Reklama

Logo nSport+ nSport+ program TV na 2018-10-16 - ramówka, emisje

2018-10-16 Pokaż dziś

06:00

LOTTO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Cracovia

Sport, Football polski ( 2018 ) Czas: 116min.

Godziny emisji Ekstraklasa

08:00

Telesprzedaż

Telesprzedaż ( 2018 ) Czas: 85min.

09:30

Kontratak - magazyn PGNiG Superliga

Magazyn sportowy Czas: 57min.

Godziny emisji Kontratak - magazyn PGNiG Superliga

10:35

Piłka z góry

Magazyn sportowy ( 2018 ) Czas: 55min.

Godziny emisji Piłka z góry

11:40

LOTTO Ekstraklasa: Wisła Kraków - Lechia Gdańsk

Sport, Football polski ( 2018 ) Czas: 138min.

Godziny emisji Ekstraklasa

Reklama
14:10

LOTTO Ekstraklasa: Legia Warszawa - Lech Poznań

Sport, Football polski ( 2018 ) Czas: 139min.

Godziny emisji Ekstraklasa

16:40

Ekstrapaka - 8 kolejka

Magazyn sportowy ( 2018 ) Czas: 49min.

Godziny emisji Ekstrapaka

17:40

Kontratak - magazyn PGNiG Superliga

Magazyn sportowy Czas: 57min.

Godziny emisji Kontratak - magazyn PGNiG Superliga

18:45

Basket+

Magazyn sportowy ( 2018 ) Czas: 11min.

Godziny emisji Basket+

19:00

Magazyn Enduro: GP Francji

Magazyn sportowy ( 2018 ) Czas: 25min.

Godziny emisji Magazyn Enduro: GP Francji

19:30

Liga Mistrzów Velux EHF: PGE Vive Kielce - HC Vardar

Sport, Pilka reczna ( 2018 ) Czas: 135min.

Godziny emisji Liga Mistrzów EHF w piłce ręcznej

22:00

Liga Mistrzów Velux EHF: Dinamo Bukareszt - Orlen Wisła Płock

Sport, Pilka reczna ( 2018 ) Czas: 106min.

Godziny emisji Liga Mistrzów EHF w piłce ręcznej

00:00

Sport News+

Magazyn sportowy ( 2018 ) Czas: 7min.

Godziny emisji Sport News+

00:15

Basket+

Magazyn sportowy ( 2018 ) Czas: 11min.

Godziny emisji Basket+

00:30

Magazyn Velux EHF

Magazyn sportowy ( 2018 ) Czas: 26min.

Godziny emisji Magazyn Velux EHF

Reklama
01:00

Piłka z góry

Magazyn sportowy ( 2018 ) Czas: 55min.

Godziny emisji Piłka z góry

02:00

PRZERWA

Sport ( 2002 ) Czas: 420min.

Godziny emisji PRZERWA

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji nSport+

Na stronie stacji telewizyjnej nSport+ umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-10-16. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla nSport+. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-10-16 dla kanału nSport+ można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV nSport+ umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji nSport+. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w nSport+

  • 21.11, 21:30 Liga Mistrzów Velux EHF: Rhein-Neckar Loewen - Telekom Veszprem Godziny emisji
  • 21.11, 23:00 Siatkówka - Liga Mistrzów CEV: RC Cannes - Minchanka Mińsk Godziny emisji
  • 24.11, 13:00 LOTTO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec Godziny emisji
  • 27.11, 18:00 LOTTO Ekstraklasa: Arka Gdynia - Wisła Kraków Godziny emisji
  • 01.12, 11:00 LOTTO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk Godziny emisji
  • 04.12, 18:00 LOTTO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Pogoń Szczecin Godziny emisji

Na żywo w nSport+

  • 18.11, 14:55 Liga Mistrzyń EHF: Metz Handball - Odense HC Godziny emisji
  • 19.11, 21:00 Kontratak - magazyn PGNiG Superliga Godziny emisji
  • 20.11, 18:15 PGNIG Superliga: Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn Godziny emisji
  • 21.11, 18:55 Siatkówka - Liga Mistrzów CEV: Zenit Kazań - United Volleys Frankfurt Godziny emisji
  • 22.11, 16:55 Siatkówka - Liga Mistrzyń CEV: VakifBank Stambuł - Allianz MTV Stuttgart Godziny emisji
  • 22.11, 20:25 Siatkówka - Liga Mistrzyń CEV: Igor Gorgonzola Novara - Grot Budowlani Łódź Godziny emisji
  • 23.11, 18:15 PGNIG Superliga: Energa Wybrzeże Gdańsk - Arka Gdynia Godziny emisji
  • 24.11, 15:10 LOTTO Ekstraklasa: Korona Kielce - Górnik Zabrze Godziny emisji
  • 24.11, 18:25 La Liga Santander: Huesca - Levante Godziny emisji
  • 24.11, 20:25 Siatkówka kobiet - Serie A: Il Bisonte Firenze vs Igor Gorgonzola Novara Godziny emisji
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info