Reklama

Logo ELEVEN SPORTS 1 ELEVEN SPORTS 1 program TV na 2018-10-12 - ramówka, emisje

2018-10-12 Pokaż dziś

00:00

Magazyn - LaLiga Santander HL 08

Piłka nożna

Godziny emisji Magazyn

01:00

Serie A TIM - Napoli - Sassuolo

Piłka nożna

Godziny emisji Serie A (piłka nożna - Włochy)

02:00

LaLiga Santander - Sevilla FC - Celta Vigo

Piłka nożna

Godziny emisji Primera Division - La Liga (piłka nożna - Hiszpania)

03:00

Bundesliga - Bayern Monachium - Borussia M'Gladbach

Piłka nożna

Godziny emisji Bundesliga (piłka nożna - Niemcy)

04:00

Magazyn - LaLiga Santander HL 08

Piłka nożna

Godziny emisji Magazyn

Reklama
05:00

EHF Champions League - Ademar Leon - Orlen Wisla Plock

Piłka ręczna

Godziny emisji Liga Mistrzów EHF w piłce ręcznej

06:00

Bundesliga 2 - SV Darmstadt - HSV

Piłka nożna

Godziny emisji 2. Bundesliga (piłka nożna - Niemcy)

07:00

Serie A TIM - Napoli - Sassuolo

Piłka nożna

Godziny emisji Serie A (piłka nożna - Włochy)

08:00

LaLiga Santander - Valencia CF - FC Barcelona

Piłka nożna

Godziny emisji Primera Division - La Liga (piłka nożna - Hiszpania)

10:00

Magazyn - Bundesliga HL 07

Piłka nożna

Godziny emisji Magazyn

11:00

EHF Champions League - PGE Vive Kielce - Kristianstadt

Piłka ręczna

Godziny emisji Liga Mistrzów EHF w piłce ręcznej

12:00

Bundesliga 2 - Greuther Furth - Jahn Regensburg

Piłka nożna

Godziny emisji 2. Bundesliga (piłka nożna - Niemcy)

13:00

Serie A TIM - Udinese - Juventus

Piłka nożna

Godziny emisji Serie A (piłka nożna - Włochy)

14:00

LaLiga Santander - Sevilla FC - Celta Vigo

Piłka nożna

Godziny emisji Primera Division - La Liga (piłka nożna - Hiszpania)

15:00

Bundesliga - Fortuna Dusseldorf - Schalke 04

Piłka nożna

Godziny emisji Bundesliga (piłka nożna - Niemcy)

Reklama
16:00

Magazyn - LaLiga Santander HL 08

Piłka nożna

Godziny emisji Magazyn

17:00

EHF Champions League - Ademar Leon - Orlen Wisla Plock

Piłka ręczna

Godziny emisji Liga Mistrzów EHF w piłce ręcznej

18:00

Magazyn - Serie A TIM HL 08

Piłka nożna

Godziny emisji Magazyn

19:00

Serie A TIM - Napoli - Sassuolo

Piłka nożna

Godziny emisji Serie A (piłka nożna - Włochy)

20:00

Premiera Magazyn - Red Bull Air Race Indianapolis Magazine

Piłka nożna

Godziny emisji Magazyn

21:00

Bundesliga - Bayern Monachium - Borussia M'Gladbach

Piłka nożna

Godziny emisji Bundesliga (piłka nożna - Niemcy)

22:00

Magazyn - #ElevenF1 ep. 72

Formuła 1

Godziny emisji Magazyn

23:00

Magazyn - Eleven GOL ep. 6

Piłka nożna

Godziny emisji Magazyn

00:00

Magazyn - LaLiga Santander HL 08

Piłka nożna

Godziny emisji Magazyn

01:00

Serie A TIM - Udinese - Juventus

Piłka nożna

Godziny emisji Serie A (piłka nożna - Włochy)

Reklama
02:00

LaLiga Santander - Athletic Club - Real Sociedad

Piłka nożna

Godziny emisji Primera Division - La Liga (piłka nożna - Hiszpania)

03:00

Bundesliga - Werder Brema - VfL Wolfsburg

Piłka nożna

Godziny emisji Bundesliga (piłka nożna - Niemcy)

04:00

Magazyn - LaLiga Santander HL 08

Piłka nożna

Godziny emisji Magazyn

O programie TV stacji ELEVEN SPORTS 1

Na stronie stacji telewizyjnej ELEVEN SPORTS 1 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-12. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla ELEVEN SPORTS 1. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-12 dla kanału ELEVEN SPORTS 1 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ELEVEN SPORTS 1 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ELEVEN SPORTS 1. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w ELEVEN SPORTS 1

Na żywo w ELEVEN SPORTS 1

  • 13.11, 17:55 Liga Mistrzów - Banvit - Anwil Włocławek Godziny emisji
  • 14.11, 18:40 EHF Champions League - SG Flensburg-Handewitt - Paris Saint-Germain HB Godziny emisji
  • 14.11, 20:45 EHF Champions League - Montpellier HB - Rhein-Neckar Löwen Godziny emisji
  • 15.11, 19:55 EHF Champions League - Wacker Thun - Orlen Wisła Płock Godziny emisji
  • 17.11, 13:55 EHF Champions League - Besiktas Mogaz - HC Metalurg Godziny emisji
  • 17.11, 17:55 EHF Champions League - PGE Vive Kielce - Mieszkow Brześć Godziny emisji
  • 17.11, 22:00 Cage Warriors 99 - Gala w Colchester Godziny emisji
  • 18.11, 16:55 EHF Champions League - MOL-Pick Szeged - Skjern Handbold Godziny emisji
  • 18.11, 20:00 Red Bull Air Race - USA - Race Round of 14 Godziny emisji
  • 18.11, 22:00 Red Bull Air Race - USA - Race Round of 8 / Final 4 Godziny emisji
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info