Reklama

Logo Nowa TV Nowa TV program TV na 2018-10-15 - ramówka, emisje

2018-10-15 Pokaż dziś

06:00

Wszyscy zginiemy, odc. 15

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 5min.

W czasach, gdy piłkarze wykazują się większym talent w reklamach niż na mistrzostwach świata, politycy chętniej dyskutują w restauracjach niż w parlamencie, a coraz częstszą przyczyną zgonów jest robienie selfie, trudno oprzeć się wrażeniu, że świat zmierza nieuchronnie ku upadkowi, a cała ludzkość niedługo zginie. Mateusz Jędraś zagłębia się w najbardziej absurdalne sytuacje coraz częściej obecne w naszej rzeczywistości i przedstawia najśmieszniejsze z nich. W każdym odcinku podsumuje...

Godziny emisji Wszyscy zginiemy

06:15

Jej Szerokość Afrodyta, sez. 1, odc. 7

serial komediowy ( USA 2009 ) Czas: 40min.

Nowa klientka Claire Porter chce, by Jane reprezentowała ją w sądzie. Kobieta ma zamiar wytoczyć proces Jillian Ford, propagatorce kontrowersyjnej diety, w wyniku której jej nastoletnia córka straciła na wadze i zachorowała na serce. Wcześniej dziewczyna nie miała problemów zdrowotnych. Pani Porter jest załamana, ponieważ nie może nakłonić swojego dziecka do jedzenia. Jej córka głodzi się i mdleje w szkole, a mimo to nie chce słuchać argumentów matki. Claire oskarża Jillian Ford, że w pogoni...

Reżyseria: Jamie Babbit

Obsada: Brooke Elliott , Margaret Cho , Jackson Hurst , Kate Levering

Godziny emisji Jej Szerokość Afrodyta

07:10

24 godziny online.pl, odc. 705

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 22min.

Codzienny serwis informacyjny prowadzony m.in. przez Beatę Tadlę i Jarosława Kulczyckiego. "24 godziny" codziennie o 18:30 w telewizji NOWA TV – "Twój świat jest naszym światem".

Godziny emisji 24 godziny online.pl

07:40

Słoiki: Wirtuoz, sez. 1, odc. 17

serial paradokumentalny ( Polska 2014 ) Czas: 44min.

20-letni Filip Urbańczyk pochodzi ze wsi pod Kielcami. Od dziecka czuł, że jego powołaniem jest muzyka i pragnął wydostać się z małej miejscowości, by zaistnieć w wielkim świecie. Tymczasem muzyczne plany chłopaka zaczynają się komplikować. Kiedy matka odwiedza go w Warszawie, okazuje się, że zawalił studia, nie ma mieszkania, pracy ani pieniędzy. Kobieta jest zawiedziona postawą syna. Filip postanawia odzyskać dobre imię.

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak

Godziny emisji Słoiki

08:30

Daleko od noszy: Cud nad urną, odc. 7

serial komediowy ( Polska 2007 ) Czas: 21min.

Zbliżają się przyspieszone wybory. W szpitalu ma się mieścić obwodowa komisja wyborcza. W związku z tym ordynatora odwiedza urzędnik. Nakazuje mu wpłynąć na właściwy wynik głosowania. Łubicz rozpoczyna agitację za "jedynie słuszną partią". Jego akcja przynosi jednak słabe wyniki. Dlatego wspólnie z pacjentem Nowakiem postanawiają rozwiązać ten problem w inny sposób.

Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński

Obsada: Krzysztof Kowalewski , Paweł Wawrzecki , Piotr Gąsowski , Hanna Śleszyńska

Godziny emisji Daleko od noszy

Reklama
09:00

Daleko od noszy: Koncert Rolling Stones, odc. 8

serial komediowy ( Polska 2007 ) Czas: 22min.

Ordynator pilnie poszukuje chętnych na źle płatny dyżur. Cały personel szpitala intensywnie wymiguje się od tego zajęcia. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy okazuje się, że dyżur ma się odbyć na koncercie Rolling Stonesów. Wszyscy zaczynają zabiegać o przydział do sanitarki zabezpieczającej to wydarzenie. Aby zdobyć upragnione miejsce na koncercie są gotowi posunąć się do najgorszych rzeczy. Ale "szczęśliwych" zwycięzców czeka tam niemiła niespodzianka.

Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński

Obsada: Krzysztof Kowalewski , Paweł Wawrzecki , Piotr Gąsowski , Hanna Śleszyńska

Godziny emisji Daleko od noszy

09:30

Daleko od noszy: Opętał ją szatyn, odc. 9

serial komediowy ( Polska 2007 ) Czas: 21min.

Siostra Basia zakochuje się w szatynie o pseudonimie Szpirytuz. Nie wypada jej jednak spotykać się z człowiekiem z nizin społecznych. Postanawiają więc, że mężczyzna porwie ją podczas nocnej zmiany. Tymczasem ordynator otrzymuje poufną informację, że podczas tego właśnie dyżuru w szpitalu ma pojawić się niezapowiedziana kontrola. Łubicz każe Kidlerowi przebrać się za kobietę i zastąpić pielęgniarkę. Siostra Basia jest zrozpaczona.

Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński

Obsada: Krzysztof Kowalewski , Paweł Wawrzecki , Piotr Gąsowski , Hanna Śleszyńska

Godziny emisji Daleko od noszy

10:00

Synowie, czyli po moim trupie!: Skarb!, odc. 12

serial komediowy ( Polska 2009 ) Czas: 22min.

Pan Roman usiłuje się wyplątać z obietnicy ślubu z Renatą. Tymczasem Lucynie oświadcza się trener Okoń. Michał dostaje od biskupa szansę zostania wikariuszem. W związku z nominacją proboszcz musi przejrzeć dokumentację jego święceń. W wyniku tej weryfikacji okazuje się, że Michał formalnie nie jest księdzem. Zakochana w nim Aga widzi w tym rękę boską i robi, co może, aby nie dopuścić do sformalizowania przez jej ukochanego związku z Kościołem. Max i prezes Bukat dowiadują się o miejscu...

Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński

Obsada: Paweł Wawrzecki , Michał Rolnicki , Marcin Rój , Piotr Ligienza

Godziny emisji Synowie, czyli po moim trupie!

10:30

Mamuśki, odc. 1

serial komediowy ( Polska 2007 ) Czas: 22min.

Perypetie młodych ludzi, którzy chcą się pobrać. Patrycja i Mirek mieszkają w Warszawie. Postanowili wziąć ślub na przekór swoim rodzinom. Mirek jest monterem telewizji kablowej, a Patrycja pracuje w znanej agencji reklamowej. Różnica w wykształceniu nie jest dla nich żadną przeszkodą. Stanowi natomiast problem dla ich rodzin. Ślub Patrycji i Mirka jest dla ojca dziewczyny, przedsiębiorcy, i matki, znanej wróżbitki, wielkim ciosem. Bliscy Mirka, prowadzący sklepik z damską bielizną, również...

Reżyseria: Andrzej Kostenko

Obsada: Katarzyna Ankudowicz , Michał Rolnicki , Stanisława Celińska , Tomasz Karolak

Godziny emisji Mamuśki

11:05

Renowacja... czas start!, odc. 11

program rozrywkowy ( USA 2017 ) Czas: 21min.

Gotowanie było największą pasją Sunity. Kobieta często zapraszała do siebie gości, by pochwalić się swoimi wyśmienitymi daniami. Niestety po życiowym dramacie, jaki stał się jej udziałem – Sunita straciła nienarodzone dziecko – pogrążyła się w rozpaczy i zarzuciła gotowanie. Teraz jest już w dużo lepszym stanie, lecz zaniedbana kuchnia wciąż przypomina o najgorszym rozdziale w jej życiu. Adam chce to zmienić.

Godziny emisji Renowacja... czas start!

11:30

Renowacja... czas start!, odc. 12

program rozrywkowy ( USA 2017 ) Czas: 21min.

Sara chce zrobić niespodziankę mężowi, który pracuje jako strażak. Kobieta w tajemnicy zamierza zmienić zaniedbany salon w strefę, w której wspólnie będą mogli spędzać czas. Chce w ten sposób okazać swoją wdzięczność za jego ciężką pracę i oddanie rodzinie.

Godziny emisji Renowacja... czas start!

