Reklama

Logo ID ID program TV na 2018-11-09 - ramówka, emisje

2018-11-09 Pokaż dziś

06:00

Mroczne sekrety małżeńskie: Niebezpieczna miłość

Już po pierwszym spotkaniu Rhonda była pewna, że Bob jest tym jedynym. Niestety mężczyzna ukrywał tajemnice, które zostawią po sobie jedynie niemiłe wspomnienia.

Godziny emisji Mroczne sekrety małżeńskie

06:25

Policja dla zwierząt w Houston: Łapiąc kurczaki

Podczas ogromnych upałów oficerowie odkrywają siedem wychudzonych psów trzymanych na tyłach pewnego domu.

Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

07:10

Morderstwo na bagnach: Proce i strzały

Kaznodzieja Kenneth Richardson został znaleziony martwy ze strzałą wbitą w plecy. Czy był on pechową ofiarą wypadku na polowaniu, czy też wpędziły go do grobu jego własne sekrety?

Godziny emisji Morderstwo na bagnach

08:00

Zaginieni: Prawie czternastolatka

Trzynastoletnia Ashley Summers to wesoła, ciesząca się życiem nastolatka. Kłopoty zaczynają się, kiedy dziewczyna zaczyna skrywać sekrety. Pewnego dnia znika. Czy uciekła z domu?

Godziny emisji Zaginieni

09:00

Mój sąsiad morderca: Pomachaj tatusiowi!

Połączenie nigdy wcześniej niesłyszanego nagrania rozmowy najsłynniejszego mordercy w USA ze swoją córką przybliża widzom postać Amerykańskiego Potwora.

Godziny emisji Mój sąsiad morderca

Reklama
10:00

Szokująca prawda: Zabójcza przesyłka

Naczelniczka poczty Betty Mottinger została uprowadzona. Po odnalezieniu jej ciała pomiędzy kryminalistą i inspektorem pocztowym rozpoczyna się niebezpieczna gra w kotka i myszkę.

Godziny emisji Szokująca prawda

11:00

Zbrodnia w sąsiedztwie: Zbrodnia na wsi

Gdy żona lekarza zostaje zamordowana w swojej stajni, detektywi mają problem ze znalezieniem sprawcy, który starannie zatarł za sobą ślady. Kto zastrzelił Christine?

Godziny emisji Zbrodnia w sąsiedztwie

12:00

Zabójcy królowych piękności: Grzechy ojca

W niewielkim przygranicznym miasteczku o nazwie McAllen w Teksasie zgwałcono i zamordowano miss piękności, Irene Garza. Czy zabójca był jego mieszkańcem?

Godziny emisji Zabójcy królowych piękności

13:00

W sieci kłamstw: Słodka pułapka

Młody bokser Eddie Leal wychodzi z domu w środku nocy na randkę z atrakcyjną dziewczyną, którą poznał przez internet. Nazajutrz ciało Leala zostaje odkryte w jego samochodzie.

Godziny emisji W sieci kłamstw

14:00

Medium z Long Island: W trasie: Floryda

Theresa Caputo, medium z Long Island, pomaga klientom nawiązać kontakt ze zmarłymi. Przekonała już tak wielu sceptyków, że dziś na spotkanie z nią czeka się ponad dwa lata.

Godziny emisji Medium z Long Island

15:00

Medium z Long Island: W trasie: Chicago

Medium Theresa Caputo podróżuje po Stanach Zjednoczonych i pomaga ludziom nawiązać kontakt ze zmarłymi bliskimi. Dziś odwiedza Chicago.

Godziny emisji Medium z Long Island

16:00

Detektyw do zadań specjalnych: Jestem kobietą

Jeff nigdy przedtem nie miał tak namiętnej dziewczyny, jak Mandy. Kobieta nagle przestaje pozwalać mu na pieszczoty. Czy nadal zależy jej na Jeffie. A może chodzi o jego pieniądze?

Godziny emisji Detektyw do zadań specjalnych

16:30

Detektyw do zadań specjalnych: Poznasz przystojnego kłamcę

Zora jest jasnowidzką. Nic się przed nią nie ukryje. By sprawdzić, czy jej wizja o zdradach męża była prawdziwa, kobieta zwraca się o pomoc do detektywa Wolfe'a.

Godziny emisji Detektyw do zadań specjalnych

17:00

Przerwana sielanka: Zagrożona przyjaźń

Gdy mąż Robyn został znaleziony martwy, jej przyjaciółka Carol okazała jej dużo serca. Jednak w śledztwie na jaw wyszły fakty, które wystawiły ich przyjaźń na ciężką próbę.

