Reklama

Logo FOKUS TV FOKUS TV program TV na 2018-07-17 - ramówka, emisje

2018-07-17 Pokaż dziś

06:00

Redakcja: Dział Śledczy: Śmierć dziennikarza, sez. 2, odc. 27

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 45min.

Wielu przestępców trafiło za kratki dzięki pracy dziennikarza śledczego Michała Stachowiaka. Zdenerwowana żona redaktora przychodzi do "Expressu Codziennego", by poprosić o pomoc w odnalezieniu jej zaginionego męża. Marek, prywatnie przyjaciel Stachowiaka, od razu rozpoczyna śledztwo. Niestety, wkrótce potem policja odnajduje zwłoki Michała. Zamordowany dziennikarz zajmował się ostatnio aferą związaną z radnym Januszem Głazem. Śledztwo komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy...

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

07:05

Wędkarz na tropie: Karp, odc. 1

magazyn wędkarski ( Polska 2014 ) Czas: 23min.

Tomek gości u Czecha Grzegorza w okolicy Trutnova. Razem spróbują złowić dużego karpia. Ta sztuka uda im się i to nie jednokrotnie. Panowie przekażą także wiele praktycznych rad wędkarskich.

Godziny emisji Wędkarz na tropie

07:35

Wędkarz na tropie: Leszcz, odc. 2

magazyn wędkarski ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Wędkarstwo to pasja, która łączy w Polsce mężczyzn, kobiety, dzieci i seniorów. Na rozpoczęcie przygody z wędką nigdy nie jest za późno. Pojawia się problem, kiedy brakuje praktycznej wiedzy. Tomasz "Wieczny" Wieczorek, uznany w środowisku wędkarz, były członek kadry narodowej w wędkarstwie muchowym, zdradzi swój sposób na sukces. Opowie o rodzajach przynęt i sposobach połowów. Dodatkowo w każdym odcinku specjalni goście - specjaliści w danej metodzie - udzielą widzom praktycznych...

Godziny emisji Wędkarz na tropie

08:05

Jak to jest robione, sez. 3, odc. 2

serial dokumentalny ( Kanada, Wielka Brytania 2007 ) Czas: 22min.

W odcinku zostanie przestawiony sposób funkcjonowania największego na świecie parku rozrywki w Ohio.W planach jest otwarcie kolejnego rollercoastera o długości ponad 1,5 kilometra. Pociąg będzie mógł się rozpędzić do prędkości około 110 km/h. W drugiej części programu poznamy kulisy powstawania stołów bilardowych.

Godziny emisji Jak to jest robione

08:35

Sąsiedzi: Wielkie pranie, odc. 28

serial animowany ( Czechosłowacja 1983 ) Czas: 9min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat planują zrobić duże pranie. Niestety, w dniu, w którym zamierzali się tym zająć, pralka odmawia współpracy. Teraz koledzy muszą znaleźć wyjście z tej trudnej sytuacji.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

Reklama
08:50

Sąsiedzi: Śniadanie na trawie, odc. 29

serial animowany ( Czechosłowacja 1983 ) Czas: 9min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat wybierają się na piknik. Udaje im się znaleźć bardzo malownicze miejsce, ale okazuje się, że jest już ono przez kogoś zajęte. Koledzy znów muszą poszukać sposobu na rozwiązanie swoich problemów.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:00

Sąsiedzi: Pralka, odc. 30

serial animowany ( Czechosłowacja 1983 ) Czas: 9min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat postanawiają kupić nową pralkę. Niebawem przekonują się, że oprócz czyszczenia ubrań nowe urządzenie ma także wiele innych, równie interesujących zastosowań.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:10

Sąsiedzi: Deszcz, odc. 31

serial animowany ( Czechosłowacja 1983 ) Czas: 8min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Podczas letniego deszczu Pat i Mat odkrywają, że ich dach jest bardzo dziurawy. Koledzy natychmiast zabierają się za naprawę. Oczywiście robią to w swoim niepowtarzalnym stylu.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:20

Starożytni kosmici: Kosmici i święte miejsca, sez. 3, odc. 3

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 42min.

