Reklama

Logo Discovery Life Discovery Life program TV na 2019-03-24 - ramówka, emisje

2019-03-24 Pokaż dziś

06:00

Buddy Valastro gotuje: Włoskie przekąski

Dziś Buddy podzieli się z nami przepisami na kilka przekąsek, takich jak kurczak w oregano z grilla i ciasteczka z polenty z kozim serem i shiitake.

Godziny emisji Buddy Valastro gotuje

06:25

Projekt AKWARIUM: Pękate akwarium dla Gabriela Iglesiasa

Specjaliści z ATM budują dwa akwaria dla Gabriela Iglesiasa, wykorzystując w tym celu zabytkowe autobusy. Ich plany nieco się pokrzyżują, gdy w firmie dojdzie do kradzieży.

Godziny emisji Projekt AKWARIUM

07:10

Cuda z drewna: Strzelanina w Dakocie Południowej

Stały klient zamawia do swojego flagowego sklepu strzelnicę na 10 stanowisk, w której główną atrakcją ma być animatroniczny miś z gór, będący postacią z kreskówki dla dzieci.

Godziny emisji Cuda z drewna

08:00

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część V

Pete Nelson wraz z ekipą projektuje i buduje urocze prywatne domki dla osób chcących nawiązać kontakt z naturą i odkryć w sobie wewnętrzne dziecko.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

Wyzwanie - pierwsze dziecko: Pytanie odmieniające życie

Brooke uczestniczy w pierwszej walce zapaśniczej od kiedy urodziła córeczkę, Jace. Krystal i Jarrel uczą się jak radzić sobie z byciem samotnymi rodzicami.

Godziny emisji Wyzwanie - pierwsze dziecko

Reklama
10:00

Kiedy dzieci mają dzieci: Nieplanowane

17-letnia McKayla postanawia wyprowadzić się z domu dziadków razem z dzieckiem. Tymczasem 16-letnia Lexus ujawnia szczegóły swojego rozstania z Shaydenem.

Godziny emisji Kiedy dzieci mają dzieci

11:00

Modny profil: Tęczowe włosy i co z tego?

Kayla uwielbia tatuaże, podrasowane samochody, włosy w szalonych kolorach i ekscentryczne występy. Czy Clinton i Dervyn uporządkują jej bardzo barwny profil?

Godziny emisji Modny profil

11:30

Modny profil: Sport, pot i łzy

35-letnia Ryan podpisuje się nickiem "Koleśwsukience", który tylko niepotrzebnie odstrasza mężczyzn. Do akcji wkraczają Clinton i Dervyn z nadzieją, że zmienią profil Ryan.

Godziny emisji Modny profil

12:00

Stylowe metamorfozy Stacy London: Geraldine

Geraldine pracuje jako administratorka w prestiżowym amerykańskim college'u, ale ubiera się jak zbuntowana 20-latka. Czy Stacy namówi ją na zmianę stylu?

Godziny emisji Stylowe metamorfozy Stacy London

12:30

Stylowe metamorfozy Stacy London: Savannah

Savannah jest artystką cyrkową, która w tych samych ubraniach występuje przed publicznością i chodzi na co dzień. Czy Stacy przekona ją, że ulica to nie scena?

Godziny emisji Stylowe metamorfozy Stacy London

13:00

Misja: zaręczyny: Gotowi czy nie?

Danny się oświadczył, ale jego rodzice są niepewni. Yesnaya wyjdzie za mąż tylko wtedy, jeśli jej syn zaakceptuje swojego przyszłego ojczyma. Pozostali rozmawiają o przyszłości.

Godziny emisji Misja

14:00

Farma na naszą miarę: Świąteczne cuda w małym miasteczku

Webnarowie czekają na wyniki badań zapłodnionego embrionu. Aby się nie denerwować i zająć myśli czym innym, eksperymentują z mozzarellą domowej roboty.

Godziny emisji Farma na naszą miarę

15:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Tajemnicza wioska Murphy'ego

Po raz pierwszy kamery telewizyjne filmują najbardziej tajemniczą ze społeczności Ameryki. To spotkanie z Romami, których związki rodzinne wydają się być niezniszczalne i trwałe.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

16:00

Premiera Córka inna niż wszystkie, odc. 4

Jazz jest typową 16-latką z Florydy, z typowymi problemami przeciętnej nastolatki. Jest tylko jedna różnica: Jazz urodziła się jako chłopiec.

Godziny emisji Córka inna niż wszystkie

17:00

Matka w ciąży, córka w ciąży: Jaka matka, taka córka

Ciąża i urodzenie dziecka to dla każdej kobiety wielka emocjonalna podróż. Dramatyzm sytuacji rośnie, kiedy dziecka oczekuje jednocześnie matka i jej nastoletnia córka.

Godziny emisji Matka w ciąży, córka w ciąży

Reklama
18:00

Wiza na miłość: dalsze losy: Odcinek 10 (część 2)

Życie po 90 dniach narzeczeńskiej wizy toczy się dalej. Pary wspominają wydarzenia z tamtych trzech miesięcy. Nowożeńcy uświadamiają sobie, że ich życie nie stało się łatwiejsze.

