Reklama

Logo Discovery Life Discovery Life program TV na 2018-09-20 - ramówka, emisje

2018-09-20 Pokaż dziś

06:00

Słodki biznes: Futbol i tatuaże

Buddy ma przygotować słodką replikę prestiżowej nagrody Heisman Trophy. Mauro i Madeline świętują 20. rocznicę ślubu. Zbliża się finał konkursu Next Great Baker.

Godziny emisji Słodki biznes

06:25

Wiza na miłość: Po raz pierwszy, po raz drugi i...

Szóstka obcokrajowców przyjeżdża do USA korzystając z tzw. wizy narzeczeńskiej, aby po raz pierwszy zamieszkać ze swoimi partnerami. Pary mają 90 dni na decyzję o ślubie.

Godziny emisji Wiza na miłość

07:10

Córka inna niż wszystkie: W obliczu nienawiści

Podczas audycji w lokalnym radiu Jazz odbiera telefony pełne nienawiści. W czasie spotkania grupy wsparcia dla transgenderystów poznaje szokujące szczegóły o przyjaciółce Noelle.

Godziny emisji Córka inna niż wszystkie

08:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Rytuały, zasady i ostateczny test

Konserwatywna matka żąda, aby jej córka odprawiła serię starych obrzędów, które mają sprawdzić, czy dziewczyna jest gotowa do zamążpójścia.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

09:00

Masterchef Junior: Przejęcie restauracji

Sześciu uczestników konkursu przejmuje rządy w restauracji w Las Vegas. Podzieleni na dwie drużyny stają przed najtrudniejszymi wyzwaniami w tej edycji.

Godziny emisji Masterchef Junior

Reklama
10:00

Premiera Słodki biznes: Balet i biltong z Południowej Afryki

Buddy dostaje niecodzienne zamówienie. Musi upiec ciasto z suszonego mięsa biltong z Południowej Afryki. Reszta cukierników pracuje nad tortem-pozytywką, przy którym można tańczyć.

Godziny emisji Słodki biznes

10:30

Premiera Słodki biznes: Srebrne gody

Mauro i Madeline obchodzą 25. rocznicę ślubu i z tej okazji Buddy razem z Mauro pieką oryginalny tort weselny Buddy'ego seniora. Syn Maura przejmuje obowiązki świadka.

Godziny emisji Słodki biznes

11:00

Sześć razy córka: Trochę dyscypliny

Rodzice muszą wreszcie zdyscyplinować dwie najbardziej niegrzeczne córeczki. Danielle próbuje zmusić Adama, aby przyznał się, jak się czuje.

Godziny emisji Sześć razy córka

12:00

Wiza na miłość: Szczere wyznania

Wszystkie sześć par po raz pierwszy spotyka się twarzą w twarz. Gospodynią pełnego emocji, godzinnego odcinka specjalnego jest Erica Hill z NBC.

Godziny emisji Wiza na miłość

13:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Pan młody w Las Vegas

Pan młody organizuje dla swojej narzeczonej wielkie wesele w Las Vegas. Miłość zostaje wystawiona na ciężką próbę, kiedy pierwszej nocy mężczyzna znika w kasynach miasta grzechu.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

14:00

Masterchef: Gordon Ramsay: Największe hity Gordona

Uczestnicy konkursu kulinarnego mają okazję uczyć się od najlepszych. Muszą odtworzyć brytyjską potrawę Ramsaya - Beef Wellington i wiele innych tradycyjnych dań.

Godziny emisji Masterchef

15:00

Słodki biznes: Piłkarski tort

Buddy Valastro i jego ekipa cukierników wracają z nowymi pomysłami na słodkie wypieki. Znowu stawią czoła trudnym wyzwaniom i zawsze będą się wspierać jako rodzina!

Godziny emisji Słodki biznes

15:30

Słodki biznes: Bajki, pożegnania i sztuczne nosy

Buddy Valastro i jego ekipa cukierników wracają z nowymi pomysłami na słodkie wypieki. Znowu stawią czoła trudnym wyzwaniom i zawsze będą się wspierać jako rodzina!

Godziny emisji Słodki biznes

16:00

Córka inna niż wszystkie: Za młoda na biust

Jazz zastanawia się nad operacją piersi, ale Greg i Jeanette nie mają na ten temat wspólnego zdania. Jazz dostaje kokieteryjnego SMS-a od chłopaka, ale nic nie mówi rodzicom.

Godziny emisji Córka inna niż wszystkie

17:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Powrót romskiej buntowniczki

Romska matka, która uciekła i zostawiła dzieci, próbuje odzyskać uczucia swojej córki bliźniaczki. Matka dwójki dzieci bierze w końcu ślub ze swoim ukochanym.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

Reklama
18:00

Sześć razy córka: Gwiazda Hazel

Rodzina Busby jedzie do Lake Charles, aby pomóc Mimi w organizacji garażowej wyprzedaży. Tymczasem Danielle i Adam muszą sobie poradzić z podjęciem trudnej decyzji.

