Reklama

Logo FOKUS TV FOKUS TV program TV na 2018-07-21 - ramówka, emisje

2018-07-21 Pokaż dziś

06:00

Redakcja: Dopalacze w szkole, odc. 5

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Adam dowiaduje się, że do jednego ze szpitali przywieziono licealistów zatrutych dopalaczami. Na miejscu rozmawia z ojcem Marty, uczennicy, która walczy o życie. Oskarża on chłopaka córki o podanie jej trujących substancji. Adam i Basia odkrywają, że w sklepie w pobliżu szkoły handluje się dopalaczami. Dziennikarze przeprowadzają mistyfikację. Basia jako nowa uczennica stara się pozyskać zaufanie uczniów. Ostrzegają ją przed jednym z kolegów, Patrykiem. Marta odzyskuje świadomość. Wyjawia...

Godziny emisji Redakcja

07:05

1000 miejsc w Polsce, które musisz zobaczyć: Łeba, odc. 12

magazyn turystyczny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Tomasz Bednarek wyrusza nad morze. Jesienna aura sprzyja szaleństwom windsurferów. Wiatr to niesamowita siła, a w połączeniu z piaskiem tworzy fantastyczne formy natury. Potrafi dać niezłą adrenalinę amatorom windsurfingu, ale także... prąd. Białe wiatraki coraz częściej stają się elementem polskiego krajobrazu. Tomasz Bednarek udaje się do Wojciechowa, niedaleko Łeby, by zobaczyć z bliska farmę wiatrową.

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Godziny emisji 1000 miejsc w Polsce, które musisz zobaczyć

07:30

Sąsiedzi: Malowanie, odc. 24

serial animowany ( Czechosłowacja 1982 ) Czas: 8min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Usunięcie jednej plamy z sufitu wydaje się prostym zadaniem do czasu, aż zabierają się za nie Pat i Mat. W ich przypadku ta drobna z pozoru naprawa kończy się koniecznością przemalowania całego mieszkania.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

07:45

Sąsiedzi: Krzyżówka, odc. 25

serial animowany ( Czechosłowacja 1982 ) Czas: 8min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat są bez reszty pochłonięci rozwiązywaniem krzyżówki. Skupieni na tym zadaniu nie zwracają uwagi na nic, co dzieje się wokół nich. A jak zwykle dzieje się bardzo dużo.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

07:55

Sąsiedzi: Urodzeni sportowcy, odc. 26

serial animowany ( Czechosłowacja 1983 ) Czas: 8min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem telewizyjny program sportowy staje się dla Pata i Mata inspiracją do rozpoczęcia ćwiczeń. Zamiast jednak udać się na siłownię przyjaciele zabierają się za trening we własnym domu.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

Reklama
08:05

Sąsiedzi: Domek dla ptaków, odc. 27

serial animowany ( Czechosłowacja 1983 ) Czas: 9min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat konstruują karmik dla ptaków. Niestety, żadne zwierzę nie chce skorzystać z ich uprzejmości. To dla kolegów kolejna okazja, by wykazać się nie lada pomysłowością.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:20

Sąsiedzi: Wielkie pranie, odc. 28

serial animowany ( Czechosłowacja 1983 ) Czas: 9min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat planują zrobić duże pranie. Niestety, w dniu, w którym zamierzali się tym zająć, pralka odmawia współpracy. Teraz koledzy muszą znaleźć wyjście z tej trudnej sytuacji.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:30

Sąsiedzi: Śniadanie na trawie, odc. 29

serial animowany ( Czechosłowacja 1983 ) Czas: 9min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat wybierają się na piknik. Udaje im się znaleźć bardzo malownicze miejsce, ale okazuje się, że jest już ono przez kogoś zajęte. Koledzy znów muszą poszukać sposobu na rozwiązanie swoich problemów.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:40

Sąsiedzi: Pralka, odc. 30

serial animowany ( Czechosłowacja 1983 ) Czas: 9min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat postanawiają kupić nową pralkę. Niebawem przekonują się, że oprócz czyszczenia ubrań nowe urządzenie ma także wiele innych, równie interesujących zastosowań.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:55

Sąsiedzi: Deszcz, odc. 31

serial animowany ( Czechosłowacja 1983 ) Czas: 8min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Podczas letniego deszczu Pat i Mat odkrywają, że ich dach jest bardzo dziurawy. Koledzy natychmiast zabierają się za naprawę. Oczywiście robią to w swoim niepowtarzalnym stylu.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:05

Zadziorne zwierzaki

film przyrodniczy ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 44min.

