Reklama

Logo Discovery Life Discovery Life program TV na 2019-03-19 - ramówka, emisje

2019-03-19 Pokaż dziś

06:00

Słodki biznes: Festiwal kolorów, koniec szkoły i kolorowa randka

Buddy Valastro to jeden z najsłynniejszych mistrzów sztuki cukierniczej w całej Ameryce. W swojej cukierni Carlo's w New Jersey piecze na zamówienie niezwykłe ciasta i torty.

Godziny emisji Słodki biznes

06:25

Ciąża z zaskoczenia: Szok mojego życia

Nauczycielka bierze bóle porodowe za menstruacyjne, a 40-latka, która sądziła, że ma menopauzę, dowiaduje się podczas imprezy zaręczynowej, że jest w ciąży.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

06:48

Ciąża z zaskoczenia: Niespodziewany gość

Babcia znajduje swoją wnuczkę na podłodze w łazience. Ku zdziwieniu wszystkich okazuje się, że kobieta rodzi. Para, która stosowała antykoncepcję, spodziewa się dziecka.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

07:10

Wzrost ponad miarę: Najniższa w domu

Dzień ślubu Haleigh nie przebiega zgodnie z planem. Lindsay bierze udział w przesłuchaniach na stanowisko dyrektora obsady. Nancy przygotowuje się do szkolnego balu.

Godziny emisji Wzrost ponad miarę

08:00

Wiza na miłość: dalsze losy: Nadal na celowniku (część 1)

Życie po 90 dniach narzeczeńskiej wizy toczy się dalej. Pary wspominają wydarzenia z tamtych trzech miesięcy. Nowożeńcy uświadamiają sobie, że ich życie nie stało się łatwiejsze.

Godziny emisji Wiza na miłość

Reklama
09:00

Zaginieni: Miasto Aniołów

Intrygujące przypadki zaginięć ludzi w tajemniczych okolicznościach. Część poszukiwań kończy się szczęśliwie, a część niestety tragicznie. Bywa też, że śledztwa utykają w miejscu.

Godziny emisji Zaginieni

10:00

Słodki biznes: Tydzień Floty, pomyłka Mary i zepsuta winda

W Nowym Jorku trwa Tydzień Floty i wszystkie okręty wojenne pojawiły się w porcie. Cukiernicy pieką wspaniały tort, aby oddać cześć żołnierzom marynarki wojennej USA.

Godziny emisji Słodki biznes

10:30

Słodki biznes: Dzień Ojca i niespodzianka dla Buddy'ego

Z okazji Dnia Ojca ekipa cukierników przygotowuje tort zainspitowany baseballem. Niestety, w trakcie dostawy pojawiają się pewne problemy.

Godziny emisji Słodki biznes

11:00

Wyzwanie - pierwsze dziecko: Trojaczki

Po wielkiej kłótni Autumn i Matthew starają się wspólnie zaplanować przestrzeń dla dziecka. Tymczasem Matt przekazuje Jamielynn szokującą wiadomość.

Godziny emisji Wyzwanie - pierwsze dziecko

12:00

Wiza na miłość: Inaczej niż myślałem

Jonathan i Fernanda nadal się sprzeczają. Colt ma niespodziankę dla Larissy. Jay czuje się nieswojo na zakupach z Ashley. Podczas porodu Olgi pojawiają się komplikacje.

Godziny emisji Wiza na miłość

14:00

Zaginieni: Miasto Aniołów

Intrygujące przypadki zaginięć ludzi w tajemniczych okolicznościach. Część poszukiwań kończy się szczęśliwie, a część niestety tragicznie. Bywa też, że śledztwa utykają w miejscu.

Godziny emisji Zaginieni

15:00

Słodki biznes: Słodki holenderski wiatrak

Zapraszamy na kolejne spotkania z mistrzem sztuki cukierniczej Buddym Valastro i jego rodziną. Jakimi słodkimi wytworami zaskoczą nas tym razem ci wybitni cukiernicy?

Godziny emisji Słodki biznes

15:30

Słodki biznes: Tort weselny Nikki

Zapraszamy na kolejne spotkania z mistrzem sztuki cukierniczej Buddym Valastro i jego rodziną. Jakimi słodkimi wytworami zaskoczą nas tym razem ci wybitni cukiernicy?

Godziny emisji Słodki biznes

16:00

Wzrost ponad miarę: Wysoki dziwoląg

Katja i Julie dochodzą do porozumienia i postanawiają założyć rodzinę. Aktorka Lindsay zastanawia się nad operacją plastyczną. Lexie denerwuje się przed zbliżającym się ślubem.