Godziny emisji Sześć razy córka

19:00

Słodki biznes: Dzień Matki i mężczyźni w mundurach

Momma wraca z Florydy i po raz pierwszy widzi cukiernię po generalnym remoncie. Buddy dostaje prestiżowe zamówienie i piecze tort dla amerykańskiej marynarki wojennej.

Godziny emisji Słodki biznes

19:30

Słodki biznes: Prosto do kosza!

Miejscowa Little League Association składa zamówienie na ogromny tort. A ponieważ Valastro uwielbia koszykówkę, więc ciasto musi być równie słodkie, co zwycięski mecz.

Godziny emisji Słodki biznes

20:00

Wiza na miłość: Miłosne rozterki

Jorge i Anfisa kłócą się tuż przed ślubną ceremonią. Narkyia zastanawia się, czy nie zakończyć swojej relacji z Lowo. Nicola ma złą wiadomość dla Azana.

Godziny emisji Wiza na miłość

21:00

Seks-wypadki: Superzabawa

Pierwszy raz młodych ludzi kończy się kompletnym fiaskiem i chłopak musi ujawnić swój pikantny sekret. Strażak tak dobrze się bawi, że emocje odbierają mu mowę.

Godziny emisji Seks-wypadki

22:00

Trzy noce z duchami: Więzienie Shrewsbury

Nick i Katrina zgłębiają mroczne sekrety więzienia Shrewsbury w Anglii. To tragiczne miejsce, w którym przez 200 lat dokonywano egzekucji. Czy nadal jest niebezpieczne?

Godziny emisji Trzy noce z duchami

23:00

Goście z zaświatów: Uciekaj albo zgiń, Miasto duchów

Małżeństwo słyszy w domu pomruki zwierząt i zauważa na ścianach wymalowane słowa. Gdy rodzina przenosi się do hotelu, odkrywa, że poprzedni lokatorzy nigdy nie opuścili budynku.

Godziny emisji Goście z zaświatów

00:00

Misja: zaręczyny: Żyjąc jak mąż z żoną

Grupa żega się z czterema singlami, kolejny miłosny trójkat kończy się łzami a eksperci wprowadzają w życie eksperyment, w którym pary mają żyć jakby były małżeństwem.

Godziny emisji Misja

01:00

Seks-wypadki: Igraszki z manekinem

Miłosne igraszki podczas przerwy kończą się dla pracowników z fabryki manekinów dość niefortunnie. Przygotowania do ślubu też mają feralny koniec.

Godziny emisji Seks-wypadki

02:00

Sześć razy córka: Walka na zdjęcia

Adam i Danielle rywalizują, które z nich zrobi słodsze zdjęcie pięcioraczkom. Fotografia ma promować nowe studio. Danielle denerwuje się zbliżającą się imprezą fundraisingową.

Godziny emisji Sześć razy córka

Reklama
03:00

Wielki świat małych ludzi: Długa podróż

Matt poddaje się ryzykownej operacji kręgosłupa. Podczas jego nieobecności, Amy zajmuje się prowadzeniem farmy. Ponadto, rodzina niespodziwanie otrzymuje kolejny cios od losu.

Godziny emisji Wielki świat małych ludzi

03:50

Wiza na miłość: Daj mi czas

Przeszłość Marka okazuje się być problemem dla Nikki. Narasta napięcie związane z matką Fernanda. Rodzice Alexandry przyjeżdżają do USA i kwestionują styl życia mormonów.

Godziny emisji Wiza na miłość

04:40

Ciąża z zaskoczenia: Poród na parkingu

Młoda rodzina przeprowadza się na drugi koniec kraju. Kobieta, która nawet nie przypuszcza, że może być w ciąży, zaczyna rodzić dziecko na opustoszałym parkingu.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

05:10

Poród z zaskoczenia: Na rezerwie

Policjant pomaga w narodzinach dziecka na stacji benzynowej. Kobieta odkrywa, że jest w ciąży i sześć dni później rodzi dziecko. Piosenkarka rodzi dziecko podczas konkursu.

Godziny emisji Poród z zaskoczenia

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Discovery Life

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-09-20. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-09-20 dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Life

  • 21.09, 10:00 Słodki biznes: Robale i duchy Godziny emisji
  • 21.09, 10:30 Słodki biznes: Spełnienie marzeń Godziny emisji
  • 22.09, 15:00 Mistrzowie remontu: W stylu mid-century Godziny emisji
  • 24.09, 10:00 Słodki biznes: Szkolne rozgrywki, urodzinowe smakołyki i szalone stopy Godziny emisji
  • 24.09, 10:30 Słodki biznes: Arabia Saudyjska i ogon homara Godziny emisji
  • 25.09, 10:00 Słodki biznes: Sekretna propozycja, pacjenci i prywatność Godziny emisji
  • 25.09, 10:30 Słodki biznes: Nieprzemijająca miłość i pechowe wideo Godziny emisji
  • 26.09, 10:00 Słodki biznes: Pokaz pociągów i okropny sweter Godziny emisji
  • 26.09, 10:30 Słodki biznes: Piniata i baby shower Godziny emisji
  • 27.09, 10:00 Słodki biznes: Szklany tort i setne urodziny Godziny emisji
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info