Przegląd zawadiackich stworzeń, które mimo niewielkich rozmiarów zaskakują swoim animuszem i skutecznością w walce. W programie zobaczymy między innymi ustonogi - małe skorupiaki o zabójczo mocnym ciosie zdolnym powalić ofiarę większą od napastnika. Będziemy mogli też podziwiać pisklęta fulmarów, które dysponują nietypową bronią. W momencie zagrożenia wymiotują pomarańczową lepką substancją, utrudniając przeciwnikowi poruszanie się. Poznamy też nieustraszonego ratela miodożernego -...

Godziny emisji Zadziorne zwierzaki

10:05

Sekretne życie drapieżników, odc. 1

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 44min.

Wśród kolorowych tropikalnych raf koralowych i na otwartych wodach oceanów morskie drapieżniki toczą walki na śmierć i życie. Podwodne pole bitwy weryfikuje ducha i odwagę nawet największych i najgroźniejszych mięsożerców. Aby przetrwać, oceaniczni łowcy przyjmują różne kształty, wykształcają niezwykłe zestawy zmysłów i decydują się na skomplikowane, czasem dziwaczne strategie. Muszą przy tym uważać, żeby z myśliwych nie stać się zwierzyną łowną.

Godziny emisji Sekretne życie drapieżników

11:15

Misja skarb: Śladami kawalerzystów z września 1939 roku, odc. 5

magazyn popularnonaukowy ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

W Wyszogrodzie Prospektor, Mario i Killer spotykają się z dyrektorem Muzeum Wisły Zbigniewem Leszczyńskim. Mężczyzna streszcza im rozmowę z osobą pamiętającą czasy wojny, która jako dziecko widziała atak bombowy na polską kawalerię we wrześniu 1939 roku. Prosi o zbadanie tej historii i odszukanie pamiątek po polskich żołnierzach. We wskazanym miejscu poszukiwacze znajdują kilka artefaktów. Największą wartość mają dla nich nieśmiertelniki. Tymczasem Prospektor i jego koledzy dowiadują się, iż...

Godziny emisji Misja skarb

12:05

Ludzkość - historia nas wszystkich, odc. 3

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 44min.

Wybrzeże Morza Śródziemnego plądrują piraci siejący strach i zniszczenie. Upadają kolejne imperia. Wszystko się zmienia, gdy ludzkość dokonuje epokowego odkrycia - wynajduje żelazo. Uzbrojeni w nie zwykli ludzie mogą obalać tyranów i budować nowy porządek. W Atenach rodzi się demokracja, a w Babilonie powstaje Biblia. Ludzka cywilizacja zaczyna nabierać nowych kształtów.

Godziny emisji Ludzkość - historia nas wszystkich

13:20

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 9

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

W dzisiejszym odcinku handlarze starociami jadą do Montclair. Darrell i Brandon są bardzo zadowoleni z tego, co odkrywają w swoim schowku. Obok nowego odkurzacza czy roweru natrafiają też na rampę do akrobacji motocyklowych, wartą ponad 2000 dolarów. Brandi martwi się, że kiepska forma Jarroda, który poprzedniego dnia wypił za dużo alkoholu, zaważy na ich interesach. Dave niewiele sobie robi z kłótni z Laurą. W swoim schowku znajduje stary komputer, który jest w idealnym stanie. Taki sprzęt...

