Reklama

Logo FilmBox Family FilmBox Family program TV na 2018-12-18 - ramówka, emisje

2018-12-18 Pokaż dziś

05:55

Powrót Tomka Oszukańca

Familijny ( Kanada 1993 ) Czas: 93min.

Familijny film fantasy, będący sequelem pierwszej części z roku 1988 pod tytułem „Tomek oszukaniec i znaczkowy podróżnik”. Tommy Tricker (Michael Stevens) i jego przyjaciel Ralph (Andrew Bauer-Gador) posiadają niezwykłą zdolność podróżowania w czasie i przestrzeni dzięki magicznemu wykorzystaniu znaczków pocztowych. Pewnego dnia odkrywają, że na znaczku przedstawiającym słynny żeglarski statek Bluenose uwięziony został tajemniczy chłopiec o imieniu Charles Merriweather. Chłopcy postanawiają...

Reżyseria: Michael Rubbo

Obsada: Michael Stevens , Joshawa Mathers , Heather Goodsell

Godziny emisji Powrót Tomka Oszukańca

07:30

Pierwiosnek

obyczajowy ( USA 1999 ) Czas: 108min.

Choć rodzina zastępcza otacza jedenastoletniego Cory'ego miłością, chłopiec nie jest pewny swojego losu. Gdy przybrana mama zachodzi w ciążę, chłopak postanawia uciec z domu. Przyłącza się do niego Carlotta, starsza pani o niewyczerpanej fantazji. Oboje czują się bardzo samotni, a ta wyprawa zbliża ich do siebie. Wkrótce staną się największymi przyjaciółmi. Dziwnym zrządzeniem losu trafiają do cyrku, w którym Carlotta dawniej występowała. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie jej nagła...

Reżyseria: Paul Sirmons

Obsada: David E. Conley , Laurie Coleman , Patricia Clay , Joe DiMaggio , Mickey Rooney

Godziny emisji Pierwiosnek

09:20

Pas startowy

komedia ( Irlandia, Luksemburg 2010 ) Czas: 89min.

Film inspirowany prawdziwą historią południowoamerykańskiego pilota, który w 1983 wylądował w pobliżu Mallow. Wbrew wszystkim przeciwnościom, mieszkańcy miasta zebrali się by wybudować pas startowy, aby pilot mógł spokojnie wrócić do domu. Jest to też historia chłopca, o imieniu Paco, któremu brakuje ojca. Paco namawia mieszkańców, by wspólnymi siłami pomogli mężczyźnie znów wzbić się w powietrze.

Reżyseria: Ian Power

Obsada: Demian Bichir , Kerry Condon , James Cosmo

Godziny emisji Pas startowy

10:50

Ucieczka Pippi

Familijny, Przygodowy ( Szwecja, Niemcy 1970 ) Czas: 91min.

Ostatnia część cyklu filmów na podstawie serii powieści o Pippi Pończoszance ( Pippi Långstrump) autorstwa szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren. Gdy między rodzeństwem Settergrenów a ich rodzicami dochodzi do kłótni, dzieci postanawiają uciec z domu. Do Anniki i Tommy’ego dołącza też Pippi, poproszona przez panią Settergren o opiekę nad młodymi buntownikami. Podczas pełnej przygód podróży dzieci poznają nowe miejsca i niezwykłych ludzi, jeżdżą konno, przemieszczają się na dachu pociągu oraz...

Reżyseria: Olle Hellbom

Obsada: Inger Nilsson , Maria Persson , Par Sundberg

Godziny emisji Ucieczka Pippi

12:25

Sniff i nawiedzony zamek

Familijny ( Holandia 2010 ) Czas: 79min.

Kolejne przygody sympatycznego owczarka niemieckiego, jego pana Toma, który nauczył czworonoga wielu przydatnych sztuczek, a także dziewczyny Toma – Mirjam. Tym razem cała ta trójka spędza wakacje u wujka Toma. W tamtejszych okolicach krąży legenda o nawiedzonym zamku. Podobno jeszcze w czasach średniowiecza pewien rycerz zakochał się w pokojówce, ale ona oddała już swoje serce innemu. Rycerz zemścił się na ich dwojgu i od tamtego czasu straszy w pobliskim lesie. Tymczasem w tym właśnie lesie...

Reżyseria: Steven de Jong

Obsada: Tom van Kalmthout , Vivian van Huiden , Steven de Jong

Godziny emisji Sniff i nawiedzony zamek

Reklama
13:45

Jak zapunktować

Muzyczny ( Kanada 2010 ) Czas: 90min.

Kanadyjski musical. Farley Gordon (Noah Reid) jest 17-latkiem dorastającym pod czujnym okiem opiekuńczych rodziców. Ku ich zaniepokojeniu, chłopiec zostaje wielkim fanem ulicznego hokeja, w którego grze jest niezrównany. Wybitne zdolności Farley’a zostają zauważone przez łowcę talentów, który proponuje mu miejsce w profesjonalnej drużynie. Pasmo sportowych sukcesów nastolatka zaczyna wywierać nieoczekiwany wpływ na jego relację z przyjaciółką z dzieciństwa Eve, a oczekiwania ze strony trenera...