12:00

Fabryka jedzenia, sez. 3, odc. 12

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 21min.

Tym razem dowiemy się, czego trzeba, aby przygotować idealne pikle: do wielu litrów solanki należy dołożyć sporo czasu, bo nawet do 50 dni. Ponadto w programie wizyta w fabryce drinków Fizzies – napojów w tabletkach, przypominających nieco nasz vibovit. Pracownicy zakładu mówią, dlaczego nie wolno im dopuścić, aby draże zawilgotniały. Zobaczymy też, jak powstają czekoladki z syropu klonowego, łączące ze sobą smaki Afryki i Kanady.

Godziny emisji Fabryka jedzenia

12:30

Wielkie przeprowadzki: Kolosalny gmach sądu, sez. 4, odc. 5

serial dokumentalny ( Kanada, Wielka Brytania 2008 ) Czas: 44min.

Jerry Matyiko, zajmujący się transportem budynków, należy do najlepszych w swojej branży w Ameryce. W Salem w stanie Massachusetts podejmuję próbę przesunięcia największej budowli w tym roku. Wyzwanie polega na dźwignięciu i przeniesieniu o ponad 100 metrów kościoła, ważącego ponad 1200 ton. Na nowym miejscu budynek zostanie przekształcony w bibliotekę prawniczą. Okazuje się, że ceglana konstrukcja jest bardzo słaba. Trzeba ją specjalnie zabezpieczyć na czas transportu.

Godziny emisji Wielkie przeprowadzki

13:30

Nagie miasto: Wenecja, tonące miasto, sez. 2, odc. 3

serial dokumentalny ( Wielka Brytania, Kanada 2014 ) Czas: 41min.

Twórcy serii przy pomocy imponujących animacji komputerowych ukazują, jak zbudowano słynne miasto na wodzie. Na położoną w lagunie Morza Adriatyckiego Wenecję składa się 118 wysp, połączonych ponad 400 mostami. Każdego roku przyjeżdża tu ponad 16 milionów turystów. Wskutek podnoszenia się poziomu morza części miasta są podtapiane nawet 250 razy na rok. Filmowcy ukazują, jak powstawała Wenecja i jak teraz walczy o przetrwanie. Wiodący inżynierowie i naukowcy ujawniają, co chroni miasto przed...

Godziny emisji Nagie miasto

14:30

Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 6

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 20min.

W dzisiejszym odcinku do warsztatu Ricka trafia zabytkowy trójkołowy wózek tajemniczego pochodzenia. Aby go odremontować, trzeba najpierw dojść, co to właściwie jest i do czego służy. Przekonamy się, czy Dale'owi i jego ekipie uda się rozwiązać zagadkę tego intrygującego przedmiotu. Kolejny klient oddaje do renowacji olbrzymi piec z lat dwudziestych ubiegłego wieku. Rozmiary i waga urządzenia utrudniają zadanie pracownikom warsztatu.

Godziny emisji Akcja renowacja USA

Reklama
14:55

Akcja renowacja USA, sez. 4, odc. 7

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 20min.

Tym razem Ricka i jego pracowników czeka prawdziwe wyzwanie. Do warsztatu trafia bowiem trójkołowy motocykl z 1972 roku – klasyczna honda ATC. Dowiemy się, jakie problemy sprawi remont tego zabytkowego pojazdu. Tymczasem z Rona i Tylera nie ma wielkiego pożytku, ponieważ obaj są pochłonięci planowaniem szczegółów wieczoru kawalerskiego Ricka. Mają naprawdę szalone pomysły na imprezę. Przekonamy się, czy rzeczywiście wcielą je w życie.

Godziny emisji Akcja renowacja USA

15:25

Renowacja... czas start!, odc. 13

program rozrywkowy ( USA 2017 ) Czas: 21min.

Luis jest zakochany w swojej czteroletniej córeczce Evie i jest gotowy na wszystko, by ją uszczęśliwić. Dziewczynka musi przejść kosztowną terapię, dlatego Luis ciężko pracuje, by zgromadzić pieniądze na ten cel. Żona Robin jest wdzięczna za jego wytrwałość i poświęcenie, dlatego szykuje dla niego niespodziankę – specjalny rodzinny pokój, w którym Luis będzie mógł spędzać czas z córeczką.