Tym razem twórcy serii przyglądają się największym miejscom kultu, zastanawiając się, czy wierni spotykali tam bogów, czy może kosmitów. Analizują historię Wzgórza Świątynnego w Jerozolimie, ważnego dla wyznawców trzech wielkich religii monoteistycznych. Zastanawiają się też nad pochodzeniem czczonego przez muzułmanów hadżaru - kamienia wbudowanego w narożnik świątyni Al-Kaba w Mekce. Przywołują również przekazy głoszące, że starożytne kamienne kościoły w Etiopii wzniesiono z pomocą aniołów....

Godziny emisji Starożytni kosmici

10:15

Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 9

reality show ( USA 2012 ) Czas: 20min.

W położonym w północnej Kalifornii miasteczku Oxard Barry Weiss znajduje "pokój z widokiem". Poszukiwania złota prowadzą Dave'a Hestera do mniej cennego kruszcu. Jarrod, mimo przeziębienia, walczy z Davem. Rywalizacja między Darrellem a Brandonem może zagrozić ich wzajemnym relacjom.

Godziny emisji Wojny magazynowe

10:50

Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 10

reality show ( USA 2012 ) Czas: 20min.

Barry dokładnie planuje swoje działania podczas licytacji w Hawaiian Gardens. Jarrod wydaje sporo pieniędzy, ale dzięki temu zapełnia półki w swoim sklepie. W rodzinie Sheets dochodzi do rozłamu. Brandon dowiaduje się, w jaki sposób jego ojciec zyskał przezwisko "Gracz".

Godziny emisji Wojny magazynowe

11:10

Na lodowym szlaku, sez. 1, odc. 13

reality show ( USA, Kanada 2007 ) Czas: 42min.

Alex, Hugh, Drew, Rick, TJ i Jay spotykają się po raz kolejny, by podsumować swoje zmagania w tym sezonie. Opowiadają o przygotowaniach ciężarówek do jazdy po lodowym szlaku oraz o tym, jak sami znoszą ekstremalnie niskie temperatury, gdy spędzają całe dnie w kabinach swoich pojazdów. Jazda po śniegu i lodzie stanowczo różni się od podróżowania po zwykłej autostradzie, kierowcy muszą poruszać się powoli i ostrożnie. Na szczęście przepiękne widoki i otaczająca ich przyroda rekompensują trudy...

Godziny emisji Na lodowym szlaku

12:10

Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 5

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 20min.

Tym razem do warsztatu Ricka trafia zabytkowy motocykl terenowy hiszpańskiej marki Montesa z lat 70. ubiegłego wieku. Jego właścicielem jest Greg Biffle, kierowca wyścigów NASCAR. Przekonamy się, czy remont jego maszyny przebiegnie bez problemów i opóźnień. Ekipa Dale'a zajmuje się jeszcze jednym nietypowym pojazdem. Tym razem do renowacji zostaje oddany Kidillac z lat 50. XX wieku - czyli dziecięca wersja na pedały słynnego sportowego auta.

Godziny emisji Akcja renowacja USA

12:35

Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 6

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 20min.

W dzisiejszym odcinku do warsztatu Ricka trafia zabytkowy trójkołowy wózek tajemniczego pochodzenia. Aby go odremontować, trzeba najpierw dojść, co to właściwie jest i do czego służy. Przekonamy się, czy Dale'owi i jego ekipie uda się rozwiązać zagadkę tego intrygującego przedmiotu. Kolejny klient oddaje do renowacji olbrzymi piec z lat dwudziestych ubiegłego wieku. Rozmiary i waga urządzenia utrudniają zadanie pracownikom warsztatu.

Godziny emisji Akcja renowacja USA

13:05

Terror w przestworzach: Usterka, odc. 2

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 45min.