Godziny emisji Wzrost ponad miarę

17:00

Cztery żony i mąż: Najtrudniejsza rzecz w miłości

Dayton poddaje się operacji powieki, która ucierpiała w skutek wypadku. Córka Christine składa swoje CV, licząc, że uda jej się podjąć praktyki u projektanta mody.

Godziny emisji Cztery żony i mąż

Reklama
18:00

Sześć razy córka: Koszmar przed Wielkanocą

Jest Wielkanoc. Rodzina Busby maluje jajka i spędza czas na tradycyjnych zabawach. Adam w końcu podejmuje decyzję na temat dalszego leczenia.

Godziny emisji Sześć razy córka

19:00

Słodki biznes: Meksykańska fiesta

Para celebrytów zamawia tort na swój ślub w Meksyku, na który zaproszenie dostały same gwiazdy. Czy Buddy sprosta trudnemu zadaniu dostarczenia go na czas?

Godziny emisji Słodki biznes

19:30

Słodki biznes: Słodki dźwig i szczenięca miłość

Buddy przyjmuje coraz bardziej ambitne i wyszukane zamówienia na torty. W cukierni trwa szaleństwo robienia sobie kawałów. Czy ktoś ośmieli się zażartować z samego szefa?

Godziny emisji Słodki biznes

20:00

Premiera Wiza na miłość: Gotowi do biegu

Larissa sprawia przykrość Coltowi, kiedy sugeruje, że jego mama powinna się wyprowadzić. Po obejrzeniu sali weselnej Leida i Eric się kłócą. Ashley dostaje szokujące wieści.

Godziny emisji Wiza na miłość

22:00

Trzy noce z duchami: Szpital psychiatryczny Trans-Allegheny

Nick i Katrina udają się do nawiedzonego przez duchy byłego szpitala psychiatrycznego. Podczas trzeciej nocy spędzonej w tym miejscu, udaje im się zarejestrować coś przerażającego.

Godziny emisji Trzy noce z duchami

23:00

Goście z zaświatów: Przepowiednie w trakcie seansu spirytystycznego

Córka Vicky Johnson postanawia zająć się tropieniem duchów i odwiedza budynek dawnego szpitala. Gdy wraca do rodzinnego domu, jej zwierzęta zaczynają się dziwnie zachowywać.

Godziny emisji Goście z zaświatów

00:00

Opętani seksem: Niekontrolowany popęd

Gwiazda rocka Phil jest uzależniony od seksu już od 15 lat. Czy wyjawi prawdę swojej nowej dziewczynie? Czy lekarze pomogą młodej matce, która oddaje mocz podczas stosunku?

Godziny emisji Opętani seksem

00:30

Zagadki seksualności: Tajemniczy ból

Samira i Firas z rozpoczęciem życia seksualnego czekali aż do nocy poślubnej. Niestety, wówczas odkryli przedziwne schorzenie, które uniemożliwiło im skonsumowanie małżeństwa.

Godziny emisji Zagadki seksualności

01:00

Seks-wypadki: Dziesiątka niefortunnych wypadków

Pierwsza dziesiątka niefortunnych wypadków, które zostały zaprezentowane w pierwszej serii programów.

Godziny emisji Seks-wypadki

02:00

Kawaler do wzięcia Australia: Wyspa rekinów, Simon Johnson

Pech prześladuje uczestników konkursu. Czy to zwykła awaria sprzętu, czy może złośliwy sabotaż? Blake zaprasza singielki na kolejne randki.

Godziny emisji Kawaler do wzięcia Australia

Reklama
03:00

Wielki świat małych ludzi: Czas zaszaleć

Ku zaskoczeniu dzieci, mężczyzna, z którym Amy ma randkę, przyjeżdża po nią na motocyklu. Matt zaczyna wydawać sporo pieniędzy a Zach rozpoczyna duży remont domu.

Godziny emisji Wielki świat małych ludzi

03:50

Wiza na miłość: Szczere wyznania

Szóstka obcokrajowców przyjeżdża do USA korzystając z tzw. wizy narzeczeńskiej, aby po raz pierwszy zamieszkać ze swoimi partnerami. Pary mają 90 dni na decyzję o ślubie.

Godziny emisji Wiza na miłość

04:40

Ciąża z zaskoczenia: Poród w wannie

Kaitlyn, przekonana, że dokuczają jej skurcze miesiączkowe, postanawia wziąć gorącą kąpiel. W wannie z przerażeniem odkrywa, że rodzi dziecko.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

05:10

Wyzwanie - pierwsze dziecko: Ponownie na ringu

Z nadzieją, że nowotwór jest już w fazie remisji, Aly przygotowuje się do badania kontrolnego u onkologa. Natomiast Doug i Mars udają się na terapię rodzinną.

Godziny emisji Wyzwanie - pierwsze dziecko

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Discovery Life

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-19. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-19 dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Life

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info