Reklama

Logo FOKUS TV FOKUS TV program TV na 2018-08-21 - ramówka, emisje

2018-08-21 Pokaż dziś

06:00

Redakcja: Dział Śledczy: Niebezpieczne odchudzanie, sez. 2, odc. 12

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Marek i Adam natrafiają w internecie na doniesienia o śmierci nastolatki na szkolnym korytarzu. Postanawiają przyjrzeć się sprawie. Ustalają, że dziewczyna przyjmowała tabletki na odchudzanie. Dziennikarze chcą dotrzeć do osoby, która handlowała niebezpiecznymi specyfikami. Niestety, uczniowie i nauczyciele nie chcą rozmawiać z dziennikarzami. Reporterzy nie zamierzają się jednak poddawać. Za wszelką cenę próbują wyjaśnić zagadkę.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

07:05

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Sposób na sieję, odc. 39

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Nie brakuje sporej grupy zapaleńców, którzy tylko czekają aż jeziora pokryją się grubą taflą lodu. Nie patrząc na niesprzyjające okoliczności przyrody, potrafią oni spędzić na przeręblą cały dzień. Aby selektywnie zapolować na konkretne gatunki ryb, trzeba być naprawdę doświadczonym wędkarzem. Widzowie dowiedzą się, jak skutecznie łowić sieje uznawane za najbardziej szlachetne ryby pośród tych, które można upolować pod lodem.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

07:30

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Płocie z Czorsztyna, odc. 40

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Wielu poławiaczy zaczynało swoją przygodę od łowienia małych rybek na prostą wędkę spławikową. Schwytanie większej sztuki wcale nie jest łatwe i wiele czynników może mieć wpływ na wyniki. Film jest lekcją dla początkujących oraz ciekawym odświeżeniem wiedzy dla bardziej zaawansowanych wędkarzy. Przy okazji widzowie zobaczą przepiękne okolice Zalewu Czorsztyńskiego.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

08:00

SuperWynalazki, sez. 2, odc. 17

serial dokumentalny ( Wielka Brytania ) Czas: 24min.

W kolejnym odcinku programu widzowie poznają sekrety samochodów sportowych i przekonają się, czy z drzewa może powstać pojazd wysokiej jakości. Odkryją także, z jakiego powodu beton zajmuje drugie miejsce pośród najczęściej używanych materiałów na świecie. Twórcy serii opowiedzą również o kombajnie zbożowym. Wyjaśnią przy tym, czym dokładnie jest młócenie i dlaczego zbieranie plonów jest aż tak ważne.

Godziny emisji SuperWynalazki

08:40

Sąsiedzi: Klucz, odc. 39

serial animowany ( Czechosłowacja 1989 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat gubi klucz do bramy wjazdowej. Koledzy muszą wyciągnąć zgubę ze studzienki, do której wpadła. Jak zwykle sięgną przy tym po niebanalne rozwiązania, które tylko oni mogli wymyślić.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

Reklama
08:50

Sąsiedzi: Wielkie zakupy, odc. 40

serial animowany ( Czechosłowacja 1989 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Nowe meble zawsze stanowią źródło radości. Gorzej jednak, gdy nie wiadomo, jak je złożyć. Szczęśliwie Pat i Mat posiadają wszelkie narzędzia i umiejętności niezbędne, by tego dokonać.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

08:55

Sąsiedzi: Kosiarka, odc. 41

serial animowany ( 1990 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Koszenie trawnika nigdy nie proste, jednak prawdziwe problem zaczynają się dopiero wtedy, gdy zarówno kosiarka, jak i tradycyjna kosa odmawiają współpracy. Szczęśliwie Pat i Mat potrafią znaleźć alternatywę dla zepsutych urządzeń.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:05

Sąsiedzi: Generalne porządki, odc. 42

serial animowany ( Czechosłowacja 1990 ) Czas: 7min.

Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. W trakcie sprzątania zawsze znajduje się wiele nikomu nieprzydatnych rzeczy. Pat i Mat chcą się ich pozbyć, ale wszystkie kosze na śmieci w sąsiedztwie są już zapełnione. Koledzy muszą znaleźć inny sposób na wyrzucenie zbędnych rupieci.

Reżyseria: Lubomír Beneš

Godziny emisji Sąsiedzi (animacja)

09:15

Starożytni kosmici: Podróżnicy w czasie, sez. 4, odc. 12

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 42min.

W dzisiejszym odcinku twórcy programu analizują teorię głoszącą, że istoty, których ludzie biorą za przybyszy z kosmosu, tak naprawdę są podróżnikami w czasie i pochodzą z naszej przyszłości. Niektórzy twierdzą, że Albert Einstein, tworząc swoją teorię względności, dał nazistom klucz do podróży w czasie. Dowodem na to może być tajemniczy incydent z udziałem UFO w Pensylwanii w 1965 roku. Wzmianki potwierdzające fakt, że ludzie podróżują w czasie, można znaleźć m.in. w legendach starożytnych...

Godziny emisji Starożytni kosmici

10:10

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 3

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Odcinek specjalny poświęcony najstarszemu bohaterowi programu - występującemu w pierwszych czterech sezonach Barry'emu Weissowi. Zanim przeszedł on na emeryturę, prowadził z bratem dobrze prosperujący zakład produkcyjny. Choć kolekcjonował antyki, nigdy nie licytował w aukcji magazynowej. Zmieniło się to za sprawą producenta i narratora programu, Thoma Beersa, który namówił Barry'ego na udział w show. Weiss traktował z przymrużeniem oka rywalizację z innymi kupującymi, starając się...

Godziny emisji Wojny magazynowe

10:50

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 4

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Odcinek specjalny poświęcony czynnikowi decydującemu o wygranej lub przegranej - wycenie. Bohaterowie show pokazują rzeczoznawcom i kolekcjonerom przedmioty, z którymi wiążą największe nadzieje. Czasem eksperci potwierdzają przypuszczenia uczestników programu. Bywa jednak, że intrygujące znaleziska okazują się niewiele warte. Rzeczoznawcy zawsze jednak chętnie dzielą się swoją wiedzą. Czasem wycena wiąże się z niezapomnianymi przeżyciami. Takie właśnie chwile zobaczymy w dzisiejszym odcinku.

Godziny emisji Wojny magazynowe

11:10

Na lodowym szlaku, sez. 3, odc. 9

reality show ( USA, Kanada 2009 ) Czas: 43min.

Do końca sezonu zostały tylko trzy tygodnie. Wszyscy spieszą się więc, by w tym czasie dostarczyć ładunek do Deadhorse. Tymczasem Hugh odkrywa, że on i Alex nie są jedynymi rywalami na lodowym szlaku.

Godziny emisji Na lodowym szlaku

12:10

Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 2

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Rick i jego ludzie podejmują się wyremontowania pochodzącej z początków XX wieku maszyny do gry, w której sprawdzało się siłę, boksując w gruszkę treningową. Przekonamy się, czy ekipa wyjdzie z tego wyzwania zwycięsko. Wkrótce Dale przyjmuje zlecenie na odrestaurowanie zabytkowego sejfu kolejowego. To trudne zadanie, zwłaszcza że fachowców goni bardzo krótki termin. Zobaczymy, czy uda się przywrócić świetność tej zardzewiałej żelaznej skrzyni.

Godziny emisji Akcja renowacja USA

12:35

Akcja renowacja USA, sez. 2, odc. 3

serial dokumentalny ( USA 2011 ) Czas: 20min.

W dzisiejszym odcinku zobaczymy, jak Dale i jego załoga zabiera się do naprawy aparatu rentgenowskiego z lat 40. ubiegłego wieku. To niezwykle rzadki przedmiot - tego typu urządzenia były używane w domach towarowych do... dopasowywania butów. Rick ostrożnie podchodzi do aparatu, gdyż szkodliwe promieniowanie może być niebezpieczne dla niego i jego pracowników. Następnym przedmiotem, którym zajmuje się ekipa warsztatu, jest zabytkowa obieraczka do jabłek, pochodząca z lat 80. XIX wieku.