Godziny emisji Wiza na miłość

19:00

Wzrost ponad miarę: Rok Lindsay

Nowożeńcy Haleigh i Bryan z trudem poruszają się po małym apartamencie. Katja (205 cm) i Julia zastanawiają się nad założeniem rodziny. Lindsay (205 cm) planuje karierę aktorską.

Godziny emisji Wzrost ponad miarę

20:00

Mistrzowie remontu: Klasyczny amerykański styl

Allan i Janelle musieli przerwać wymarzony remont domu dla powiększającej się rodziny z powodu choroby Janelle. Nate i Jeremiah stają przed najtrudniejszym zadaniem w karierze.

Godziny emisji Mistrzowie remontu

21:00

Włoskie zdrady: Mąż na zamówienie

Serena i Marco są małżeństwem od 10 lat, ale bardziej dbają o swoje kariery niż o związek. Pewnego dnia Marco odkrywa, że po imprezie żona przespała się z ich przyjacielem.

Godziny emisji Włoskie zdrady

21:30

Włoskie zdrady: Wierny kochanek

Instruktorka medytacji Marisa i Klaudio są zakochani od lat. Niestety mężczyzna jest żonaty. Jak zareaguje na wieść o nowej sympatii Marisy - jej uczniu Jacopo?

Godziny emisji Włoskie zdrady

22:00

Trzy noce z duchami: Więzienie Shrewsbury

Nick i Katrina zgłębiają mroczne sekrety więzienia Shrewsbury w Anglii. To tragiczne miejsce, w którym przez 200 lat dokonywano egzekucji. Czy nadal jest niebezpieczne?

Godziny emisji Trzy noce z duchami

23:00

Goście z zaświatów: Drzwi, Miejsce do umierania

Po przeprowadzce do nowego domu życie rodziny zamienia się w walkę z niewidzialnymi siłami. Sąsiedzi twierdzą, że są to zjawiska paranormalne związane z ubojem zwierząt na farmie.

Godziny emisji Goście z zaświatów

00:00

Zagadki seksualności: Ten facet, nie to ciało

Nat zawsze miał wrażenie, że urodził się w złym ciele. Teraz ma zamiar zostać tym, kim myślał, że jest. Nawet za cenę poważnej operacji.

Godziny emisji Zagadki seksualności

00:30

Zagadki seksualności: Rekordowe piersi i przedziwna klątwa

Przedziwne i czasami wręcz niewiarygodne historie zza szczelnie zamkniętych drzwi sypialni. Wzięte z życia opowieści o osobliwych relacjach i praktykach seksualnych.

Godziny emisji Zagadki seksualności

01:00

Seks-wypadki: Zabawy na świeżym powietrzu

Para lubiąca spędzać czas na świeżym powietrzu, nieco przesadza z igraszkami. Mężczyzna odkrywa, że uczucie którym darzy go dziewczyna jest dla niego dosłownie za gorące.

Godziny emisji Seks-wypadki

Reklama
02:00

Kawaler do wzięcia Australia: Bajkowa randka z tysiąca i jednej nocy

Jedna z singielek umawia się już na trzecią samotną randkę z Blakiem. Po zmysłowych tańcach brzucha singielki idą z Blakiem na równie emocjonalne cocktail party.

Godziny emisji Kawaler do wzięcia Australia

02:48

Wielki świat małych ludzi: Krok po kroku

Po sześciu miesiącach razem, Amy próbuje zdefiniować swój związek z Chrisem. Ponadto, Jeremy i Audrey mają coraz mniej czasu na podjęcie istotnej życiowej decyzji.

Godziny emisji Wielki świat małych ludzi

03:36

Wiza na miłość: Tęsknota za domem

Telefon do rodziców Alexeia sprawia, że Loren tonie we łzach. Joshowi nie udaje się pocieszyć Aleksandry. Nikki zastanawia się, czy wyjazd do USA był dobrą decyzją.

Godziny emisji Wiza na miłość

04:24

Seks-wypadki: Pod kluczem

Czasami seksualne ekscesy kończą się niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz zabawnymi obrażeniami ciała. Przed nami historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

Godziny emisji Seks-wypadki

05:12

Ciąża z zaskoczenia: Dziecko i gorset

Po trudnej i skomplikowanej ciąży kobieta robi wszystko, aby zrzucić zbędne kilogramy. Niespodziewanie zaczyna rodzić i dopiero wtedy poznaje prawdę o swojej nadwadze.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

05:36

Ciąża z zaskoczenia: Na macie w łazience

Pięć miesięcy po poronieniu, Reesa nagle traci przytomność i zapada w śpiączkę. W szpitalu lekarze odkrywają, że kobieta była w ciąży z bliźniakami i poroniła tylko jedno dziecko.

Godziny emisji Ciąża z zaskoczenia

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Discovery Life

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Life umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-24. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Life. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-24 dla kanału Discovery Life można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Life umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Life. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Life

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info