Reklama

Logo Discovery Channel Discovery Channel program TV na 2019-02-15 - ramówka, emisje

2019-02-15 Pokaż dziś

06:00

Na bagnach Florydy: Trzask pioruna i pułapka na aligatory

Tym razem bracia pomagają sąsiadowi. Podczas reperacji płotu Stephen zauważa groźne zwierzęta, które wydostały się poza rezerwat. Trzeba je jak najszybciej schwytać.

Godziny emisji Na bagnach Florydy

06:25

Fani czterech kółek: Aston Martin DB7

Mike kupuje za dobrą cenę starego, wysłużonego astona martina DB7. Czy razem z Eddem uda się tej legendzie brytyjskiej motoryzacji przywrócić dawny blask i sprzedać z zyskiem?

Godziny emisji Fani czterech kółek

07:10

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Po kataklizmie

Groźny, arktyczny huragan pustoszy łowiska krabów. Kapitanowie Elliot Nesse i Scott Campbell Jr muszą podjąć najtrudniejsze decyzje w swojej karierze.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

09:00

Stacja Kanada: Most nad Hel Creek

Ekipy Kanadyjskiej Kolei Pacyficznej przeprowadzają ogromną dostawę węgla przez góry Skaliste. Ponadto, zespół hokejowy utknął na zamarzniętym pustkowiu.

Godziny emisji Stacja Kanada

10:00

Łowcy opali, odc. 4

W najdalszych, najdzikszych zakątkach Australii, ekipy nieustraszonych poszukiwaczy opali mają jedną misję - zbić fortunę, dzięki tym szlachetnym kamieniom.

Godziny emisji Łowcy opali

Reklama
11:00

Bimbrownicy: Błękitny bimber

Historia bimbrownictwa liczy już kilkaset lat, a sam proceder, choć nielegalny, wart jest miliony dolarów. Zapraszamy na spotkanie ze śmiałkami, którzy wiedzą, jak omijać prawo.

Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Tajlandia

Program z wykorzystaniem mediów społecznościowych, pełen tweetów i faktoidów. Ed Stafford próbuje samotnie przetrwać 10 dni w północnej Tajlandii.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Nagi instynkt przetrwania: Wszystko albo nic

Para kompletnie obcych sobie ludzi zostaje porzucona, w strojach Adama i Ewy, w najbardziej nieprzyjaznych i niebezpiecznych zakątkach świata.

Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

14:00

Ekstremalna Alaska: Wyjątkowe Święto Dziękczynienia

Kilcherowie pokazują, jak przygotowali dom na Święto Dziękczynienia. Wszyscy szykują się do radosnego spędzenia świątecznego czasu w gronie rodziny.

Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 5, odc. 15

Pruszkowscy złomiarze wyruszają na zlecenie do warszawskiego ZOO. Do wycięcia jest niski płotek. Łatwe zadanie utrudnia brak odpowiednich narzędzi. Jak Panowie sobie poradzą?

Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Klan z Alaski: Nie do końca dokument

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

Godziny emisji Klan z Alaski

17:00

Polscy Truckersi 2, odc. 5

Agata, samotna matka ma ogromną motywację aby szybko dostarczyć towar. W domu czeka na nią 3.5-letnia córeczka. Czy uda jej się opuścic port w Calais bez pasażerów na gapę?

Godziny emisji Polscy Truckersi

18:00

Przystanek Bieszczady 3, odc. 10

Antek i Roman Markuc, Jupek i Lisek oraz Strzempkowie stają do konkursu o tytuł najlepszych drwali. Pod okiem leśników będą rywalizować w 3 konkurencjach. Który duet zwycięży?

Godziny emisji Przystanek Bieszczady 3

19:00

Złomowisko PL, odc. 3

Zbieranie złomu to bardzo niebezpieczna profesja. Zapraszamy na spotkanie z ludźmi, którzy na co dzień w trudzie i pocie pracują na złomowiskach w całej Polsce.

Godziny emisji Złomowisko PL

20:00

Złomowisko PL 5, odc. 7

Przemek, szef Olmetu dostaje zlecenie w Piwnicznej-Zdrój. Do zdemontowania jest wyciąg narciarski. Pomimo najlepszego sprzętu pojawiają się duże trudności i prace się przeciągają.

Godziny emisji Złomowisko PL

Reklama
21:00

Polscy Truckersi 3, odc. 2

Niepełnosprawność Cezarego Kopiczki nie jest dla niego przeszkodą do bycia truckersem. Zobaczymy też jak do zawodu przyucza się Wojtek. Czy sprosta wymaganiom szefa?