Godziny emisji Akcja renowacja USA

13:05

Łowcy skarbów: Więzienie w Montanie, odc. 1

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 22min.

Poszukiwacze artefaktów jadą do starego więzienia w Montanie, by pomóc lokalnego kustoszowi muzeum znaleźć nowe eksponaty. W zamkniętej od dekad placówce penitencjarnej przebywali przed laty słynni przestępcy z Dzikiego Zachodu. "KG" i "Ringy" liczą, że na miejscu znajdą pamiątki po ich pobycie, m.in. ukrytą kontrabandę.

Obsada: Christien Anholt , Tia Carrere

Godziny emisji Łowcy skarbów

Reklama
13:35

Łowcy skarbów: Po huraganie, odc. 2

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 22min.

Tym razem KG i Ringy zmierzają do Charlestonu w Karolinie Południowej, aby tam prowadzić poszukiwania skarbów w prawdziwie starym stylu. Mają nadzieję na cenne znaleziska z czasów kolonialnych i wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych. Przeszukują ogródek starego domu w śródmieściu Charlestonu, malowniczą plażę miejską oraz Fenwick Hall. Ich celem jest odkopanie materialnych świadectw historii, znajdujących się pod ziemią od stuleci.

Obsada: Christien Anholt , Tia Carrere

Godziny emisji Łowcy skarbów

14:05

Drwale: Biednemu wiatr w oczy, sez. 7, odc. 13

reality show ( USA 2013 ) Czas: 42min.

Losy tego sezonu mogą się jeszcze odmienić za sprawą potężnych maszyn i zmiennych warunków atmosferycznych. Na Alasce Joe popełnia błąd, wskutek którego dochodzi do poważnego uszkodzenia wciągarki zrywkowej. W stanie Waszyngton Gabe Rygaard sprowadza ogromną maszynę ścinkowo-układającą - jedną z największych w przemyśle leśnym. Na Florydzie załamuje się pogoda. Ekipy Dreadknots i Chapman Logging starają się przetrwać groźną nawałnicę.

Godziny emisji Drwale

15:00

Aukcje XXL, sez. 2, odc. 4

serial dokumentalny ( Kanada 2014 ) Czas: 22min.

Sezon wyprzedaży sprzętu rolniczego jest w pełni. Zespoły Ritchie Bros. przygotowują dwie aukcje w dwóch prowincjach. Rodzina Lavigne'ów z Beaumont w Albercie zdecydowała się po dziesięcioleciach pracy na farmie sprzedać swoje gospodarstwo i sprzęt. Z kolei Trevor Winney z Sovereign w Saskatchewan chce pozbyć się części wyposażenia. Pracownicy Ritchie Bros. są zdeterminowani, aby sprzęt, który trafi pod młotek, zlicytowano za jak najwyższe kwoty. Nie dopuszczą, żeby przeszkodziła im w...

Godziny emisji Aukcje XXL

15:30

Aukcje XXL, sez. 2, odc. 5

serial dokumentalny ( Kanada 2014 ) Czas: 22min.

Edmonton słynie z wielkich aukcji. Tegoroczna wiosenna impreza również nie będzie wyjątkiem. Rekord sprzedaży uzyskany podczas tutejszych licytacji, które odbywają się przez trzy dni, wynosi 109 milionów dolarów. Pracownicy Ritchie Bros. Auctioneers zamierzają przebić tę kwotę, przygotowując największą aukcję, jaka kiedykolwiek miała miejsce w Kanadzie. Sprzęt, który ma trafić pod młotek, jest ustawiony na placu. Dopisali też kupujący, więc zanosi się na świetny wynik.

Godziny emisji Aukcje XXL

16:00

Supersamoloty bojowe: Prowler-Growler, sez. 2, odc. 2

film dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 51min.