Godziny emisji Wojny magazynowe

Reklama
13:40

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 10

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Tym razem handlarze starociami poszukują okazji na aukcji w Huntington Beach. Uczestnicy show są zszokowani na widok powracającego do programu Dave'a Hestera. On z kolei nie zamierza spuścić z tonu. Między nim a Laurą Dotson dochodzi do potężnej awantury. Jarrod i Brandi znajdują w swoim schowku niesamowity sprzęt - odrzutowy trycykl wodny. Postanawiają wypróbować go pod okiem profesjonalistów. Kontuzja zmusza Ivy'ego do zmiany strategii.

Godziny emisji Wojny magazynowe

14:00

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 11

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Jarrod i Brandi nie chcą pozwolić na to, żeby Dave zdekoncentrował ich i utrudnił im osiągnięcie dobrego wyniku. Tymczasem Darrell obiera inną strategię. Zamierza dowiedzieć się jak najwięcej o Hesterze, który tak wszystkich denerwuje. On z kolei pojawia się, robiąc nawet więcej szumu niż ostatnio. Darrell i Brandon odwiedzają nieco dziwaczne muzeum króliczków, aby dać do wyceny znalezione przez nich statuetki tych sympatycznych zwierząt. Ivy ma okazję poczuć się jak pirat, kiedy wśród...

Godziny emisji Wojny magazynowe

14:20

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 12

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Darrell i Brandon są podekscytowani faktem, że dzisiejsza aukcja odbywa się w miejscowości West Covina. To miejsce zawsze przynosiło im szczęście i liczą, że tak będzie tym razem. W licytowanym schowku Brandi i jej partner znajdują między innymi kije golfowe oraz kulę do kręgli. Jarrod postanawia natychmiast ją wypróbować. Niestety, rzuca tak niefortunnie, że Brandi zostaje poszkodowana. Dave natrafia na bardzo wartościowy przedmiot.

Godziny emisji Wojny magazynowe

14:55

Kryptonim szef, sez. 3, odc. 11

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 41min.

Dan Dizio to dyrektor wykonawczy Philly Pretzel Factory, jednego z najszybciej się rozwijających producentów precli na Wschodnim Wybrzeżu. Mężczyzna zajmuje się sprzedażą wypieków, od kiedy skończył jedenaście lat. Później został maklerem, ale znudzony tym postanowił wraz przyjacielem założyć własną piekarnię. Teraz, gdy Philly Pretzel przynosi czterdzieści pięć milionów dolarów zysków rocznie, Dan nie ma już bezpośredniego kontaktu z klientami ani z wypiekiem precli. Dzięki udziałowi w...

Godziny emisji Kryptonim szef

16:00

Jak to jest robione, sez. 3, odc. 5

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2008 ) Czas: 22min.

Robert Llewellyn przygląda się ćwiczeniom strażaków z angielskiego hrabstwa Lancashire. Służby ratownicze trenują przeciwdziałanie różnego rodzaju zagrożeniom - od pożaru cysterny z paliwem, przez płonące samoloty do akcji poszukiwawczych. Następnie przekonamy się, jak działa centrum zarządzania ruchem w Londynie. W walce z korkami pomagają wykrywacze metalu umieszczone pod asfaltem. Przekazują one informacje o liczbie pojazdów. Dzięki temu sygnalizatory świetlne dostosowują swoją pracę do...

Godziny emisji Jak to jest robione

16:30

Jak to jest robione, sez. 3, odc. 6

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2008 ) Czas: 22min.

Tym razem Robert Llewellyn przygląda się wytwarzaniu słynnej brytyjskiej pasty do chleba o nazwie marmite i smaku przypominającym sos sojowy. W fabryce w Burton upon Trent, działającej od 1902 roku, linia produkcyjna pracuje przez całą dobę, wytwarzając ponad 5 tysięcy ton marmite'u rocznie. Następnie ekipa programu ogląda testy nowoczesnej łodzi ratunkowej zaprojektowanej dla Royal National Lifeboat Institution. Na koniec Robert Llewellyn ujawnia sekrety zza kulis największego pokazu...

Godziny emisji Jak to jest robione

17:00

Drwale: Ojciec wie najlepiej, sez. 7, odc. 8

reality show ( USA 2013 ) Czas: 42min.

