Reklama

Logo Discovery Channel Discovery Channel program TV na 2019-02-16 - ramówka, emisje

2019-02-16 Pokaż dziś

06:00

Trans Am - powrót legendy, odc. 6

Bracia Scott i Todd Warmackowie mają obsesję na punkcie aut typu muscle car. Budują od zera Pontiaki Firebird. Przerabiają i restaurują również inne klasyczne samochody.

Godziny emisji Trans Am - powrót legendy

06:50

Monstrualne rekiny

W 1945, nieopodal Kuby, złapany został jeden z największych rekinów w historii. Dwie ekipy naukowców wyruszają tam na poszukiwania rekinów młotów oraz żarłaczy olbrzymich.

Godziny emisji Monstrualne rekiny

07:35

Od destrukcji do produkcji, odc. 13

Wizjonerzy recyklingu spróbują nas przekonać, że prawie wszystko, od pustych butelek po stare samoloty, można zniszczyć i przetworzyć na zupełnie inny, nowy przedmiot.

Godziny emisji Od destrukcji do produkcji

08:00

Gorączka złota: Tajniki sukcesu

Featuring previously unseen footage, miners with the Midas touch reveal how their technology, ingenuity and mechanical innovation led to their success.

Godziny emisji Gorączka złota

09:00

Łowcy opali, odc. 2

Poszukiwacze skarbów w australijskim buszu walczą z przeciwnościami w nadziei, że uda im się znaleźć jedne z najcenniejszych kamieni szlachetnych na świecie i zdobyć bogactwo.

Godziny emisji Łowcy opali

Reklama
10:00

Stacja Kanada: Most nad Hel Creek

Ekipy Kanadyjskiej Kolei Pacyficznej przeprowadzają ogromną dostawę węgla przez góry Skaliste. Ponadto, zespół hokejowy utknął na zamarzniętym pustkowiu.

Godziny emisji Stacja Kanada

11:00

Klan z Alaski: Trzymaj głowę nad wodą

Nadchodzi katastrofa: okolicę nawiedza powódź. Brownowie muszą zdecydować, co jest ważniejsze: los nowej społeczności, czy sukces ich rodzinnego gospodarstwa.

Godziny emisji Klan z Alaski

12:00

Pojedynki Eda Stafforda: Kazachstan

Ed leci do Kazachstanu, gdzie jego przeciwnikiem będzie były żołnierz południowokoreańskich sił specjalnych, KhenRee. Ich życiu zagrożą wilki i fatalne błędy w nawigacji.

Godziny emisji Pojedynki Eda Stafforda

13:00

Złomowisko PL 4, odc. 3

Stalowy rozwija biznes. Jego Orły muszą nauczyć się rozbiórki samochodów. Z pomocą nadejdzie niespodziewany nauczyciel.

Godziny emisji Złomowisko PL

14:00

Złomowisko PL 7, odc. 7

Brak snu, kolejne usterki w aucie i drewniane krzesła zamiast złomu! Czy wyprawa do Czech przyniesie jakikolwiek zysk ekipie Krzykacza?

Godziny emisji Złomowisko PL

15:00

Kraksa TV, odc. 2

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

Godziny emisji Kraksa TV

15:30

Odjazdowe bryki braci Collins, odc. 14

Rafał i Grzegorz Collinsowie to młodzi bracia z Legnicy, którzy wyjechali z kraju za marzeniami. Otworzyli warsztat w Londynie, gdzie zajmują się odbudową pojazdów i tuningiem.

Godziny emisji Odjazdowe bryki braci Collins

16:15

Ciezarowka Przez Stany 2, odc. 6

Podróż po najciekawszych zakątkach USA. Przewodnikiem jest Dawid Andres - kierowca z Polski, który na co dzień prowadzi ciężarówkę. Dzięki niemu zobaczymy USA z innej strony.

Godziny emisji Ciezarowka Przez Stany 2

17:00

Polscy Truckersi, odc. 3

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

Godziny emisji Polscy Truckersi

18:00

Mega ładunki, odc. 2

Palma, stolica Majorki. Mark McGrane ma za zadanie przetransportować wart 14 milionów jacht na Florydę, gdzie jednostka przeczeka zimę. Zaczyna się właśnie okres huraganów.

Godziny emisji Mega ładunki

Reklama
19:00

Militaria na warsztat, odc. 13

Michael Manousakis i jego mechanicy z warsztatu Morlock Motors nie pogardzą żadnym pojazdem militarnym. To pasjonaci, którzy mogą pochwalić się długą listą znakomitych projektów.