Godziny emisji Renowacja... czas start!

15:55

Renowacja... czas start!, odc. 14

program rozrywkowy ( USA 2017 ) Czas: 21min.

Sue i Glen Bradbury prowadzą rodzinny dom dziecka. Przez 25 lat zastępowali rodziców pięćdziesięciorgu podopiecznym. To do nich trafiali młodzi ludzie z problemami, pomijani przez system opieki. Ich dom zapłacił wysoką cenę za działalność swoich właścicieli. Zespół programu postanawia przeprowadzić renowację dwóch najbardziej zniszczonych przestrzeni.

Godziny emisji Renowacja... czas start!

16:25

Premiera Fabryka domowych przedmiotów, odc. 11

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 21min.

Każdego roku wytwórnia mopów w Illinois produkuje tyle materiału, że zdołałaby dotrzeć na Księżyc trzy razy. Działa tam również fabryka młotków. Autorzy programu goszczą też w przedsiębiorstwie wytwarzającym materace w królewskich rozmiarach. Każdy produkt jest wytwarzany ręcznie. Na koniec wizyta w istniejącej od 80 lat słynnej fabryce zapalniczek w Pennsylvanii, gdzie każdego roku powstaje 12 milionów tych przedmiotów.

Godziny emisji Fabryka domowych przedmiotów

16:55

Premiera Fabryka jedzenia, sez. 3, odc. 13

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 21min.

W dzisiejszym odcinku przyjrzymy się powstawaniu ogromnych okrągłych lizaków. Aby nadać im charakterystyczny kształt i wygląd, muszą być one ręcznie skręcane. Dowiemy się również, na czym polega sekret tradycyjnej chińskiej zupy, która cieszy się popularnością od ponad 600 lat. Zobaczymy linię produkcyjną, z której zjeżdża 13 tysięcy czekoladowych jeży na godzinę. Zaglądamy też do zakładu, w którym każdego roku 7 milionów przegrzebków jest owijanych w bekon.

Godziny emisji Fabryka jedzenia

17:30

Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Łowcy.B, odc. 15

program rozrywkowy ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Łowcy.B mają za sobą już ponad trzynaście lat działalności scenicznej. Na samym początku swojego istnienia kabaret zdobywał nagrody i wyróżnienia na niemal wszystkich liczących się festiwalach organizowanych w Polsce. Tym razem program przygotowany przez Łowców.B w dużej mierze składa się z improwizacji, piosenek oraz – co jest rzadkością na rodzimej scenie kabaretowej – wykonywanej na żywo muzyki.

Godziny emisji Nowa Rewia Kabaretowa

18:30

Premiera 24 godziny online.pl, odc. 706

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 22min.

Codzienny serwis informacyjny prowadzony m.in. przez Beatę Tadlę i Jarosława Kulczyckiego. "24 godziny" codziennie o 18:30 w telewizji NOWA TV – "Twój świat jest naszym światem".

Godziny emisji 24 godziny online.pl

18:55

Premiera Tu i Teraz, odc. 31

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 8min.

Prowadzący (Joanna Dunikowska, Beta Tadla, Marek Czyż, Jarosław Kulczycki) rozmawiają z gośćmi na jeden z tematów przedstawionych w programie "24 godziny online.pl".

Godziny emisji Tu i Teraz

19:00

Premiera Prognoza pogody, odc. 288

program informacyjny Czas: 2min.

Najnowsze informacje dotyczące pogody od Jarosława Kreta, Oli Kot i Pauliny Koziejowskiej. Codziennie nowa prognoza pogody krótko- i długoterminowa.

Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

19:05

Słoiki: Razem raźniej, sez. 1, odc. 31

serial paradokumentalny ( Polska 2014 ) Czas: 44min.

Małżeństwo Kocołów sprowadziło się do Warszawy cztery miesiące temu. Szybko okazało się, że przeprowadzka na drugi koniec Polski nie była dobrym pomysłem. Najpierw Magda, która nie narzeka na brak zleceń w Warszawie, konfliktuje się z mężem Leszkiem, który nie potrafi przystosować się do życia w stolicy. Później wychodzą na jaw problemy córki, dręczonej w szkole przez rówieśników. Interwencja Magdy w jej sprawie przynosi więcej szkody niż pożytku. Na koniec rodzice odkrywają, że ich syn...