Twórcy serii prezentują historię i możliwości EA-6B Prowlera - pokładowego samolotu walki elektronicznej i przeciwdziałania radioelektronicznego. Był używany przez US Army od końca lat 60. XX wieku do 2015 roku. Prowlery brały udział m.in. w operacjach podczas interwencji w Serbii w 1999 roku, a także w Iraku. Maszyny te zaprojektowane są do walki w spektrum elektromagnetycznym, ale są również wyposażone w broń konwencjonalną. Następcą EA-6B Prowlera jest EA-18G Growler, czyli specjalna...

Godziny emisji Supersamoloty bojowe

17:10

Starożytni kosmici: Obcy i dinozaury, sez. 4, odc. 13

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 42min.

Twórcy programu analizują teorię głoszącą, że dinozaury nie wyginęły wskutek katastrofy naturalnej, lecz dokonano ich planowej eksterminacji. Naukowcy badający skamieliny prehistorycznych gadów gromadzą coraz więcej informacji o życiu i zagładzie tych zwierząt. Z kolei fani paleoastronautyki wierzą, że zarówno pochodzenie, jak i wyginięcie dinozaurów jest powiązane z działalnością obcych. Sądzą również, że niektóre gady były w stanie przeżyć, a informacji należy szukać pod powierzchnią ziemi....

Godziny emisji Starożytni kosmici

18:20

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 5

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Tym razem handlarze starociami udają się na aukcję w El Monte. Okazuje się, że miejscowi kupujący mogą być poważną konkurencją. Darrell i Brandon w swoim schowku przebijają się przez masę rupieci, ale trafiają na kilka interesujących przedmiotów. Znajdują m.in. stare japońskie strzemiona, które dla kolekcjonera mogą być warte nawet 900 dolarów. Jarrod i Brandi obawiają się, że w swoim magazynie nie znajdą nic cennego. Natrafiają jednak na dwie gitary elektryczne firmy Gibson, za które dostaną...

Godziny emisji Wojny magazynowe

18:40

Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 6

reality show ( USA 2014 ) Czas: 20min.

Tym razem uczestnicy show biorą udział w aukcji magazynowej odbywającej się w Upland. Czeka ich niespodzianka: na licytacji pojawia się Mary Padian, występująca w teksaskiej wersji programu. Jarrod i Brandi nie znajdują w swoim magazynie nic ciekawego. Spore nadzieje wiążą ze starą maszyną, której przeznaczenia nie są pewni. Okazuje się, że to zabytkowa kasa biletowa. Podobne przedmioty można sprzedać za 1000 dolarów, ale ta jest warta o wiele mniej, gdyż Jarrod przypadkowo ją uszkodził....

Godziny emisji Wojny magazynowe

19:00

Na lodowym szlaku, sez. 3, odc. 10

reality show ( USA, Kanada 2009 ) Czas: 43min.

Już tylko 2 tygodnie pozostały kierowcom na przetransportowanie wszystkich ładunków na pola naftowe dalekiej północy. Niecierpliwość Hugh'a sprawiła, że podczas przeprawy przez przełęcz Atigun jego ciężarówka o mało nie stoczyła się w przepaść. Znana z szybkiej jazdy Lisa zgadza się na wspólny kurs z Georgem Spearsem i Timem Freemanem, nazywanych nawet przez samych siebie "Wolny i Wolniejszy". Pojazd Lisy wpada w poślizg. Na trasie panuje zastój. Rywalizujący ze sobą Hugh i...

Godziny emisji Na lodowym szlaku

20:00

Aukcje XXL, sez. 2, odc. 6

serial dokumentalny ( Kanada 2014 ) Czas: 22min.

