Reklama

Logo Discovery Life Discovery Life program TV na 2018-07-21 - ramówka, emisje

2018-07-21 Pokaż dziś

06:00

Buddy Valastro gotuje: Niedzielna kolacja

Buddy zaprasza na pieczeń wołową z sosem cebulowym wg. przepisu swojej mamy oraz zapiekankę ziemniaczano-porową i makaron z brokułami. Potrawy ocenią siostra Mary i szwagier Joe.

Godziny emisji Buddy Valastro gotuje

06:25

Projekt AKWARIUM: Uśmiech to najlepsze lekarstwo

Wayde i Brett przerabiają starą fotobudkę na akwarium, która będzie atrakcją na ulicznych targach sztuki w Las Vegas. Czy wszystkim się przypadnie do gustu?

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:10

Cuda z drewna: Strzelanina w Dakocie Południowej

Stały klient zamawia do swojego flagowego sklepu strzelnicę na 10 stanowisk, w której główną atrakcją ma być animatroniczny miś z gór, będący postacią z kreskówki dla dzieci.

Godziny emisji Cuda z drewna

08:00

Mieszkanie na pniu: Specjalnie dla Charliego

Pete powierza swojemu synowi Charliemu nadzór nad rozbudową rodzinnego imperium domków na drzewach, zajmującego 23 akry lasu. Buduje też domek, w którym Charlie zamieszka.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

Wyzwanie - pierwsze dziecko: Może czas na znieczulenie

Młodzi rodzice dzielą się swoimi doświadczeniami, które zdobyli w pierwszym roku życia swoich dzieci.

Godziny emisji Wyzwanie - pierwsze dziecko

Reklama
10:00

Wiza na miłość: pierwsze spotkanie: Spotkanie z rodzicami

Po pierwszym spotkaniu z rodziną Jesse'ego, Darcey kłóci się ze swoim chłopakiem. W Brazylii, ojciec Karine ma wątpliwości co do intencji Paula i tego czy jest on godny zaufania.

Godziny emisji Wiza na miłość

11:00

Wiza na miłość: pierwsze spotkanie: Tajemnice i kłamstwa

Patrick udaje się do Paryża a Myriam martwi się swoją tajemnicą. Zazdrość wkrada się do związku Paula i Karine. Larry podejrzewa, że jego filipińska dziewczyna jest mu niewierna.

Godziny emisji Wiza na miłość

12:00

Wiza na miłość: pierwsze spotkanie: Decyzje, decyzje

Larry'emu nie udaje się skontaktować z Jenny w trakcie podróży na Filipiny. Cortney ma nadzieję, że Antonio pojawi się na lotnisku. Sean dokonuje szokującego odkrycia o byłym Abby.

Godziny emisji Wiza na miłość

13:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Rytuały, zasady i ostateczny test

Konserwatywna matka żąda, aby jej córka odprawiła serię starych obrzędów, które mają sprawdzić, czy dziewczyna jest gotowa do zamążpójścia.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

14:00

Włoskie suknie ślubne, odc. 8

Enzo Miccio podróżuje po całych Włoszech i urzeczywistnia marzenia przyszłych panien młodych. Pomaga im w poszukiwaniach doskonałej ślubnej kreacji.

Godziny emisji Włoskie suknie ślubne

15:00

Mistrzowie remontu: Klasyczny amerykański styl

Allan i Janelle musieli przerwać wymarzony remont domu dla powiększającej się rodziny z powodu choroby Janelle. Nate i Jeremiah stają przed najtrudniejszym zadaniem w karierze.

Godziny emisji Mistrzowie remontu

16:00

Premiera Kiedy dzieci mają dzieci: Rodzinna sprawa

Piętnastoletnia Lexus myśli, że już rodzi. Tymczasem ciężarna McKayla szuka sukni na szkolny bal. Rodzina Lilly poznaje ojca dziecka podczas imprezy.

Godziny emisji Kiedy dzieci mają dzieci

17:00

Kochaj mnie mimo wszystko, odc. 1

Dla wielu ludzi znalezienie miłości to trudne i przytłaczające wyzwanie. Dla samotnych z ukrytym schorzeniem medycznym poznanie potencjalnego partnera wydaje się wręcz niemożliwe.