Sytuacja w stanie Waszyngton wygląda niewesoło dla Gabe'a. Na szczęście może on liczyć na pomoc jednego z najlepszych w tym fachu. Z kolei Shelby i jego stary przyjaciel Mike Chatellier zmagają się z ogromnymi balami drewna. Ponieważ Kraken jest ranny, do ekipy Dreadknots dołącza nowa osoba. Szybko przekonuje się, jak wymagająca jest to praca. Ich rywale w dole rzeki, ludzie Chapmana, wychodzą na prowadzenie. Muszą jednak schwytać tego, kto kradnie im drewno.

Godziny emisji Drwale

18:00

Autostrada przez piekło, sez. 5, odc. 6

serial dokumentalny ( Kanada 2016 ) Czas: 45min.

Jonny Tipton jest doświadczonym kierowcą samochodu holowniczego, ale to jego pierwsza noc na autostradzie Coquihalla w Kolumbii Brytyjskiej. Stara się więc zrobić wrażenie na swoim szefie, Jamiem Davisie. Przekonuje się jednak, jak ciężko wyciągnąć ciężarówkę, która głęboko utknęła w śniegu. Gord Boyd z Quiring Towing ściera się z upartymi kierowcami tirów. Potem ujawnia swoją osobistą walkę, którą toczy przez całe życie. Nik Duperon i ekipa Mission Towing mają okazję zakosztować off-roadu,...

Godziny emisji Autostrada przez piekło

19:00

Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 16

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 19min.

W warsztacie Ricka zjawia się klient z motocyklem marki BMW, wyposażonym w boczny wózek. Problem z tą maszyną polega na tym, że jest ona zdemontowana. Pracownicy warsztatu muszą złożyć i wyremontować pojazd. Przekonamy się, czy uda im się wykonać to zadanie, które dodatkowo utrudnia fakt, że pewnych części motocykla brakuje. Następnie ekipa Dale'a poddaje renowacji zabytkowy automat do sprzedaży ołówków. Ma on zostać wylicytowany na aukcji charytatywnej. Warsztat odwiedza też zbieracz...

Godziny emisji Akcja renowacja USA

19:30

Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 17

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 19min.

Z właścicielem warsztatu kontaktują się przedstawiciele lotniczej bazy wojskowej Nellis w południowej Nevadzie. Zlecają Dale'owi renowację repliki samolotu myśliwsko-bombowego Republic F-105 Thunderchief. Przekonamy się, czy ekipa warsztatu sprawdzi się podczas tej nietypowej misji. Następnie na próbę zostają wystawione umiejętności Tylera, który musi zająć się przeglądem i ewentualną naprawą starodawnego grilla z serii Buffalo Forge.

Godziny emisji Akcja renowacja USA

Reklama
20:00

Megalotnisko w Dubaju, sez. 3, odc. 1

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 43min.

Pracownicy kontroli radarowej odkrywają, że w pobliżu podchodzącego do lądowania samolotu krąży dron. Przestrzeń powietrzna nad lotniskiem zostaje zamknięta. Samoloty muszą zboczyć z trasy, wiele lotów zostaje opóźnionych. Na stanowisku odprawy celnej Hassan Ibrahim zatrzymuje mężczyznę, który połknął 65 kapsułek z kokainą. Inżynier obsługi technicznej Andy ma tylko kilka minut, aby wykryć przyczynę awarii w jednej z maszyn. Na lotnisku powstaje pięciotonowy, ponad trzynastometrowy...

Godziny emisji Megalotnisko w Dubaju

21:00

Poszukiwacze złota w Australii, sez. 1, odc. 3

serial dokumentalny ( Australia 2016 ) Czas: 43min.