Drugi dzień aukcji w Edmonton zapowiada się na wyczerpujący dla obsługi. Na wjazd na rampę czeka sześć tysięcy ogromnych maszyn. Zadbanie o to, aby wszystkie trafiły pod młotek, to ciężkie zadanie, które doprowadza pracowników Ritchie Bros. na skraj wytrzymałości. Dla wiceprezesa firmy Kevina Tinka tegoroczna aukcja jest wyjątkowo ważna. Przekonamy się, czy jego ekipie uda się utrzymać szalone tempo i uzyskać rekordowy wynik sprzedaży.

Godziny emisji Aukcje XXL

Reklama
20:30

Aukcje XXL, sez. 2, odc. 7

serial dokumentalny ( Kanada 2014 ) Czas: 22min.

Rozpoczyna się trzeci i ostatni dzień wiosennej aukcji w Edmonton, do której przygotowania trwały przez wiele tygodni. Dotąd wszystko idzie doskonale i zapowiada się, że uda się pobić rekord sprzedaży wynoszący 109 milionów. Z pewnością pomoże w tym doskonały sprzęt, który trafia pod młotek - wielkie wywrotki i ładowarki łyżkowe. Najciekawiej zapowiada się jednak licytacja unikatowej maszyny używanej na polach naftowych. Przekonamy się, czy ten sprzęt zainteresuje potencjalnych nabywców.

Godziny emisji Aukcje XXL

21:00

Supersamoloty bojowe: Black Hawk, sez. 2, odc. 3

film dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 51min.

W tym odcinku historia jednego z najbardziej niezawodnych i najsłynniejszych helikopterów wojskowych. O wielozadaniowym śmigłowcu transportowym i wsparcia piechoty UH-60 Black Hawk mówi jego projektant Ray Leoni, emerytowany główny inżynier w Sikorsky Aircraft Corporation. W programie przypomniana zostanie także bitwa w Mogadiszu, o której opowiada słynny film Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Podczas tej operacji miejskiej, którą przeprowadziły wojska amerykańskie w stolicy...

Godziny emisji Supersamoloty bojowe

22:05

Stadion Olimpijski w Londynie

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2012 ) Czas: 45min.

Filmowcy prezentują kolejne etapy budowy londyńskiego stadionu, na którym w 2012 roku odbyły się letnie igrzyska olimpijskie. Olbrzymi, mogący pomieścić 80 tysięcy widzów obiekt sportowy jest największą tego typu inwestycją w ostatnich latach w Londynie. Koszt budowy przekroczył zakładany budżet i wyniósł prawie 3 miliardy złotych, czyli więcej niż łączny koszt postawienia trzech polskich stadionów w Gdańsku, Poznaniu i we Wrocławiu.

Reżyseria: Angela Clarce

Godziny emisji Stadion Olimpijski w Londynie

23:05

Porażki inżynierów, odc. 3

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 39min.

Widzowie poznają przyczyny katastrofy pociągu transportującego ropę. Ten straszny wypadek pochłonął 47 ofiar. Twórcy serii udają się także do Kentucky, gdzie pod muzeum zabytkowych samochodów powstał lej krasowy, który spowodował zapadnięcie się podłogi i wciągnięcie cennych aut pod ziemię. Przekonamy się, czy inżynierowie mają pomysł na odbudowę konstrukcji. Dowiemy się również, czy zawalenie się dachu stadionu w Minneapolis było konsekwencją błędu projektantów albo budowniczych, czy może...

Godziny emisji Porażki inżynierów

00:05

Ruch oporu - II wojna światowa: Ruch oporu w obliczu ludobójstwa (1942-1943), odc. 3

serial dokumentalny ( Francja 2011 ) Czas: 51min.

W styczniu 1942 roku podczas konferencji w Wannsee na przedmieściach Berlina przedstawiono szczegóły "ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej", co było eufemistycznym określeniem planu wymordowania europejskich Żydów w obozach zagłady. Dokumentaliści przedstawiają, jak wobec Szoah zachowali członkowie ruchu oporu na terenach okupowanych. Niektóre organizacje podziemne organizowały pomoc Żydom, inne pozostały obojętne. Twórcy serii ukazują również spektrum postaw Żydów - jedni...

