mistrz demolki

05:30

Od destrukcji do produkcji: Butelki na wodę, podkładki pod piwo

Skrzynki na narzędzia przerabiane są na lekkie, aluminiowe butelki na wodę. Stare dżinsy służą za surowiec do produkcji nietypowych okularów.

Godziny emisji Od destrukcji do produkcji

O programie TV stacji Discovery Channel

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-12-18. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-12-18 dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Channel

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info