W obliczu coraz słabszych wyników Vern i Leon zmuszeni są poszukać terenów bogatszych w cenny kruszec. Przeniesienie całej operacji w inne miejsce to spore wyzwanie. Clarkowie wciąż wahają się, czy ryzykować i inwestować w nowoczesny sprzęt do odsiewania złota. Zdają sobie sprawę, że od tej decyzji zależy los oszczędności ich całego życia. Tymczasem Kellie i Henri docierają na skraj słonego jeziora Lefroy. Poszukiwacze kierują się dalej w dzikie pustkowia.

Godziny emisji Poszukiwacze złota w Australii

22:00

Poszukiwacze złota w Australii, sez. 1, odc. 4

serial dokumentalny ( Australia 2016 ) Czas: 43min.

Vern i Leon próbują zaradzić coś opóźnieniom, które mogą zaważyć na wynikach finansowych całego sezonu. Jednak ulewne deszcze przerywają prace na kolejne dwa tygodnie. W tej sytuacji pomocne może być dołączenie nowej osoby do drużyny Dirt Dogs. Kellie i Henri natrafiają na strumień, kryjący spore złoża. Poszukiwacze muszą jednak stawić czoło trudnościom ze sprzętem. Po tygodniach zmagań Clarkowie dokonują jednego z największych odkryć w swojej karierze.

Godziny emisji Poszukiwacze złota w Australii

23:00

Ukryte miliony Hitlera

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 44min.

Po samobójczej śmierci Hitlera w 1945 roku okazało się, że Fürher sporządził testament. Zapisał cały swój majątek ludziom, którzy wiernie towarzyszyli mu do końca. Hitler podyktował swój testament, gdy sowieckie czołgi zbliżały się do Berlina. W berlińskim bunkrze powstały trzy kopie dokumentu. Pewien oficer SS dostał rozkaz wywiezienia ostatniej woli wodza z kraju. Miał ją dostarczyć do admirała Karla Dönitza, którego Hitler wyznaczył na następcę. Testament jednak przechwycił brytyjski...

Reżyseria: Virginia Quinn

Godziny emisji Ukryte miliony Hitlera

00:00

Robert Redford i Dziki Zachód, odc. 3

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 45min.

Stany Zjednoczone borykają się ze skutkami światowego kryzysu finansowego zwanego paniką roku 1837. W górach Black Hills, miejscu uważanym przez Siuksów za święte, zostaje odnaleziono złoto. Prezydent Grant decyduje się zerwać zawieszenie broni i wyprzeć Indian z terenów, które obiecano im pozostawić. Siedzący Byk i Szalony Koń pozyskują sojuszników wśród innych plemion, by stawić czoło armii USA. W Missouri Allan Pinkerton nadal bezskutecznie próbuje rozbić gang Jessego Jamesa. Wiosną 1876...

Godziny emisji Robert Redford i Dziki Zachód

01:00

Pod lupą: Tunel aerodynamiczny, fabryka chipsów, animacja filmowa, sez. 3, odc. 4

magazyn popularnonaukowy ( Polska 2016 ) Czas: 22min.

Kuba Marcinowicz, zagorzały pasjonat wszelkich nowinek technologicznych, pokaże, jak działają wielkie przedsiębiorstwa i instytucje, a także jak wygląda proces wytwarzania najróżniejszych przedmiotów, tworzyw czy produktów spożywczych. Dociekliwy prowadzący jak zwykle zbada każdy temat i zaspokoi ciekawość nawet najbardziej wnikliwych obserwatorów świata. Odwiedzi z kamerą m.in. fabrykę broni pod Radomiem, gdzie dowie się, jak krok po kroku powstaje karabin Beryl. Zobaczy też cały proces...

Obsada: Kuba Marcinowicz

Godziny emisji Pod lupą

01:35

Pod lupą, sez. 1, odc. 4

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Prowadzący przeprowadzi eksperyment, by sprawdzić, czy bakterie z toalety osiadają na rzeczach zgromadzonych w łazience. Adam Żelazko opowie o pandemii wirusów komputerowych. Ekipa programu odwiedzi pięciogwiazdkowy hotel w Kołobrzegu. Prowadzący sprawdzi, jakie są granice wybuchowości mieszanki acetylenu z powietrzem.