Współczesne samoloty są tak naszpikowane elektroniką, że wielu pilotów nadmiernie polega na systemach komputerowych. Kiedy elektronika zawodzi, załoga często jest bezradna. 1 kwietnia 2011 roku nad Arizoną w samolocie linii SouthWest doszło do rozerwania się poszycia kadłuba i dekompresji. Pilotowi udało się awaryjnie wylądować. Szczęśliwie zakończył się również lot z Newark do Warszawy 1 listopada 2011. Siedzący wówczas za sterami kapitan Tadeusz Wrona wykonał manewr lądowania awaryjnego bez...

Godziny emisji Terror w przestworzach

Reklama
14:05

MegaDrwale, sez. 3, odc. 2

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 43min.

Beat zajmuje się budową domu na jednej z farm w Albercie. Jego zleceniodawca pragnie zamieszkać w okolicy, w której spędził swoje młodzieńcze lata. Efekt pracy budowniczych musi dorównać błogim wspomnieniom klienta. Joel otrzymuje nietypowe zadanie - ma wykonać drewniany słup totemiczny. Czasu jest niewiele, a przed cieślą piętrzą się kolejne przeszkody. Peter cieszy się, że znów może pracować ze swoim ulubionym operatorem dźwigu.

Godziny emisji MegaDrwale

15:05

Alaska - niebezpieczne połowy, odc. 1

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 45min.

Bohaterami serii są dwaj kapitanowie z długoletnim stażem - Wes i Dan - oraz jeden, który ma może mniejsze doświadczenie, ale nadrabia je entuzjazmem - Gavin. Wszyscy patrzą z optymizmem na zbliżający się sezon połowów, przewidując, że będzie on raczej udany. Rzeczywistość potrafi jednak rozczarować. Jeden z kapitanów zostaje znaleziony poza terenem, gdzie można łowić. Ogromnym zaskoczeniem okaże się Gavin, który tylko pozornie nie ma doświadczenia.

Godziny emisji Alaska - niebezpieczne połowy

16:05

Najlepsze maszyny bojowe: Stealth - niewykrywalni, odc. 6

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 44min.

Tym razem ranking maszyn bojowych, które najlepiej sprawdzają się w działaniu z zaskoczenia. W programie zobaczymy używane w armii USA bombowce strategiczne o obniżonej wykrywalności Northrop B-2 Spirit i słynne bombowce taktyczne F-117 Nighthawk. Eksperci omawiają też supernowoczesny myśliwiec Lockheed F-22 Raptor oraz śmigłowiec NHI NH90. Ponadto autorzy serii prezentują brytyjski karabin wyborowy AX338, szwedzki bojowy wóz piechoty CV90, izraelski taktyczny bezzałogowy aparat latający...

Godziny emisji Najlepsze maszyny bojowe

17:05

Starożytni kosmici: Kosmici i złote świątynie, sez. 3, odc. 4

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 43min.

W dzisiejszym odcinku autorzy serii zastanawiają się, co kryje się za obsesją człowieka na punkcie opowieści o ukrytym złocie. Stawiają tezę, że chodzi w niej o coś więcej niż pragnienie bogactwa. Od setek lat mieszkańcy peruwiańskiego Cuzco relacjonują pojawianie się nad pobliskim jeziorem niezidentyfikowanych obiektów latających. Wierzą zarazem, że na dnie tego akwenu spoczywa zaginiony skarb ze świątyni Słońca. Z kolei w tajemniczym kościele we Francji mają znajdować się rozwiązanie...

Godziny emisji Starożytni kosmici

18:20

Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 11

reality show ( USA 2012 ) Czas: 20min.

Kupujący przenoszą się do La Verne. Dave Hester kocha licytować i podbijać ceny innym. Darrell Sheets przyjeżdża na aukcję sam i szybko zauważa wyjątkową okazję. W nowym sezonie Jarrod i Brandi planują wykorzystać swój nowy system.

Godziny emisji Wojny magazynowe

18:40

Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 12

reality show ( USA 2012 ) Czas: 20min.

Kolejna aukcja ma miejsce w Industry. Darrell i Brandon nawiązują współpracę, która nie prowadzi do niczego dobrego. Dave Hester rozbija bank. Barry Weiss próbuje uniknąć zupełnej porażki, tymczasem Jarrod i Brandi muszą wycenić swoje zdobycze.