Godziny emisji Kochaj mnie mimo wszystko

18:00

Premiera Córka inna niż wszystkie, odc. 4

Jazz chce schudnąć, ale nie może zrezygnować z objadania się. Griffen opracowuje dla niej intensywny trening, ale czy to wystarczy, aby osiągnąć potrzebny spadek wagi?

Godziny emisji Córka inna niż wszystkie

19:00

Włoskie zdrady, odc. 3

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

Reklama
19:30

Włoskie zdrady, odc. 4

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

Godziny emisji Włoskie zdrady

20:00

Premiera Zaginieni: Na przekór fali

Artystka znika w drodze z pracy do domu. Kiedy na jednym z parkingów zostaje odnaleziony jej samochód, pojawiają się mroczne spekulacje na temat okoliczności zaginięcia kobiety.

Godziny emisji Zaginieni

21:00

Małżeństwo pełne tajemnic: Tak, mistrzu!

Młoda nauczycielka z przedszkola w Irlandii nagle znika. Rodzina podejrzewa, że depresja pchnęła ją do samobójstwa. Podczas śledztwa policja dociera do perwersyjnego mistrza BDSM.

Godziny emisji Małżeństwo pełne tajemnic

22:00

Mieszkając z duchem: Chata w lesie

Agresywny duch nie tylko drapie człowieka, ale niszczy też przedmioty w drewnianej chacie. Amy i Adam jadą na spotkanie z duchami w samym środku lasu w Pensylwanii.

Godziny emisji Mieszkając z duchem

23:00

Duchy: Demony nie umierają

Po przeprowadzce z rodziną na przedmieścia, Bill Toler i jego żona słyszą w nowym domu tajemnicze hałasy. Mężczyzna jest pewien, że dom jest nawiedzony przez duchy.

Godziny emisji Duchy

00:00

Wyspa miłości, odc. 38

Przypomnij sobie najgorętsze i najzabawniejsze wydarzenia minionego tygodnia, w tym wszystkie randki, plotki, dramaty, trójkąty miłosne oraz zdrady.

Godziny emisji Wyspa miłości

01:00

Seks-wypadki: Niefortunny wypadek

Czasami seksualne ekscesy potrafią zakończyć się przedziwnymi i często zabawnymi obrażeniami ciała. Poznajcie krępujące historie bohaterów.

Godziny emisji Seks-wypadki

02:00

Sześć razy córka: Miejsce dla pięcioraczków

Adam i Danielle po wielu staraniach zostają rodzicami pierwszych w USA dziewczynek pięcioraczek. Po spędzeniu 4 miesięcy na oddziale intensywnej terapii wracają do domu.

Godziny emisji Sześć razy córka

02:48

Włoska randka w łóżku, odc. 34

Włoska edycja programu. Dwoje nieznajomych spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Czy 30 minut wystarczy, aby się zakochać?

Godziny emisji Włoska randka w łóżku

03:12

Włoska randka w łóżku, odc. 35

Włoska edycja programu. Dwoje nieznajomych spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Czy 30 minut wystarczy, aby się zakochać?

Godziny emisji Włoska randka w łóżku

Reklama
03:36

Wyspa miłości, odc. 17

W willi na wyspie pojawia się dwóch nowych mężczyzn i atmosfera od razu robi się napięta. Czy Zara wybierze jednego z panów i zaprosi go do kryjówki?

Godziny emisji Wyspa miłości

04:24

Seks-wypadki: Igraszki z manekinem

Miłosne igraszki podczas przerwy kończą się dla pracowników z fabryki manekinów dość niefortunnie. Przygotowania do ślubu też mają feralny koniec.

Godziny emisji Seks-wypadki

05:12

Ciąża z zaskoczenia: W czepku urodzony

Świeżo upieczona matka nie może stracić wagi po swoim pierwszym dziecku. Wreszcie odkrywa prawdziwą przyczynę. Kobieta z podwiązanymi jajowodami dokonuje niezwykłego odkrycia.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

05:36

Ciąża z zaskoczenia: Szok mojego życia

Nauczycielka bierze bóle porodowe za menstruacyjne, a 40-latka, która sądziła, że ma menopauzę, dowiaduje się podczas imprezy zaręczynowej, że jest w ciąży.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Discovery Life

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-07-21. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-07-21 dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Life

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info