Godziny emisji Militaria na warsztat

20:00

Złomowisko PL 6, odc. 10

Olmet nie przebiera w środkach! Wyburzają starą, chorzowską kotłownię używając dynamitu. Tylko jak nie uszkodzić szkoły, czy też cmentarza, które są znajdują się obok?

Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Złomowisko PL 7, odc. 7

Brak snu, kolejne usterki w aucie i drewniane krzesła zamiast złomu! Czy wyprawa do Czech przyniesie jakikolwiek zysk ekipie Krzykacza?

Godziny emisji Złomowisko PL

22:00

Brytyjscy truckersi, odc. 7

Charakterystyczne ciężarówki w zielono-czerwonych barwach powracaj! Przed nami kolejna seria programu o życiu i pracy brytyjskich kierowców pracujących dla Eddie Stobart Group.

Godziny emisji Brytyjscy truckersi

23:00

Londyńscy strażacy, odc. 1

Program ukazujący z bliska niebezpieczną, ale niezbędną pracę londyńskiej straży pożarnej. Strażacy ze 102 remiz codziennie mają do czynienia z wyjątkowymi zagrożeniami.

Godziny emisji Londyńscy strażacy

00:00

Premiera Porzucone konstrukcje, odc. 1

Niektóre z największych wyczynów inżynierii leżą dziś w gruzach. Zapraszamy na spotkania z projektantami tych cudów i tymi, którzy tym konstrukcjom postanowili dać nowe życie.

Godziny emisji Porzucone konstrukcje

01:00

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 13

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

01:30

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 14

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

02:00

Konstruktorzy z Alaski: Terenowy wózek inwalidzki i samobieżna budka wędkarska

Traper Brad potrzebuje ruchomej osłony do łowienia ryb w przeręblu. Clint i Todd tworzą ją z przebudowanego starego samochodu campingowego.

Godziny emisji Konstruktorzy z Alaski

02:48

Najniebezpieczniejsze zawody Ameryki: Ratownik lawinowy

Tim Kennedy, były zawodnik MMA, podróżuje po całych Stanach Zjednoczonych, aby zaprezentować nam najbardziej niebezpieczne zawody. A co wiecej, sam się z nimi mierzy.

Godziny emisji Najniebezpieczniejsze zawody Ameryki

Reklama
03:36

Obcy wewnątrz nas: Seksualni maniacy

Opanowana do perfekcji sztuka reprodukcji sprawiła, że pasożyty stały się najgroźniejszymi stworzeniami w przyrodzie. W programie o pluskwach, gzach i robakach pasożytniczych.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

04:24

Królowie asfaltu: Piękno jest wszędzie

Pogoda jest piękna, a Andreas utknął w Rimini na długie godziny. Korzystając z okazji, myje swoją ukochaną Scanię. Z kolei Florian jest w drodze do Wielkiej Brytanii.

Godziny emisji Królowie asfaltu

05:12

Militaria na warsztat, odc. 2

Mechanik-pasjonat Michael Manousakis przystępuje do renowacji samochodu GMC Vandura 2500 — furgonetki, które zasłynęła jako pojazd Dryżyny A.

Godziny emisji Militaria na warsztat

O programie TV stacji Discovery Channel

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-02-16. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-02-16 dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Channel

  • 19.03, 21:00 Ciężarówką przez Wietnam, odc. 5 Godziny emisji
  • 19.03, 22:00 Granice wytrzymałości Zachara, odc. 1 Godziny emisji
  • 19.03, 23:00 Najniebezpieczniejszy zawód świata: Stawka: milion dolarów Godziny emisji
  • 20.03, 08:00 Jak to jest zrobione?: Skórzane piłki do gry w koszykówkę, przesuwne zasuwy jazów Godziny emisji
  • 20.03, 08:30 Jak to jest zrobione?: Kontrolne próbki materiałów, myjki wysokociśnieniowe Godziny emisji
  • 20.03, 21:00 Złomowisko PL 8, odc. 5 Godziny emisji
  • 20.03, 22:00 Odjazdowe bryki braci Collins 4, odc. 3 Godziny emisji
  • 21.03, 08:00 Jak to jest zrobione?: Schody spiralne, chleb typu pita Godziny emisji
  • 21.03, 08:30 Jak to jest zrobione?: Szklane posągi, zwojnice Godziny emisji
  • 21.03, 21:00 Gorączka złota: Ogień i lód Godziny emisji
Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info