Reklama

Logo FOKUS TV FOKUS TV program TV na 2018-07-19 - ramówka, emisje

2018-07-19 Pokaż dziś

06:00

Redakcja: Dział Śledczy: Poszukiwany, sez. 2, odc. 29

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Paweł Ruczaj jest oskarżony o zabicie swojej żony, jednak zdaniem Marka to nie on popełnił tę zbrodnię. Dziennikarz postanawia pomóc rzekomemu mordercy. Alicja daje mu zaledwie dwa dni na rozwiązanie tej zagadki. Basia chce poznać tajemnicze losy przyjaciela Marka. Według zebranych przez nią informacji Tomasz Rudnicki pracował z Markiem w "Głosie Pomorza". Wspólnie tworzyli dział śledczy gazety, udało im się zdemaskować wiele dużych afer. Przed kilku laty Tomasz zginął w wypadku...

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

07:00

Wędkarz na tropie: Płotka, odc. 5

magazyn wędkarski ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Wędkarstwo to pasja, która łączy w Polsce mężczyzn, kobiety, dzieci i seniorów. Na rozpoczęcie przygody z wędką nigdy nie jest za późno. Pojawia się problem, kiedy brakuje praktycznej wiedzy. Tomasz "Wieczny" Wieczorek, uznany w środowisku wędkarz, były członek kadry narodowej w wędkarstwie muchowym, zdradzi swój sposób na sukces. Opowie o rodzajach przynęt i sposobach połowów. Dodatkowo w każdym odcinku specjalni goście - specjaliści w danej metodzie - udzielą widzom praktycznych...

Godziny emisji Wędkarz na tropie

07:30

Wędkarz na tropie: Troć, odc. 6

magazyn wędkarski ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Wędkarstwo to pasja, która łączy w Polsce mężczyzn, kobiety, dzieci i seniorów. Na rozpoczęcie przygody z wędką nigdy nie jest za późno. Pojawia się problem, kiedy brakuje praktycznej wiedzy. Tomasz "Wieczny" Wieczorek, uznany w środowisku wędkarz, były członek kadry narodowej w wędkarstwie muchowym, zdradzi swój sposób na sukces. Opowie o rodzajach przynęt i sposobach połowów. Dodatkowo w każdym odcinku specjalni goście - specjaliści w danej metodzie - udzielą widzom praktycznych...

Godziny emisji Wędkarz na tropie

08:00

Jak to jest robione, sez. 3, odc. 4

serial dokumentalny ( Kanada, Wielka Brytania 2007 ) Czas: 22min.

Widzowie mają okazję spojrzeć z bliska na jeden z największych okrętów wojennych, służących w Marynarce Wojennej Stanów Zjednoczonych, USS Nimitz. Pomimo ogromnych rozmiarów, startowanie i lądowanie samolotem pokładzie tego lotniskowca stanowi wciąż bardzo skomplikowany manewr. W odcinku również zostanie zaprezentowany jeden z najdroższych i najszybszych samochodów świata - Bugatti Veyron.

Godziny emisji Jak to jest robione

08:30

Sąsiedzi: Nie święci garnki lepią, odc. 36

serial animowany ( Czechosłowacja 1985 ) Czas: 8min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Podczas zmywania naczyń Patowi i Matowi udaje się zbić wszystkie talerze. Teraz koledzy nie mają innej możliwości jak tylko własnymi rękami stworzyć nową zastawę. Okazuje się, że nie będzie to wcale proste.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

Reklama
08:50

Sąsiedzi: Usterka, odc. 37

serial animowany ( Czechosłowacja 1985 ) Czas: 8min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Pat próbuje oglądać w telewizji mecz piłki nożnej. Niestety, problemy z transmisją doprowadzają go do szału. Chcąc mu pomóc, Mat zabiera się za naprawę anteny. Kiedy to nie pomaga, zaczyna majstrować przy samym telewizorze.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:55

