Reklama

Logo nSport+ nSport+ program TV na 2019-02-15 - ramówka, emisje

2019-02-15 Pokaż dziś

06:00

La Liga Santander: Deportivo Alaves - Levante

Sport, Football pozostałe ( 2018 ) Czas: 114min.

Godziny emisji Primera Division - La Liga (piłka nożna - Hiszpania)

08:00

Telesprzedaż

Telesprzedaż ( 2018 ) Czas: 85min.

09:30

Kroniki La Liga

Magazyn sportowy ( 2019 ) Czas: 25min.

Godziny emisji Kroniki La Liga

10:00

Magazyn Ligi Mistrzów CEV

Magazyn sportowy ( 2019 ) Czas: 70min.

Godziny emisji Magazyn Ligi Mistrzów CEV

11:20

Liga Mistrzów CEV: ACH Volley Ljublana -VfB Friedrichshafen

Sport, Siatkówka ( 2018 ) Czas: 147min.

Godziny emisji Siatkarska Liga Mistrzów CEV

Reklama
13:50

Ekstrapaka - 21 kolejka

Magazyn sportowy ( 2019 ) Czas: 52min.

Godziny emisji Ekstrapaka

14:45

Liga Mistrzów CEV: Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów

Sport, Siatkówka ( 2018 ) Czas: 177min.

Godziny emisji Siatkarska Liga Mistrzów CEV

17:45

NBA Action

Magazyn sportowy ( 2019 ) Czas: 23min.

Godziny emisji NBA (koszykówka)

18:15
Na żywo

PGNIG Superliga: MMTS Kwidzyn - NMC Górnik Zabrze

Sport, Pilka reczna ( 2018 ) Czas: 114min.

Godziny emisji Superliga Mężczyzn w piłce ręcznej

20:25

La Liga Show

Magazyn sportowy ( 2019 ) Czas: 25min.

Godziny emisji La Liga Show

20:55

La Liga Santander: Atletico Madryt - Real Madryt

Sport, Football pozostałe ( 2018 ) Czas: 120min.

Godziny emisji Primera Division - La Liga (piłka nożna - Hiszpania)

23:00

Boks zawodowy: Walka - Kownacki vs Washington

Sport ( 2019 ) Czas: 52min.

Godziny emisji Boks zawodowy

00:00

Sport News+

Magazyn sportowy ( 2019 ) Czas: 7min.

Godziny emisji Sport News+

00:15

Basket+

Magazyn sportowy ( 2019 ) Czas: 11min.

Godziny emisji Basket+

00:30

Magazyn Ligi Mistrzów CEV

Magazyn sportowy ( 2019 ) Czas: 70min.

Godziny emisji Magazyn Ligi Mistrzów CEV

Reklama
01:50

LOTTO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Lech Poznań

Sport, Football polski ( 2018 ) Czas: 116min.

Godziny emisji Ekstraklasa

03:50

PRZERWA

Sport ( 2002 ) Czas: 420min.

Godziny emisji PRZERWA

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji nSport+

Na stronie stacji telewizyjnej nSport+ umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2019-02-15. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla nSport+. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2019-02-15 dla kanału nSport+ można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV nSport+ umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji nSport+. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w nSport+

  • 18.03, 22:00 Czarny charakter: Martin Vaculik Godziny emisji
  • 23.03, 23:00 Liga Mistrzów Velux EHF: PPD Zagrzeb - HC Vardar Godziny emisji
  • 30.03, 09:00 LOTTO Ekstraklasa: Wisła Płock - KGHM Zagłębie Lubin Godziny emisji
  • 30.03, 11:00 LOTTO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice Godziny emisji
  • 03.04, 13:30 LOTTO Ekstraklasa: Cracovia - Korona Kielce Godziny emisji
  • 03.04, 15:30 LOTTO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze Godziny emisji
  • 04.04, 18:00 LOTTO Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków Godziny emisji

Na żywo w nSport+

  • 18.03, 21:00 Kontratak - magazyn PGNiG Superliga Godziny emisji
  • 19.03, 17:55 Liga Mistrzyń CEV 1/4 Finału: Fenerbahce Opet Stambuł - Savino Del Bene Scandicci Godziny emisji
  • 20.03, 16:55 Liga Mistrzyń CEV 1/4 Finału: VakifBank Stambuł - Dinamo Moskwa Godziny emisji
  • 20.03, 20:00 PGNIG Superliga: Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn Godziny emisji
  • 21.03, 18:55 Tenis stołowy - Ligi Mistrzów ETTU: Borussia Duesseldorf - TTSC "UMMC" Godziny emisji
  • 21.03, 22:30 Magazyn Ligi Mistrzów CEV Godziny emisji
  • 22.03, 13:55 Tenis stołowy - Ligi Mistrzów ETTU: Fakel-Gazprom Orenburg - VS Angers TT Godziny emisji
  • 23.03, 20:25 Siatkówka kobiet - Serie A Godziny emisji
  • 24.03, 12:45 PGNIG Superliga: Zagłębie Lubin - Gwardia Opole Godziny emisji
  • 25.03, 21:00 Kontratak - magazyn PGNiG Superliga Godziny emisji
Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info