Godziny emisji Polscy Truckersi

22:00

Premiera Mistrzowski garaż Chada: W kosmos!

Chad przerabia stare kombi na dragstera rodem z kosmosu. Powstaje pojazd ze skrzydłami i siedzeniami ustawionymi jedno za drugim, przykryty 18-calową, przezroczystą bańką.

Godziny emisji Mistrzowski garaż Chada

23:00

Złomowisko PL 7, odc. 7

Brak snu, kolejne usterki w aucie i drewniane krzesła zamiast złomu! Czy wyprawa do Czech przyniesie jakikolwiek zysk ekipie Krzykacza?

Godziny emisji Złomowisko PL

00:00

Fani czterech kółek: AMC Pacer - Kalifornia

Mike z pomocą Edda próbuje przywrócić dawny blask hatchbackowi z lat 70. Czy ograniczony budżet i szalone pomysły pozwolą mechanikom skończyć ten projekt?

Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Auto - reaktywacja: Wielki powrót Bassa

Richard planuje wskrzesić słynnego Chevroleta 3500 z 1992 r. z podwójnymi kołami z tyłu („dually"), aby zaprezentować go na pokazie. Do mechaników ponownie dołącza Brian Bass.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

02:00

Uliczne wyścigi: Trzy, dwa, jeden... Crow!

Chief i jego maszyna są już gotowi do rywalizacji. Czy jednak nie jest to porywanie się z motyką na słońce? Dave szykuje się do działań przeciwko Monzie.

Godziny emisji Uliczne wyścigi

02:50

Życie na tafli lodu: Ogień i woda

Lód na jeziorze już się rozpuścił, ale warunki są nadal bardzo trudne. Pike Mike wpada do lodowatej wody, a Stephan wywołuje pożar, który może wszystko zniszczyć.

Godziny emisji Życie na tafli lodu

03:40

Ciężarówką po antypodach, odc. 10

Zagorzali kierowcy ciężarówek zabiorą nas na wyprawę po niekończących się drogach Australii. Ładunki są większe, trasy trudniejsze, a akcja bardziej intensywna niż kiedykolwiek.

Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

04:30

Dom na Alasce: Tajemnicze miasto

Pilot Jaime i jego dziewczyna Dusty szukają domu w odległym od cywilizacji mieście Seldovia, ale mają dość ograniczony budżet.

Godziny emisji Dom na Alasce

05:00

Co było dalej?, odc. 8

Podczas gaszenia pożaru strażacy z Los Angeles odkrywają, że muszą zaufać pewnej reakcji chemicznej. Zobaczymy też, co się dzieje, kiedy wąż strażacki zaczyna żyć własnym życiem.

Godziny emisji Co było dalej

Reklama
05:30

Premiera Jak to jest złożone?: Superstadion od środka

Poradnik dla majsterkowiczów, którzy chcą zbudować największe wynalazki ludzkości. Jak można samodzielnie skonstruować dojarkę, stadion sportowy i walec parowy?

Godziny emisji Jak to jest złożone

O programie TV stacji Discovery Channel

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-02-15. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-02-15 dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Channel

  • 18.03, 21:00 Zawodowcy: drwale, odc. 1 Godziny emisji
  • 18.03, 22:00 Ekstremalna Alaska: Pierwsze polowanie Godziny emisji
  • 18.03, 23:00 Fani czterech kółek: Volkswagen Rabbit GTI Godziny emisji
  • 19.03, 08:00 Jak to jest zrobione?: Piłkarzyki, mydło z Marsylii Godziny emisji
  • 19.03, 08:30 Jak to jest zrobione?: Zestawy mebli kawowych, druk wypukły Godziny emisji
  • 19.03, 21:00 Ciężarówką przez Wietnam, odc. 5 Godziny emisji
  • 19.03, 22:00 Granice wytrzymałości Zachara, odc. 1 Godziny emisji
  • 19.03, 23:00 Najniebezpieczniejszy zawód świata: Stawka: milion dolarów Godziny emisji
  • 20.03, 08:00 Jak to jest zrobione?: Skórzane piłki do gry w koszykówkę, przesuwne zasuwy jazów Godziny emisji
  • 20.03, 08:30 Jak to jest zrobione?: Kontrolne próbki materiałów, myjki wysokociśnieniowe Godziny emisji
Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info