Sąsiedzi: Jabłko Wilhelma Tella, odc. 38

serial animowany ( Czechosłowacja 1985 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat zajmują się zbieraniem owoców. Niestety, jedno jabłko wisi na bardzo wysokiej gałęzi. Koledzy zrobią wszystko, żeby sprowadzić je na ziemię. Jak zwykle nie obędzie się bez problemów.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:05

Sąsiedzi: Klucz, odc. 39

serial animowany ( Czechosłowacja 1989 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat gubi klucz do bramy wjazdowej. Koledzy muszą wyciągnąć zgubę ze studzienki, do której wpadła. Jak zwykle sięgną przy tym po niebanalne rozwiązania, które tylko oni mogli wymyślić.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:15

Starożytni kosmici: Kosmici i tajemnicze rytuały, sez. 3, odc. 5

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 43min.

Na całym świecie dawne ceremonie i obrzędy miały umożliwiać skontaktowanie się z innym wymiarem. Twórcy serii prezentują tezę, że być może nasi przodkowie komunikowali się w ten sposób z obcymi. Zastanawiają się, czy rytuały, które są odprawiane do dziś, nie są echem dawnych prób naśladowania przez ludzi przybyszów z kosmosu. Autorzy programu przyglądają się m.in. meksykańskiemu świętu równonocy oraz szkockiemu ceremoniałowi, który towarzyszył koronacjom.

Godziny emisji Starożytni kosmici

10:15

Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 13

reality show ( USA 2012 ) Czas: 19min.

W Garden Grove dochodzi do międzynarodowej intrygi. Dave Hester być może zdobył skarby z grobowca Tutanchamona, a Darrell Sheets rozpoczął w Niemczech nowy biznes. Jarrod i Brandi natrafiają na ciekawe znalezisko, tymczasem Barry Weiss wprowadza w życie swój plan.

Godziny emisji Wojny magazynowe

10:50

Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 14

reality show ( USA 2012 ) Czas: 20min.

Handlarze antykami biorą udział w licytacji na aukcji organizowanej w Kalifornii. Kupujący muszą podjąć trudne decyzje. W dodatku doskwiera im upał. Jarrod i Brandi szczególnie ciężko znoszą trudne warunki. Z kolei Barry i Dave decydują się na ryzykowny krok.

Godziny emisji Wojny magazynowe

11:10

Na lodowym szlaku, sez. 2, odc. 2

reality show ( USA, Kanada 2008 ) Czas: 44min.

Sezon dopiero się rozpoczyna. Po jedynych dwóch dniach pracy w ekstremalnie niskich temperaturach wszyscy kierowcy mają opóźnienia spowodowane awariami swoich ciężarówek. Kiedy Hugh nie udaje się wykonać zlecenia na czas, mężczyzna postanawia uruchomić stary pojazd, który od lat stoi nieużywany w magazynie. Również Rick ma pecha - jego samochodu nie da się już naprawić. Drew rozpoczyna poszukiwania nowego pracownika.

Godziny emisji Na lodowym szlaku

12:10

Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 9

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 19min.

Tym razem klientem warsztatu jest Sammy Hagar, wokalista rockowy znany między innymi z zespołu Van Halen. Ma on dla ekipy Ricka Dale'a nietypowe zlecenie. Oddaje do renowacji starą lodówkę. Chce jednak, żeby po remoncie urządzenie pełniło funkcję dystrybutora rumu. Następnie do warsztatu trafia automat do gry, który został upuszczony podczas przenoszenia i od tego czasu nie działa. Przekonamy się, czy pracownikom Dale'a uda się naprawić maszynę.

Reżyseria: Courtney Kogler , Tonko Soljan

Godziny emisji Akcja renowacja USA

12:35

Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 10

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 19min.

Kelly chce się bardziej zaangażować w pracę warsztatu Ricka. Proponuje też pewne zmiany, które jednak spotykają się z chłodnym przyjęciem wśród niechętnej do współpracy ekipy. Wkrótce do renowacji trafia automat do siłowania się na rękę. Maszyna wywołuje ekscytację pracujących w warsztacie mężczyzn. Kiedy Tyler proponuje zakłady, nie mogą się oprzeć pokusie. Przekonamy się, czy dobra zabawa nie stanie na przeszkodzie efektywnej pracy.