Godziny emisji Przerwana sielanka

18:00

Zaginieni: Ucieczka

Popularny student college'u Martin Roberts nagle znika, zostawiając jedynie tajemniczą notatkę. Dwa lata później rodzina chłopaka postanawia rozwiązać tajemnicę zaginięcia syna.

Godziny emisji Zaginieni

Reklama
19:00

Lata 80. dekada zbrodni: Morderstwo w Central Parku

Piękna nastolatka Jennifer Levin zostaje znaleziona martwa w Central Parku. Policja aresztuje szkolnego przystojniaka Roberta Chambersa, ale ten winę zwala na „ostry seks".

Godziny emisji Lata 80. dekada zbrodni

20:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Zabójczy oszust

Zagadkowe zniknięcie matki, której zaginięcie zgłosił na policji kochanek, a nie mąż. Poszukiwanie kobiety trwało wiele lat, aż w końcu udało się schwytać sprytnego mordercę.

Godziny emisji Prywatne śledztwa Tamron Hall

21:00

Premiera Trzy noce z duchami: Destylarnia Jim Beam

W historycznej destylarni Jim Beam Nick i Katrina sprawdzają doniesienia pracowników, którzy twierdzą, że w ogromnym magazynie nie jest zamknięty wyłącznie bourbon.

Godziny emisji Trzy noce z duchami

22:00

Premiera Trzy noce z duchami - Wielka Brytania: Szpital Newsham Park

Już długie lata Nick i Katrina zajmują się badaniem obecności sił nadprzyrodzonych w szpitalu Newsham Park. Po 72 godzinach spędzonych w sierocińcu weryfikują swoje teorie.

Godziny emisji Trzy noce z duchami - Wielka Brytania

23:00

Samobójstwo w kajdankach, odc. 1

Młody czarnoskóry mężczyzna umiera w areszcie w New Iberia w Luizjanie. Podczas własnego śledztwa rodzina odkrywa korupcję, policyjną brutalność i pogwałcenie praw człowieka.

Godziny emisji Samobójstwo w kajdankach

00:00

Mój sąsiad morderca: Kolejne stadia smutku

W Kalifornii intruz brutalnie atakuje i morduje Joan Dawley. Szokująca prawda wychodzi na jaw za sprawą prywatnych filmów wideo, na których czai się bezwzględny potwór.

Godziny emisji Mój sąsiad morderca

01:00

Mieszkając z duchem: W piwnicy

Rodzina boi się nawet zajrzeć do piwnicy, w której popełniono brutalne morderstwo. Amy i Adam przynoszą nowoczesne gadżety i sprzęt, a kamera uwiecznia szokujące odkrycie.

Godziny emisji Mieszkając z duchem

02:00

Koroner: na tropie zbrodni: Pod skórą

W szczątkach samochodu strawionego tajemniczym pożarem policja znajduje zwęglone zwłoki. Czy koroner Graham Hetrick ustali tożsamość ofiary i odkryje tajemnice z życia mężczyzny?

Godziny emisji Koroner: na tropie zbrodni

03:00

Samobójstwo w kajdankach, odc. 1

Młody czarnoskóry mężczyzna umiera w areszcie w New Iberia w Luizjanie. Podczas własnego śledztwa rodzina odkrywa korupcję, policyjną brutalność i pogwałcenie praw człowieka.

Godziny emisji Samobójstwo w kajdankach

03:50

Mój sąsiad morderca: Kolejne stadia smutku

W Kalifornii intruz brutalnie atakuje i morduje Joan Dawley. Szokująca prawda wychodzi na jaw za sprawą prywatnych filmów wideo, na których czai się bezwzględny potwór.

Godziny emisji Mój sąsiad morderca

Reklama
04:40

Detektyw do zadań specjalnych: Żywy trup

Mąż próbuje ustalić przyczyny przypadkowej śmierci żony. Wolf prowadzi śledztwo, ale im więcej wie, tym sprawy się komplikują, a prawda jest dużo gorsza, niż przypuszczał mąż.

Godziny emisji Detektyw do zadań specjalnych

05:10

Zbrodnia (nie)doskonała: Pechowy e-mail

Courtenay Savage to była policjantka posiadająca broń. Po aresztowaniu i zwolnieniu za kaucją zmieniła wygląd i żyła w ukryciu. Myślała, że nigdy nie zostanie schwytana.

Godziny emisji Zbrodnia (nie)doskonała

O programie TV stacji ID

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-11-09. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-11-09 dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w ID

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info