Reklama

Logo DTX DTX program TV na 2019-03-19 - ramówka, emisje

2019-03-19 Pokaż dziś

06:00

Domy na aukcji: Dochodzenie

Przepiękna nieruchomość z East Valley wciąga Douga i Eda w zaciętą licytację. John postanawia zaufać intuicji, z kolei Scott prowadzi swoje śledztwo. Kto zarobi największą kasę?

Godziny emisji Domy na aukcji

06:25

Domy na aukcji: Stare pieniądze

Niektórym nie podobają się oryginalne elementy wystroju starej rezydencji. Jednak John twierdzi, że to dodatkowa wartość. Scott ścina się z Edem o nieruchomość w Mesa.

Godziny emisji Domy na aukcji

06:50

Dwa oblicza survivalu: Zamarznięte równiny

Dave i Cody wcielają się w dwójkę farmerów, którzy utknęli zimą na wietrznej równinie. Przed chłodem ochronić może ich tylko częściowo spalona chata.

Godziny emisji Dwa oblicza survivalu

07:35

Brytyjskie aukcje w ciemno, odc. 1

Prezenter i licytator Sean Kelly podróżuje po całej Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu skarbów ukrytych w tajemniczych schowkach, garażach i na strychach.

Godziny emisji Brytyjskie aukcje w ciemno

08:00

Śmieszny gadżet - poważny biznes: Szansa dla prostaka

Jonah rozważa zainwestowanie w procę. Angażuje swoją ekipę doradców w stworzenie prototypu, który pomógłby wejść jego firmie na rynek motoryzacyjny.

Godziny emisji Śmieszny gadżet - poważny biznes

Reklama
09:00

Premiera Trans Am - powrót legendy, odc. 6

Bracia Scott i Todd Warmackowie mają obsesję na punkcie aut typu muscle car. Budują od zera Pontiaki Firebird. Przerabiają i restaurują również inne klasyczne samochody.

Godziny emisji Trans Am - powrót legendy

10:00

Dieselmania: Bus dla dużych chłopców

Kilent zleca renowację wyjątkowego pojazdu - szkolnego autobusu, którym można jeździć po piasku i po wodzie! Kolega z siłowni Muscle'a prosi o naprawę F250 Raptor-style.

Godziny emisji Dieselmania

11:00

Samochód na życzenie: Biblioteka na kółkach dla Green Day'a

Zespół Green Day zjeździł kraj swoją biblioteką na kółkach, stworzoną przez tatę Tre Cool'a. Teraz postanowili poprosić West Coast Customs o unowocześnienie tego autobusu.

Godziny emisji Samochód na życzenie

12:00

Auto - reaktywacja: Chevrolet Fleemaster '48

Richard i Aaron przywracają dawny blask Chevroletowi Fleemaster z 1948 roku. Na aukcji w Oklahomie nie brakuje chętnych, którzy chcą kupić ten rzadki już dziś model.

Godziny emisji Auto - reaktywacja

13:00

Fani czterech kółek: Lotus Elise

Mike ostrzy zęby na lotusa elise. Ale jak zwiększyć wartość auta, które już jest rewelacyjne? Czy Edd zrobi z niego prawdziwego demona prędkości?

Godziny emisji Fani czterech kółek

14:00

Fani czterech kółek: Volkswagen Corrado VR6

Mike jest zachwycony nowym nabytkiem. Trafił na kultowego volkswagena corrado od pierwszego właściciela i po okazyjnej cenie. Ale tanie samochody kryją kosztowne niespodzianki.

Godziny emisji Fani czterech kółek

15:00

Krocie za starocie: Kolekcja pszczelarza

Podczas swoich wojaży Marty i Bam Bam natrafiają na wspaniałą kolekcję należącą do pszczelarza. Znajdują też niezwykłą zabawkę robota z lat 50. minionego wieku.

Godziny emisji Krocie za starocie

16:00

Premiera Brytyjscy truckersi, odc. 6

Ashley jedzie malowniczą trasą przez Krainę Jezior z ładunkiem butelkowanej wody, niestety, pogoda się psuje. Dave zabiera z magazynu w Leicestershire ładunek czekolady.

Godziny emisji Brytyjscy truckersi

17:00

Piekielne drogi: Mniej znaczy więcej

Ekipy ratunkowe zostają wezwane do płonącej ciężarówki w okolicy najwyższego punktu drogi. Minibus wpada do rzeki przy leśnej drodze.