Godziny emisji Akcja renowacja USA

13:05

Terror w przestworzach: Drobne błędy, odc. 4

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 45min.

Pilot Southwest Airlines zapomniał wyłączyć mikrofon. Jego narzekania na temat braku seksu słyszały wszystkie załogi samolotów w rejonie Houston. Co gorsza, zablokował częstotliwość używaną do kontaktowania się z wieżą kontroli lotów. W 2009 piloci Northwest Airlines zagadali się i zapomnieli wyłączyć autopilota. Minęli lotnisko, na którym mieli wylądować, i zorientowali się dopiero 160 km dalej. Do dramatycznej sytuacji doszło w Waszyngtonie. Samolot musiał lądować bez komunikacji z wieżą....

Godziny emisji Terror w przestworzach

Reklama
14:05

MegaDrwale, sez. 3, odc. 4

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 42min.

W wyniku gwałtownego pożaru para z Manitoby w ciągu kilku minut utraciła cały dorobek swojego życia. Peter decyduje się pomóc w odbudowie ich domu. Bryan Jr. niemal przechodzi załamanie nerwowe podczas prac nad renowacją lokalnego baru. W pobliskim szpitalu Andre i Joel wspólnymi siłami przygotowują specjalną salę zabaw dla dzieci. To dla nich sposób na to, żeby uhonorować pamięć zmarłej córeczki Andre.

Godziny emisji MegaDrwale

15:05

Alaska - niebezpieczne połowy, odc. 3

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 45min.

Rybacy pracują piąty dzień z rzędu. Kapitan Dan przez cały czas ma pecha. Postanawia wziąć na pokład swojego jedenastoletniego syna Calvina w nadziei, że chłopiec przyniesie mu szczęście. Ta dziwaczna taktyka szybko przynosi rezultaty. Łódź wraca do portu wyładowana łososiem po brzegi. To najlepszy połów Dana od początku sezonu. Reszta floty również ma bardzo dobry dzień. Ryb jest tak dużo, że zakłady przetwórcze nie dają rady ich przerobić.

Godziny emisji Alaska - niebezpieczne połowy

16:05

Najlepsze maszyny bojowe: Wszędobylscy, odc. 8

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 44min.

W tym odcinku maszyny bojowe, które najlepiej radzą sobie z trudnym ukształtowaniem terenu pola bitwy. Eksperci oceniają m.in. będący na wyposażeniu wojsk rosyjskich bojowy wóz piechoty BMP-3 oraz fińskie patrie HMBV i polskie transportery opancerzone Rosomak. Poznamy też zalety amerykańsko-brytyjskiego samolotu rozpoznawczego i bliskiego wsparcia McDonnell Douglas AV-8B Harrier II. W programie także izraelskie pojazdy Puma i szwedzkie gąsienicowe przegubowe transportery opancerzone BvS 10....

Godziny emisji Najlepsze maszyny bojowe

17:05

Starożytni kosmici: Kosmici i starożytni inżynierowie, sez. 3, odc. 6

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 42min.

Tym razem twórcy serii zastanawiają się, czy narzędzia i technologie, które umożliwiły powstanie najwspanialszych budowli starożytności, znalazły się na Ziemi dzięki przybyszom z odległych galaktyk. Być może antyczni inżynierowie po prostu byli kosmitami. Okazuje się, że istnieją dowody na to, że dawna forteca Inków została wzniesiona za pomocą tajemniczych narzędzi o właściwościach laserów. Z kolei świątynie w Widźajanagarze w Indiach zostały zbudowane tak, by gromadziły kosmiczną energię, a...

Godziny emisji Starożytni kosmici

18:20

Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 15

reality show ( USA 2012 ) Czas: 20min.

Kupujący jadą do Chino w Kalifornii. Darrell na próbę przekazuje stery swojemu synowi, Brandonowi. Jarrod i Brandi trafiają na interesujący magazyn. Dave Hester sporo zarabia na tej aukcji. Barry Weiss jeszcze nie wie, co znajdzie w kupionym przez siebie schowku.