Godziny emisji Wojny magazynowe

19:00

Na lodowym szlaku, sez. 2, odc. 1

reality show ( USA, Kanada 2008 ) Czas: 42min.

Alex i trzech jego pracowników - Hugh, Rick i Drew - wykonują najtrudniejszą pracę na świecie. Aby dostarczyć na czas zamówione towary, kierowcy przemierzają arktyczne bezdroża za kołem polarnym, każdego dnia pokonując setki kilometrów. Rozpoczął się nowy sezon i Alex czeka właśnie na swój pierwszy załadunek w tym roku. W drodze na północ Ricka dopadają kłopoty. Kierowca traci sporo czasu na uporanie się z nieprzewidzianymi trudnościami.

Godziny emisji Na lodowym szlaku

20:00

Alaska - niebezpieczne połowy, odc. 2

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 45min.

Rybacy pracują od trzech dni z rzędu. Kapitan Gavin wstaje za późno i w pośpiechu popełnia błąd, wskutek którego jego łódź wpływa na mieliznę. W efekcie złowionych ryb wystarcza jedynie na kolację. Dan, kapitan na "Paragonie", miał niezbyt udany początek sezonu, ale w końcu udaje mu się poprawić wyniki. Również załodze "Night's Edge" wreszcie dopisuje szczęście. Jednak dobra passa nie trwa długo. Na statku dochodzi do awarii, którą da się naprawić tylko w porcie.

Godziny emisji Alaska - niebezpieczne połowy

21:00

Najlepsze maszyny bojowe: Ciężarowcy, odc. 7

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 44min.

Na wojnie bardzo ważna jest możliwość szybkiego dostarczenia na linię frontu ludzi, sprzętu i amunicji. W tym odcinku prezentowane są najlepsze pojazdy, statki i samoloty, którymi można dokonywać dostaw w warunkach bojowych. Eksperci omawiają zalety m.in. będących na wyposażeniu wielu armii świata ciężkiego samolotu transportowego Boeina C-17 Globemaster oraz śmigłowca Boeing CH-47 Chinook. Zobaczymy też amerykańskie poduszkowce transportowe LCAC i uniwersalne okręty desantowe typu Wasp. W...

Godziny emisji Najlepsze maszyny bojowe

22:00

Jak to jest robione, sez. 2, odc. 3

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2008 ) Czas: 21min.

W tym odcinku zobaczymy, jak pracują lodołamacze na Rzece Świętego Wawrzyńca, umożliwiając na niej żeglugę nawet podczas srogich kanadyjskich zim, kiedy temperatury sięgają minus 20 stopni Celsjusza i zamarza morze. Następnie Robert Llewellyn gości w najstarszej brytyjskiej manufakturze Whitechapel Bell Foundry. Od sześciu wieków produkuje ona dzwony. To tam powstał amerykański Dzwon Wolności i dzwony Big Bena. Na koniec prowadzący dowiaduje się, jak wytwarzane są gumki recepturki. Każdego...

Godziny emisji Jak to jest robione

Reklama
22:30

Jak to jest robione, sez. 2, odc. 4

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2008 ) Czas: 22min.

Program rozpoczyna wizyta w kopalni diamentów Diavik znajdującej się 300 km na północ od Yellowknife w Kanadzie. Położona jest na wyspie na jeziorze Lac de Gras i pracuje przez cały rok, nawet gdy temperatura spada do minus 45 stopni Celsjusza. Następnie Robert Llewellyn jedzie do wioski w angielskim hrabstwie North Yorkshire, aby zobaczyć pracę największej elektrowni w Wielkiej Brytanii. Następnie prowadzący odkrywa sekrety popularnego sportu, odwiedzając fabrykę maszyn do gry w kręgle,...

Godziny emisji Jak to jest robione

23:00

Nagie miasto: Ancient City - Rome, sez. 1, odc. 6

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2012 ) Czas: 44min.