Reżyseria: Michaeel McGowan

Obsada: John McDermott , Noah Reid , Hawksley Workman

Godziny emisji Jak zapunktować

15:15

Przygoda na Jutlandii

komedia, familijny ( Dania 2010 ) Czas: 76min.

Szanowany profesor psychologii dziecięcej, znany jako wujek Erik, może sprawdzić swoje kompetencje i przetestować teorie, gdy piątka dzieci jego siostry pomaga mu w otwarciu nowego, integracyjnego centrum dla rodzin w kryzysie. Niestety plany nie idą zgodnie z oczekiwaniami wujka Erika i jego siostrzeńców i siostrzenic. Potężne siły działają przeciwko powstaniu centrum dla rodzin w trudnej sytuacji, którym psycholog wraz z dzieciakami musi stawić czoła.

Reżyseria: Martin Miehe-Renard

Obsada: Peter Mygind , Mathilde Høgh Kølben , Sebastian Kronby

Godziny emisji Przygoda na Jutlandii

16:35

Dom kamiennych małp

Familijny ( Węgry 2014 ) Czas: 80min.

Film familijny produkcji węgierskiej z 2014 roku. Główny bohater to dziesięcioletni chłopiec, którego łączą skomplikowane relacje z jego ojcem. Akcja rozgrywa się na Węgrzech równolegle w dwóch płaszczyznach czasowych – obecnie oraz we wczesnych latach 1980.

Reżyseria: Gergely Fonyo

Obsada: Erik Jarja , Virag Hajdu , Bendeguz Fazakas

Godziny emisji Dom kamiennych małp

18:00

Lili David

komedia ( Francja 2012 ) Czas: 90min.

Lili David do 32-letnia, samotna matka nastolatka. Kobieta traci pracę i ledwie wiąże koniec z końcem. Lili zatrudnia się w usługach luksusowych i poświęca się ludziom w potrzebie przez całą dobę. Esencją jej pracy jest znalezienie rozwiązania dla każdego problemu bądź spełnienie każdego żądania, z jakim dzwonią klienci. Lista życzeń się nie kończy, a Lili daje z siebie wszystko, by wykonać swoją pracę w stu procentach. Jej dobroć zaczyna być jednak wykorzystywana.

Reżyseria: Christophe Barraud

Obsada: Julie-Anne Roth , Mathieu Delarive , Salvatore Adamo

Godziny emisji Lili David

19:35

Andre wspaniały

komedia ( Francja 2000 ) Czas: 84min.

Aby uratować wiejski teatr przed zniszczeniem, kilku mieszkańców wsi postanawia wystawić spektakl. Chcąc osiągnąć sukces, amatorzy postanawiają zaprosić paryskiego zawodowego aktora, który mógłby zagwarantować im powodzenie sztuki. Po przybyciu na miejsce, aktor zapoznaje się ze swoimi nowymi współpracownikami i Andre, dzielnym ogrodnikiem, który ma pełnić rolę suflera. Oczywiście nie wszystko idzie zgodnie z planem, gdyż człowiek z miasta nie do końca potrafi porozumieć się ze swoimi...

Reżyseria: Emmanuel Silvestre , Thibault Staib

Obsada: Isabelle C , elier , Michel Vuillermoz , Patrick Ligardes

Godziny emisji Andre wspaniały

21:00

Vincent i ja

dramat, familijny ( Francja, Kanada 1990 ) Czas: 100min.

13-letnia Jo uwielbia rysować. Pewnego dnia, tajemniczy handlarz kupuje kilka jej prac i zachęca ją do stworzenia następnych. Pewnego dnia dziewczyna czyta w gazecie historię o sprzedaży rysunków młodego Vincenta Van Gogha za milion dolarów. Jo werbuje swoich przyjaciół i z ich pomocą pragnie znaleźć tajemniczego mężczyznę.

Reżyseria: Michael Rubbo

Obsada: Tchéky Karyo , Nina Petronzio , Christopher Forrest

Godziny emisji Vincent i ja

22:45

Łowcy przygód

komedia ( USA 2010 ) Czas: 81min.

Grupa zaprzyjaźnionych nastolatków, dla których ekscytująca przygoda, to sens życia, odkrywają, że ich miasteczko zostało zawładnięte przez gang motocyklistów. Używając tylko swoich harcerskich umiejętności oraz sprzętu kempingowego, dzieciaki łapią niegrzeszących rozumem motocyklistów. Odważni bohaterowie następnie wracają do swych rodzin i przywracają dumę całej lokalnej społeczności.

Reżyseria: Jim Fitzpatrick

Obsada: Jim Fitzpatrick , Antonio Tarver , Jodi Knotts

Godziny emisji Łowcy przygód

O programie TV stacji FilmBox Family

Na stronie stacji telewizyjnej FilmBox Family umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-12-18. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FilmBox Family. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-12-18 dla kanału FilmBox Family można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FilmBox Family umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FilmBox Family. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info