Godziny emisji Wojny magazynowe

18:40

Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 16

reality show ( USA 2012 ) Czas: 20min.

Uczestnicy programu znów jadą do San Burrito. Barry Weiss nie zamierza siedzieć z założonymi rękami. Jarrod i Brandi decydują się na powrót do domu. Dave Hester sporo zarabia. Darrell i Brandon trafiają na wiekowe znalezisko. Być może uda im się na nim zarobić.

Godziny emisji Wojny magazynowe

19:00

Na lodowym szlaku, sez. 2, odc. 3

reality show ( USA, Kanada 2008 ) Czas: 42min.

Złe warunki atmosferyczne sprawiają, że przejazd po lodowym szlaku staje się niemożliwy. Choć drogi zostają zamknięte ze względu na bezpieczeństwo kierowców, wywołane tym opóźnienia będą ich sporo kosztowały. Hugh musi nauczyć żółtodzioba Johna obsługi ładowarki próżniowej. Drew udaje się wyruszyć w drogę. Niestety, w trakcie kursu nagle się pochorował i resztę dnia spędził na siedzeniu pasażera. Rick czeka na naprawę swojego pojazdu.

Godziny emisji Na lodowym szlaku

20:00

Alaska - niebezpieczne połowy, sez. 2, odc. 1

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 42min.

Według prognoz tegoroczny połów łososi w alaskańskiej Zatoce Cooka ma być jednym z największych w historii. Kapitanowie łodzi rybackiej są gotowi do pracy. Jednak pierwszy dzień łowów szybko weryfikuje doświadczenie i przygotowanie załóg poszczególnych statków. Zawartość sieci pokazuje, kto ma umiejętności i trochę szczęścia, a komu tego brakuje. Wszyscy jednak są zadowoleni, że rozpoczęli sezon, i podenerwowani przed decydującymi tygodniami.

Godziny emisji Alaska - niebezpieczne połowy

21:00

Najlepsze maszyny bojowe: Dalekosiężni, odc. 9

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 44min.

Tym razem dziesięć najlepszych broni dalekiego zasięgu używanych przez nowoczesne armie na całym świecie. Eksperci omawiają m.in. rosyjskie system artylerii rakietowej Smiercz, amerykański międzykontynentalny pocisk balistyczny ICBM na paliwo stałe Minuteman III i wyrzutnie kołowe HIMARS. Poznamy też zalety karabinu wyborowego M82 Barrett, fińskich moździerzy KRH-92 i szwedzkich dział samobieżnych Archer. W programie również amerykańskie bombowce B-1B Lancer, ponaddźwiękowe samoloty Boeing...

Godziny emisji Najlepsze maszyny bojowe

22:00

Stocznia: Pali się!, odc. 2

serial dokumentalny ( 2015 ) Czas: 43min.

Praca polegająca na budowie i konserwacji floty morskiej bywa niezwykle niebezpieczna. W stoczni na Alasce wskutek wypadku przy spawaniu wybucha pożar. Ogień czyni szkody wewnątrz statku. Don Sorric i jego ludzie muszą pracować na zwiększonych obrotach, aby naprawić zniszczenia. Tymczasem w Portland w suchym doku dochodzi do wypadku, który grozi wywróceniem holownika. Również załoga kapitana Ryana przeżywa trudne chwile. Cudem udaje się uniknąć katastrofy podczas holowania wielkiej barki.

Godziny emisji Stocznia

Reklama
23:00

NSA od środka

film dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 44min.

Dokumentaliści odwiedzają amerykańską Agencję Bezpieczeństwa Narodowego i przyglądają się jej funkcjonowaniu. Założona w kwietniu 1952 roku organizacja zajmuje się m.in. walką z cyberprzestępczością i międzynarodowym terroryzmem. Przez lata jej działanie było objęte tajemnicą. Ekipa programu jest pierwszą od czasu ataków terrorystycznych z 2001 roku, która otrzymała szansę obserwowania pracowników NSA podczas codziennej pracy.