Godziny emisji Ruch oporu - II wojna światowa

01:10

Pod lupą, sez. 4, odc. 3

magazyn popularnonaukowy ( Polska 2016 ) Czas: 24min.

Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden...

Obsada: Kuba Marcinowicz

Godziny emisji Pod lupą

01:50

Mini Pod lupą: Jak działa lotnisko w Modlinie?, sez. 1, odc. 3

cykl felietonów ( Polska ) Czas: 5min.

W programie znalazły się felietony z pierwszego sezonu "Pod lupą".

Godziny emisji Mini Pod lupą

01:55

Lista Fokusa: Największe cuda architektury, odc. 73

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Goście wydania: Hubert Biskupski, Mirosław Skowron, Jakub Marcinowicz, Marcin Bąk i Robert Kilen.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

Godziny emisji Lista Fokusa

02:30

Lista Fokusa: Najzabawniejsi polscy aktorzy komediowi, odc. 74

program edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 22min.

Goście odcinka: Wiesław Kot, Gaweł Feliga, Agata Załęcka, Aldona Jankowska, Robert Kilen i Paweł Trzoch.

Reżyseria: Stanisław Chodkowski

Godziny emisji Lista Fokusa

02:55

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Tańczący z jesiotrami, odc. 18

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 22min.

Druga odsłona wędkarskiego show z jesiotrami zamieszkującymi rzekę Fraser w roli głównej. Trzech śmiałków wyrusza na ekscytującą wyprawę do Kanady. Unikalne zdjęcia i mistrzowski instruktaż jednego z najlepszych przewodników po rzece są wyjątkową okazją do lepszego poznania tych niespotykanie silnych i walecznych ryb.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

03:30

Wspaniały świat wędkarskich przygód: Dzikość pstrąga, odc. 19

serial dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 23min.

Dokument przybliża sposoby połowu pstrągów. Wędkarz, który planuje złowić tę rybę, musi posiadać techniczne umiejętności, gdyż pstrągi potrafią zachowywać się niespokojnie i szarpać podczas wyciągania wędki. Techniki połowu zaprezentują dwaj pasjonaci: Paweł Mirecki i Dariusz Ostrowski. Mężczyźni udadzą się w jedno najpiękniejszych łowisk pstrągów w północnej części Europy.

Reżyseria: Paweł Mirecki

Godziny emisji Wspaniały świat wędkarskich przygód

03:55

Redakcja: Dział Śledczy: Przepustka do wielkiego świata, sez. 2, odc. 11

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 45min.

Do redakcji zgłasza się dziewczyna z wyraźnymi śladami pobicia. Znalazła się w wyjątkowo trudnej sytuacji. Wyjawia, że przyjęła propozycję z agencji modelek, nie patrząc na zapisy w umowie. Wkrótce stała się całkowicie zależna. Jej szefowie twierdzą bowiem, że musi spłacić dług, jaki rzekomo zaciągnęła. Młoda kobieta odmawia pracy w agencji towarzyskiej.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

04:55

Redakcja: Dział Śledczy: Niebezpieczne odchudzanie, sez. 2, odc. 12

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Marek i Adam natrafiają w internecie na doniesienia o śmierci nastolatki na szkolnym korytarzu. Postanawiają przyjrzeć się sprawie. Ustalają, że dziewczyna przyjmowała tabletki na odchudzanie. Dziennikarze chcą dotrzeć do osoby, która handlowała niebezpiecznymi specyfikami. Niestety, uczniowie i nauczyciele nie chcą rozmawiać z dziennikarzami. Reporterzy nie zamierzają się jednak poddawać. Za wszelką cenę próbują wyjaśnić zagadkę.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

O programie TV stacji FOKUS TV

Na stronie stacji telewizyjnej FOKUS TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-08-21. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla FOKUS TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-08-21 dla kanału FOKUS TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV FOKUS TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji FOKUS TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w FOKUS TV

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info