Godziny emisji Piekielne drogi

18:00

Wyższy bieg: Nowy początek

Aaron Kaufman kupuje International Scout'a z 1971 roku z myślą o przemienieniu go w auto, które poradzi sobie w legalnym wyścigu ulicznym Ultra 4 oraz legendarnym King of Hammers.

Godziny emisji Wyższy bieg

Reklama
19:00

Ninja Warrior, odc. 2

Tomasz Zimoch oraz radiowy showman, Krzysztof Jankowski „Jankes", skomentują zmagania 250 uczestników na morderczym torze przeszkód. Kto zostanie brytyjskim Ninja Warrior?

Godziny emisji Ninja Warrior

20:00

Fani czterech kółek: Jaguar E

Legendarny Jaguar E to jeden z najbardziej luksusowych samochodów na świecie. Mike postanawia zaryzykować i kupuje kompletnego wraka. Czy projekt zakończy się sukcesem?

Godziny emisji Fani czterech kółek

21:00

Kraksa TV, odc. 3

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

Godziny emisji Kraksa TV

21:30

Kraksa TV, odc. 4

Szokujące, dziwaczne i często zabawne filmiki nakręcone kamerami zamontowanymi na deskach rozdzielczych samochodów prezentujące, co dzieje się na autostradach i drogach na świecie.

Godziny emisji Kraksa TV

22:00

Amerykański chopper: ojciec kontra syn: Brak komunikacji

Paul senior nadal zajmuje się konstrukcją słynnych motocykli w warsztacie OCC. Jego syn prowadzi konkurencyjny biznes Paul Junior Designs, zaledwie kilka kroków dalej.

Godziny emisji Amerykański chopper

23:00

Celnicy na straży Europy, odc. 9

Program poświęcony interwencjom hiszpańskich służb granicznych, które codziennie zmagają się z takimi zagrożeniami jak potencjalni terroryści czy też przemyt narkotyków i broni.

Godziny emisji Celnicy na straży Europy

23:30

Celnicy na straży Europy, odc. 10

Program poświęcony interwencjom hiszpańskich służb granicznych, które codziennie zmagają się z takimi zagrożeniami jak potencjalni terroryści czy też przemyt narkotyków i broni.

Godziny emisji Celnicy na straży Europy

00:00

Sekundy grozy, odc. 1

Chwile grozy utrwalone na taśmie filmowej. Gospodarzem programów jest Ron Pitts. W tym odcinku o pilocie, który musiał katapultować się z samolotu i zejściu lawiny błotnej.

Godziny emisji Sekundy grozy

00:30

Sekundy grozy, odc. 2

Chwile grozy utrwalone na taśmie filmowej. Gospodarzem programów jest Ron Pitts. W tym odcinku o eksplozji samolotu i kraksie łodzi wyścigowej.

Godziny emisji Sekundy grozy

01:00

Militaria na warsztat, odc. 6

Michael wybiera się do Polski na zawody strzeleckie. Niestety, jego nowy karabin dociera do niego dopiero na trzy dni przed zawodami. Czy mimo to ma szansę na zwycięstwo?

Godziny emisji Militaria na warsztat

Reklama
02:00

Oszukać system, odc. 6

Na cztery dni przed finałem, czwórka uciekinierów jest coraz bliżej mety. Komu uda się przez 28 dni uniknąć złapania i wygrać nagrodę pieniężną?

Godziny emisji Oszukać system

02:48

poTURBOwani: Pikap Chevrolet 1967

Chip wraz z zespołem mechaników remontuje pikapa marki Chevrolet z 1967 roku, którego dziadek Scotta przekazał po śmierci w spadku rodzinie.

Godziny emisji poTURBOwani

03:36

Amerykański chopper: Policjanci z Abu Zabi

Mechanicy OCC dostają prestiżowe zamówienie. Ich klientem jest departament policji z Abu Zabi.

Godziny emisji Amerykański chopper

04:24

Drwal zawodowiec: Burza

Bobby wraca z powrotem na miejsce wycinki drzew sosnowych. Simitro, operator jednej z maszyn, informuje firmę, że wyjeżdża do Meksyku. Kolejne deszcze utrudniają pracę drwali.

Godziny emisji Drwal zawodowiec

05:12

Dorwać komandosa: Floryda

Joel ucieka przed Wampus Cats, ekipą zaprawionych w bojach survivalistów. Dwie strony muszą nie tylko wykazać się swoimi umiejętnościami, ale także uważać na aligatory i pumy.

Godziny emisji Dorwać komandosa

O programie TV stacji DTX

Na stronie stacji telewizyjnej DTX umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-03-19. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla DTX. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-03-19 dla kanału DTX można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV DTX umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji DTX. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w DTX

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info