Godziny emisji NSA od środka

00:00

Sensacje XX wieku: Decydujący cios, odc. 2

program historyczny ( Polska 2004 ) Czas: 47min.

Wiosną 1936 roku Hitler otwarcie szykował się do wojny. Jego podwładni z NSDAP i SS w pełni popierali jego awanturnicze plany. Za to starzy, cesarscy jeszcze generałowie głośno protestowali. Ich zdaniem Wehrmacht nie był gotowy do starcia ze światowymi potęgami.

Reżyseria: Adek Drabiński

Obsada: Bogusław Wołoszański , Cezary Żak , Jan Frycz , Juliusz Krzysztof Warunek , Zbigniew Paterak

Godziny emisji Sensacje XX wieku

01:00

Pod lupą, sez. 1, odc. 1

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 23min.

Prowadzący przeprowadza eksperyment. Doświadczenie ma wykazać, kto ma bardziej podzielną uwagę - kobiety czy mężczyźni.

Godziny emisji Pod lupą

01:40

Pod lupą, sez. 1, odc. 2

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 22min.

Eksperyment pokaże, która kabina w toalecie publicznej cieszy się największą popularnością lub odznacza czystością.

Godziny emisji Pod lupą

02:00

Lista Fokusa: Najlepsi strzelcy mundiali, odc. 27

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Goście: Piotr Koźmiński, Andrzej Kostyra, Sonia Wesołowska.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

Godziny emisji Lista Fokusa

02:35

Lista Fokusa: Najpiękniejsze bramki mundiali, odc. 28

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Zaproszeni do studia goście wypowiadają się na określone tematy, zapewniając rozrywkę oraz solidną porcję praktycznych porad. Jako komentatorzy występują eksperci, celebryci oraz telewidzowie.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

Godziny emisji Lista Fokusa

02:55

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Sposób na belonę, odc. 23

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Grupa zapaleńców wybiera się na wiosenny połów. Ich celem będą belony, które powszechnie występują w polskich wodach przybrzeżnych, ale wciąż są mało znane. Tylko nieliczni wędkarze wiedzą, że potrafią one dostarczyć wielu niesamowitych emocji.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

03:30

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Z wędką na Kanary, odc. 24

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 24min.

Podczas wakacyjnej wyprawy na Wyspy Kanaryjskie można oddać się wędkarskiej pasji. W pobliżu znajdują się łowiska karpi, do których dostać się można jedynie śmigłowcem.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

03:55

Redakcja: Dział Śledczy: Życie na pokaz, sez. 2, odc. 28

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

W jednym z domów jednorodzinnych stojących na przedmieściach wybuchł pożar. W środku znajdowała się trzyosobowa rodzina Pawelców. Dorośli wyszli z katastrofy cało, jednak ich pięcioletni synek został poważnie poparzony i teraz walczy o życie. Policja uważa, że doszło do podpalenia. Gdy rodzina spała, ktoś wrzucił przez okno kilka butelek z benzyną. Podejrzanymi są byli pracownicy Pawelców, którzy nie otrzymują należnej im zapłaty. Tymczasem Dora jest zazdrosna o nową znajomą Grzegorza.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

04:55

Redakcja: Dział Śledczy: Poszukiwany, sez. 2, odc. 29

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Paweł Ruczaj jest oskarżony o zabicie swojej żony, jednak zdaniem Marka to nie on popełnił tę zbrodnię. Dziennikarz postanawia pomóc rzekomemu mordercy. Alicja daje mu zaledwie dwa dni na rozwiązanie tej zagadki. Basia chce poznać tajemnicze losy przyjaciela Marka. Według zebranych przez nią informacji Tomasz Rudnicki pracował z Markiem w "Głosie Pomorza". Wspólnie tworzyli dział śledczy gazety, udało im się zdemaskować wiele dużych afer. Przed kilku laty Tomasz zginął w wypadku...

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

O programie TV stacji FOKUS TV

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-07-19. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-07-19 dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w FOKUS TV

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info