Reżyseria: Agnieszka Mazanek

Godziny emisji Słoiki

Reklama
20:05

Kabaretowa Dynastia, odc. 3

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 43min.

Nowy, przebojowy cykl kabaretowy. Głównym założeniem programu jest prezentacja polskiego środowiska kabaretowego z uwzględnieniem formacji młodych, wchodzących dopiero na scenę, ale już nagradzanych i utytułowanych, w towarzystwie uznanych gwiazd polskiej satyry. Każdy odcinek łączy osoba prowadzącego Marcina Wójcika. Wśród gwiazd cyklu znajdą się: Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni, Łowcy.B, Katarzyna Pakosińska, Antoni Gorgoń Grucha, Kabaret Kałasznikof, Kabaret Jurki, Kabaret...

Godziny emisji Kabaretowa Dynastia

21:00

Kabaretowa Dynastia, odc. 4

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 43min.

Nowy, przebojowy cykl kabaretowy. Głównym założeniem programu jest prezentacja polskiego środowiska kabaretowego z uwzględnieniem formacji młodych, wchodzących dopiero na scenę, ale już nagradzanych i utytułowanych, w towarzystwie uznanych gwiazd polskiej satyry. Każdy odcinek łączy osoba prowadzącego Marcina Wójcika. Wśród gwiazd cyklu znajdą się: Kabaret Moralnego Niepokoju, Paranienormalni, Łowcy.B, Katarzyna Pakosińska, Antoni Gorgoń Grucha, Kabaret Kałasznikof, Kabaret Jurki, Kabaret...

Godziny emisji Kabaretowa Dynastia

22:00

Chłopiec żółw

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2012 ) Czas: 47min.

Historia sześcioletniego Kolumbijczyka Didiera, który cierpiał na rzadkie schorzenie. Gigantyczne znamię przypominające wyglądem skorupę żółwia pokrywało niemal połowę powierzchni jego ciała i uniemożliwiało mu normalne życie. Wyklętej przez sąsiadów i mierzącej się z codziennymi problemami rodzinie dziecka zdecydowały się pomóc media oraz ludzie dobrej woli. Dzięki nim chłopiec trafił do kliniki w Bogocie, gdzie został poddany operacji usunięcia narośli. Zabieg pozwolił mu i jego bliskim...

Reżyseria: Kate Home

Godziny emisji Chłopiec żółw

23:05

Oddział XXL, sez. 1, odc. 3

serial dokumentalny ( Nowa Zelandia 2015 ) Czas: 21min.

Obserwujemy dalszy ciąg zmagań chorobliwie otyłych Nowozelandczyków, dla których ostatnią nadzieją jest zabieg chirurgiczny. Aby jednak mogli się poddać operacji, muszą wykazać się determinacją w zbijaniu wagi. Josephine, która cierpi na agorafobię, zbiera się na odwagę, aby wyjść z budynku i trochę poćwiczyć. Następnie zaczyna oswajać się z warzywami w swoim menu. Maria zmaga się z artretyzmem. Jednocześnie stara się nie wrócić do złych przyzwyczajeń.

Godziny emisji Oddział XXL

23:35

Oddział XXL, sez. 1, odc. 4

serial dokumentalny ( Nowa Zelandia 2015 ) Czas: 22min.

Obserwujemy dalszy ciąg walki o zdrowie, którą prowadzi szóstka chorobliwie otyłych pacjentów. W ich zmaganiach z nadmiarowymi kilogramami i zgubnymi przyzwyczajeniami bohaterów serii wspierają ich bliscy oraz personel w Manukau. Maria wreszcie jest gotowa do operacji bariatrycznej, która ma odmienić jej życie. Nie obywa się jednak bez komplikacji. Pasione, który jest tatą na pełny etat, otrzymuje niełatwą do strawienia wiadomość.

Godziny emisji Oddział XXL

00:05

24 godziny online.pl, odc. 706

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 22min.

Codzienny serwis informacyjny prowadzony m.in. przez Beatę Tadlę i Jarosława Kulczyckiego. "24 godziny" codziennie o 18:30 w telewizji NOWA TV – "Twój świat jest naszym światem".