Godziny emisji Pod lupą

02:00

Tajemnice historii: Skąd się wzięło twoje nazwisko?, odc. 4

serial dokumentalny ( Polska 2014 ) Czas: 24min.

Od zawsze ludzi fascynuje ich pochodzenie, dlatego każdego roku przeprowadza się kilkanaście tysięcy poszukiwań genealogicznych. Czasami wystarczy tylko przyjrzeć się swojemu nazwisku, by poznać przeszłość. Widzowie dowiedzą się, jakie nazwiska świadczą o szlacheckim pochodzeniu. Poznają również najpopularniejsze nazwisko w Polsce.

Reżyseria: Radosław Kotarski

Godziny emisji Tajemnice historii

02:35

Tajemnice historii: Zagadka Szczerbca, odc. 5

serial dokumentalny ( Polska 2014 ) Czas: 23min.

Polska posiada jeden z najciekawszych, ale i najbardziej tajemniczych skarbów przeszłości - miecz Szczerbiec, który towarzyszył koronacjom większości królów. Widzowie dowiedzą się, skąd wzięła się jego nazwa, a także dla kogo został wykuty. Radosław Kotarski zdradzi również, co oznaczają jego zagadkowe zdobienia.

Reżyseria: Radosław Kotarski

Godziny emisji Tajemnice historii

03:00

Misja skarb: Zaginiony zamek w Krzepicach, odc. 7

magazyn popularnonaukowy ( Polska 2017 ) Czas: 43min.

Tym razem Mario, Killer i Prospektor przyjeżdżają do miejscowości Krzepice, leżącej między Wieluniem a Częstochową. Na miejscu spotykają się z burmistrzem Krystianem Kotynią. Okazuje się, iż pragnie on otworzyć muzeum z eksponatami ze stojącego tu w okresie średniowiecza zamku. Najpierw poszukiwacze postanawiają jednak zweryfikować legendę o usytuowaniu na terenie miasta grobu pewnego generała. Pomaga im w tym kolega, Maciek, obsługujący georadar i sprzęt do badania elektrooporowego. Po...

Godziny emisji Misja skarb

03:55

Misja skarb: Pancerny ślad II wojny światowej, odc. 8

magazyn popularnonaukowy ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

Killer, Mario i Prospektor odwiedzają Muzeum Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej. Pracownicy placówki otrzymali bowiem od rolnika mieszkającego w okolicznej wsi zdjęcie fragmentu gąsienicy pojazdu opancerzonego, wykopanego na polu. Wydaje się, iż jest to pozostałość po samochodzie pancernym typu RSO lub SDKFz. Po otrzymaniu zgody na rozpoczęcie poszukiwań Mario i jego koledzy udają się na wskazane pole. Tam, po pokonaniu wielu trudności, wyciągają z ziemi koło, które prawdopodobnie pochodzi z...

Godziny emisji Misja skarb

05:00

Wędkarskim szlakiem, odc. 1

magazyn wędkarski ( Polska 2016 ) Czas: 22min.

Wśród wędkarzy panuje opinia, że zła gospodarka rybacka odpowiada za tragiczny rybostan naszych wód. Robert i Paweł postanowili sprawdzić, czy da się połączyć wędkarską pasję i rybackie operaty. Wyruszają na zbiornik Goczałkowice, by zbadać, czy w miejscu, w którym działają rybacy, mogą być ryby.

Godziny emisji Wędkarskim szlakiem

05:35

Wędkarskim szlakiem, odc. 2

magazyn wędkarski ( Polska 2016 ) Czas: 22min.

Druga cześć zmagań ekipy na zbiorniku zaporowym Goczałkowice. Widzowie zobaczą, czy Robertowi i Pawłowi uda się namierzyć duże sandacze. Duet sprawdzi też, czy zagrożeniem dla rybostanu są rybackie siatki, a może jednak kłusownicy i olbrzymia presja wędkarska.

Godziny emisji Wędkarskim szlakiem

O programie TV stacji FOKUS TV

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-07-21. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-07-21 dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w FOKUS TV

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info