Starożytny Rzym stanowi wzór dla wszystkich nowoczesnych miast. Przed dwoma tysiącami lat był on największą metropolią na świecie. Do naszych czasów przetrwał w zadziwiająco dobrym stanie i dziś jest domem dla trzech milionów obywateli. Twórcy programu opowiadają o technologiach, które umożliwiły powstanie zabytków takich jak Panteon, Koloseum, fontanna di Trevi czy Via Appia. To dzięki pracy inżynierów Rzym urósł do rangi imperium. Wyprawa do wnętrza Ziemi ujawnia, że w rozwoju tego miasta...

Reżyseria: Roeland Doust , Oliver Twinch

Godziny emisji Nagie miasto

00:00

II wojna - cena imperium: Bezwarunkowa kapitulacja, odc. 12

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 49min.

Wojska aliantów pokonują Ren i prowadzą działania wojenne na terenie Niemiec. Armii Czerwonej udaje się wreszcie zmusić państwa Osi do odwrotu. Zaczyna zbliżać się do Berlina.

Godziny emisji II wojna - cena imperium

01:05

Pod lupą, sez. 4, odc. 9

magazyn popularnonaukowy ( Polska 2016 ) Czas: 23min.

Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden...

Obsada: Kuba Marcinowicz

Godziny emisji Pod lupą

01:40

Pod lupą, sez. 4, odc. 10

magazyn popularnonaukowy ( Polska 2016 ) Czas: 22min.

Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden...

Obsada: Kuba Marcinowicz

Godziny emisji Pod lupą

02:00

Lista Fokusa: Największe wynalazki nowożytnej farmacji, odc. 23

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Goście: Jerzy Jarosz, Leszek Borkowski, Bożena Stasiak.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

Godziny emisji Lista Fokusa

02:35

Lista Fokusa: Najlepsi strzelcy mundiali, odc. 24

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Goście: Piotr Koźmiński, Andrzej Kostyra, Sonia Wesołowska.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

Godziny emisji Lista Fokusa

03:00

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Dzikość pstrąga, odc. 19

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

Dokument przybliża sposoby połowu pstrągów. Wędkarz, który planuje złowić tę rybę, musi posiadać techniczne umiejętności, gdyż pstrągi potrafią zachowywać się niespokojnie i szarpać podczas wyciągania wędki. Techniki połowu zaprezentują dwaj pasjonaci: Paweł Mirecki i Dariusz Ostrowski. Mężczyźni udadzą się w jedno najpiękniejszych łowisk pstrągów w północnej części Europy.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

03:35

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Na wędkarskim poligonie, odc. 20

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Jakub Vágner udaje się do dwóch łowisk specjalnych w Czechach. Udowadnia, że są to warte odwiedzenia miejsca, które dają pasjonatom wędkarstwa możliwość połowów przez cały rok oraz doskonalenia swojej techniki.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

03:55

Redakcja: Dział Śledczy: Bohaterski malec, sez. 2, odc. 26

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 43min.

Kacprem Jagielskim opiekuje się stara, schorowana babcia. Chłopiec stracił matkę, ojca nigdy nie poznał. Dziesięciolatek chce jakoś zwrócić uwagę swojego taty. Wraz z kolegami wpada na pomysł, by sfingować włamanie do sąsiadów. Kacper ma udaremnić napad i wezwać policję, a tym samym stać się bohaterem z pierwszych stron gazet. Niestety, obmyślany przez dzieci plan wymyka się spod kontroli.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

04:50

Redakcja: Dział Śledczy: Śmierć dziennikarza, sez. 2, odc. 27

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 45min.

Wielu przestępców trafiło za kratki dzięki pracy dziennikarza śledczego Michała Stachowiaka. Zdenerwowana żona redaktora przychodzi do "Expressu Codziennego", by poprosić o pomoc w odnalezieniu jej zaginionego męża. Marek, prywatnie przyjaciel Stachowiaka, od razu rozpoczyna śledztwo. Niestety, wkrótce potem policja odnajduje zwłoki Michała. Zamordowany dziennikarz zajmował się ostatnio aferą związaną z radnym Januszem Głazem. Śledztwo komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy...

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

O programie TV stacji FOKUS TV

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-07-17. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-07-17 dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w FOKUS TV

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info