Godziny emisji 24 godziny online.pl

00:30

Prognoza pogody, odc. 288

program informacyjny Czas: 2min.

Najnowsze informacje dotyczące pogody od Jarosława Kreta, Oli Kot i Pauliny Koziejowskiej. Codziennie nowa prognoza pogody krótko- i długoterminowa.

Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

00:45

Amerykańska księga tajemnic, sez. 2, odc. 2

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 40min.

Ku Klux Klan jest oficjalnie uznany przez amerykański rząd za organizację rasistowską. Kryją się pod nią niebezpieczni terroryści siejący nienawiść, przemoc i nietolerancję. KKK wciąż jednak działa legalnie w całym kraju. Widzowie poznają głoszone przez członków organizacji hasła. John Lee Clary, lider ugrupowania z Missisipi, podzieli się swoją wiedzą na temat klanu. Opowie o tajnych rytuałach, gestach i dążeniach "białych rycerzy".

Godziny emisji Amerykańska księga tajemnic

01:40

Jak seks zmienił świat, odc. 2

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 41min.

Najstarszy zawód świata miał swój udział w tworzeniu dziejów. Zaskakuje fakt, że ten proceder był źródłem dochodu Kościoła katolickiego, a także napędzał integrację rasową w Ameryce Północnej. Najpotężniejsza kobieta w historii Cesarstwa Rzymskiego rozpoczęła w ten sposób swoją drogę do władzy.

Godziny emisji Jak seks zmienił świat

02:35

Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Czesuaf & Kabaret Chyba, odc. 12

program rozrywkowy ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

W skład kabaretu Czesuaf wchodzą trzej atrakcyjni mężczyźni z Poznania, którzy potrafią rozbawić każdą publiczność. Są znani z błyskotliwych żartów i pomysłowych piosenek. Natomiast kabaret Chyba to być może najzdolniejsza grupa satyryków młodego pokolenia. Mają na swoim koncie wszystkie najważniejsze nagrody na polskich festiwalach kabaretowych. W ich programie zatytułowanym "Chyba sobie żarty robi" można zaleźć zarówno kultowego już "Organistę" oraz dobrze znanego...

Godziny emisji Nowa Rewia Kabaretowa

03:35

Sala operacyjna: Wygrać z rakiem, sez. 2, odc. 4

serial dokumentalny ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Młody mężczyzna chory na raka języka trafia pod opiekę lekarzy. Specjaliści starają się usunąć guza tak, by pacjent nie stracił zdolności mówienia. Widzowie poznają też historię dziewczyny, która cierpi z powodu bardzo wysuniętej żuchwy.

Godziny emisji Sala operacyjna

04:00

Redakcja: Dział Śledczy: Bohaterski malec, sez. 2, odc. 26

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 43min.

Kacprem Jagielskim opiekuje się stara, schorowana babcia. Chłopiec stracił matkę, ojca nigdy nie poznał. Dziesięciolatek chce jakoś zwrócić uwagę swojego taty. Wraz z kolegami wpada na pomysł, by sfingować włamanie do sąsiadów. Kacper ma udaremnić napad i wezwać policję, a tym samym stać się bohaterem z pierwszych stron gazet. Niestety, obmyślany przez dzieci plan wymyka się spod kontroli.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

05:00

Redakcja: Dział Śledczy: Mściciel, sez. 2, odc. 25

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Niefortunny wędkarz wyławia z Wisły zwłoki Tomasza Guzia. Pół roku temu denat został zatrzymany pod zarzutem gwałtu. Dziennikarze docierają do jego ofiary, Anity Wrzesień, która niedługo po zgłoszeniu sprawy na policję wycofała się z zeznań. W trakcie śledztwa Basia i Dora zostają uwięzione w klubie, gdzie udały się w poszukiwaniu dowodów. Trop prowadzi do byłego narzeczonego Anity. Dora chce zeswatać Basię ze Stefanem, lekarzem medycyny sądowej, namawia ją na podwójną randkę. Sama zamierza...

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

O programie TV stacji Nowa TV

Na stronie stacji telewizyjnej Nowa TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-15. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Nowa TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-15 dla kanału Nowa TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Nowa TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Nowa TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Nowa TV

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info